Tema sukurta: 2008.02.18 14:46
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.02.18 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
sveikuciai turiu as vat tokia viena bedele... kontracepcijos i savo organizma kolkas brukti tikrai nenoriu, o latexui (kaip visi puikiai zinome, prezervatyvai gaminami ish latexo) esu alergishka. gal kas gali man, sioje srityje nepakankamai apsishvietusiai, patarti, ka naudoti siekiant apsisaugoti? ir ar yra ne latexiniu prezervatyvu? ish anksto aciu uz pagalba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


schanja
schanja
Pažengęs
tai pleistera bandyk!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
o tai pleistras ne kontracepcijos pagrindu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzoli
Dzoli
Patyręs
Patarciau paskaityti apie naturalu planavima. Reikia tik zinoti savo cikla ir skaiciuotis dieneles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zuzx
zuzx
Naujokas
bet gali zmogus apsiskaiciuoti ir paskui pasekmes bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzoli
Dzoli
Patyręs
Darant 2 d. ienu paklauda, praktiskai nebuna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Dzoli, o jei mano ciklas nesusireguliaves... gal del streso, gal dar del ko... bet viena menesi vienaip, kita jau ziurek kitaip viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Truputi apie pleistra, kazkodel nieko gero apie ji neradau.
Iš priklijuoto pleistro į kraują kasdien patenka panašios dozės dviejų hormonų, estrogeno ir progestino, kaip ir vartojant mažų dozių kontraceptines tabletes. Šalutiniai reiškiniai tokie pat, kaip ir vartojant kontraceptines tabletes, tik naudojant pleistrą dažnesni krūtų skausmingumas, nereguliarus tepimas ar kraujavimas pirmaisiais ciklais, skausmingos mėnesinės. Šie reiškiniai paprastai sumažėja ar išnyksta priemonę vartojant ilgiau. Be to, galimas odos niežulys, bėrimas, spuogai, alerginės reakcijos. Palyginti su pažangios sudėties kombinuotomis kontraceptinėmis tabletėmis, pleistras neturi privalumų, tačiau gali būti alternatyva moterims, kurios norėtų išbandyti kitokį vartojimo būdą.
Yra vaikinu, kurie labai gerai save kontroliuoja. Suprantu, baime yra baime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


schanja
schanja
Pažengęs
jai menesines nereguliarios yra tai skaiciuok neskaiciavus o gali paskui uzkibti taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Originally posted by: Dzozikas

Truputi apie pleistra, kazkodel nieko gero apie ji neradau.

Iš priklijuoto pleistro į kraują kasdien patenka panašios dozės dviejų hormonų, estrogeno ir progestino, kaip ir vartojant mažų dozių kontraceptines tabletes. Šalutiniai reiškiniai tokie pat, kaip ir vartojant kontraceptines tabletes, tik naudojant pleistrą dažnesni krūtų skausmingumas, nereguliarus tepimas ar kraujavimas pirmaisiais ciklais, skausmingos mėnesinės. Šie reiškiniai paprastai sumažėja ar išnyksta priemonę vartojant ilgiau. Be to, galimas odos niežulys, bėrimas, spuogai, alerginės reakcijos. Palyginti su pažangios sudėties kombinuotomis kontraceptinėmis tabletėmis, pleistras neturi privalumų, tačiau gali būti alternatyva moterims, kurios norėtų išbandyti kitokį vartojimo būdą.

Yra vaikinu, kurie labai gerai save kontroliuoja. Suprantu, baime yra baime.


aciu, kad pasidomejai. kazkapanasaus esu girdejusi, tad ir priskiriu pleistra prie kontracepcijos, o jos kazkaip nesinori man dar... gal zn, ar yra prezervatyvu neish lateksto?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
As pati nesu alergiska lateksui, tai nelabai zinok domiuosi. Kazka girdejau, kad yra tokiu, bet ju kaina irgi nebloga. Berods durex firmos ant pakuotes dar uzrasyta non-latex.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Tik tiek, kad prezervatyvu be latekso maciau uzsienyje, Lietuvoje - neteko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
tai vat as ir visdairausi, o nei su ziburiu nematyt, gal sakau ieshkoti nemoku... bet va, pasirodo zmogeliukas turintis tokiapat beda taip pat nerenda ju cia - Lietuvoj...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Originally posted by: Dzozikas

As pati nesu alergiska lateksui, tai nelabai zinok domiuosi. Kazka girdejau, kad yra tokiu, bet ju kaina irgi nebloga. Berods durex firmos ant pakuotes dar uzrasyta non-latex.


o ka naudoji tu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


schanja
schanja
Pažengęs
o koks tau salutinis poveikis buna nuo latexo?kas tada darosi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
oi, kazkaip perskaiciau tavo "nesu" kaip esu sorriuks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
schanja gal nuskambes ir itin keistai bei neitikinamai, bet nezinau, nes as kaip sakant dar skaisti mergele... viena ish tu prizasciu, kodel, ir yra ta, kad tirdamasi del visai kitu priezasciu suzinojau, kad esu lateksui alergishka ir gan stipriai... tad kas butu, jei saugociausi lateksiniu prezervatyvu, tikrai nzn... taciau rizikuoti tikrai nenoriu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Keliuose forumuose skaiciau, tai paneles skundziasi, kad isberia, kad niezti, kad isskyru padaugeja. Visom kazkaip ivairiai. O siaip, jei pirma karta panaudosi, tai nemanau, kad numirsi, nors gal geriau ir nereiktu rizikuoti. As pati nieko nenaudoju, esu pries visas tas kontraceptines tabletes ir pleistrus. Kai labai supanikuoju, tai vaikinas pasirupina prezervatyvais, o siaip vaikinukas labai superinis, save labai gerai valdantis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
Dzozikas galiu tave ir ji tik pasveikinti o as rizikuoti ishties bijau, nes kiti dalykai, kuriem esu alergishka sukelia man itin didele salutine reakcija - didelis berimas, shokas ir tt... o tai juk labai jautri vieta, tad manau efektas gali buti tokspat stiprus ar net stipresnis... del to ir nerizikuoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.18 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
o vaikinu savo pasitiki, kuriam cia taip planuoji atsiduoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai