Tema sukurta: 2007.07.31 20:49
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.07.31 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightybuterrfly
nightybuterrfly
Pradedantysis
Jusu nuomone...ar myletumete mergina su raumenukais.....na jei iswis ji butu raumeninga ir biskoka stamboka nuo tu raumenu? manau taj nelabai grazu nzn ka daryti juk neimanoma sumazinti kuno maes kai wisa moterys raumeninga ;( taj wa susiradau bx o jis danzai kartoja baik tas nesamones tu mergina ir neturi atrodyti kaip wyras...kam tie tau raumenys negraziai atrodysi... njum jau uzkniso tokios kalbos ir druages tai daznai akrotja nu ka padaryti megstu sportuot ypac sokti taj wa ir raumneys pasirode po to sporto......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aneela
aneela
Meistras
ziurint kokie raumenys, manyciau. man tai pvz atrodo slyksciai tos visos moterys - kulturistes.

o siaip jei nustosi intensyviai sportuoti tai kunas nebeturetu buti labai jau raumeningas po kiek laiko... be to pritariu tavo vaikinui - mergina turi atrodyti moteriskai visu pirma na bet svarbiausia, kad tu jaustumeisi gerai atsiprasau, jei ka ne taip pasakiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svajotojas777
svajotojas777
Pradedantysis
manau kad mases sportuojant nepadauges,o raumenys grozio negadina.nebent tie raumenys butu tokie,jog kaip pas kulturistes,po liemenuku isgaravusi krutine,kai nebea ka pridengti ir t.t.raumenys graziam zmogui tinka,o negraziam tai nors nekis is kailio sunku tapti graziu,be plastiniu operaciju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mirada
mirada
Pradedantysis
i merginas kurios stambios ziuri vyresni vyrai, bet truputi raumenu merginai nekenkia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Jeigu turinti raumenų mergina išlaikė moterišką figurą,tai labai gražu ir man patinka,bet,jei,besiaugindama raumenis,persistengė ir pasidarė panaši į vyrą,tai,apsaugok viešpatie,bėgu nuo tokių kuo toliau,labai jau panašios pasidaro į dominuojančias lezbietes,tokios gyvenime neįsivaizduoju su suknele...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brainiac
Brainiac
Naujokas
nustojus sportuoti visu pirma raumenys sudrims ir atrodysi dar stambesne, antra jei nera perdaug tu raumenu tai tikrai nera labai blogai esme tame kad nevaiksciotum kaip su bahurishka (pahotke) ir tiek, mano nuomone tai visai yra grazu jei ju neperdaug.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightybuterrfly
nightybuterrfly
Pradedantysis
ne ne tikrai ne sakyciau kad stambi bet mane wisi izeidineja...na as nespacaliai juk tuos raumenukus auginu juk patys atsirado wa lankau daug kur sportuoju daznai ir wat atsirado net nepastebejau kai poto jau wisi pradejo sneket kad raumeninga lb......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.07.31 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightybuterrfly
nightybuterrfly
Pradedantysis
Aneela - joa tu teisi...as aisku nenesioju berniukisku drabuziu mergaitiska esu bet wat raumenys kur det ner kur! kojos lieknos liemuo lb negrazus...platus klubai ir pilvas raumeningas...ant ranku irgi raumenuku yra...nu iswis taip savo figuros nekenciu... ;(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Fitnesu pradėk užsiiminėti , gal pasitaisys figūra šiek tiek .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
Originally posted by: a1lex

Aneela - joa tu teisi...as aisku nenesioju berniukisku drabuziu mergaitiska esu bet wat raumenys kur det ner kur! kojos lieknos liemuo lb negrazus...platus klubai ir pilvas raumeningas...ant ranku irgi raumenuku yra...nu iswis taip savo figuros nekenciu... ;(


arba panaudok tuos raumenis pagal paskirti priewsm tuos kurie tave izeidineja, figuros tai nepagerins,bet uztat izeidimai liausis kai keli ilgaliezuviai gaus per katila
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 12:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
Raumenys merginos tikrai nepuosia.
Nustoti sportuoti nepatarciau, nes raumenys suglebs, apaugs lasiniais ir atrodysi baisiai.
Patarciau nueiti i normalu sporto kluba, pas gera treneri ir jis tau parinktu tokia programa pgl kuria galesi siek tiek pareguliuoti kuno sudejima. Aisku jei esi stam,biu kaulu tai jie tikrai nesuplones, bet mase reguliuoti galima, geriausia aisku is pat pradziu neuzauginti galingu raumenu nes juos naikinti ... sunkoka. Gal pabandyk pasidziovinti, riebalu sumazes... Cia reikia matyti kad spresti. Galetum isideti savo fotke(jei nenori viesumo tai be galvos) tada kazka galima konkretesnio pasakytyi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OsR
OsR
Pradedantysis
Pritariu Vlad.

O man pačiam patinka moteriškos merginos - ji neturėtų atrodyt ir elgtis kaip vyras.
Kas dėl raumenų. Koks tavo sportas, šokiai? Kokie šokiai? Suprantu kad tai treniruoja kūną, bet negi auga tokie raumenys kad visi taip pastebi? Ir dar vienas dalykas tavo amžius. 15 metų berniukam, kiek atsimenu, vos pradeda ryškėt raumenys. O tu kaip ir mergina... Vėl kažkas nesiriša.

Apskritai nemanau kad aktyvi fizinė veikla gadintų merginos išvaizdą (jei laikom kad tu nekilnoji svorių štanginėj ir nenešioji kokių bulvių maišų pas bobutę kaime)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
OsR

as tau irgi pritariu.
"man pačiam patinka moteriškos merginos - ji neturėtų atrodyt ir elgtis kaip vyras. "
Pas sokejas is tikruju raumeningos kojos na... bet ne tokios kaip pas kulturistus vyrus
del sito irgi sutinku.
"Apskritai nemanau kad aktyvi fizinė veikla gadintų merginos išvaizdą (jei laikom kad tu nekilnoji svorių štanginėj ir nenešioji kokių bulvių maišų pas bobutę kaime) "
todel ir idomu butu pamatyti nuotrauka nes neisivaizduoju kaip nuo sokiu isaugtu VAAA TOKIEEE raumenys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Witch
Witch
Naujokas
hmmm, o man visiskai patinka kaip merginos turi raumenuku, kaip yra stiprios, gali pastoveti uz save, nebesijaucia priklausomos nuo vyru=uztareju :-)
gal todel, kad pati jauciuosi stipri ne tik vidumi, bet ir isore ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.01 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
visko turi buti su saiku.jei moteris bus visiskai suglebus, be jokiu raumenuku-irgi negrazu.kulturistes-taip pat negrazu.reik ieskot aukso viduriuko.pabandyk galbut sumazint kruvi, derink mityba, keisk pratimus, kad labiau isrisketu moterikos formos, o ne vyriskos.gal pades
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.02 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
Man tai grazu kai pas panele presiukas toks uzkacialintas, kad galima skalbiant rubus i ji trynt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.02 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
Witch

Mergina turi buti mergina o vyras vyru. Puiku jei mergina gali pastoveti uz save, blogai jei del to kad niekas uz ja pastoveti nenori.
be to prie ko cia raumenys ir pastovejimas uz save???net kulturizmas nera kovos menas, jis stiprina raumenis didina mase ir pan., bet norint ismokti save apginti reikia lankyti kovos menus ir pan nes vieni raumenys nieko neduoda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.02 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
o siaip pernelyg raumeninga mergina man panasi i koki transvestitanes tai keistai atrodo kaip ir glezno mergaitisko sudejimo vyrukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.02 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zemaitukas
zemaitukas
Pradedantysis
nu tos kulturistes kuriu papai dinge tai jau polnyj pizdiec , kaip gali gult i lova su tokia , ten apacioj gali ir savo mikola sulauzit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.02 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sadabas
Sadabas
Naujokas
Siek tiek raumenuku man neatrodo blogai. Svarbu kad bendra isvaizda isliktu moteriska: aiskiai isreikstas liemuo, platesni klubai (moteris su berniuko klubais man atrodo slyksciai), kad butu normalios krutys o ne plokscios raumenu bandeles su spirguciais. Jeigu visa tai yra, raumenuku reljefas irgi grazu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai