Tema sukurta: 2015.03.30 01:29
2015.03.30 09:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tai kame bėda? Žmogų renkamės pagal tai, koks jis yra žmogus, draugas (o taviškis jau įrodė, kad geras), negi mesi dėl to, kad gėjus? Ar geri draugai mėtosi pakelėse?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 09:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
MidNight rašė:
Sveiki.
Taigi man labai nesiseka su draugais prieš 7 metus vienam baliui susipažinau su tokiu čiuvu jis pasirodė visai savas kažkaip susi bendravom, nieko netariau pradėjom užsiimti bendra veikla savaitgaliais leisti laika kartu. Netgi pas paneliu nuvažiuoti abudu ir taip jau išėjo kad dabar jį skaitau savo geriausiu draugu.
Tai žmogus kuriuo galiu pasitikėti galiu jam laisvai paskolinti didele suma pinigų ir žinoti kad jis tikrai tuos pinigus atiduos, visada iš jo galima sulaukti pagalbos galų gale tai nesavanaudiškas žmogus kuriam galiu nueiti ir viską išsipasakoti ir jis išklauso. Turiu ir normalių draugų bet jie visai kitokie labiau savanaudžiai ir jais negalima pasitikėti, vienu žodžiu kare su savo normaliais draugais į žvalgyba neičiau Nu realiai nejuokinga bet nesenai sužinojau kad tas mano draugas yra gėjus ir tai 100 proc nors ir ankščiau įtariau bet kažkaip jo tuos gėjiškus bajerius praleisdavau pro ausis. Aš 100 proc esu normalus ir man patinka moterys taigi esu visiškai pasimetęs ir net neįsivaizduoju kaip man pasilgti toliau apsimesti kad nieko nežinau ar išrėžti viską jam į akis. Įdomiausia kad jis žino mano nuomone ką aš manau apie gėjus ir dėl to visai pasirodo nepyksta netgi pats pritaria kartais, dėl to buvo labai sunku jį demaskuoti.

Labai užkliuvo paryškinti dalykai. Pats neva esi normalus, kiti draugai normalūs, bet jie savanaudžiai ir jais negalima pasitikėti... Hm, tai gal keisk požiūrį ir leksikoną. Koka tau skirtumas su kuo kas miega
Jei bijai, kad lys prie tavęs, tai žmonės turi liežuvi ir kalbasi. Manau jis ir pats mato, kad tau patinka merginos
Tik džiaukis, kad turi tokį draugą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Tu tikrai esi nenormalus. Na tegu jis gėjus na ir kas, ko tau tai trukdo gal pavydi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
As irgi turiu draugeli geju ar tai aseksualu,nesigilinu perdaug.Nusprendziau delto,kad jam visai neidomios moterys.Man netrukdo,jo reikalas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O koks skirtumas , kad jis gėjus.. problemą įžvelgčiau, jei ryte atsibustum su skaudančiu užpakaliu ir juo besišypsančiu šalia.. o dabar, bendrauji, tau maloni jo kompanija, turit ką nuveikti drauge, tai kam ieškok dar problemų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Jo, jis gal bijo kad ji isprievartaus O siaip visi sako teisingai - koks skirtumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Bijo, nes gėjais gali apsikrėsti oro lašeliniu būdu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.30 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Bijo, nes gėjais gali apsikrėsti oro lašeliniu būdu


taiva kodel grazulis taip isipuose :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.04 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viengivis
viengivis
Pradedantysis
kaip galima suzinuoti, kad zmogus ira gejus, jei nekada neesi jo sutikes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kapitanas
Kapitanas
Pažengęs
Isdulkink ji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.04 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alanas15
Alanas15
Naujokas
Koks skirtumas? Aš irgj pažįstu žmogu, kuris yra gejus. Na ir kas? Jis juk neistvirkelis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.21 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Kas ne taip,kaip GAMTOS surėdyta-iškrypimas.Dar didesnių malonumų paieškos,nei organizmui natūraliai duota veda prie vis didėjančio ištvirkimo.Todėl normalus žmogus šalia to "kitokio"nesmagiai jaučiasi,žinojimas išmuša iš pusiausvyros ir trikdo.Bent jau aš nutraukčiau draugystę.Kodėl turėčiau susitikus nekaip jaustis...
Jau ne kartą teko girdėti,kad gėjai labai geri žmonės.Argi ne keista-lytinė orientacija įtakoja gerumą?Kiti daugiau-mažiau tik geri,o tie labai geri.Tik kad tie labai geri žmonės labai gerai žudo.Va ir Lietuvoje visai jaunas pacanas draugą nužudė,supratęs kad savo nepasieks.Jie dabar apsijungę į organizacijas,vieni kitus palaiko.Savaime suprantama,kad suinteresuoti gausinti savo gretas."Labai patikimi,pinigus grąžina"
Gal todėl skolinasi ir gražina,kad sukurtų įvaizdį."Visada išklauso,padeda"O tai normalūs niekada neišklauso,nepadeda?O šiaip,kai kažkas kažko siekia visada pradžioj būna labai geras.
Nustatyta,kad homoseksualai-padidintos ŽIV rizikos grupė.Ir tai ne smulkmena.Koks nors mažytis kraujo lašelis kontakto metu gali patekti į kito žmogaus organizmą.Įsidurs su adata,nesusimąstydamas,kitas kraują pavalys,o pas patį nepastebima žaizdelė...O įstatymo gėjams privalomai nešioti apsaugines pirštines nėra (turbūt ir nebus)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai