Tema sukurta: 2015.05.19 19:27
2015.05.19 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Sveiki, noreciau pasiklausti jusu gerb. Skaitytojai nuomones ka manot apie vyriskos lyties kirpeja?
Noriu paklausti jusu nuomones ar verta kazka sieti su kirpimu. Man paciam mokslai einasi ne per geriausiai, tad kazkur istoti ir studijuoti tikrai ne man. Galvoju jau kuri laika apie stilisto darba, it ar tai butu pelninga? Pats labai zaviuosi vyru kirpimu, ir man idomi jusu nuomone, kaip vyrai reaguoja i stilistus, kurie dirba si darba? Ar nebutu per daug nusivaziuota ne ta linkme jog tai daugiau moteriskas darbas. Suprantu daug kas sakys jog reikia nekreipti demesio ka kiti sako ir daryt kas tau yra malonu, na bet as noriu pasiteirauti kaip zmones reaguoja ir ar isviso apsimoka kazia sieti su sia specialybe :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.19 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Nereikia orientuotis į kainą. O į patį darbą, manau, o ne kiek tau mokės, kad tai pelninga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.19 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indigo25
indigo25
Pradedantysis
Jei domina tik pelnas,o ne pats darbas ir tobulejimas, sekmes nepasieksi kirpeju ir kitu darbuotoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.19 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gyvenuskausmu
gyvenuskausmu
Naujokas
Ne del pelno dirbama, bent jau as taip galvoju, na uzdyka zinoma nedirbsi bet ir kol esi mokinys nekelsi kainu kaip kokiam populiariame salone, viskas su patirtim ateina, tiesiog man idomu kaip zmones galvoja apie si dirba vaikinui, ir ka labiau vertina vyrus kirpejus ar moteris :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.20 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Aš ir pats apsikirpti galiu, jei niekas manęs neapkirps. Todėl kirpėjas man nereikalingas, aš nepasiruošęs mokėt 5 ar kiek ten eurų, kad apkirptų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.20 11:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
atsipeikėkit, jau niekas nebeskirto šito darbo i moteriska. ar pas vyra einu , svarbiau,kaip kerpa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.20 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jazminai
Jazminai
Pradedantysis
Pilna vyrų kirpėjų. Tik jeigu tokia motyvacija, kad mokslai blogai sekasi, eisiu kirpti, tai nemanau, kad kažką pasieksi. Tokiam darbui turi būti ir polinkis. Žinau, kad keletas vyrų kirpėjų jau nuo -niolikos pradėjo kirpti ir gana greitai išpopuliarėjo, eilės pas juos didelės, kirpimo kaina irgi atitinkamai didelė, bet jie daro tai, kam turi pašaukimą, o ne todėl, kad jiems mokslai nesisekė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai