Tema sukurta: 2007.08.09 17:43
1 2 Toliau Paskutinis
2007.08.09 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
9,5 savaites..ka manot?ar tikrai verta daryt tokius sou?ar siame sou renkas tikrai seksualiausi lietuvos zmones?diskutuokit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
nu nepasakyciau kad seksualiausiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hobgoblin
hobgoblin
Naujokas
ten ziuriu zmones pernelyg geros nuomones apie save...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
ten siaip viskas pagal scenariju, galvojat kad visi elgias kaip nori? ir siaip man dabartiniai realybes sou yra paskutinis š... nera ka ziuret.. geriau daugiau kempiniuko arba simpsonu sceriju parodytu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


6PaNike9
6PaNike9
Naujokas
na ten susirinke zmones manu nera seksualus ar labai grazus.. maciau tik keles merginas kurios buvo gana grazios bet jas ismesdavo o pasilikdavo pacia baisiausia(na bet kiekviena mergina jug turi savotisko grozio kurio gal as nepastebejau bet vaikinai pastebi).. na tas pats ir su vaikinais.. bet ir paciam realybes sou nematau nieko gero kad kabintu ir kad kiekviena vakara su nekantrumu laukciau tos laidos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasss
Tomasss
Pažengęs
adnim slovam bred kakoita naverna nesmatriu i nebudu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
tomai geriau diskutuok lietuviskai jei as suprantu tai nereiskia kad kiti suprantao man sis sou -smagi vasaros pramoga,nors nedaznai jei ziuriu tai del antano ten per 9,5savaites
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.09 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sacrifice
Sacrifice
Meistras
Klausimus užduoda pirmokų lygio, ir tipo tikrina IQ.. Nu šaakės, sakau Lietuva nusirito..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.10 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
nu siaip jo,ten klausimai,o kai vienakart kieno ten paklause kas vaidino filme titanikas tai...neatsake kad kate winsletnu bet buna kartais pasitaiko ir sunkiu klausimeliu..Lietuva manau nenusirito,nors apie politika patyliu..bet del laidu kokiu pvz jus laidu norit?ir pasauly tokias rodo taip kad nereik kazko tobulo noret
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.10 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sacrifice
Sacrifice
Meistras
Jei nenusirito, tai dar ritasi, o laidų, pvz man jos visiškai nereikalingos, o kas nori, tegul žiūri.. Nu nežinau, smegenų bukinimas tokios laidos.. Lietuvos televizija tobula ir niekada nebus. Kažko tobulo niekur nėra. Bet tokiomis laidomis yra tiesiog pabrėžiamas išvaizdos aukštinimas.. Ot jaunimą mokina.. Siauubas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.10 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
na as niekuo nesipiktinu,bet 9,5savaites visai sauni laida
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.10 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: popieziuke

na as niekuo nesipiktinu,bet 9,5savaites visai sauni laida


Ir kame ten šaunumas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.11 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
per tw rodo tik pigia komercija ir visi ziuri..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.11 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


milijonasudru
milijonasudru
Pradedantysis
Mazdaug, patikrinsiu tavo sumanima ir prota. Klausimas : ar tikrai karves duoda piena, ar piena ispaudzia fabrikuose is kiausiniu ?, ten atsako. Jei teisingai atsako i tokio lygio klausima reiskias zmogus yra genijus, labai stulbinanacio intelekto ir privalo pasilkti sitam sou. Isivis nebeliko nieko ka galima ziuret per telika. Nu... isvis kaip pastebejau tai pasikviecia is gatves kokia bica duoda scenariju ir jis tipo vaidina, kad atrodytu viskas kaip tikra. Muilo opera man cia labiau. Beto jau juokas ima nemaciau to kuris nebutu seksualus. Tokiam stiliui: kazys i klausimus atsakinejo gerai, pasizymi sumanumu ir man jis pasirode labai seksualus. Visi ten seksualus. Seksualumas pasalio virsune. Viskas pagal ka renkamasi yra seksualumas. Jau bloga nuo to pyp ( per subine lendancio zodzio ). O ir vedejai man nepatinka, vaidyba kaip muilo operos. Ir veidai su tais makiazai taip isdazyti, bloga ziuret. Pritepta daugiau nei reikia ir bado vaidint paskende prakaite nuo tos chemijos kazkokios.
Geriau ziuresiu koki indenu sou ( amerikieciu ), kur " tyrumas, gerumas, pasiaukojimas" bla bla bla. Is tos serijos, o kaip jam blogai jam tas ir tas gyvenime buvo ir t.t. reikia jam padiet, oi kaip man blogai, kad kitiem blogai. Bla bla bla. Toks abusrdas man geriau uz tuos visokius " kitus" ir " 9.5 savaites". Lietuviai ne mes vieni tokie. Kad ir kur butum visad atisras durneliu, visokiu minedu, ar "kitas". Visam pasualy yra durneliu, tik mes apie juos negirdejom dar, o jie apie musu minedus nieko nezino. Bet televizija yra didziausias blogis. Norint kazka pakeisti, bent maza skirtuma. Kad kazkas nerukytu ar nevogtu. Pirmiauia reikia uzdrausti televizija. Ten rodomas visas " blogis" kuris keicia paaugliu smegenine ir isaukleja visai kitaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.11 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
kad televizija veikia vaiku smegenis tj jo suprantu.....kame ten saunumas?as nevertinu sitos laidos kaip blogos..o man vedejai taip patinka ypac vytas rumsasjau jis tai ir prajuokins
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.11 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Originally posted by: milijonasudru

Mazdaug, patikrinsiu tavo sumanima ir prota. Klausimas : ar tikrai karves duoda piena, ar piena ispaudzia fabrikuose is kiausiniu ?, ten atsako. Jei teisingai atsako i tokio lygio klausima reiskias zmogus yra genijus, labai stulbinanacio intelekto ir privalo pasilkti sitam sou. Isivis nebeliko nieko ka galima ziuret per telika. Nu... isvis kaip pastebejau tai pasikviecia is gatves kokia bica duoda scenariju ir jis tipo vaidina, kad atrodytu viskas kaip tikra. Muilo opera man cia labiau. Beto jau juokas ima nemaciau to kuris nebutu seksualus. Tokiam stiliui: kazys i klausimus atsakinejo gerai, pasizymi sumanumu ir man jis pasirode labai seksualus. Visi ten seksualus. Seksualumas pasalio virsune. Viskas pagal ka renkamasi yra seksualumas. Jau bloga nuo to pyp ( per subine lendancio zodzio ). O ir vedejai man nepatinka, vaidyba kaip muilo operos. Ir veidai su tais makiazai taip isdazyti, bloga ziuret. Pritepta daugiau nei reikia ir bado vaidint paskende prakaite nuo tos chemijos kazkokios.

Geriau ziuresiu koki indenu sou ( amerikieciu ), kur " tyrumas, gerumas, pasiaukojimas" bla bla bla. Is tos serijos, o kaip jam blogai jam tas ir tas gyvenime buvo ir t.t. reikia jam padiet, oi kaip man blogai, kad kitiem blogai. Bla bla bla. Toks abusrdas man geriau uz tuos visokius " kitus" ir " 9.5 savaites". Lietuviai ne mes vieni tokie. Kad ir kur butum visad atisras durneliu, visokiu minedu, ar "kitas". Visam pasualy yra durneliu, tik mes apie juos negirdejom dar, o jie apie musu minedus nieko nezino. Bet televizija yra didziausias blogis. Norint kazka pakeisti, bent maza skirtuma. Kad kazkas nerukytu ar nevogtu. Pirmiauia reikia uzdrausti televizija. Ten rodomas visas " blogis" kuris keicia paaugliu smegenine ir isaukleja visai kitaip.


iš esmės tai sutinku bet galas tai prajuokino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.12 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Gryna nesamonė ten. Tos panos žiūri bukom akim į kamerą ir šneka. Gražios (gal) bet bukos. O bernai tai.....Nė vieno gražaus nemačiau. Išvis, prie ko tas seksualumas? Rinktų blemba protingiausią, mieliausią porą, o dabar renka kažkokias panas didžiapapes ir bernus raumenų kalnus. Klausimus vieni kitiems irgi galėtų užduot normalesnius, bent patikrint ar protinga, o čia tą patį per tą patį...išvis tv atbukina, tad aš jo beveik nežiūriu. Bet surask tu šiais laikais vietą, kur tavęs neatbukins....Bet jei ir sukurtų normalų realybės šou, manau jo nežiūrėtų, nes būtų per mažai "erotikos" "seksualumo" ir banalių plepalų apie bernus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.12 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unpredictable
unpredictable
Pažengęs
jau visi sitie realybes sou vemt vercia,tokia nesamoniu nesamone.Dabar per tv nieko normalaus nepamatysi,tik pusnuoges blondines ir prisipumpavusius bernus......Ziauru....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.13 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
o kuo blogos pusnuoges blondines, ir prisipumpave bernai blondines ir neturi buti protingos, tam jos turi kitas kuno dalis, o prisipumpave bernai - kam pavydeti, patys sportuokite
Taip, laida ziauriai leksta ir kvaila, taciau, ji nepretenduoja tapti daugiau nei SOU. Super intelektuales, ir berniukai akiniukai ten ir neitu, ir niekam nebutu idomu sou, pavadinimu atsakyk i 100 klausimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.16 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


avriliux
avriliux
Pažengęs
verta daryt tik televizijai..o siaip tikrai nesirenka ten seksualiausi zmones...ir is visose sou yra vaidybos ir viskas senai aisku kas pasiliks kas kris...o dar pinigu turek tai galimibe laimet dar didesne...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai