Tema sukurta: 2009.03.09 20:20
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.04.21 08:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

zalupius
zalupius
Naujokas
Patarkit,ka kalbeti sioja temoje "Jauno Zmogaus Pilietiskumas" , netingekit kas patart potemiu pvz. jei netyngit kas,tai nosound2@inbox.lt parasykit,dekavoju =)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.21 11:56 Nauja žinutė

MDKJRTS
MDKJRTS
Pažengęs
10toke rašė:

Tema nėra lengva, tačiau bent jau įdomi. Ne taip kaip kitos pvz.: "knyga ir mes" arba "mokslo laimėjimai".

Manau, įžangai puikiai tiktų kokio filosofo ar šiaip geros mintys apie pilietiškumą, pilietį ir t.t., tačiau sudėtingiausia užduotis- rasti tas mintis, nors paieškojus tikrai būtų galima.

Kas liečia dėstymo pastraipas, tai manau, kad svarbiausia- nenusišnekėti. Kad nebūtų taip, jog mūsų valstybė yra viena iš skurdžiausių ir iš jos daugiausia žmonių išvyksta tai labai dažnos klaidos.

P.S. Jei kas žino, kokių gerų citatų, tai parašykit čia

Nebūtinai mokslo laimėjimai turi būti nuobodi tema. Jeigu tu tarkim imi kažkokį tai laiko tarpą pvz nuo viduramžių iki 18 amžiaus, o vėliau palyginimui nuo 18 iki 21a. ir apšneki tarkim ne tik techikos patobulėjimus, bet ir žmogaus požiūrį į aplinkinį pasaulį, jo keitimąsi, į naujus išradimus ir t.t, tai manau būtų visai įdomu.
Cituoti
Atsakyti
2009.04.24 21:12 Nauja žinutė

10toke
10toke
Naujokas
Čiurka rašė:

Aš ir šią temą buvau nusižiūrėjusi, bet kai pamačiau galimas potemes noras atšoko. Kultūra ir jaunimas patrauklesnė, apie Vilnius-Kultūros sostinė tiek privarysiu....

O gal kas neturite pavyzdinių potemyčių? Mielai pagelbėčiau.

Tai galbūt gali pasidalinti tomis potemėmis? Pvz kokios gali būti? Ko ten jau taip išsigandai?
Cituoti
Atsakyti
2009.04.24 21:14 Nauja žinutė

10toke
10toke
Naujokas
zalupius rašė:

Patarkit,ka kalbeti sioja temoje "Jauno Zmogaus Pilietiskumas" , netingekit kas patart potemiu pvz. jei netyngit kas,tai nosound2@inbox.lt parasykit,dekavoju =)

Mane kankina lygiai tokia pati problema. Pasirinkau temą ,kuri man buvo įdomiausiai, tik vėliau suvokiau, kad ji nėra jau tokia paprasta O potemės galėtų būti panašios į šias: emigracija, jaunimo geri darbai ( visokie medelių sodinimai ir t.t arba ką reiškia būti tikru piliečiu visko gali būti
Cituoti
Atsakyti
2009.05.23 13:49 Nauja žinutė

rasbau
rasbau
Naujokas
gal kas turite informacijos apie Jauno zmogaus pilietiskuma kalbejimui?labai buciau dekinga uz info
Cituoti
Atsakyti
2009.05.23 14:12 Nauja žinutė

Dmx20
Dmx20
Didmeistris
10toke rašė:

zalupius rašė:

Mane kankina lygiai tokia pati problema. Pasirinkau temą ,kuri man buvo įdomiausiai, tik vėliau suvokiau, kad ji nėra jau tokia paprasta O potemės galėtų būti panašios į šias: emigracija, jaunimo geri darbai ( visokie medelių sodinimai ir t.t arba ką reiškia būti tikru piliečiu visko gali būti

Tai pasidomėk skaičiais, kiek emigruoja, kiek imigruoja. Pliusai/minusai emigravimo/imigravimo ir panašiais dalykais. Visokiom pilietinėm akcijom, kurios vyksta ir kur tu ar tavo pažįstami prisideda, kad jaunas žmogus taptų pilietiškas, o ne snobas
Cituoti
Atsakyti
2009.05.24 10:25 Nauja žinutė

Evelytė
Evelytė
Naujokas
aš šia tema ir pasirinkau,nemanau,kad labai sunku.labai daug medžiagos turiu.istikro patariu visiems dešimtokams prieš egzaminus šokolado suvalgyti ir pasižiūrėti į veidrodį kokie jie gražūs
Cituoti
Atsakyti
2009.05.24 17:22 Nauja žinutė

10toke
10toke
Naujokas
Galėtum pasidalinti ta medžiaga?
Cituoti
Atsakyti
2009.05.25 13:58 Nauja žinutė

Zuzana
Zuzana
Naujokas
Pasirinkau temą jauno žmogaus pilietiškumas šiandien nuo sausio mėnesio dvejojau, bet dabar žinau ; kažkur nete radau numestas gana tikėtinas potemes ir supratau, kad galėčiau valandų valandas kalbėti apie dainų švente, kuri yra beveik šimtmetį trunkanti itin pilietiška šventė, skirta daugiausia jaunimui, vykstanti ir Amerikoje, kurioje emigrantai yra ne tie, kurie paliko Lietuvą dėl geresnio uždarbio ar kažko panašaus, jie yra verti vadintis lietuviais net kitoje pusėje Atlanto ir rengia ne ką prastesnes Dainų šventes Čikagoje. Taip pat dėkui už mintį apie R. Kalantą, būtinai įterpsiu. Manau dar galima būtų pašnekėti apie tai, kaip jaunimas suvokia savo, kaip piliečių teises ir pareigas, kaip atsakingai tuo naudojasi ir panašiai, sėkmės visiems, dešimtokai! :*
Cituoti
Atsakyti
2009.05.25 16:39 Nauja žinutė

Monii
Monii
Naujokas
aš taip pat pasirinkau šią temą po ilgo mąstymo. Mokytoja mano, kad man tiks manau, kad gali būti kažkas panašaus apie ką manote apie jaunimo vykdomas pilietines akcijas ar pan.
Cituoti
Atsakyti
2009.06.10 17:39 Nauja žinutė

Auguste5455
Auguste5455
Naujokas
galiu pasakyt tikrai bus sunku kalbeti sia tema, nes esu gavusi mazdaug kokios bus potemes, nepasakyciau jog jos labai lengvos :

1. buti pilieciu-buti atsakingam uz save ir uz kitus.pagriskite arba paneikite si teigini
2.koks mokyklos indelis i jauno zmogaus pilietiskumo ugdyma?argumentuokite
3.kuri valstybine svente jums atrodo prasmingiausia ir kodel? argumentuokite
4.buti pilieciu-brandaus zmogaus pozymis.pagriskite arba paneikite si teigini
5.ar netruksta jaunm zmogui patriotizmo?argumentuokite
6.emigracija-zmogaus pilietiskumo stokos israiska.pagriskite arba paneikite si teigini
7. kiekvienas suauges zmogus turi eiti balsuoti.pagriskite arba paneikite si teigini
8.ar ne per daug lietuvoje tautiniu svenciu?argumentuokite
9.ar tautines sventes ugdo zmoniu pilietiskumo jausma?argumentuokite
10.tautos istorija-geriausia pilietiskumo mokytoja.ka manote apie tai?
11.muziejai-tautos istorijos liudytojai ir pilietiskumo mokytojai.ka manote apie tai?
12.pilietiskumo pamokos muziejuose.ka manote?
3.atsakomybe uz savo sali-zmogaus pilietiskumo pozymis. ka manote?
14.ar moka lietuviai svesti tautines sventes?argumentuokite
15.jaunas zmogus ir visuomenine veikla.ka manote?

as turiu tik tokias potemes, manau galima kalbeti apie isvykusius is salies,kad jie ir yra patriotai,nes dauguma ju kitose salyse atstovauja lietuva,pvz mano teta gyvena londone ir lanko ten tautiniu lietuviu sokius ir vazineja po ivairias salis ir taip skelbia kad jie is lietuvos nors ir negyve joje, mano nuomone tai ir yra pilietiskumas,patriotizmas

tikiuosi kam nors pagelbes sios potemes. sekmes. !!!!!
Cituoti
Atsakyti
2009.06.10 17:40 Nauja žinutė

cattus
cattus
Meistras
Aš vietoj jūsų pasirinkčiau kitą temą, labai sunkios potemės, nebent esat dažni muziejų lankytojai...
Cituoti
Atsakyti
2009.06.11 08:45 Nauja žinutė

Zuzana
Zuzana
Naujokas
Visai ne prie ko čia tie muziejai, Zilch. Labiau Kultūra ir jaunimas galėtų reikalauti muziejinio išprusimo, čia tereikia patrioto gyslelės, kad kalba nenutrūktų vidury sakinio, trupučio proto ir bendro išsilavinimo apie savo šalį
Cituoti
Atsakyti
2009.06.13 18:55 Nauja žinutė

Auguste5455
Auguste5455
Naujokas
1. Kodėl ir prieš ką maištauja paaugliai?
2. Mokytis ar dirbti - jauno žmogaus dilema. Ką apie tai manote?
3. Visuomenės sukurti apribojimai neugdo jaunuolių atsakomybės jausmo. Ką apie tai manote?
4. Ką žinote ir manote apie jaunimo „gyvenimo stilių"?
5. Ar turi jauni žmonės vertybių? Argumentuokite.

6. Ar pateisinamas jauno žmogaus maištas prieš suaugusiuosius? Argumentuokite.
7. Kodėl jaunas žmogus meta mokslus? Argumentuokite.
8. Kodėl jaunuoliams kuriami vis nauji apribojimai dirbti, lankytis viešose vietose, pirkti kai kurias prekes ir pan.?
9. Ką žinote ir manote apie jaunimo laisvalaikį?
10. Ką žinote ir manote apie jaunų žmonių idealus?

11. Mūsų visuomenėje diskriminuojami jauni žmonės. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.
12. Ar mokykla paruošia gyvenimui? Argumentuokite.
13. Jaunam žmogui draugai svarbesni už šeimą. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.
14. Jaunas žmogus jaučia būtinybę išsiskirti iš kitų. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.
15. Jauni žmonės visuomet siekia pakeisti pasaulį. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.

16. Visuomenės dėmesys jaunimui. Ką apie tai manote?
17. Ar teisinga jauną žmogų vertinti tik pagal mokslą? Argumentuokite.
18. Kodėl jaunas žmogus taip lengvai pasiduoda kitų įtakai? Argumentuokite.
19. Jaunimo pomėgiai dažnai nustelbia pareigas. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.
20. Jauni žmonės ir visuomeninė veikla. Ką apie tai manote?

21. Ką reiškia jaunam žmogui būti savimi?
22. Ar galima išvengti konfliktų su tėvais? Kodėl taip manote?
23. Jaunimas ir mada. Ką apie tai manote?
24. Kas padeda jaunam žmogui ugdyti dvasinį pasaulį? Argumentuokite.

25. Pasakyk, kas tavo draugai, ir aš pasakysiu, kas tu. Ar teisingas teiginys? Kodėl?
26. Svaigalai ir jaunas žmogus. Ką apie tai manote? Pagrįskite savo nuomonę.
27. Jauno žmogaus vertybių pasaulis - tik tai, kas vertinga, naudinga, madinga? Kodėl?
28. Jaunimas dažniausiai priešinasi suaugusiųjų reikalavimams. Kodėl?
Cituoti
Atsakyti
2009.06.14 22:54 Nauja žinutė

Monii
Monii
Naujokas
kas atsakinės 16d. nenorit grįžę parašyt potemių kokios buvo?
Cituoti
Atsakyti
2009.06.15 11:05 Nauja žinutė

Visnyte
Visnyte
Naujokas
kiek sake drauge, tai apie tolerancija buvo,
Kuo kuribiskesnis zmogus tuo gali daugiau pasiekti ateity,
ir kazkas su kalbos kultura ir vertybem
Cituoti
Atsakyti
2009.06.15 11:46 Nauja žinutė

Monii
Monii
Naujokas
1. Kalba tautos vertybė. Ką apie tai manote?
2. Savivalda ir savivalė mokykloje. Ką apie tai manote?
3. Tiesa ir teisingumas. Kaip žmogui išsaugoti šias vertybes?
4. Kuo kūrybiškesnis jaunas žmogus, tuo daugiau jis nuveiks ateityje. Pagrįskite arba paneikite šį teiginį.
5. Tolerancija visuomenėje. Ką apie tai manote?

šiandien tokios.. bet man reikia ryt žinot einu ruoštis aš nuo 10..
Cituoti
Atsakyti
2009.06.15 19:12 Nauja žinutė

FaiNa1
FaiNa1
Naujokas
Gal jau kas zinote siandienines potemes ?
Cituoti
Atsakyti
2009.06.30 10:47 Nauja žinutė

foksas
foksas
Naujokas
BUvau radus daug kalbėjimo temų, rašinių http://www.speros.lt puslapy.. Ten daug rašto darbų. Galima neblogų rast.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.11 12:17 Nauja žinutė

Tiffa
Tiffa
Patyręs
Šiais metais ši tema bus viena iš 12 klasės įskaitų temų, kažkaip keista, kad vos ne ta pati tema, kuri buvo 10-oj klasėj bus ir 12-oj
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai