Tema sukurta: 2014.12.20 14:14
2014.12.20 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabijato
gabijato
Pradedantysis
Sveiki. Man 14, jam 17. Galbut jum si tema gali pasirodyti vaikiska, galit sakyti: "Kam 14-metei reikalingas vaikinas" , bet tokiu atveju busite neteisus, nes mum, paaugliukam irgi reikia jaustis mylimiems. :) Bet tema ne apie tai. Susipazinau su vaikinu pries menesi, jis gyvena mazdaug 12 km nuo manes, bet buvome karta susitike. Susipazinome per bendrus draugus ir jie mus suvede. Taip mes isbendravome apie menesi. Jis sako kad mane labai myli, kad labai nori kartu buti ilgai ir nesipykti. Bet man paskutiniu metu jis pradejo nebepatikti. Is jo sulaukiu labai daug demesio, taciau sirdis sako kad reikia ji palikti. Bet as taip nenoriu jo iskaudinti... Noriu su juo likti bent gerais draugais, nes jis mane labai myli, plystu sirdis tiesiog jei ji iskaudinciau... patarkit, kaip man graziai su juo apie tai pakalbeti? P.S as labai drovi :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indigo25
indigo25
Pradedantysis
Pasakyk graziai, kad nenori bendrauti su juo ir kad jus esate skirtingi zmones. Jokio drovumo kankinasi du zmones, vienas kad tyli ir nedrista - tu ir jis, kuris gal irgi jaucia kad netinki tu jam ir su kita mergaite draugauja ir graziai tik kalba arba jaucia is tikro nora su tavimi bendrauti, nors tu jau nebenori. Butinai isdrisk ir pasakyk ir bus ramiau, nereikes 10 postu kurti vienu metu apie ta pati klausima forume.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tai kokia čia meilė, kartą susitikus..užblokuok jį tam skype ir nesuk sau galvos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.20 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Keyti
Keyti
Pažengęs
Kad ir kaip besakytum, neišeis viską padaryti be jokių jausmų/emocijų. Tiesiog susitikti ir pasakyti tai, ką jauti ir, jog nori nutraukti draugystę - viskas. Geriau tikra tiesa nei milijonas burbulų iš kurių tik dar daugiau bėdos.

Ir kuo daugiau tempsi, tuo bus sunkiau. Dabar pats metas ir kartais reikia perlipti per drovumą vardan savęs ir jo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.21 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
kad išvengti tokios sunkios misijos, tai pradžiai galima pabandyti vaikiną nunuodyti, paspirginti ant keptuvės, na ar dar ką nors
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.21 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandrius
Sandrius
Pažengęs
psichologijos teorija ir praktika sako, kad "blogoji naujiena" pranešama tiesiai, aiškiai, be užuolanku; todėl sakai maždau taip: "tu manęs nebetrauki, tarp mūsų viskas baigta"; o toliau viskas priklausys nuo jo reakcijos; jeigu susitvardys, galėsi pasiūlyti likti draugais, jeigu kils bobiška isterija - kalbėti (bent jau tą dieną) nebebus apie ką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai