Santrauka: Musu forumas =)
Tema sukurta: 2007.09.05 19:09
2007.09.05 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Paplepekim apie tai, kas aktualu 11 - tokams O gal ir ne tik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.05 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
nu as 10-oke ir keistai bijau tu vadinamu egzu. ir dar nzn ka rinksiuos.. o sule jau atsibodo!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.05 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GeltonaPiene
GeltonaPiene
Pradedantysis
as pagaliau 11-oke ir mane nuosirdziai nervina kad kasdien buna po tris langus mazdaug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.05 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sfinkse
Sfinkse
Pažengęs
na ir kas, kad 11 nieko cia ypatingo , na taip jau nebesinmokai visu dalyku, kuriu nori ir ne. Nereikai visur vaiksciot su klase, kartais buna langai, bet siaip nieko ypatingo , nebent, kad iki mokyklos beigimo liko jau visai mazai;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.07 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Psyche
Psyche
Meistras
11i mokyklos metai buvo dar geresni, nei 10i !
11oj svarbiausia neuzmigt ant vadoveliu su blonknotu dantyse ir sratinuku rankoj. . . juk bus 100dienis, bus paskutinis skambutis, kuriuos ruosti reikes jums, o tai yra labai smagu, smagiau nei visa tai paciam patirt, pamatyt tik programa, patirt visa ta jauduli savo kailiu, stebet kaip viskas vyksta 'viduje' !!! dziaukites ir linksminkites, nes tai paskutiniai metai, kai gali kartais i pamokas paziuret pro pirstus ir isvis tai priespaskutiniai metai, kai esi vidurinej, laikas prabegs labai greit. .reiktu jum ji isnaudot visu pajegumu ne tik knygoms, bet ir sau. aisku jei norit po 10 ar 20 metu is vidurines laiku atsimint ne tik vadoveliu, knygu ir namu darbu kruva. . .jusu asmeninis reikalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.16 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Taip, teisybe, kad sie, 11- tieji mokslo metai yra patys isimintiniausi... Tai tas amzius, kai dar esi mokyklinukas, taciau kartu ir viena koja stovi savo asmeniniam gyvenime Na ir kas, kad yra tu langu, bet sumastyt galima ka veikt Mazdaug kokius dalykus pasirinkot? Nors nebera tu realu ar humanitaru, bet vistiek kazkuria kryptimi linkstat. Taigi kuria?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.17 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
nju as pasiemiau lietuviu A, matematika A, anglu A, fizika A, chemija A, istorija B, informatika B, etika, muzika, aerobika, braizyba, maches moduli ir dar kazkoki susikta tinklapiu kurima.. reiks atsisakyt.. atrodo viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.20 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Originally posted by: ryta

nu as 10-oke ir keistai bijau tu vadinamu egzu. ir dar nzn ka rinksiuos.. o sule jau atsibodo!!!!


egzu tikrai nereikia bijoti. net as is matkes 7 gavau

O del langu, tai dziaugiuosi, kad ju yra. pailsiu nuo penktoku balsu, nueinu i parduotuve. o ketvirtadieniais net 2 is eiles buna. Vienas minusas, kad kai kuriom dienom namo griztu puse keturiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.21 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GeltonaPiene
GeltonaPiene
Pradedantysis
o man tris dienas is eiles puse keturiu pamokos tik pasibaigia... griztu jau po keturiu ir net nieko daugiau veikti nesinori... per savaite is viso 12 langu buna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.21 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Psyche
Psyche
Meistras
puse 4?! 4?! tai ka man veikt, jei man pam. baigias puse6 arba 6val? ir + visa kruva namu darbu, uzduociu ir kabo baigimasis darbas..ir dar visi pasaliniai reikalai..ruosimasis egzam..gyvenu mokykloj.. pf ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.27 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
OOOOOooooouuu tai ka tiek mokykloj veiki kad tiek velai gryzti?




Originally posted by: Psyche

puse 4?! 4?! tai ka man veikt, jei man pam. baigias puse6 arba 6val? ir + visa kruva namu darbu, uzduociu ir kabo baigimasis darbas..ir dar visi pasaliniai reikalai..ruosimasis egzam..gyvenu mokykloj.. pf ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.02 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Kas jau ruosiasi kalbejimui? kokia tema pasirinkot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.23 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaile
kaile
Naujokas
hm, kas cia jau ruosiasi egzam?? kokiem egzam? ) che... mane tiesa sakant langai labai musa is veziu, ju tiek daug ir seip pamoku i diena ne per daugiausiai, grizti is mokyklos ir tokia aptingus, nieko nedarai nors zinai kad reiktu kzka veikt..... )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.24 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepilnamete
Nepilnamete
Pažengęs
o man sitie metai bent jau kolkas nera sunkus.tik matkiu per savaite tik 4.. o ir taip tas kursas sunkus matkes.pas mane tik du langai,o pavaduotoja sake kad daugiau negu 3langai per sav negali but,bet man jie patinka visai,pailsipaplepi su draugem,ar nd padarai,greit praeinap
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai