Tema sukurta: 2014.10.29 14:57
2014.10.29 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabyteez
gabyteez
Naujokas
Sveiki, taigi mokslo metai jau įbėgėjo, tai mes kartu su Mokinių Savivalda norim rengti kuo DAUGIAU įvairių renginių, vakarėlių ir pan.

Šiais metais darėme HELOUVYNO VAKARĖLĮ. Tai kvietėme visus mokinius (susirinko 150 (pakankamai normaliai) moksleivių), kurie visi atėjo su Helouvyno makiažu (visaip baisiai išsipešę) darėme baisias užduotis (gąsdinom ir pan. ) o dar vėliau vyko diskoteka, kurioje visi tiesiog išsitaškė, kažkas atsinešė tamsoje šviečiančių lazdelių (kaip nerealiai atrodė) tai buvo laaabai faina. Kas gali būti geriau už gerą muziką, kompaniją ir "šviesos efektus" :D Buvo maisto, bet jo nebeliko po maždaug 10min. nuo vakrėlio prasidėjimo :D

Taigi noriu paklausti Jūsų ko jūs norėtumėte, kad vyktų mokykloje, arba kas jau įvyko, kad jums labai patiko?? :)

Lauksiu įdėjų, įspūdžių pasidalijimo :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.30 08:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


9specor
9specor
Patyręs
Prisimenu, senoje mokykloje buvo karnavalas, visi turėjo ateiti su kaukėmis... Daug šviesų, kostiumų ir maisto. O jeigu reikėtų parastos išvykos kitur, tai šokolado fabrikas labai tinkama vieta. Mes buvome vilniuje, kur rankų darbo šokoladas, viską aprodo ir t.t. Vadinasi lygtais Pilies šokoladinė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.30 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
man tai patikdavo vakarėliai už mokyklos ribų..nu tipo su alkoholiu, gražiais bernais ir šiaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.30 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Pončikas rašė:

man tai patikdavo vakarėliai už mokyklos ribų..nu tipo su alkoholiu, gražiais bernais ir šiaip


O kas dabar pasikeite? Apart kad i mokykla nebereik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.01 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Nepatiko man tie mokyklos vakarėliai, labai drovėjausi juose dalyvauti. Buvau toks forever alone ( na ,pripažinsiu, dar toks ir esu ).
Šiaip nematau tikslo vakarėlyje turėti maisto. Ypač jeigu diskoteka, nes kaip sakoma būti sočiam yra vienas iš pagrindinių žmogaus "išgyvenimo" instinktų. O po to visa atrakcija ir pasibaigia.

O alkoholis tai tik priemonė savo drovumui panaikinti, aišku kartais norisi paskraidyti padebėsiais ir drakonus paleisti.... bet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.02 04:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Seksualinio švietimo pamokų norėčiau gaut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.03 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabyteez
gabyteez
Naujokas
Batmobile rašė:

Nepatiko man tie mokyklos vakarėliai, labai drovėjausi juose dalyvauti. Buvau toks forever alone ( na ,pripažinsiu, dar toks ir esu ).

Šiaip nematau tikslo vakarėlyje turėti maisto. Ypač jeigu diskoteka, nes kaip sakoma būti sočiam yra vienas iš pagrindinių žmogaus "išgyvenimo" instinktų. O po to visa atrakcija ir pasibaigia.



O alkoholis tai tik priemonė savo drovumui panaikinti, aišku kartais norisi paskraidyti padebėsiais ir drakonus paleisti.... bet



Dėl maisto, tai mūsų mokyklos mokiniams tai labai patiko, prašė, jog kitą kart būtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.03 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabyteez
gabyteez
Naujokas
Aura9 rašė:

Prisimenu, senoje mokykloje buvo karnavalas, visi turėjo ateiti su kaukėmis... Daug šviesų, kostiumų ir maisto. O jeigu reikėtų parastos išvykos kitur, tai šokolado fabrikas labai tinkama vieta. Mes buvome vilniuje, kur rankų darbo šokoladas, viską aprodo ir t.t. Vadinasi lygtais Pilies šokoladinė.


Na dėl išvykų Mokinių Savivalda nelabai kuo gali padėti, tai labiau klasių reikaliukai. O dėl karnavalo man mama ir kiti vyresni žmonės pasakojo, kad labai visiems patikdavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.03 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabyteez
gabyteez
Naujokas
Pončikas rašė:

man tai patikdavo vakarėliai už mokyklos ribų..nu tipo su alkoholiu, gražiais bernais ir šiaip


Abejoju ar mes (mokinių savivalda) už vakarėlius už mokyklos ribų galim padėt surengt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.03 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabyteez
gabyteez
Naujokas
Dmx23 rašė:

Seksualinio švietimo pamokų norėčiau gaut[

Pagooglink, išsamiau rasi negu mokykloj papasakos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.04 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
aš nuoru gyvai, kam man googlint! tai tavo mokinių savivaldai tik išsisukt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.12 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


monikute18
monikute18
Naujokas
Sveiki visi!
Darome vieną tyrimą apie mokymasi , todėl labai reikėtų Jūsų pagalbos,
būtume labai dėkingos jeigu užpildytumėte trumpą anketą Ačiū.
www.manoapklausa.lt/apklausa/615813253/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.21 11:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jurtta
Jurtta
Didmeistris
Keista, pas mus tokių švenčių nėra kad absoliučiai visa mokykla Nebent 6-kams dar nėra, gal vėliau bus ir mums
Bet mes turim klasės žiburėlius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.14 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabyteez
gabyteez
Naujokas
Gal būt pas jus mokykloje nėra Mokinių Savivaldos (pagal švietimo ministerijos taisykles tai turėtų būti), jei nėra tai TU gali laisvai imtis iniciatyvos ir ją atgaivnti! Pagalbėk su mokytojais ir išsiaiškink ar turite MS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai