Santrauka: Kaip jūs žiūrite į apsimetinėjimą?
Tema sukurta: 2007.04.15 20:56
1 2 Toliau Paskutinis
2007.04.15 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prawalas
Prawalas
Meistras
eik tu geriau savo vyrui vakariene padaryk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prawalas
Prawalas
Meistras
esi malalietka 100%. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


happymondays
happymondays
Pradedantysis
Na, tiesą pasakiu, aš vėlgi nežinau, ar yra daug panašių temų. Bet norėčiau sukurti tokią temą: man pažįstamas žmogus ima ir apsimeta kitu. Tai gali būti ir Skype, ir el.pašte , ar Drauge.lt. Įsideda kito žmogaus nuotrauką ir su tavimi bendrauja kaip visai kitas žmogus. Tu su juo daliniesi paslaptimis, jis tau patrauklus. Kitaip sakant, bendrauji su tau galbūt gerai žinomu žmogumi, galvodama, kad tai visai kitas. Kaip jūs žiūrite į tai? Ar užpyktų merginos, sužinojusios, kad čia buvo tas ir tas, tik apsimetęs kitu. Lygia to paties klausiu ir vyriškosios lyties atstovų...


o kodel tu daliniesi paslaptimis su kazkokiu nepazistamuoju internete? negi neturi realaus tikro zmogaus, kuriam galetum nuosirdziai papasakoti, kas slegia, neramina... t.t...?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Mystique uzpyktu, uzsirustintu ir dar karo kirvi issikastu Negalima taip zaisti su kitais...

Dangus mato virtualiosios sferos mano duona kasdienine, prijauciu viskam, kas susije su IT technologijomis, bet dar nenupušau tiek, kad apsimetineciau neegzistuojanciu asmenu. Taigi koks tikslas ir kokia nauda? I realybe tokiu santykiu 95% kad neperkelsi, o tiketis, kad virtualybe vien ir teliks virtualybe labai rizikinga Minciu, jausmu ir vaizduotes verpetams savo viduje juk neisakysi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
Klausimas - kokios priezastys tave vercia tau su juo bendrauti.. Vis dar jauti simpatija jam?
Juk taip paprasta, atrodo, butu nutraukti bendravima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Keisti man tie apsimeteliai... As juos laikau kompleksu maisais ir tiek. Arba tiesiog taip kai kurie kvailioja. Bet jie irgi negeresni... Nevykeliai ir menkystos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airijan
Airijan
Patyręs
..tai nutrauki bendravima ir tiek. Jei nepatinka, tai nebendrauk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DoGmA
DoGmA
Meistras
Cia pradzioje klausei kaip reaguotume mes tokioje situacijoje.Tai va as sugalvociau kaip ta zmogu viesai pazeminti ir tiek...Kad zinotu,jog negalima taip belentkaip daryti...Ir istiesu mano nuomone ieskoti pazinciu internete gana vaikiska.Asmeniskai as ICQ naudoju su pazystamais pasirasinet, o kiteims net neatrasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: vikute

AS NEAPSIMETINĖJAU..Aš su tuo susidūriau..Tiesiog man parašė, ir aš supratau, kad čia kitas asmuo. Ne tas, kuriuo prisitato..O apsimetinėti man visai neįdomu..


O kas tau taike ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.15 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
visiska nesamone...nematau jokio naudingo tokio apsimetinejimo tikslo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MikeDreezy
MikeDreezy
Didmeistris
I wrote a million hooks
I'm down with a million crooks
So watch yo mouth downsouth
Cause boys stealin' hooks
Every time I perform
I got a dap for dat
You wanna be the freestyle king
I got a plaque for dat
And you sold some of my raps
You think I ain't gon tell
I'm sorry but yo next tape ain't gone sell
Some of y'all niggas tryna steal my style
I think y'all niggaz tryna steal my style
What you gone do next try and steal my smile

As kaip wisad kalbu gangsta kalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 01:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tuckute
tuckute
Pažengęs
kas apsimetinėja, tas mato tikslus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DuSoleil
DuSoleil
Pradedantysis
Na, tiesą pasakiu, aš vėlgi nežinau, ar yra daug panašių temų. Bet norėčiau sukurti tokią temą: man pažįstamas žmogus ima ir apsimeta kitu. Tai gali būti ir Skype, ir el.pašte , ar Drauge.lt. Įsideda kito žmogaus nuotrauką ir su tavimi bendrauja kaip visai kitas žmogus. Tu su juo daliniesi paslaptimis, jis tau patrauklus. Kitaip sakant, bendrauji su tau galbūt gerai žinomu žmogumi, galvodama, kad tai visai kitas. Kaip jūs žiūrite į tai? Ar užpyktų merginos, sužinojusios, kad čia buvo tas ir tas, tik apsimetęs kitu. Lygia to paties klausiu ir vyriškosios lyties atstovų...


Neskaičiau viso formumo tai galiu nepataikyti i pokalbį.

vikutei:

aš taip pat buvau susidūrusi su tokia situacija. Žinok, niekada ir nesužinojau, kas iš tikrųjų man rašė. Tik galiu įtarti, nors įrodymų neturiu, tik nuojauta, o ji gali būti ir neteisinga. Nepagautas už rankos - ne vagis Patarčiau viską užmiršti, nebebendrauti internetu su nepažįstmais žmonėmis, pakeisti skypo adresą (duoti kontaktus tik patikimiems draugams) ir pan. Jei aš būčiau to apsimetelio vietoje - man turėtų būti GĖDA pasižiūrėti Tau į veidą. Tokie žmonės niekada nesuauga ir su jais geriau neprasidėk. Tai miręs reikalas.

Nesuprantu, kam reikia apsimetinėti kitu. Jei sužinočiau, kas ten buvo - paduočiau į teismą , bet man rodos, kad kol kas turbūt nėra įstatymų, numatytų bausti tokiu, kaip tavo ir mano, atveju.... Net jei tas žmogus man būtų kada patikęs realiame gyvenime, sužinojus, jis smuktų mano akyse ilgam... Oi, ilgam... Kaip sakė kažkada Jakilaitis: "Yra žmonės, kuriuos labiau gerbiu, ir kuriuos mažiau". Tai apsimetėlis būtų tas, kur mažiau gerbiamas (čia taip švelniai)....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prawalas
Prawalas
Meistras
Vikute,
tu tik pati neapsimetinek ir bus viskas ok. :]
juokinga, kai savo anketoje pakeiti amziu is 20 metu i 30 ir pradedi tema apie apsimetinejima.
absurdas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: vikute

Techno, man taike vienas zmogus, su kuriuo susirašinėjau per Skype. Gal jis norėjo mane patikrinti, ar užkibsiu „ant" kito vyro. Aš tai supratau ir tyčia atrašinėjau, tačiau paviršutiniškai... Norėjau pažiūrėti jo reakciją. Dabar jau nutraukiau...tai ilgai netruko..


Na as apie tokius tikrinimus turiu neigiama nuomone. Tai, kaip ir nusikalstamos veiklos modelis realybeje, yra provokacija. Tad rezultatai - abejotino tikslumo.
Tarkim - paraso toks apsimetelis, o is tikro partneris kuris nori patikrinti. Tai juk jis asmenybs savo nepakeis - o jo bruozai yra tie kurie tau patinka. Tad jis tarsi uzkabina antra kart tave. Oi abejoju ar visada tai pavyktu kitam asmeniui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prawalas
Prawalas
Meistras
Vikute,

tave domina, kodel zmones apsimetineja? o kodel tu tai darai?
tave domina psichologine reikalo puse? o kas tave vercia apsimetineti?
tave domina zmoniu santykiai? o kokie tavo santykiai su zmonemis, jei jau paciai tenka apsimetineti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prawalas
Prawalas
Meistras
neprisizaisk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: vikute

Prawalai, realiam gyvenime, manau,mano santykiai normalūs.Su kai kuriais žmonėmis net labai geri. O čia yra tarsi žaidimas, kažkuria prasme. Va


Tu nori pasakyti , kad čia durniai susirinko , kuriuos galima stumdyti , kaip šachmatus ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: vikute

Prawalai, realiam gyvenime, manau,mano santykiai normalūs.Su kai kuriais žmonėmis net labai geri. O čia yra tarsi žaidimas, kažkuria prasme. Va


Zinai, cia siaip susirinke nemazai sauniu, rimtu zmoniu kurie bendrauja tarpusavyje ir virtualiai, ir nemazai jau yra realiai pazistamu. Manau butu ir daugiau, jei visiem galimybes leistu lakstyti po Lietuva...
Tad gal tu smelio deze zaidimams susirask kitur, a ? I delfi.lt komentarus pvz nueik...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.16 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: vikute

Visai negalvoju...Bet juk ar įmanoma čia priimti viską už gryną pinigą? Kai bandžiau priimti viską už gryną pinigą, kas gavosi? Blogai...

O tau Prawalai, pasakysiu, kad stengsiuos ;D neprisižaisti...


Elkis tu kaip tik nori ...

Smegenėlių reikia turėti , tai atsirinksi , ką priimt rimtai , o ką ne .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai