Santrauka: Tiesiog prasau patarimo :)
Tema sukurta: 2014.09.26 17:14
2014.09.26 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


balionas
balionas
Naujokas
Sveiki. Visu pirma noreciau, kad zmones nepabegtu pamate sia tema ir negalvotu kad vo dar vienas mulkis kuris nemoka elgtis su panelem. Taigi jums skaitytojai ir komentatoriai noreciau paprasyti pagalbos del kurios cia ir rasau.
Taigi netempiant gumos noriu papasakoti savo paskutine simpatijos istorija. Viskas prasidejo nuo s.m. mokyklos. Kai istojau i mokykla man patrauke aki zavi klasioke. Ji ne kokia fyfa ar panasiai kaip daugumas buna. Ji man pradejo patikt, karta susubendravom ir nuo tos dienos negalima buti nebendrave nei vienos dienos. Ji man pradejo stipriai simpatizuoti, mes siuo metu snemam ivairiausiomis temomis ir sutariam neitiketinai gerai. Taciau yra bet. Ji turi vaikina su juo draugauja gal jau kokie 3menesiai taciau ji man daznai skundziasi jog ja jis pradeda paskutiniu metu nervuoti. Ji paraso man pirma visados vos ne. Taciau ji man sakiusi jog jai klasiokiu santykiai nelabai priimtini. Ka daryti tokiu atveju? Ji man siulo visur eiti su ja, ir t.t. noriu paklaust JUSU kaip man elgtis sioje situacijoje tureti vilciu kad kadanors mes busime drauge ar ne? :) (durnu komentaru nereik) man yra 17m btw. Jei galit patarkit, visados laukiu jusu ptotingu komentaru. Dekui :).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.26 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katria
Katria
Naujokas
Sveikas, kaip mergina vaikinui galeciau patarti taip jai matai kad ji su vaikinu savo nesutare kaip gerai su tavim tesiok tu rodyk jai demesi,klausk kaip ji laikos ir pns.Tada manau savaime tu jai patiksi labiau del to kad klasiokai esat tai juk vistiek manau nebe vaikai 17m. kurie bendrauja o klase to zinot negali,iir jai tu jai labai patiksi manau jai bus nesvarbu ar tu jos klasiokas ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.26 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
manau kad klasiokai, grupiokai, bendradarbiai neturėtų artimiau "draugauti", nes po to nesusiklosčius viskam visada šalia būt yra totali nesąmonė, daug kieno patirtis taip sako, o tau čia ir papildomos problemos - kitas vaikinas.. tai net neprasidėčiau, nebent draugu nori būt, tai ko tau toks variantas netiktų.. turėsi kur išeiti, su kitomis merginomis gal susipažinsi, kris į akį kokia kita ir rami galva abiem, bet gerą draugę turėsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.07 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastoks
Kastoks
Patyręs
Dmx23 rašė:

manau kad klasiokai, grupiokai, bendradarbiai neturėtų artimiau "draugauti", nes po to nesusiklosčius viskam visada šalia būt yra totali nesąmonė, daug kieno patirtis taip sako, o tau čia ir papildomos problemos - kitas vaikinas.. tai net neprasidėčiau, nebent draugu nori būt, tai ko tau toks variantas netiktų.. turėsi kur išeiti, su kitomis merginomis gal susipažinsi, kris į akį kokia kita ir rami galva abiem, bet gerą draugę turėsi.


Juokingai skamba tas "neturėtų". Visų pirmą, dėl to, kad yra stipresnių veiksnių už proto balsą. Aišku nuo žmogaus viskas priklauso. Aš kadangi jausmų marionetė man visi tie "neturėtų"- vienodai skamba. Visų antrą - o jei jiems viskas bus gerai, susituoks, susilauks vaikučių ir ilgai ir laimingai gyvens? Niekada juk negali žinoti. Turėjau ir aš tokia klasiokę: graži, miela, linksma, bet deja nesirįžau žengti žingsnio, tai iki šiol gailiuosi. Nežinau... 7 gal metai jau praėjo.
Trintis, aišku, nėra gerai jei vis dėl to viskas pasibaigia nelaimingai, bet jei ji iš tu dėl kurių verta surizikuoti, tai taip ir patarčiau pasielgti. Gali tiesiog paklausti, kas būtu, jei ji neturėtų vaikino ir jūs nebūtumėte klasiokai. Jei atsakymas tavo naudai, tiesiog elkis kaip elgeisi iki šiol ir galiausiai viskas turėtu stoti į savo vietas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.09 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlap
Vlap
Pradedantysis
jei myli prisipazink ir viskas isiaiskes, arba tiesiog lauk, gal pasiseks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.10 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


balionas
balionas
Naujokas
Dekui istikro labai uz patarimus, mes diskutavo ta tema kad kas butu jeigu as su ja draugauciau ir pns. As jai viska prisipazinau, kadangi ji manes paklause pati to, ir atsakymas jos buvo mes ale netinkame i poras, kad tipo 5cm ar 10cm aukstesne uz mane, cia kaip sakoma sup**** kompleksai. As tiesiog pats esu durniaus vietoje, nes nezinau kaip man elgtis, rasinejomes kiekviena diena, taciau dabar pora dienu kaip nesirasinejam, gal kiek biski ir atsibodom vienas kitam, taciau as jos paklausiau to, jos atsakymas buvo zinoma: kad neatsibodai. Mokykloj viskas gerai, bendraujam puikiausiai mes jau net diskutavome ta tema kad kas butu jei draugautume. Ji man atsake o ka mes veiktume isskyrus (ta zinoma dalyka visiem). Kaip manote ar verta bendrauti su tokiu zmogumi kuris jau pasakoja kaip jis patyre pirma karta.. ? :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.10 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Viskas gerai cia yra,esi friend zonoi,uzmerkt negausi,bet drauge negloga turesi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.10 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastoks
Kastoks
Patyręs
Oh... Užjaučių, žmogau. Įsivaizduoju kaip jautiesi ir žinau, kaip sunku būti tiesiog draugais kai jauti, kad tas žmogus tau daug artimesnis už tiesiog draugą. Galbūt vieną dieną jos požiūris pasikeis, bet tikrai nepuosėlėčiau vilčių su žmogumi kuris nemato judvieju kartu esamuoju laiku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.11 08:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


balionas
balionas
Naujokas
Tai va, vis labiau kazkaip stengiuos ja pamirst, nes man friend zonai yra nelabai priimtas dalykas.Ta pati kaip ir tu sakei jog yra istikro skaudu kai zmogui kazka jauti o jis i tave ziuri tik kaip i drauga.. :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.11 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kastoks
Kastoks
Patyręs
Bus tu mergų, žinok. Čia dėl vienos tikrai neverta graužtis, tuo labiau, kad dar jaunas esi. Sėkmės ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.15 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


balionas
balionas
Naujokas
Na bet mergina kuria istikro pamilau, ir cia jau ne 14-15 metu kai nieks dar nesupranta kas ta meile istikro. Pats gal dar irgi nemanau jog gerai zinau, bet kai zmogu pamates pagereja 100 kartu nuotaika, kai zvilgsnis praso apkabint ir suteikt silumos tam asmeniui tikrai yra malonu turet toki zmogu. Ji manes net klause ar as su ja sutikciau (...) ir kai atsakiau teigiamai svelniai, tai nebuvo koks tai pasakymas einam ir pa... ji i tai reagavo gan normaliai. Kad ir kaip ja bandyciau pamirst vistiek kai zmogu matai didele dali dienos nekyla ranka viska imt ir uzrist...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.15 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
balionas rašė:
Sveiki. Visu pirma noreciau, kad zmones nepabegtu pamate sia tema ir negalvotu kad vo dar vienas mulkis kuris nemoka elgtis su panelem. Taigi jums skaitytojai ir komentatoriai noreciau paprasyti pagalbos del kurios cia ir rasau.
Taigi netempiant gumos noriu papasakoti savo paskutine simpatijos istorija. Viskas prasidejo nuo s.m. mokyklos. Kai istojau i mokykla man patrauke aki zavi klasioke. Ji ne kokia fyfa ar panasiai kaip daugumas buna. Ji man pradejo patikt, karta susubendravom ir nuo tos dienos negalima buti nebendrave nei vienos dienos. Ji man pradejo stipriai simpatizuoti, mes siuo metu snemam ivairiausiomis temomis ir sutariam neitiketinai gerai. Taciau yra bet. Ji turi vaikina su juo draugauja gal jau kokie 3menesiai taciau ji man daznai skundziasi jog ja jis pradeda paskutiniu metu nervuoti. Ji paraso man pirma visados vos ne. Taciau ji man sakiusi jog jai klasiokiu santykiai nelabai priimtini. Ka daryti tokiu atveju? Ji man siulo visur eiti su ja, ir t.t. noriu paklaust JUSU kaip man elgtis sioje situacijoje tureti vilciu kad kadanors mes busime drauge ar ne? (durnu komentaru nereik) man yra 17m btw. Jei galit patarkit, visados laukiu jusu ptotingu komentaru. Dekui .

Jei gerai sutariate ir noriai leidziate laika kartu, tada vilciu yra....ir nemazai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.18 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Toks vaizdas kad issiskirs greitai ji su tuo vaikinu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.18 08:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Toks vaizdas kad visos tos klasiokės geros, bet nelemta šiam pasaulyje jums kartu būt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.27 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


balionas
balionas
Naujokas
Na taip ji man ir tai sako kad jai jisai atsibodo, tos pacios zinutes, sneka mazai kai susitinka, jisai negali sugalvoti jokiu pramogu kad ir toks paprastas dalykas nueit i kavine, viska daro jinai. Ji man prisipazino kad as jai neva laaaaabai pradejau patikt, savo zavesiu, ir bendravu, jog esu labai atviras ir panasiai. ji ten teigia toki dalyka jog noretu su manim *******. Bet sako zinai tos simpatijos ateina ir praeina, tik nemanau kad kai matysimes kiekviena diena mokykloj viskas taip greit uzges. As jos negaliu pamirst nuo pacios rugsejo pirmosios. Sako jog su tavim labai fainai bendrauti, jog nestygstu zodziu ir pans. Dar paklause ar vesciau ja jei mums butu po 30 metu, atsakiau taip zinoma, ir jos atsakymas buvo teigiamas kai uzklausiau to paties klausimo.. Fak kodel taip isimyleti lengva o pamirsti ne.. :/ nors ir nesinori man jos pamirsti bet ka daryt tai pats nezinau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.27 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


balionas
balionas
Naujokas
Dmx23 rašė:

Toks vaizdas kad visos tos klasiokės geros, bet nelemta šiam pasaulyje jums kartu būt


kodel taip manai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.22 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabijato
gabijato
Pradedantysis
Buus tu panu , as atsakau ^^ nepaskutinis susizavejimas cia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai