Tema sukurta: 2007.10.13 18:24
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.10.13 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Miela
Miela
Naujokas
:-(
Daug metu gyvenu su vyru.Niekada neieskojau kitu is sono,juo labiau meiluzio...bet viena diena susipazinau su vienu vyriskiu,kuris ystrigo man i sirdy... Taip pat vedes,turintis seima.Nuo tos dienos mano gyvenimas pasikeite... Galimybiu mazai,bet jausmai labai gilus...Ka daryti???Kaip toliau guventi , elgtis?????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.13 18:29 Nauja žinutė

emexas
emexas
Patyręs
neardyk svetimos seimos
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 18:48 Nauja žinutė
Vartotojas prisijungęs Peržiūrėti anketą

Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
> Kaip toliau guventi , elgtis?????

Kaip, kaip... guvenk kaip ir anksčiau, juk ne vaikas - noriu tos suknelės, dabar patinka štai kita... tave kaip šeimoje auklėdavo? Nejau nesakydavo, jog 2 zuikių vienų šūvių nenušausi.

Aš asmeniškai nesusdėčiau su žmogumi, kuris vardan manęs paaukotų savo šeimą - nėra jokios garantijos, kad ateityje (jau tavo paties atžvilgiu) neįvyks dvigubas išdavystės dublis.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 18:56 Nauja žinutė

Dinanuke
Dinanuke
Naujokas
Originally posted by: Sidabrinis79

Kaip, kaip... guvenk kaip ir anksčiau, juk ne vaikas - noriu tos suknelės, dabar patinka štai kita... tave kaip šeimoje auklėdavo? Nejau nesakydavo, jog 2 zuikių vienų šūvių nenušausi.

Aš asmeniškai nesusdėčiau su žmogumi, kuris vardan manęs paaukotų savo šeimą - nėra jokios garantijos, kad ateityje (jau tavo paties atžvilgiu) neįvyks dvigubas išdavystės dublis.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 19:01 Nauja žinutė

Kerol
Kerol
Meistras
lazda turi du galus - tu išardysi šeimą, gali išardyti ir tavąją vėliau.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 19:10 Nauja žinutė

Miela
Miela
Naujokas
juk as ir nezadu ardyti seimu.Man gera,kada turiu is sono ,tikrai lb. gera drauga,jis mane supranta..as ji.Tai mano svajoniu...mano nuostabaus kito gyvenimo...tai mano zmogiukas,kuris daugiau yra virtualus,nei realus(mes su juo esam susitike tik tris kartus,per puse metu,musu pazinties metu)
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 19:35 Nauja žinutė

Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
Miela, nelabai supratau, ar sitas jausmas yra abipusis, ar tik tu viena taip giliai jauti...O trys kartai per visa puse metu - kaip ir mazoka, kad galetum daryti kazkokius zingsnius, susijusius su savo seima.
Taciau turbut kaip niekas kitas suprantu tave. kazkada kaip isprotejusi laukdavau vieno zmogaus laisku. rasydavau pati. Susitikdavome retai. Dabar kaip kaip isprotejusi laukiu susitikimu, kurie vis daznesni ir ilgesni. Ir nespejus atsisveikinti jau jauciu ilgesi. Jau pora metu. Taciau esu istekejusi, be to turiu artima drauga...Nezinau, ar ryzciausi ka nors keisti savo gyvenime...taciau ta zmogu, matyt, myliu...bet vis dar nesuprantu, kiek svarbi esu pati jo gyvenime ir kas esu - drauge, kuri visada ji supranta, ar kazkas daugiau...taip ir gyvenu...
Ir tiesiog esu dekinga likimui, kad yra sitas zmogus, kad galesiu vel su juo pasisveikint ir atsisveikinti, kad vel galesiu laukti kito "labas, kaip tu?..." Linkiu, kad ismoktum tuo dziugtis ir tu...
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 19:35 Nauja žinutė

Kerol
Kerol
Meistras
tai kokio patarimo tada klausi su tuo "KĄ DARYTI?"
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 19:42 Nauja žinutė

Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
kerol - kazkaip pamaniau, kad tu cia man as gi ir neklausiu - is savo patirties patariu , ka daryti , tai, kuri sukure sita tema Gyventi ir dziaugtis
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 19:49 Nauja žinutė

Kerol
Kerol
Meistras
Originally posted by: labas00

kerol - kazkaip pamaniau, kad tu cia man as gi ir neklausiu - is savo patirties patariu , ka daryti , tai, kuri sukure sita tema Gyventi ir dziaugtis

mūsų postai parašyti tuo pačiu metu, jei atkreipei dėmesį taigi ten temos autorei.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 19:58 Nauja žinutė

Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
OK tada nors, jei atvirai, tai ir as jauciuos kazkokia sutrikus...nors patarineti kitiems lengviau iseina o vat sau....
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 20:20 Nauja žinutė

Miela
Miela
Naujokas
As dziaugiuos tai ka turiu...bet tik is dalies.Musu bendravimas yra daugiau virtualus...Rytiniai pasisveikinimai ir vakariniai labu naktu palinkejimai,tiek jaudina,kad einu iki beprotybes...As noriu jo daugiau nei ko nors kito...Bet musu susitikimams yra lb.mazai galimybiu...tai zinau,suprantu...as negaliu pabegti nuo savo seimos...jis nuo savo.Dziaugiuos tuo ka turiu, ko realiai nejauciu...tai tik mano svajoniu,fantaziju pasaulis...bet jis labai labai mielas...nuo kurio pabegti negaliu.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 20:28 Nauja žinutė

Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
tai arba praeis, arba tik dar labiau stipres...
gyvenk sia diena...bet neisileisk i kazkokias fantazijas ir neapsunkink sau ir kitiems gyvenimo. Beje, patarciau ir jam neisiversti visiskai kaip kisenei...tegul kiek nors kartais suabejoja tavo jausmais...
O del galimybiu - as pasakysiu tiek, galimybes lemia pirmiausia norai. Vadinasi, jie dar nera tokie dideli....
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 20:33 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man susidarėįspūdis,kadjūsųsuvyru santykiai pasidarė rutina, gal trūksta jaunatviško polėkio, romantikos, netikėtumų. Bet gal visa tai galima gauti ir iš vyro (jei jį tebemyli), galima ir susikurti pačiai. Virtualus romanas yra virtualus - jis jau savaime romantiškas.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 20:39 Nauja žinutė

Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
Joyse - nenoreciau sutikti su tavimi...i ta pacia upe dukart neibrisi...pagaliau negali isakyti savo sirdziai ir sau elgtis taip, kaip ji nenori...manau, kad temos autore jau vien todel, kad isijaute i savo jausmus, isgyvenimus, tiesiog nebegali saves dalinti savo vyrui...negali zmogus perlipti per save - jei mintys skirtos kitam, ju nebeuztenka saviems vyrams
O virtualus romanas, jei neturi realaus pagrindo- jis ne romanas...tai tik artimu sielu pasnekesys
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 21:02 Nauja žinutė

mystique
mystique
Meistras
gerai ten, kur mūsų nėra... o po to vaidmenys apsikeičia vietomis

don't shoot yourself in the foot, kaip pasakytų amerikiečiai

bet kuriuo atveju reikia daugiau laiko, kad atsijotum pelus nuo grūdų; kuris iš tave arti/toli supančių žmonių - tikrasis sielos išganymas, o kas tik lūkesčių miražas...
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 21:41 Nauja žinutė

Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
mystique atsakymas vertas jos vardo
bet sielos isganymas ne vieno is zmoniu valioje...tai padaryti galim tik mes patys. ZKazkodel mes visi labai sureiksminame kitus zmones ir pamirstam, kiek vertingi, kiek daug galintys esame mes patys...
Ir pasiklystame tarp lukesciu mirazu, tarp realybes...tarp meiles - neapykantos ir ilgesio bei uzmarsties...Ir taip nenorim rasti tako...
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 21:45 Nauja žinutė

Jason
Jason
Didmeistris
cia rasiniu konkursas, ar kaip.
Siaip pats zmogus neisgano savo sielos, tai ne jo jegoms.
Nelabai supratau prie ko cia neapykanta ir mirazai, taciau, zinant moteru prigimties nepastovuma ir jausmu itaka sprendimu priemimui, patarciau temos kurejai nedaryti nieko. Praeis laikas kitas, ir jos fantazijas jau uzvaldys kitas romeo.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 21:53 Nauja žinutė

Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
butent todel nevalingai ir isejo kazkokiomis absrakcijomis sneketi - nes visa tema kazkoks mirazas kol kas as irgi suvokiau tik tiek, kad labai daug valios duotos fantazijoms. Ir kol realaus pagrindo nera - tai nera ir ko keisti. Ar autore zino apskritai, kaip jos princas i ja ziuri ir kokius lukescius puoseleja jos atzvilgiu? galbut jis ne nenutuokia, kas vyksta tos moters galvoje.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.13 22:13 Nauja žinutė

sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: Sidabrinis79

Va čia labai teisingai...

O dar tiksliau-lazda turi du galus, su vienu šersi, su kitu pats gausi.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai