Santrauka: ???
Tema sukurta: 2014.08.29 14:06
2014.08.29 14:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enzibff
Enzibff
Naujokas
Kazkada mes kartu lankem darzeli, dabar kazkaip susiejom ir tapom geriausiom draugem. Istikruju nezinau ka ir pasakyti. Tiesiog apsikeitem numeriais ir pradejom bendrauti, kol viskas perejo i ''Varom i Akropoli'', ''Rytoj atvaziuok pas mane''. Po to tiesiog galima sakyti mano drauge (Ieva) mane isimylejo. As esu toks zmogus kuris megsta laisve, negaliu sakyti kad Ieva mane laiko prirista prie pavadelio, bet ji skambina man 5 kartus i diena.-man tai daug. Nori susitikti gal 2 kartus per savaite-na nera tiek daug, bet as atvaziuoju pas ja i namus (ji gyvena Pasilaiciuose) ir mes tiesiog kalbam, idomu su ja pakalbeti ir laikas greitai pralekia, bet dabar jau tai pabodo. Musu draugystei kazkas netaip.Tikrai. Turiu dar 2 geriausias drauges ir aisku Ievai apie jas papasakojau, nuo to laiko ji vis klausineja ''O ka tu veiki su kitom draugem ?, esu uzsiminus apie kitu draugiu charakteri, o ji tieiog ant mano draugiu jau pradejo stumti, manau kad pavydi ir esu jei ta sakius ne karta, bet ji tiesiog neigia tai. Kartais Ieva paskambina ir sako ''Atvaziuok pas mane sekmadieni'', as jai nemeluoju-pasakau kad nenoriu, o ji lyg to negirdejus mane ikalbineja ''Nu atvaziuok, paveiksim ka nors''. Man patinka buti su ja nes tuomet viskas uzsimirsta, bet kartais as tiesiog nezinau kaip pasakyti, gal but ji mane uzknisa, atleiskit uz ta zodi, kai su ja susirasinejam ji tiesiog mane erzina, turbut cia mano problema, bet nezinau ar galiu su ja bendrauti. Ji labai mane isimylejus, na suprantat kuria prasme, kartoja kad esu pati svarbiausia jos gyvenime, jog ji mane labai myli ir brangina, ir kartais manau jog suteikiu jai tuscia vilti. Jei tiesiog negalesiu su ja istverti, tai sudauzysiu jos sirdi ir kuo ilgiau bendrausim tuo bus skaudziau. Mes jau esame prisizadejusios jog nors ir susipyksim vistiek susitaikysim butinai, bet galima sakyti as to neprizadejau, tik ji is dalies taip mano. Ir as puikiai suprantu, kad atsakymas gali buti toks ''Jei su ja nesijauti gerai, ji tau ne geriausia drauge'', zinau kad su ja kartais nenoriu bendrauti, bet nenoriu jos iskaudinti. Nezinau, as ja pakenciu, bet kartais tiesiog negaliu, ir sunku viska laikyti viduje. Mes esame artimos, bet ji visuomet mano jog mane pazysta geriausiai, ir daznai mane kopijuoja, jei as nusiperku kola, tai ir ji ta pati, tai taip erzina. O jei ji ir nusipirko Sprite, tai tuomet paragauja mano colos ir pradeda sakyti ''Gerai kad jos nepirkau kazkokia keista''-na man ji kaip kola, bet Ieva ne tik pasako dar situs zodzius, bet ir dar daug tokiu. Ji lyg nori pasijusti virsesne, nors cia tik kola !!! Prasau patarkit kaip man jei pasakyti jog su ja jau nebenoriu bendrauti, arba gal man yra vilties tiesiog reiktu ismokti i tai nekreipti demesi. Man svarbi jusu nuomone, kas jus darytumet mano atveju. Zinau tai kvaila ir prirasiau jau begale sitos nesamones, bet man tai labai svarbu. Nnenoriu keisti Ievos, bet ir negaliu jos pakesti. Ka daryti ???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.29 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tai tiesiog pasakyk jai, kad negali su ja būt 24/7. Gal ji labai vieniša yra ir jai labai reik draugės. Jeigu tau smagu su ja tai viskas ok, bet jei kartais užpisa perdėtas dėmesys tai gal kaip nors subtiliai pasakyt, kad užsiėmus ar kad nenori, turi leist jai suprast.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.29 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enzibff
Enzibff
Naujokas
Aciu uz patarima. Na ji pasakojo jog jos buvusi geriausia drauge ja isdave, tp kure planus kaip jos atsikratyti. Man joje nepatinka nes ji visuomet galvoja tik apie save ir nebando pazvelgti is kitos puses. Tikrai reikia jai padeti suprasti, bet kartais tiesiog atrodo jog ji manes neklauso. Ir istikruju pagalvoju jog jos buvusi drauge stengesi irgi jos neiskaudinti, aisku as nezinau tiesos. Teks pasistenkti turbut ir kartais pameluoti, del ko negaliu susitikti su ja. Nes istikruju su ja visai linksma, bet is kitos puses jos charakteris man nelabai priimtinas Turbut teks jei atvirauti ir viska pasakyti, o jei jai tai nepatiks tuomet manau manes taip negraus sazine, nes noras nebebendrauti bus abipusis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.29 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vviiktorija
vviiktorija
Naujokas
Įrodyk jai, kad jai ji toliau taip elgsis tau reikės ją palikti. Teisingai Piktaskeksas pasakė, kad tu su ja negali būti 24/7 pasakyk, kad turi ir savų pomėgių. Galų gale, jei ji tau taip užkniso, lakyk būrelius ar dar ką kitką kad ir su kitais pabendrautum...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.29 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Viskas cia gerai yra,geru/artimu draugu niekada nebus perdaug,nes su laiku ju mazes.Paprasciasiai isdeliok savo laisva laika kiek gali skirti kiekvienam ir viskas per laika issispres
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.29 21:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
negalvok, kaip jos atsikratyti, neregzk planų, kaip nutraukti bendravimą, nes nežinau, kas gali būti žiauriau.. ypač paauglystėje.. o taip tai mes visi kažką laikas nuo laiko "užknisam", būna, ir mus kiti "užknisa", tiesiog reikėtų pasirinkti tokį bendravimo intensyvumą, kad abiems būtų malonu.. visada galima mandagiai pasikalbėti ir pasakyti, kaip jautiesi, nekaltinant, nepuolant, neįžeidžiant.. niekada neslėpk, jei nepatiko, ką ir kaip pasakė, iš karto pasakyk pastabą dėl to, nes greičiausiai ji nenori nieko blogo, tiesiog nepagalvojusi leptelėjo ir tiek.. žodžiu, siūlyčiau elgtis brandžiai, nes draugai ant kiekvieno kampo nesimėto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.29 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Enzibff rašė:

Nnenoriu keisti Ievos, bet ir negaliu jos pakesti. Ka daryti ???


žianytis čia šita istorija matyt juokingiausia kiek teko skaityt buvo jau straipsnis, kad į draugus renkamės žmones su panašia genetika, plius dar aišku pagal charakterį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai