Santrauka: KURSINIAI
Tema sukurta: 2007.03.06 14:15
1 2 Toliau Paskutinis
2007.03.06 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justytie
Justytie
Naujokas
Nebrangiai rašau įvairius referatus, kursinius darbus, bei diplominius. Vadybos, ekonomikos, teisės temomis. Darbai yra vienetiniai.
Jei ką sudominau, rašykite man: justytie@gmail.com
arba: justytie@one.lt
tel: +37060465260
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
įdomu, kokia kaina būtų? labiau apsimoka siųstis iš Šperos.lt ar kitų puslapių ar naudotis tavo paslaugomis? ;D

jei esi studentas, suprantu.. kad šperos.lt to, ko reikia nelabai rasi bet kaip moksleiviui tai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justytie
Justytie
Naujokas
Na aišku, tai yra jūsų reikalas, jei siųsitės iš www.šperos.lt, bet juk tokio paties darbo tai nepristatysi į unv, kaip ten yra. Lapo kaina 7 lt., jei galutinė kaina svyruoja, tai nuleidžiu truputi, kitų neskriausdama o šiaip, tai žmonės darbais yra patenkinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
aišku tai moksleiviui neapsimoka ;D čia jau ir taip aišku

na, tingiam studentui turinčiam gerus tėvelius, tai gal ir apsimkėtų man tai geriau pora dienų pasedėt, o po to už tuos pinigus su nueit išgert į kokį bariuką ar dar kitaip išleist pinigus ir save palepint

hm... įdomu, ar daug kas kreipiasi dėl darbų? ar nebūna apgavikų, sukčių? ir dar įdomu būtų sužinot kas jūs būsit (kelintakursė studentė, ar jau dėstytoja, ar šiaip šios srities profesionalė)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
koks yra tavo pacios issilavinimas Justytie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
as turiu ekonomikos verslo plana,4 diplominius ir apie 10kursiniu darbu susijusiu su elektros automatikos inzinerija.kitur nerasit tokiu darbu nes as pats rasiau ir tera pristatyti klaipedos verslo ir technologiju kolegijoje.Darbai puikus.o kaina irgi prieinama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
noreciau as ivertinti tuos avo darbus babauzi is elektros ir automatikos as pats turiu valdymo automatikios ir elektros inzinerijos bakalaura, KTU
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justytie
Justytie
Naujokas
aš studentė esu 3 kurso, studijuoju teisę beje, jei aš suskaičiuočiau, kiek darbų parašytų turiu, tai svetainę savo atidarynėti reiktų ir pardavinėti o tai visi darbai tik guli sudėti ir jokios naudos iš jų Be abejo, tie studentai, kurie dirba ir studijuoja, tai neturi laiko tokiems dalykams, todėl ir yra tokių žmonių kaip aš palengvinančių jiems gyvenimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
tai Justytie, galiu taves paklausti, kokiu budu tu parasyti zmogui diplomini darba is vadybos ar finansu srities, jei pati studijuoji tik 3 kurse? Beje, vadyba su kazkuo valgoma, tai buna abra finansu vadyba, markeingo vadyba, personalo vadyba, kokybes valdymo vadyba, ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
net kultūros vadyba yra ten aš ir galvojau lįsti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justytie
Justytie
Naujokas
Parašyčiau, nes literatūros tokiems dalykams nemažai yra, o iš vadybos, tai nemažai darbų esu rašiusi personalo valdymas įmonėje, įmonės analizė ir panašūs darbai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Justytie
Justytie
Naujokas
tai jau jums spresti reikia, ar pasitikit zmogum ar ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
aš mąstau ar apsimoka imti kultūros vadybą: neakivaizdinį, o pagrindinį dalyką iš ko pinigai plauktų normalų.. pats kai renginius organizuoju, tai kultūros vadyba, manyčiau būtų kaip paukščių kursas šiaip norėjau imt tik kultūros vadybą, bet visi sako, kad iš to nepragyvensiu nors man tai būtų arčiausiai širdies
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
siaip mano viena pazystama baige ar tai kulturos vadyba, ar pan., organizuodavo ji ivairius muzikos rengnius ilga laika, turejo savo kompanija, pazinojo daugybe zvaigdziu, taciau, toliau nori studijuoti vadyba. Dirbo LTV su rengniu organizavimais, veliau TV3, o dabar Cosmoplitan. Jai 23 metukai. Jei bus idomu, paklausiu ar apsimoka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzhonis
Dzhonis
Pažengęs
Jason >> būtų labai įdomu pats dabar organizuoju renginius vaikam, tai ten būsimosios žvaigždės ;D na, bet būna tokių, kurie rengiamuose festivaliuose išauga, išmoksta dainuot, grot, o po to taip pasikelia, kad atsuka nugarą ir dar, kad jie pas tave pagrotų, tu turi jiem sumokėt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.21 09:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielle
Gabrielle
Pažengęs
na nezinau, as kazkada galvojau, kad reiketu kursini nusipirkt, nes ziauriai laiko neturejau, bet po to pasiemiau savaite atostogu ir pati parasiau ,,apsvietimas. jo reiksme interjere" nu zodziu, nesigailiu kad rasiau pati...gavau pazymi, tai nors zinau uz ka.... o jei ir buciau nugrybavus tai buciau pati kalta...

pamenu dar pirmam kurse buvo pagunda brezinius pirkt...ali taip gavos, kad kas pirko tie apsigyne, o as saziningai pati dariau ir pasake kad pirkau... nu zodziu va tada tai supykau ir ka manai? dar ir skola inpaise dabar tai prisimenu su sypsena...bet kokia patirtis yra gera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.30 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lyga
lyga
Naujokas
jega
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


demonas1
demonas1
Naujokas
kaip butu imanoma pamatyti vyto0527 darbus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.24 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nerijus83
Nerijus83
Pradedantysis
Primenu, kad ši veikla nelegali, o apie Jūsų skelbimus informuota telefonu 112.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.25 01:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Nerijus83 rašė:

Primenu, kad ši veikla nelegali, o apie Jūsų skelbimus informuota telefonu 112.


stukačius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai