Tema sukurta: 2013.05.11 21:43
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2013.05.11 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


katinasmiau
katinasmiau
Naujokas
Sveiki :) mano draugė (15 metų) rūko ir labai dažnai . Kiekvieną dieną prieš pamokas ir po jų ir t.t. Man tai yra šlykštu, nes aš pati to nedarau. Galit patart, ką man jai sakyt, kad jinai bent norėtų NUSTOTI tai daryti? Kiek aš jai aiškinu, kad gresia plaučių vėžys, kad bernams nepatiks ir pan, vistiek mano, kad ji žiauriai kieta ir vistiek nieko nenutiks. HELP!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.11 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
katinasmiau rašė:

Sveiki :) mano draugė (15 metų) rūko ir labai dažnai . Kiekvieną dieną prieš pamokas ir po jų ir t.t. Man tai yra šlykštu, nes aš pati to nedarau. Galit patart, ką man jai sakyt, kad jinai bent norėtų NUSTOTI tai daryti? Kiek aš jai aiškinu, kad gresia plaučių vėžys, kad bernams nepatiks ir pan, vistiek mano, kad ji žiauriai kieta ir vistiek nieko nenutiks. HELP!


Sakyk: jeigu dar uztrauksi cigarete nusizudysiu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.11 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Nu tegul rūko. Tavęs išvis kasyt neturi ką daro su savim ji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.11 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
sakyk kad papai nebeaugs, gal padės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.11 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
kazi ar ka tu jai pasakysi, kas pakeisi, zmones daug pastangu padeda jog mestu, o tu nori jai padet zodziais, tai daryti beprasmiska, lai ruko, greiciau dantis ispus, ir gales trankytis su marozais, is tos patcios sutves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.11 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
tas rūkymas/nerūkymas daugiau mažiau priklauso nuo žmogaus tipo.. penkiametės rūko, tai ką jau čia kalbėt apie penkiolikmetes.. pritariu Aurelijui, poto bus trankymaisi su marozais, prostitucija ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
O Dieve is kietumo rukyt... Tai taip jai ir pasakyk kaip tai siaubingai apgailetinai leksta ir kaip kad cia kazkas sake tuoj prades su marozais trankytis, prostitucija uzsiimt ir ttt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Tekatsuki rašė:

O Dieve is kietumo rukyt... Tai taip jai ir pasakyk kaip tai siaubingai apgailetinai leksta ir kaip kad cia kazkas sake tuoj prades su marozais trankytis, prostitucija uzsiimt ir ttt


Nu jo, logika... Jei rūko, tai jau ir prostitucija neišvengiama lemtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Ne tame esme. Jei jau taip nori buti kieta, tai ir su ''kietais'' bachuriukais prades trankytis ir ''kietus'' dalykus isbandyti ir tt. Zodziu, moralinis nusivaziavimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tegu rūko džysus kraist... Koks tau fakin skirtumas? O tie kas čia svaigsta, kad jei rūko bus prostitutė tai geriau eikit miegot nesąmonių čia nekliedėję. Kiek žinau rūkančių, tai visai normalūs žmonės, pats rūkymas neapsrendžia pačio žmogaus koks jis bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 01:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
O kur cia sakoma, kad VISI rukantys tokie bus?... Pavyzdziui zinau viena kur rukyt pradejo grinai tik kad pritaptu, paskui jau ir gert pradejo, su bernais duotis ir pns, nes juk kieta... Man asmeniskai nesvarbu kas ka daro, bet zmogus paprase patarimo, as ir pasakiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
Piktaskeksas rašė:

Tegu rūko džysus kraist... Koks tau fakin skirtumas? O tie kas čia svaigsta, kad jei rūko bus prostitutė tai geriau eikit miegot nesąmonių čia nekliedėję. Kiek žinau rūkančių, tai visai normalūs žmonės, pats rūkymas neapsrendžia pačio žmogaus koks jis bus.


biški apsrepndžia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Ir koks žmogus rūkantis ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
nėra taip, kad visi rūkantys yra labai kažkuo panašūs. bet vis asmenybę formuoja aplinka, o rūkymas prie to prisideda. vien požiūris iškart kitoks: tarkim žmogus suvokia rūkymo žalą, kad tai blogai ir pan. ir toliau rūko. na tai galima numanyt koks jo požiūris ir į kitus dalykus ir pan. Nesakau, kad tai absoliutu. bet joks įprotys, joks veiksmas nėra toks, kad jis neatsispindėtų žmogaus asmenybėj ar charakteryj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
fluoksetinas rašė:

Piktaskeksas rašė:

Tegu rūko džysus kraist... Koks tau fakin skirtumas? O tie kas čia svaigsta, kad jei rūko bus prostitutė tai geriau eikit miegot nesąmonių čia nekliedėję. Kiek žinau rūkančių, tai visai normalūs žmonės, pats rūkymas neapsrendžia pačio žmogaus koks jis bus.


biški apsrepndžia.


Aik tu nenusišnekėk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
pats aik -_-
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
fluoksetinas rašė:

nėra taip, kad visi rūkantys yra labai kažkuo panašūs. bet vis asmenybę formuoja aplinka, o rūkymas prie to prisideda. vien požiūris iškart kitoks: tarkim žmogus suvokia rūkymo žalą, kad tai blogai ir pan. ir toliau rūko. na tai galima numanyt koks jo požiūris ir į kitus dalykus ir pan. Nesakau, kad tai absoliutu. bet joks įprotys, joks veiksmas nėra toks, kad jis neatsispindėtų žmogaus asmenybėj ar charakteryj


Tai tu dbr pats paneigei save. Rūkymas atspindi (sakai) tam tikra asmenybę ar charakterį, ok, gal ir sutikčiau, bet vėl ne pats rūkymas padaro tave tokiu. Rūkymas išvis neturi įtakos tavo kažkokiam asmenybės formavimuisi, išskyrus aišku sveikatą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
turi. tu renkiesi rūkymą dėl tam tikrų savybių, ir rūkymas išvysto tam tikras savybes. asmenybės formavimuisi įtakos turi absoliučiai viskas, o tuo labiau įprotys, kuris nusėtas visokiais ritualais, požiūriais ar dar bele kuo. ir dar sako, kad paneigiau save -_- aš paneigiau tave over 9000 times pffff
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
fluoksetinas rašė:

turi. tu renkiesi rūkymą dėl tam tikrų savybių, ir rūkymas išvysto tam tikras savybes. asmenybės formavimuisi įtakos turi absoliučiai viskas, o tuo labiau įprotys, kuris nusėtas visokiais ritualais, požiūriais ar dar bele kuo. ir dar sako, kad paneigiau save -_- aš paneigiau tave over 9000 times pffff


:DD Ok. O jei aš pradėsiu rūkyt kokią 30 ties? Kai mano asmenybė jau susiformavusi? Tai taip išeina pagal tavo teoriją aš pradėsiu formuotis iš naujo? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.12 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai