Tema sukurta: 2016.02.29 17:04
1 2 Toliau Paskutinis
2016.02.29 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
Mokslynykas rašė:

Mokytis geros specialybes, kalbu ir emigruot is laukiniu krasto.

nebent lauksi kol uzmus viena diena kokie pagere


nu jie nepilnameciai vaikai yra as nenoriu biedu turet tai nezinau ka daryt....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 17:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Gali parasyt pareiskima policijai, kad nepilnameciai chuliganai puldineja. Nufilmuok pries tai.
Pareikalauk uzregistruot pareiskima ir duoti atsakyma. Isdestyk taip, kad viena diena tie nepilnameciai gali isdristi pulti ir tada tu neatsakai uz butinos ginties veiksmus nes siuo pareiskimu ispeji.
Eik ka pasitreniruot jei jau LT gyvent nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Marius30 rašė:

Sveiki taigi man 18 metu ir kazkaip daznai prasidejo visokios patycios jauciosi kad esu silpnesnis zmogus prisipazystu,atrodau jaunas.. kaip vaikstau lauke tai tyciojasi tai sniegu apmetyt bando o kaip esu pilnametis tai nenoriu turet biedu gal patartumet ka tokiu atveju daryt >


tai gal isimylejai ? nes isimylejes zmogus dazniausiai buna labai pazeidziamas. o gal depresuoji del kazko ? geriausias variantas, kaip mokslynykas ir minejo, eini i policija ir rasai pareiskima, tuo labiau jei ten kokie is matymo pazistami. o teisiskai, jei suduotu tau i galva ar kazka, tai isvis registruoji butinai ivyki policijoje, iskart eini i medicinos istaiga, daraisi tyrimus ar nebuvo smegenu sukretimo. ir bet kuriuo atveju tada tures policija pradet tyrima del nesunkaus kuno suzalojimo. vienintelis kas gali but, tai tarkim kokie nepazistami veliau uz tai gali nuzudyt, ar sunkiai suzalot ir niekas ju gali nerast, ar jie papirke teismus issipirkt. bet labai tuo abejoju, nebe tie laikai.
praktiskai mokslynykas labai gerus patarimus ir dave, tau 18, tai tikrai moki gerai kuria nors is uzsienio kalbu, tad gali paimti paskola studijoms ir isvaziuoti studijuoti i uzsieni ir pamirsi visus tuos dalykus. ir palinkek Lietuvai viso gero
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Marius30 rašė:

Sveiki taigi man 18 metu ir kazkaip daznai prasidejo visokios patycios jauciosi kad esu silpnesnis zmogus prisipazystu,atrodau jaunas.. kaip vaikstau lauke tai tyciojasi tai sniegu apmetyt bando o kaip esu pilnametis tai nenoriu turet biedu gal patartumet ka tokiu atveju daryt >


Pasikonsultuok policijos nuovadoje. Gal tau pareiškimą leis pateikt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


makas123
makas123
Naujokas
Nu jeigu jau esi uzduhintas tai visam gyvenimui..Uzjauciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 17:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
makas123 rašė:

Nu jeigu jau esi uzduhintas tai visam gyvenimui..Uzjauciu


prie ko cia uzduhintas? zmogau ziuriu nezinai ka reiskia pilnametis. as nenoriu sest uz tai kad lindau ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


makas123
makas123
Naujokas
Nu sorry nenoriu izeist, bet nezinau kaip kitaip pavadint kai vaikai lenda prie pilnamecio..Gali bandyt pirkt ta balioneli, blogiau nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Marius30 rašė:

Nea nuo Mazesns mane Skriausdavo visoki vaikai, tai nk gero ka reiskia nedaug draugu turiu.....


cia policija turi sprest sia problema, o ne tu. cia gi ne Amerika, tu negali nusipirkti ginklo ir apsiginti. tegul jie sprendzia ir suka galvas. be to jei tave terorizuoja ir tau yra gresme gyvybei, tai jie turetu skirti tau dar ir apsauga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 18:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš tai duočiau snukin..nu kai nėr liudininkų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
carmageddon rašė:

siaip tai geriausias variantas - emigruoti. tu neisivaizduoji, kaip ten vertinamas tavo metu jaunimas, jei kas sugalvoja grizti i Lietuva, tai pradeda klausineti gal kas nepatiko, kodel nusprende grizti i Lietuva ir t.t. ten net ir nenoredamas susirasi draugu uzsienieciu, net ir normaliu kaunieciu svetur gyvenanciu. neapsiribok Lietuva, tai per siauras mastymas. ieskokis kur galetum studijuoti uzsienyje pagal mokama kalba. nereiks su ta policija Lietyuvoje tampytis ir dar aiskintis kas kaltas, o kas ne ir dar teistuma uzsidirbt, ar net sest del kazkokiu debilu tevu atzalu


nu taip arba atsiribuot nuo ju kazkur toliau irgi variantas manau kad. pradet dirbt ar kazka, plius netrodau subrendes duoda dauguma 15 metu tai irgi nekazka..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nu tai visiems trims duočiau į akį..bet tada jau ne rankom, o kokiu pagaliu.. nu, kad neliktų nubrozdinimų pas tave
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
Pončikas rašė:

nu tai visiems trims duočiau į akį..bet tada jau ne rankom, o kokiu pagaliu.. nu, kad neliktų nubrozdinimų pas tave


bandziau su akmenimis nubaidyt ir pavyko, bsk net spardytis vienas pradejo tai kepure numeciau ismurzinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
uzsirasyk i MMA treniruotes,po poros menesiu prasuksi suktuka is kojos,nebeziures net i tavo puse is baimes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
DonatasSL rašė:

uzsirasyk i MMA treniruotes,po poros menesiu prasuksi suktuka is kojos,nebeziures net i tavo puse is baimes


kuriam cia mieste yra>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Jo paieškok MMA, vienąkart treniruotėje Vilniuje buvau, tai toks krūvis. Gal ir netapsi super duper kovotojas, bet drąsos tikrai įgysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
Batmobile rašė:

Jo paieškok MMA, vienąkart treniruotėje Vilniuje buvau, tai toks krūvis. Gal ir netapsi super duper kovotojas, bet drąsos tikrai įgysi.


man tai keista net su sniegu mieto ir bega.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Marius30 rašė:

DonatasSL rašė:



uzsirasyk i MMA treniruotes,po poros menesiu prasuksi suktuka is kojos,nebeziures net i tavo puse is baimes




kuriam cia mieste yra>




Pas mus Siauliuose tai tiksliai yra,kituose didesniuose miestuose irgi turetu but,pasidomek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
DonatasSL rašė:

Marius30 rašė:



DonatasSL rašė:







uzsirasyk i MMA treniruotes,po poros menesiu prasuksi suktuka is kojos,nebeziures net i tavo puse is baimes








kuriam cia mieste yra>








Pas mus Siauliuose tai tiksliai yra,kituose didesniuose miestuose irgi turetu but,pasidomek


nu as is kauno esu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
bral, na musu laikais kiek kitaip buvo, tai jauciu biski perreiksminau jeigu jau tokie vaikigaliai, kad dar meta, poto bega. na tai tiesiog pagauk viena uzlausk ranka ir viskas. matyt biski netaip supratau. arba ten koki nors bushido pratima parodyk na is tiesu tai daug tu kankinimu galima sugalvot. bet neverta tam gaist laiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.29 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius30
Marius30
Pradedantysis
carmageddon rašė:

bral, na musu laikais kiek kitaip buvo, tai jauciu biski perreiksminau jeigu jau tokie vaikigaliai, kad dar meta, poto bega. na tai tiesiog pagauk viena uzlausk ranka ir viskas. matyt biski netaip supratau.


pagausiu kiti 2 usisoks. irgi nk gero
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai