Santrauka: mūsų augintiniams
Tema sukurta: 2007.10.24 15:39
1 2 Toliau Paskutinis
2007.10.24 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
Kokius aksesuarus, perkate savo augintiniams? Kiek mokat? kiek jūsų augintinis jau jų turi?



Aš perku savo augintiniam įvairius aksesuarus. bet daugiausiai mano ciuciaj turi antkaklių, pavadžių ir ženkliuku su tais kristalais

O papūgos na jos ir tai per daug lepinamos

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.24 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Nu man tai tokie visokie kaspineliai gyvunu parduotuvej i lentyna sudeti keistai atrodo. Kazkuria prasme gyvuno kankinimo irankis. As savo katutes jokiais tokiais reikalais nepuosiu. Nesioja dabar ji antkakli nuo blusu, bet veliau jo pakeisti kazkokiu puosniu antkakliu tikrai neketinu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.24 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Maniškė ciucė tik pora kartų buvo padabinta įvairiais aksesuarais ir tik tam, kad nufotografuoti. Tokiais dalykais jos nekankinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.24 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
mano rotveielre, amzina atilsy, jaunystej turejo paturbintus akinius nuo saules ir labai jais dziaugesi

o stafei ziemai reiketu nupirkt ar pasiut drabuzy, ba bisky jautri salciui. bet vis neprisiruosiu. kaip tas suo, kur namus states
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.24 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
as tiesiog zadu ziemai suniui nupirkt striukyte puost nelabai ji eina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.26 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
mes tj siusiuvom sena liemene tokia pukinę ir nidutei liemene padarem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.26 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
O kaip jums tokie issidirbinejimai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.26 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
D ziauru ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.26 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snoofles
Snoofles
Pradedantysis
Tragikomedija. Suni suzmonint nori. Suprantu jei reikia ten nes salta. O mano suo turi raudona antkakly su sirdutem ir kaspineliais. Ir prikabintas zenkliukas su sirdute (suns vardui uzrasyt).
Dar pamenu kai auginau parodinius sunis tai kvepindavau su "Oh my dog".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.26 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
joa tikrai bet tokius kaip pinceriukus ir jorkius tj reikia rengt neas jorkiai neturi riebaliniu liaukų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.27 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angelina
angelina
Pažengęs
Mano suo turi suniska dezodoranta kvepianti persikais Tai dabar juokais vadinu ja persikiuku nors jinai vokieciu aviganis
Bet velgi,ta dezodoranta pirkau ne del pasimaivymo,o tiesiog todel,kad jis panaikina suns kvapa namuose(juo ir kilimus kartais papurskiu ) Tikrai veikia
O del papuosaliuku,tai..... cackinti visokiais svarovskiais tikrai neketinu,manau,rimtam suniui tai netinka.
Bet ieskau ,kazkada maciau,juoda ,platu odini antkakli su metaliniais dygliais. Isoreje. Tokie,kaip pas metalistus buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siesta222
siesta222
Pažengęs
įdomu....

mes tj ta šalčiausia žiemą kuri neseniai buwo tj tik liemenę taj siuvom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.28 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unpredictable
unpredictable
Pažengęs
as savo vokieciu aviganio nekankinu su papuosaliukais ar dar kazkuo,man jis ir taip labai grazus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.30 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
kartais, kai man susisuka protas, pajuntu gilu potrauky nupirkti savo stafui:
kniedyta koza
arba
pukuota roziny megztuka.

bet neradau dar niekur...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
agiesha,
dėdės dobermanas turėjo kniedytą kožą
Savo stafui liemenę ruošiuos pasiūt, nes šąla žiemą, tirta grįžęs iš lauko visas. O vasarą iš neturėjimo ką veikt mama jam iš mano draugo marškinėlių padarė marškinukus su geltonu "smile'u" ir užrašu "don't worry, be happy"
Sakiau, dar va tokio "drabužiuko" reikia...
O visi tie kristalai, kaspinukai, suknytės, dekoratyviniai "švarkeliai" ir panašios nesąmonės reikalingi tik šeimininkam, jokiu būdu ne šuniui.

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabi02v14
gabi02v14
Naujokas
na as tik ziema savo dalmatinui dedu toki juoda megstini silta, kai buna itin salta, nes jjautrus salciui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 10:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kipsutukas
kipsutukas
Naujokas
as tai savo prancuzu buldogiukui turiu toky grazu ziemini kombindzona,bet taip ir niekada jo neesu uzdejusi,,,nes jis is jo isaugo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.31 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Originally posted by: Savolita

agiesha,

dėdės dobermanas turėjo kniedytą kožą

Savo stafui liemenę ruošiuos pasiūt, nes šąla žiemą, tirta grįžęs iš lauko visas. O vasarą iš neturėjimo ką veikt mama jam iš mano draugo marškinėlių padarė marškinukus su geltonu "smile'u" ir užrašu "don't worry, be happy"


O visi tie kristalai, kaspinukai, suknytės, dekoratyviniai "švarkeliai" ir panašios nesąmonės reikalingi tik šeimininkam, jokiu būdu ne šuniui.



e, tas dede ar pirko koza, ar kas nors siuvo? planuoju nusipikrt bobu laimej kokia koza papigiai ir isdarkyt.

Tornadai butinai riekia rubo, bo kai sala, ji neina laukan (nepastovi ten) ir sika bei myza rusy.
kaspinukai buna reikalingi sunims ilgu kailiu pvz kaktos plaukus parist, kad y akis nekristu; vis graziau atrodo, negu kokia guma. o del suknyciu ir panasiu dalyku - as geriau suvai brangesny edala ir daugiau skanumynu bei zaislu pripirksiu - bent gyvunas laimingesnis bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.01 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Savolita
Savolita
Patyręs
agiesha,
siuvo iš savo senos kožos. Pirkti pas mus nemačiau tokios. Šią vasarą užtikau Prancūzijoj, bet kai kainą pamačiau tokio daikto, tai "fantazija atšoko". apskritai labai mažai siuvama dekoratyvinių drabužių didesnių veislių šunims, nes nėra paklausos.
Maniškis tai tik tirta labai įdomiai, bet į lauką eina. Praeitą žiemą dar mažas buvo, tai savo sesės vilnonę liemenę buvau užvilkus. Atrodė taip komiškai, kad dar geras 15 minučių po to, kai aprengiau, negalėjom į lauką vest - stovėjom ir iš šuns "lazdavojomės"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.06.21 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sonador
Sonador
Naujokas
Mano didele geda,bet prisipazintsiu. Nupirkau Arvenai rozini pavadeli su gelytem ir ant jo uzdejau pedute (zenkliukas adresui ar vardui) su svarofskio kristalais. Jei jau patinka tokie dalykai tai ju yra www.kika.lt galit paziuret kainas. Ir rubu yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai