Tema sukurta: 2009.08.01 18:47
2009.08.01 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bondas
Bondas
Naujokas
Ką manote apie tokį variantą?
Galite pateikti geresnių variantų iki 3000 lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.01 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
nepirk nieko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.01 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
yra tikrai geras acer nešiojamas pc, tiksliai nepamenu modelio, draugas tokį pirko.. bet charakteristikos tikrai stulbinančios, kažkuris iš intel dual core procų 2,2GHz, 4GB DDR3 ram 1066MHz (jei neklystu), 320GB HDD, ekranas 1920x1080 raiškos. tai yra Full HD. labai gražiai žiūrisi per jį viskas. o ir vaizdo korta tiks žaidimas, ten įmontuota nvidia geforce 9600m GT. o ir kaina tik 3200 litų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.03 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
As nepasitikiu Acer firma. Daug defektu, daug neisdirbtu dalyku ju produkcijoje... Kaip tik Acer tenka tvarkyt - taip ir problemos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.15 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
kiek acer tvarkiau, nebuvo nei vienos problemos. daug draugų turi acer, ir nei vienas nesiskundžia.. gal kažko tiesiog nesugebi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DancingWind
DancingWind
Pradedantysis
Rekomenduoju pasiieskoti notebuko su 2 metu garantija (pvz.: HP pavilijonas buvo panashi charakteristika tik ekranas mazesnes rezoliucijos) 1 metai mano nuomone yra mazai ...
Kas del acer .. tai 2 ar 3 gamintojas pasaulyje tiktais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriausias
Andriausias
Naujokas
Deiwiuzz rašė:

yra tikrai geras acer nešiojamas pc, tiksliai nepamenu modelio, draugas tokį pirko.. bet charakteristikos tikrai stulbinančios, kažkuris iš intel dual core procų 2,2GHz, 4GB DDR3 ram 1066MHz (jei neklystu), 320GB HDD, ekranas 1920x1080 raiškos. tai yra Full HD. labai gražiai žiūrisi per jį viskas. o ir vaizdo korta tiks žaidimas, ten įmontuota nvidia geforce 9600m GT. o ir kaina tik 3200 litų.


tu bent skaitei apie kokį acerį žmogus klausia? pirma pasidomėk jo charakteristikom bei kaina ir po to pažiūrėk ką tu parašei. acer 5739g su gt 240m, 520gb hardu bei t6600 procu už 2449lt net lygint nėra su tavo apibūdintu ir tavąja kaina....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriausias
Andriausias
Naujokas
DancingWind rašė:

Rekomenduoju pasiieskoti notebuko su 2 metu garantija (pvz.: HP pavilijonas buvo panashi charakteristika tik ekranas mazesnes rezoliucijos) 1 metai mano nuomone yra mazai ...

Kas del acer .. tai 2 ar 3 gamintojas pasaulyje tiktais


čia prikolini dėl to, kad tiktais 3 gamintojas ar kaip? nes jei taip, tai norma, bet jei ne, tai mąstyk :D čia labai geras rezultatas. o garantija šiam acer aptarinėjamam modeliui duodama 2metai.

tik vat vėl-kas liečia šį acerį, tai aų masčiau jį pirkti pats, bet taip pat iš pažįstamų kurie dirba garantiniame servise girdėjau neigiamų atsiliepimų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Techno rašė:

As nepasitikiu Acer firma. Daug defektu, daug neisdirbtu dalyku ju produkcijoje... Kaip tik Acer tenka tvarkyt - taip ir problemos.


Amen. Acer žemiau mano "reitinge" po Asus, o Asus žemiau po... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 22:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
TempusVernum rašė:
Techno rašė:
As nepasitikiu Acer firma. Daug defektu, daug neisdirbtu dalyku ju produkcijoje... Kaip tik Acer tenka tvarkyt - taip ir problemos.

Amen. Acer žemiau mano "reitinge" po Asus, o Asus žemiau po... :)

Na del Asus nenoriu sutikt :)

O ir del Acer man reiktu "update" :) Pagrinde problemos budavo su 4-2 metu senumo modeliais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.19 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
Turiu Acer 6930G Power Station GT ir neturiu jam priekaištų. Kažkada (prieš 5-6 metus) su Acer'ių TravelMate'ais būdavo bėdų, tekdavo sulaukt nepatenkintų pirkėjų, grąžinimų ir pan., bet po to situacija lyg ir pasikeitė - surizikavau ir sėkmingai naudojuosi. Jei dar kartą tektų rinktis, pasirinkčiau taip pat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
JuodaiBaltas rašė:
Turiu Acer 6930G Power Station GT ir neturiu jam priekaištų. Kažkada (prieš 5-6 metus) su Acer'ių TravelMate'ais būdavo bėdų, tekdavo sulaukt nepatenkintų pirkėjų, grąžinimų ir pan., bet po to situacija lyg ir pasikeitė - surizikavau ir sėkmingai naudojuosi. Jei dar kartą tektų rinktis, pasirinkčiau taip pat.

Aha, TravelMate yra pasitaike, paskui Aspire...
Siaip su visais kompais problemu pasitaikydavo, bet su Aceriais tos problemos tokios bjaurios budavo - mistines kaip sakydavom.
Turi veikt gerai, bet va neveikia, nors OS svieziai sudetas, BIOS atnaujintas ir t.t. Ne daug truko, kad buviau prietaringas per juos pasidares
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.10 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gogogo3000
gogogo3000
Naujokas
Aš nusipirkau šį kompiuterį po ilgų svarstymų. Išties geras variantas, pirmas žaidimas kurį šiuo momentu ir bandau - borderlands. puiki šaudykė. eina puikiai ir be striginėjimų. Pagaliau nešiojamas kompiuteris man atstoja stalinį. Iš trukumų galiu pasakyti tiek kad pasigendu firewire jungties. Kompiuteris linkęs šiek tiek terliotis, nes visas blizgus. O šeip - labai fainas galingas ir sakyčiau kaip tokiam galingui pigus - 2449 lt buvo kaina. Beje ikūriau facebooke tinklapį būtent šiam modeliui, tapkite gerbėjais jei ruošatės pirkti ar juolabiau nusipirkot ;]
http://www.facebook.com/search/?q=Acer+aspire+5739g&init=quick#/pages/Acer-Aspire-5739G-notebookas/204153836471?v=wall&ref=search
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.09 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadHeadFreak
MadHeadFreak
Naujokas
Acer yra geriausi ir pigiausi. Be to, nieko konkretaus nepasakėte apie tuos Acer, kas jiems blogai ir panašiai, čia tas pats kas, kad pasakyčiau, Acer blogas, nes dizainas nepatiko. Nesvarbu man tas dizainas... ne nuo jo priklauso mano darbingumas. Pas mane namuose stacionaras iš lentų sukaltame korpuse sėdi ir dėjau, svarbu geras aušinimas ir viskas. Kol ventiliatoriai gerai sukasi, tol kompas nekaista, niekas neišsilituoja, kontaktai nuo didelės srovės nenukepa ir gerai. Acer yra toks pat, kaip ir asus ir t.t. Acer mano nuomone, nes nesigilinau, patys mažai ką gamina, gal tik Googlei padeda Android gaminti padeda ar "something like that". O taip tai, jie tiesiog komplektuoja laptopus, susiperka korpusus, o gal ir patys sukonstruoja, sutepa kaistančiąsias metalines vietas termo geliu ir prispaudžia radiatorius ir prikabina prie jų ventiliatorius. Iš pradžių susukioja motininę plokštę į korpusą ir ten sukaišioja pagal komplektaciją, tada nustato biosus ir volia. Nors bent jau mano PC taip padarytas. Na tik nežinau, kas konstravo močią, nu nebent tuo jau galėjo užsiimti pats Acer, nu gal dar ir ramas galėjo būti jų konstrukcijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.09 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Geriausi ir pigiausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.09 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadHeadFreak
MadHeadFreak
Naujokas
Pasisiauses rašė:

Geriausi ir pigiausi


Whats so funny? Umm?
Tai vistiek vaizduškę gamino ne Acer o nVidia. O procą intelis ir hardą Toshiba. Sound Chipą Realtek, o gal net ir visą garso plokštės bloką. O močios mikroprocesorius taip pat Intelio. Tai kame nekokybė, tipo kreivom rankom rinkta? Jei staklėm, tai tipo galvojat, blogai užprogramuotos, vistiek visur yra kokybės kontrolė. Ir testuojami tokie produktai prieš paleidžiant į rinką. Tik atestuotą prekę tu gauni. O sugenda, gal dėl to, kad nemokate elgtis. Nesuprantate programinės įrangos arba paprasčiausiai tingit perskaityti "help" arba instrukcijas. Todėl aš pasakysiu, kaip internetinė tauta tinginiams sako "Read the Fucking Manual". :-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.10 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Neegzistuoja toks dalykas kap geriausias IR pigiausias
Ir nepamiršk kad be procesoriaus, hardo ir kitų dalių egzistuoja dar ir bendra surinkimo kokybė, korpuso kokybė, ekrano kokybė, baterijos darbo laikas ir paties kompo patikimumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.10 01:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mikimionikas
Mikimionikas
Pažengęs
Turejau Acer Aspire....koky kazkoky 2006 ar tai 2007,nepamenu... laike...veze....bet pardaviau.
Obuoliuko nenori? ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.03.10 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MadHeadFreak
MadHeadFreak
Naujokas
Na, ką galiu pasakyti apie Acer Aspire 5739G Powerstation GT, tai liux ir surinkimas ir t.t., bent jau jo trukumų nepastebėjau, na gal touchpad'as galėtu būti minkštesnis, dar gal šiek tiek jautresnis lietimui. :-) O bateriją gali laikyti iki 8h, jei susimažini brightness iki minimumo pasirenki Power Saver planą ir įjungi mygtuką Green Energy. :-) Na gal negeriausias, bet kaip už 2399 lt, tai super pirkinys. ;-) Didelis magistralės dažnis, didelis ram darbingumo dažnis, procesoriaus, galima sakyti, viskas suderinta. Procesorius pilnai išnaudoja savo galimybes, kaip ir vaizdo plokštė. :-)

Šiaip kitų dalių nelabai aš ten naudoju, na yra TV Skaitmeninis Tuneris + Antena, kaip priedas, yra pultelis valdyti Windows Media Center, yra Bluetooth, na ne 3.0, tačiau 2.0 su išmaxintu greičiu, na tikriausiai naujausia iš 2.0 kartos sąsaja naudojama. Yra atskiras NumPad, kad nereikėtu skaičiukų rinkinėti su Fn, arba perjunginėti kalbas. Yra Quickbuttons ar kaip ten jie vadinasi. Play/Pause; Stop; Fast Rewind; Fast Forward; Bluetooth išjungimas įjungimas, Wireless'ui tas pats, Media Center mechaninis shortcutas, backup'o mechaninis shortcut'as, garso rankinis mechaninis reguliavimas kietojo disko darbo indikatorius, NumPad ir CapsLock indikatoriai, Green Energy (sumažina produktyvumą, tačiau taupo energiją) funkcija. eSATA sąsaja, RGB sąsaja, HDMI sąsaja ir bla bla bla, galėčiau vardinti ir vardinti. Tačiau tingiu. :-D Vienu žodžiu googlei dafigą info galite rasti. Aš tai rekomenduoju tą laptopą visiems, bet to www.1a.lt vis gauna naujesnių modelių PowerStation, kur geresnkis procesorius idėtas ar vaizdo plokštė, yra net su didesniu HDD ir už tą pačią 2399 lt kainą. Kur galima rasti geriau a? :-D + 2 metų garantija. Be to www.servicenet.lt daro garantinį šio laptopo tvarkymą, dar ten galima pasididinti RAM ar pasikeisti HDD, nenutraukiant garantijos, žinoma jei tai leidžia motininės plokštės galimybės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai