Tema sukurta: 2006.11.19 14:47
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2006.11.19 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Flos
Flos
Naujokas
Parasykite ka is siu dvieju dalyku este pasirinke, kodel? ka veikiate per tas pamokas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.19 15:42 Nauja žinutė

SideSam
SideSam
Meistras
Pasirinkes Etika, nemanau kad ishvis tikybos turetu mokiti mokykloje, koki nori zmogus toki tikejima jis ir pasirenka, kodel jam ji turi kishti mokykloj? Per etika dabar nagrinejame siuolaikine visuomene, jos prblemas.. na zodziu, Gyvenima narstom po kauleli
Cituoti
Atsakyti
2006.11.19 16:52 Nauja žinutė

Femme
Femme
Patyręs
ka dabar per tas pamokas is viso veikia vaikai? kiek as prisimenu savo laikus, tai mes beveik nieko ir neveikem
Cituoti
Atsakyti
2006.11.19 16:58 Nauja žinutė

SideSam
SideSam
Meistras
Nu taip, beveik nieko ir neveikiam, skaitom koki texta, vedam diskusijas, man kartais netgi idomu buna.
Pvz labaiusia kolkas man isimine diskusija kai suskyrste klase i Vikinus ir Merginas, ir sake tema tokia: Abortai, Vaikinai Priesh, Merginos uz.
Ir kaip manot kas lamejo? O gi priesh, nors visi buvom uz
Na bet ten rejkejo matyti kaip net patys ramiausi, "Belgishku" nervu mano draugai atsistoja ir rekia taip kad net subine pro gerkle matosi...
Cituoti
Atsakyti
2006.11.19 18:28 Nauja žinutė

justeez
justeez
Pažengęs
ash pasirinkus etika=] nju shejp man daug ydomiau etika nej tikyba .... o del tikybos _ juk yra baznycia galima ten ir klausyti visokiu pamokymu , biblijos skaitiniu.. ir panashiai..
Cituoti
Atsakyti
2006.11.19 18:56 Nauja žinutė

egaz
egaz
Pažengęs
as tikyba o kodel? as rinkau etika bet visa klase rinko tikyba ir teko eit ir man............
Cituoti
Atsakyti
2006.11.20 14:46 Nauja žinutė

Sulani
Sulani
Pažengęs
tikyba, nes per pamoka absoliuciai nieko neveikiame o dazniausiai net nebuna ju
Cituoti
Atsakyti
2006.11.20 21:31 Nauja žinutė

Femme
Femme
Patyręs
Originally posted by: SideSam

Nu taip, beveik nieko ir neveikiam, skaitom koki texta, vedam diskusijas, man kartais netgi idomu buna.

Pvz labaiusia kolkas man isimine diskusija kai suskyrste klase i Vikinus ir Merginas, ir sake tema tokia: Abortai, Vaikinai Priesh, Merginos uz.

Ir kaip manot kas lamejo? O gi priesh, nors visi buvom uz

Na bet ten rejkejo matyti kaip net patys ramiausi, "Belgishku" nervu mano draugai atsistoja ir rekia taip kad net subine pro gerkle matosi...

ot cia tai geruli suskeliai oj geruli
Cituoti
Atsakyti
2006.11.21 16:53 Nauja žinutė

Gabriusa
Gabriusa
Naujokas
as lankau tikyba... bet mokytojas taij pagerintas....kazkoks priekabiautojas...kaij ka nors uzvelia taij pz...kaij kurios pamokos buna visaij idomios...nors kita vertus kaijp jum tokio amziaus kaijp as mokiniams vedamos pamokos temom pwz:sexas,lytinis gywenimas....?
Cituoti
Atsakyti
2006.11.23 23:18 Nauja žinutė

NaKTioNE
NaKTioNE
Pažengęs
Etika, nes netikiu visais tais "dievais" ir mane psichiskai veikia tokios nesamones...
Anksciau per etika nagrinedavom elgesi, visuomene ir panasius dalykus, vykdavo ivairios diskusijos ir pan. Eidavau i tas pamokas su didziuliu dziaugsmu ir vieno mokytojo galedavom visi sedet ir klausyt net ir po pamoku.
Bet jau kai siemet mokytojele gavom, tai menkai skiriasi nuo tikybos, nes jinai tipo "religijos" mokytoja, ne etikos, ar kazkas tokio. Ta etika gaunasi, kaip as sakau, su sektu elementais, nes pvz buvo tema "sukes-mano gyvenimas" tai darem popierines lekstes, plesem, simbolizavim sukes, paskui su zvakelem kazka ten darem ratu susede, muzikos klausem, mokytoja keramine sienu plytele dauze, kad vaizdziau butu... Krc, absurdas... Ir pries kiekviena pamoka arba uzsivede dienorascisu turim rasyti, kokia musu taryt savijauta, arba ant lentos paisome nuotaiku "termometrus" ir pries klase turim argumentuoti, kodel jauciames gerai arba ne... ;/
Cituoti
Atsakyti
2006.11.25 12:00 Nauja žinutė

KaMor
KaMor
Meistras
Etika, nes aukletoja etikos mokytoja. zinot, kai tokios svarbos pamoka buna septinta, tai niekas ir nevaiksto. pacios etikos mums kaip ir nebuna, nes mokytoja klases reikalus paaiskina ir paleidzia
Cituoti
Atsakyti
2006.11.30 08:10 Nauja žinutė

lampetija
lampetija
Pradedantysis
tikyba nes pas mus mokykloj per etikos pamokas budavo didziausias bardakas. o tikybos mokytoja byvo labai gera ir per pamokas budavo visai idomu, nekalbedavom mes ten daug apie dieva ir pan.
Cituoti
Atsakyti
2006.11.30 11:42 Nauja žinutė

Linas
Linas
Naujokas
Na, as esu pasirinkes etika, nors per ja bewjk miegam... Bet buna, kad ka nors ir parasinejam, paskaitinejam ir pasnekam. Siaip geriau nei lankyti tikyba, kurioj wajkaj filmus is videokaseciu ziuri, ir tai dar ne lietuviu kalba... Juk tai akiu gadinimas! Geriau, siajp, kad tokiu pamoku kajp etika butu daugeu...
Cituoti
Atsakyti
2006.12.01 00:50 Nauja žinutė

Vaika
Vaika
Pradedantysis
as rinkdavausi tikyba iki kol priejau pirmos komunijos...paskui jau rinkdavausi etika...nes kalbedavom mums rupimom temom...kaip sudeti sakutes ir saukstus...darydavo testus ivairius...budavo idomus reikaliukas....o ir suzinodavom daug dalyku...
Cituoti
Atsakyti
2006.12.02 12:25 Nauja žinutė

Nepilnamete
Nepilnamete
Pažengęs
as pasirinkus etika,bet noriu y tikyba,nes ten pasiulo kas nors kokia tema ir diskutuoja<idomia tema,nebutinai apie Dieva>,o etikoj tai visad rasom,darom pratimus,ir man neidomu...dar nuo mokytojos daug kas priklauso..
Cituoti
Atsakyti
2006.12.03 16:01 Nauja žinutė

IevSe
IevSe
Pradedantysis
Etika. Mokytoja labai gera, megsta pajuokaut, todel ir pamokos buna labai idomios. Dabar einam skyriu apie homoseksualizma, seima, seksa, meile ir pan.
Cituoti
Atsakyti
2006.12.06 22:03 Nauja žinutė

AnswerIsNO
AnswerIsNO
Naujokas
Tikyba. Todėl, kad per pamokas mokytoja nei karto dar nebuvo užsiminusi apie Dievą. Šiaip kalbam apie bileką, darom visokius testus, žiūrim filmus..
Cituoti
Atsakyti
2007.04.24 15:17 Nauja žinutė

Sacrifice
Sacrifice
Meistras
etika. temose daug filosofijos ir gražių minčių. tikyboj tik triukšmas ir mokytojos niekas neklauso.
Cituoti
Atsakyti
2007.04.27 16:49 Nauja žinutė

GeltonaPiene
GeltonaPiene
Pradedantysis
as tai pasirnkau etika, nes praeitais metais buvo toks nerealus mokytojas, tai mes diskutuodavom ir visa kita, bet siemet jis isejo, o mum atvede tokiaq baisybe mokytoja feministe, kuri pastoviai aiskina kad baxurai vedami gyvulisku instinktu neatitraukia akiu nuo mergu, o mergos galetu amzinai gyvent be baxuru... krc... o i tikyba tai nenoreciau eit nes nelb tikinti esu ir man melstis pamokos pradzioj yra kazkas blogo, to mokyklose neturetu buti
Cituoti
Atsakyti
2007.05.03 15:29 Nauja žinutė

Rona
Rona
Pradedantysis
cia del to triuksmo ir mokitoju neklausimo tai kaip kur...
o as tai tikyba nuo pat pirmos klases lankiau tai kazkaip ir nekeiciau nes labai gera mokytoja turejom
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai