Santrauka: www.pifas.org
Tema sukurta: 2008.02.02 22:09
2008.02.02 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Gyvūnų globos tarnyba „Pifas" kviečia į apklausą „Gyvūnai Lietuvoje" ir

akciją „Man rūpi benamis gyvūnas"!




Norėdama sužinoti kiek ir kokių gyvūnų laiko Lietuvos gyventojai, ir surinkti statistinius duomenis GGT „Pifas" pradeda apklausą „Gyvūnai Lietuvoje". Apklausos tikslas yra sužinoti ar Lietuvos gyventojai gali būti vadinami gyvūnų mylėtojais ir linkę laikyti juos savo namuose.

Gyvūnų globos tarnyba „Pifas" taip pat pradeda akciją „Man rūpi benamis gyvūnas", kurios metu kviečiame registruotis visus Lietuvos gyvūnų mylėtojus ir kitus visuomenės narius, kurie yra neabejingi benamių gyvūnų likimui bei nori prisijungti, atkreipiant dėmesį į Lietuvoje esančią benamių ir valkataujančių gyvūnų problemą.
Registruotis gali bet kuris asmuo, kuris mano, kad požiūris į benamius gyvūnus ir šiuo metu Lietuvoje esantys nehumaniški jų populiacijos kontrolės būdai turėtų būti keičiami.
Šios akcijos tikslas - parodyti, kad Lietuvoje esantys benamiai gyvūnai neliko vieni, kad mums rūpi jų gerbūvis, ir kad VISI MES esame PRIEŠ benamių gyvūnų naikinimą be priežasties.
Šios akcijos rezultatai padės mums bendradarbiauti su valstybinėmis institucijomis ir savivaldybėmis, parodant jiems, kad visuomenė NĖRA patenkinta šiuo metu veikiančia benamių gyvūnų kontrolės sistema, ir ji TURI BŪTI keičiama.


Mums labai reikalinga įvairiapusė visų Jūsų pagalba atliekant apklausą ir akciją.


Labai prašome visų nelikti abejingais, skirti šiek tiek savo laiko ir užpildyti žemiau pateiktą anketą apie Jūsų turimus augintinius bei akcijos „Man rūpi benamis gyvūnas" anketą. Anketos pateiktos formate Microsoft Word, jas užpildę išsaugokite savo kompiuteryje ir atsiuskite elektroniniu paštu apklausa@pifas.org


Apklausos „Gyvūnai Lietuvoje" anketą rasite ČIA.

Akcijos „Man rūpi benamis gyvūnas" registracijos anketą rasite ČIA.

Apklausa ir registracija bus atliekama įvairiausiais būdais: internetu, akcijų, renginių, visuomeninių susibūrimų metu ir pan.

Jei norite prisijungti prie apklausos ir registracijos platinimo, prašome rašyti mums: apklausa@pifas.org ir mes Jums atsiųsime anketas, kurias galėsite išplatinti savo šeimos nariams ar draugams, darbovietėje ar kitur.

Mums ir benamiams gyvūnams reikalinga Jūsų pagalba!

Apklausos rezultatai bus skelbiami GGT „Pifas" organizuojamame renginyje, skirtame Pasaulinei gyvūnų globos dienai, kuri minima kasmet spalio 4 dieną. Į šį renginį būsite pakviestas ir Jūs, užpildęs anketą ir užsiregistravęs į akciją!


Visus visus, Gyvūnų globos tarnyba „Pifas", jų globoje esantys išgelbėti globotiniai bei visi benamiai gyvūnai, kurie, vis dar neturėdami šiltos ir jaukios pastogės, klajoja gatvėse, kviečia prisijungti:

Duokš leteną - kartu mes galime daugiau!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai