Santrauka: Kas siu mokslo metu gale zada stoti i sia istaiga!?!?
Tema sukurta: 2009.09.03 01:16
1 2 Toliau Paskutinis
2009.09.03 01:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Volume
Volume
Naujokas
Apsikeisime kontaktais,, informuosime vienas kita, gal ieskosim bendrabucio kartu. Zodziu suprantt patys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.07 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Volume
Volume
Naujokas
Tai nera?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.11 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egloone
Egloone
Naujokas
ashai mastau ten stoti, bet tik neseniai pradejau tuo dometis, tai dar nelb ka zinau. Planuociau kitiems moxlo metams. O ten lb is anxto reikia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.09 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zivileG
zivileG
Naujokas
Organizacija Kastu International nemokamai konsultuoja studijų užsienyje klausimais ir organizuoja stojimo procesą į Danijos, Anglijos ir Škotijos aukštąsias mokyklas.
Daugiau informacijos rasite: www.kastu.lt

Tinklapyje informacija apie:

. Danijos, Anglijos bei Škotijos švietimo sistemas;
. Kastu International atstovaujamas aukštąsias mokyklas (viso: 19 aukštojo mokslo įstaigų), jų programas (viso: 2197 programų anglų kalba) bei aukštosios studentų apgyvendinimą;
. Stojimo procesą;
. Užsienyje studijuojančių lietuvių kontaktus ir patarimus Jums;
. Ir dar daug kitos reikalingos informacijos.

Anketos pateikimo terminas iki kovo 1d. - stojantiems į bakalauro studijas
Anketos pateikimo terminas iki birželio 1d. - stojantiems į magistrantūros studijas

Susidomėjusius kviečiame užeiti: www.kastu.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.21 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
Taip pat ir kalba.lt nemokamai konsultuoja stojimo klausimais. :) Kiek pamenu, tai busimiems bakalaurams iki kovo 1, o magistrams iki birzelio 1.
As jau istojau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.03 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuslt
Andriuslt
Naujokas
Sveiki! Istojau i Aalborga! ar kas nors dar ruosias keltis tenais si rudeni?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.05 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
Tai taip tik as tikriausiai dar vasara vaziuosiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.08 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuslt
Andriuslt
Naujokas
Na, as irgi vasara kazkur tai reikia apsiprasti ir panasiai o kur gyventi ruosiesi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.11 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
As uzpildziau accommodation request form i UC House bendrabuti, jis yra Nibevej 12. O mano vaikinas irgi istojes i NOEA padave prasyma i Aalborg Tekniske Skole Kollegium, tai yra Oster Uttrup Vej 3.
Veliau ziuresim buta greiciausiai. O ju galima ieskot cia http://www.boligportal.dk/en/
Gal yra ir daugiau tu puslapiu, bet as radau sita tik kol kas.
Tai vat, mes varysim mazdaug rugpjucio 26d.(veliausiai)
O tu kur mastai? Ir kada ruosies vaziuot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuslt
Andriuslt
Naujokas
Na as irgi padaviau prasyma i ta pati UC House, nes is 3 pasiulytu mano ziniomis jis buvo geriausias... bet irgi ruosiuosi ieskotis busto... ir tai bus netgi nekritiam atvejui kaip tokiam, o imu ji kaip alternatyva- tiksliau pasakius kaip pagrindini varianta Visgi kainos nera super dideles, netgi sakyciau priimtinos joa, uz sita svetaine, dekui irgi zinau viena gera, bet neturiu po ranka, veliau rastelsiu gal jum irgi prireiks na as planuoju buti Aalborge jau liepos pabaigoje- rugpjucio pradzioje tenais esantys draugai- uzsienieciai turetu padeti greiciau adaptuotis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuslt
Andriuslt
Naujokas
P.S beje nepaklausiau i koki fakulteta istojote? as i turizma pavariau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
Jėga, aš irgi turizma
O aš jau esu lankiusis tenais pora kartu, Ten mano klasiokas ir viena drauge mokosi(pernai stojo)
Šiaip 4mėn šalia Viborgo dirbau, tai biški apsiuoščius.
O daugiau naudingų nuorodų ir informacijos yra Aalborgo lietuvių pašte http://www.kligys.com/alp/index.php
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.12 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuslt
Andriuslt
Naujokas
tai kursiokai esam.. busimieji Man Copene teko buti, bet tenais palyginti maza laiko tarpa praleidau ... joa, tas kligys fainas, ir siaip sakyciau netgi nerealus bliamba mazas vis tik tas pasaulis bet smagu, kad nors vienas minimum zmogus is Lietuvos viename fakultete ir grupeje mokysis )) reikes tik veliau bustu pasirupinti, nes nesinori kazkaip vargti pas draugus, ieskant normalaus busto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.14 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
Viskam savas laikas tiesa, dar neradai to kito adreso su nuomojamais butais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.14 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
P.S. Facebook'e yra grupė 'Stoju į Daniją 2010' Kviečiu prisijungti stojančius, jau studijuojančius ir net baigusius. Dalinsimės naudinga informacija, bendrausime.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.15 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuslt
Andriuslt
Naujokas
Joa, facebooko tas forumas- puikus dalykas... kaip suprantu pati ta tema sukurei labai teisingas zingsnis o del svetaines, tai jau zinai ko gero si- http://www.aku-aalborg.dk/.... bet man jis patinka, suteikia visa papildoma info, jei paklausi dar kazko ju- atsakys ... is UK man kol kas sunkiai sekasi tuos dalykus del busto tvarkyti, bet jau ziuriu ir bandau tartis... nes veliau bus gerokai mazesnis pasirinkimas dar norejau paklausti- gal zinai koki gera vadoveli is danu kalbos, pradedantiesiems.. norisi biski susipazinti su danu kalba artimiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.02 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
na, kiek zinau, nieko gero nera. as pati esu is pegaso knygyno nusipirkus danu-lietuviu pasikalbejimu zodyna. taip pat yra youtube visokiu pamokeliu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.04 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuslt
Andriuslt
Naujokas
va butent.pasirinkimas tinamu vadoveliu pradedantiesiems uz Danijos ribu is viso labai mazas,nera is ko rinktis, ir tenka ta pasikalbejimu zodyna imti.nors jis is esmes labai riboja.gerai, tarkime, kaip paklausti teisiklingai mes zinome, o jis pvz kazka atsako danu kalba. ir ka tada daryti, prasyti, kad i anglu isverstu jums geriau, jus nemazai laiko jau esate praleide Danijoje, o man tai tie trumpi periodai abejoju ar duos naudos.Beje kaip manai, kada accommoations request patvirtins, ir ar is viso jie ruosias ta daryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.11 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
Dėl patvirtinimo geriau parašyt jiems ir paklaust. nes aš pavyzdžiui jokio e-mailo iš jų negavau asmeniškai. viską siuntė konsultantei, kuri padėjo viską pildyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.15 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rugima
rugima
Naujokas
Gavau emaila. Ten raso,kad atsakymas del apgyvendinimo ateis ruhpjucio pradzioj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai