Tema sukurta: 2009.07.12 17:11
2009.07.12 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EditaRim
EditaRim
Pradedantysis
Kokį renkatės aliejų? Žiūrite į kainą, skonį ar poveikį sveikatai? Ar kreipiate dėmesį, kokiu būdu jis spaustas? Ar kepimui ir salotoms naudojate tą patį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
Mano mama turi ten kelis,kuriuos dažniausiai perka. Tai žiūri į skonį O ir kepimui ir salotoms tą patį naudoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vyshnia
vyshnia
Pradedantysis
alyvuogiu aliejus salotoms .kepimui saulegrazu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Meshka
Meshka
Patyręs
Bottichelli - alyvuogiu aliejus. super skonis ir kvapas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Altruiste
Altruiste
Pradedantysis
Alieju renkuosi tik salto pirmo spaudimo - nes tai kokybiskiausias aliejus. Bet aisku, jis yra ir brangesnis. Alyvuogiu aliejus man labiausiai priimtinas ANIRA - nes nera to kazkokio keisto skonio ir kvapo, kuriuo pasizymi daugelis kitu imantriu alyvuogiu alieju. Ji naudoju ir kepimui ir salotoms. Tai labai sveikas aliejus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
alyvuogių 'Romulo' aliejus o kepimui saulėgrąžų, bet kepam retai, o jei ir kepam tai aliejaus - minimaliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Londute
Londute
Didmeistris
ziuriu, kad nebutu pagamintas is genetiskai modifikuotu augalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tabu
Tabu
Pažengęs
Iš vis stengiuosi kuo mažiau naudoti aliejaus. Kepam keptuvėje kurioje jo nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Kepimui geriausia saulegrazu aliejus, o salotoms alyvuogiu.
Nesenai radau straipsni, jog rapsu aliejus yra labia nesveikas, nes ten yra daug iv priedu.
Saulegrazu alieju jau nuo seno zmones vartojo, tad manau, kad jis yra patikimesnis ir skanesnis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
As salotoms naudoju Extra Virgin alyvuogiu alieju su zolelemis, nes grynas skonis man nepatinka. Kepimui visai atsitiktinai atradau kukuruzu alieju- vieninteli, kuris man tinka, nes nuo visu kitu kepimo man remuo... Bet paskutinis atradimas kepimui- tai isvalytas lydytas sviestas ghee, kuriame skrudinamas maistas igauna skaisciai auksini atspalvi ir nepakartojama skoni. Ghee yra ajurvedinis produktas, turintis ne tik maistinguju, bet ir gydomuju savybiu, jeigu kam idomu- galite pasiskaityti placiau apie si sviesta bei jo gaminimo procesa:
http://jogosmityba.wordpress.com/2009/05/10/isvalytas-lydytas-sviestas-ghee-skystas-auksas/
http://en.wikipedia.org/wiki/Ghee
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.12 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
"Kauno dienoje ", atrodo, kažkoks vyras lydyto sviesto receptą aprašė ar per radiją girdėjau... Vienu žodžiu, ir lietuviai lydytą sviestą vartojo, nes jis ilgiau negenda, o maisto produktams skanų prieskonį suteikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.01 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Lydo sviestą, nes atseit jo sudėtis pasikeičia, cholesterolio mažiau būna (rašė Tombakas savo knygoj).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


albab
albab
Patyręs
EditaRim rašė:

Kokį renkatės aliejų? Žiūrite į kainą, skonį ar poveikį sveikatai? Ar kreipiate dėmesį, kokiu būdu jis spaustas? Ar kepimui ir salotoms naudojate tą patį?


Aš aliejaus beveik nevartoju. Jei nevartočiau visai irgi nieko nenutiktų, yra žmonių, kurie nevartoja jo visai. Iš bet kokio maisto (agurko, pomidoro, kopūsto) galima gauti beveik visas reikalingas organizmui medžiagas. Galima duonos nevalgyti visai ir normaliai gyvensi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai