Tema sukurta: 2016.08.18 00:33
2016.08.18 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jokiukass
Jokiukass
Naujokas
Sveiki, norėčiau išgirsti jūsų nuomone bei iškart prašau išreikšti savo nuomone ir patarimus kuo detaliau. Taigi pradedu, susipažinau su viena mergina prieš kokius 5 metus, tai draugo sesuo. Mes pradėjome bendrauti palaipsniui pradžia vystėsi labai lėtai, bet laikui bėganti ji mane kartas nuo karto pasikviesdavo kavos, ir atėjo dienos kaip po tos kavos, kaip ji man pasiūlė pasilikti pas ja nakvoti, ir vėl viskas prasidėjo nuo vienos dienos po to tos miegojimo dienos vis ilgėjo ir ilgėjo, pradėjom meiliai bendrauti,glaustytis ir panašiai. Ji turi dukryte, o man vaikai labai patinką, taigi su ta mergyte taip pat labai susidraugavome. Atrodė viskas lyg pasakoje, pradėjau su Karolina (vardas pakeistas, čia ta draugė) vežioti ta mergyte į darželi, pasiimti iš darželio, vaikščioti kartu į visokias darželio šventes ir panašiai. Susipažinau su jos mama, kartu važiuodavau padėti jų šeimai ūkininkauti į kaimą, na atlikti kaimiškus darbus. Kaip ir minėjau viskas buvo tobula, bet atėjo ta diena ir net logiškai nesuprantu kaip ji galėjo ateiti... Pasirodo man nieko nežinant pradėjo bendrauti su kažkokiu vaikinu (Mes pasipasakodavom apie viską, su kuo bendraujam ir panašiai na absoliučiai viską, bet apie ji kažkodėl man nesakė) Na ir prasidėjo, pradžiai ji paprašydavo pažiūrėti vaiką parai, kuo toliau, tuo laikas vis ilgėjo ir ilgėjo, kol vieną kartą ji po savaitės gryžo ir ant kitos savaitės paprašė vėl pažiūrėti vaiką (vaiką pažiūrėti padėdavo man mano mama) ir buvau kaip tik po sunkios darbo dienos, kurioje tikrai absoliučiai niekas nesisekė... Ir išrėžiau visa tiesa, ką pradėjau manyti apie ją. Mes nustojome bendrauti, ir atėjo ta naktis, kai ji man paskambino visa apsiverkus, isterikuojanti, kalbanti apie visokias savižudybes ir panašiai, tuo momentu ir pas mane buvo sunkus gyvenimo tarpsnis, nei darbo, nei pinigu, mašina sugedus, o ji paskambinus kaip ir sakiau isterikavo ir maldavo kad atvažiuočiau pas ja. Aš ilgai negalvojęs šokau į batus ir naktį 10km per lietu ėjau pas ja. Taip mes vėl pradėjom bendrauti, na ir ką viskas pradėjo tvarkytis, vėl viskas ėjosi tiesiog nuostabiai, visas skolas gražinau absoliučiai viską, susiradau darbą ir panašiai. Pradėjom gyventi lyg šeimyninį gyvenimą, aš dirbau ji namuose viską atliko. Bet... Kažkaip vėl atėjo diena kai ji su anuo vaikinu pradėjo bendrauti... Ir kaip man ji tai pasakė, nežinau kas su manim pasidarė, pradėjau gerti mėnesiais viską praradau, darbą, artimus žmones, galu gale savo butą ir kažkaip ji vėl atsirado mano gyvenime, ir pradėjo mane traukti iš to liūno. Jai pavyko, taigi vėl pradėjau stotis ant kojų. Na va ir dabartis, susiradau labai gerai apmokoma darbą, vėl viskas susitvarkė, bet jau su ja nebendravom taip, aišku nuvažiuodavau pabūdavau kelias dienas ir viskas. Ir staiga ji pradėjo bristi į skolų liūna, nes visiškai neturėjo pajamų, na ir ką aš jei pradėjau duoti pradžiai pinigų poto įdarbinau pas save darbe, dar susirado ji ir antra darbą, vėl viskas kaip pasakoje. Na na ir ką aš prieš kelias dienas sužinojau... Ogi kad ji vėl susirado kažkokį vaikiną... Patarkit ką man daryti... Mes bendraujame tikrai nuostabiai, aš jei pasakiau kad ją tikrai myliu ir noriu būti visad su ja, bet ji į tai nieko neatsako, nu bet kiek atrodo iš jos veiksmų ji irgi lyg jaučia ta patį..... Tai ką man daryti....???????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.18 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Viskas kaip ir paprasta tu jei esi tik draugas ir nieko daugiau greiciausiai net nemazai vyresnis uz ja todel taip elgiasi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.18 04:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jokiukass
Jokiukass
Naujokas
Aš už ją kaip tik jaunesnis metais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.18 08:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon3
maroon3
Pažengęs
Pamiršk tų ją, juk akivaizdu, kad visos tavo problemos buvo dėl jos. Ji tik naudojosi tavimi. Tipinė istorija, kai vaikinas gerutis pasiaukoja dėl merginos ir galiausiai lieka tik draugas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.18 09:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
kaip toje dainoje, ieskok Jokiukass prastesnes paneles. jei tokie nuopoliai ir pakylejimai gyvenime, tai viskas priklauso nuo to, ar tu gyvenime rasi antra puse. o tu cia tai i dugna, tai i nuli, tai i pliusa, tai i minusa, tai vel i pliusa, gaunasi kaip atrakcionu parke. metai cia isvis anketoje be rysio uzrasyti, pagal situacija. Jeigu tave tenkina, kad palaikydamas tokius santykius tapsi bomzu, voliosiesi kur nors patvoriuose girtas is nevilties, vietoj to (kaip visi), eidamas mazais zingsneliais, bet pastoviai i prieki, ar net pasikarsi, tai tada tavo valia. Aisku, ten jei jau yra nuosirdus bendravimas ir gali vaika skaityti vos ne kaip savo, tai cia yra labai didelis pliusas. Jeigu mergina su vaiku, pirmiausia reikia ziureti ar gali priimti i savo pasauli butent vaika, tad siuo atveju viskas kaip ir normaliai. o siaip visos bedos matosi kyla tik todel, kad mergina iki jusu santykiu nebuvo nekalta ir net ne rimta panele. tokioms niekada negana. pirmiau susirado vaikina, dabar vel susirado vaikina. kazkokios Vilniaus krasnuchos rajono istorijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.18 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon3
maroon3
Pažengęs
fxx3 rašė:
o siaip visos bedos matosi kyla tik todel, kad mergina iki jusu santykiu nebuvo nekalta.


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.18 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jokiukass
Jokiukass
Naujokas
fxx3 rašė:

kaip toje dainoje, ieskok Jokiukass prastesnes paneles. jei tokie nuopoliai ir pakylejimai gyvenime, tai viskas priklauso nuo to, ar tu gyvenime rasi antra puse. o tu cia tai i dugna, tai i nuli, tai i pliusa, tai i minusa, tai vel i pliusa, gaunasi kaip atrakcionu parke. metai cia isvis anketoje be rysio uzrasyti, pagal situacija. Jeigu tave tenkina, kad palaikydamas tokius santykius tapsi bomzu, voliosiesi kur nors patvoriuose girtas is nevilties, vietoj to (kaip visi), eidamas mazais zingsneliais, bet pastoviai i prieki, ar net pasikarsi, tai tada tavo valia. Aisku, ten jei jau yra nuosirdus bendravimas ir gali vaika skaityti vos ne kaip savo, tai cia yra labai didelis pliusas. Jeigu mergina su vaiku, pirmiausia reikia ziureti ar gali priimti i savo pasauli butent vaika, tad siuo atveju viskas kaip ir normaliai. o siaip visos bedos matosi kyla tik todel, kad mergina iki jusu santykiu nebuvo nekalta ir net ne rimta panele. tokioms niekada negana. pirmiau susirado vaikina, dabar vel susirado vaikina. kazkokios Vilniaus krasnuchos rajono istorijos.


Suprantat, aš jau senai bandau ją pamiršti, aš ta dieną prakeikiu kai susipažinom... Nu bet man niekaip neišeiną, pabūnu vienas be jos pasikankinu, lyg ir viskas gerai pasidaro, bet ji vėl gryžta... Ir nežinau kas man pasidaro, viska metu ir bėgu pas ja....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.18 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maroon3
maroon3
Pažengęs
Jokiukass rašė:

fxx3 rašė:



kaip toje dainoje, ieskok Jokiukass prastesnes paneles. jei tokie nuopoliai ir pakylejimai gyvenime, tai viskas priklauso nuo to, ar tu gyvenime rasi antra puse. o tu cia tai i dugna, tai i nuli, tai i pliusa, tai i minusa, tai vel i pliusa, gaunasi kaip atrakcionu parke. metai cia isvis anketoje be rysio uzrasyti, pagal situacija. Jeigu tave tenkina, kad palaikydamas tokius santykius tapsi bomzu, voliosiesi kur nors patvoriuose girtas is nevilties, vietoj to (kaip visi), eidamas mazais zingsneliais, bet pastoviai i prieki, ar net pasikarsi, tai tada tavo valia. Aisku, ten jei jau yra nuosirdus bendravimas ir gali vaika skaityti vos ne kaip savo, tai cia yra labai didelis pliusas. Jeigu mergina su vaiku, pirmiausia reikia ziureti ar gali priimti i savo pasauli butent vaika, tad siuo atveju viskas kaip ir normaliai. o siaip visos bedos matosi kyla tik todel, kad mergina iki jusu santykiu nebuvo nekalta ir net ne rimta panele. tokioms niekada negana. pirmiau susirado vaikina, dabar vel susirado vaikina. kazkokios Vilniaus krasnuchos rajono istorijos.




Suprantat, aš jau senai bandau ją pamiršti, aš ta dieną prakeikiu kai susipažinom... Nu bet man niekaip neišeiną, pabūnu vienas be jos pasikankinu, lyg ir viskas gerai pasidaro, bet ji vėl gryžta... Ir nežinau kas man pasidaro, viska metu ir bėgu pas ja....


persikelk jei yra galimybė, arba nelauk kol pasirodys eilinį kartą, pats susitik ir pasakyk, kad pamirštų tavę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.19 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Ką norite, tą sakykite, kažkas čia ne taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.19 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
rasai ejai 10 km. per lietu, tikiuos nepavargai. gaunasi dvi valandos kelio einant normaliu zingsniu. isejai nepasiruoses, gudresni visada pasiima skecius nuo lietaus ar ten kokias dujokaukes branduolinio karo atveju (Amerikoje). Reikia but visada pasiruosus viskam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.27 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Thief
Thief
Naujokas
per borta o del mergu gerti ir visokiasi kitais niekais uzsiimti delto ka ji paskutine kale neverta. susirask kokia be bagazo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.27 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Thief
Thief
Naujokas
pist nx per borta o del mergu gerti ir visokiasi kitais niekais uzsiimti delto ka ji paskutine kale neverta. susirask kokia be bagazo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.27 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Thief
Thief
Naujokas
esi vadinasi beviltiskas toks tikriausiai ir liksi vienas nors is tavo kalbu nesi pats irgi sauniausias megsi isgerti o i tokius rimtos paneles neziuri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.29 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Jokiukass rašė:
aš jei pasakiau kad ją tikrai myliu ir noriu būti visad su ja, bet ji į tai nieko neatsako, nu bet kiek atrodo iš jos veiksmų ji irgi lyg jaučia ta patį..... Tai ką man daryti....???????

Ir kaip tamstai pavyko prieiti prie tokios absurdiškos išvados? Man tai iš jos veikmų akivaizdžiai matosi, kad tau ji nejaučia to paties. O, paprasčiausiais draugais likti negalit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.14 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valdas147
Valdas147
Naujokas
Mesk ją negailėdamas ir baigsis problemos.Susirasi padoresnę ir būsi laimingesnis. Linkiu dvasios tvirtybės ir sėkmės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.15 09:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Valdas147 rašė:

Mesk ją negailėdamas ir baigsis problemos.Susirasi padoresnę ir būsi laimingesnis. Linkiu dvasios tvirtybės ir sėkmės.


atidaryk merginos spinta, paziurek kaip rengiasi ir pamatysi kiek pas jas to "padorumo" gal kur nors kokie stringai metosi ai cia ziuriu karta autobusu vaziuoja kazkokia merga, tai visos moterys aplink i ja ir ziuri kaip i balta varna, nes ji tiesiog buvo padoriai apsirengusi. dabar net prostitutes rengiasi padoriau uz tas mergas.
niekada nemaniau kad tai imanoma, bet vakar maciau kazkokia mergina su stringais tiesiog gatveje, o ne miegamajame. geriausia tai kai isvis uzsieny maciau senmerges i klubus gatvemis nesa didziulius pripuciamus vyriskus organus, dazniausiai po viena nepanesa, tai nesa dviese. aisku tokio lygio gal ir nepasieksim, bet jau panasiai. o jei merginos rengiasi kaip kales, tai jos ir yra kales.

Sekmadienio pamokslas baznycioje, kunigas sako, nu vaikai mano, siandien paslovinsime svenciausiaja mergele Marija ir kad geriau suprastumet jos sventuma, pateiksiu pavyzdi. Stai, tarp musu trecioje eileje yra Maryte, atsistok Maryte. stai, vaikai mano, nors Maryte dar jauna ir pajamos nedideles, bet ji visada atras pinigu paaukoti ar suselpti senukams. Tai va, palyginus su svenciausiaja mergele Marija, ji yra didziausia k..wa !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.15 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx3 rašė:
atidaryk merginos spinta, paziurek kaip rengiasi ir pamatysi kiek pas jas to "padorumo" gal kur nors kokie stringai metosi ai cia ziuriu karta autobusu vaziuoja kazkokia merga, tai visos moterys aplink i ja ir ziuri kaip i balta varna, nes ji tiesiog buvo padoriai apsirengusi. dabar net prostitutes rengiasi padoriau uz tas mergas.
niekada nemaniau kad tai imanoma, bet vakar maciau kazkokia mergina su stringais tiesiog gatveje, o ne miegamajame. geriausia tai kai isvis uzsieny maciau senmerges i klubus gatvemis nesa didziulius pripuciamus vyriskus organus, dazniausiai po viena nepanesa, tai nesa dviese. aisku tokio lygio gal ir nepasieksim, bet jau panasiai. o jei merginos rengiasi kaip kales, tai jos ir yra kales.
Sekmadienio pamokslas baznycioje, kunigas sako, nu vaikai mano, siandien paslovinsime svenciausiaja mergele Marija ir kad geriau suprastumet jos sventuma, pateiksiu pavyzdi. Stai, tarp musu trecioje eileje yra Maryte, atsistok Maryte. stai, vaikai mano, nors Maryte dar jauna ir pajamos nedideles, bet ji visada atras pinigu paaukoti ar suselpti senukams. Tai va, palyginus su svenciausiaja mergele Marija, ji yra didziausia k..wa !

Tavo mąstymas toks purvinas. Šį kartą pranokai net pats save.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.15 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Red rašė:

fxx3 rašė:

atidaryk merginos spinta, paziurek kaip rengiasi ir pamatysi kiek pas jas to "padorumo" gal kur nors kokie stringai metosi ai cia ziuriu karta autobusu vaziuoja kazkokia merga, tai visos moterys aplink i ja ir ziuri kaip i balta varna, nes ji tiesiog buvo padoriai apsirengusi. dabar net prostitutes rengiasi padoriau uz tas mergas.

niekada nemaniau kad tai imanoma, bet vakar maciau kazkokia mergina su stringais tiesiog gatveje, o ne miegamajame. geriausia tai kai isvis uzsieny maciau senmerges i klubus gatvemis nesa didziulius pripuciamus vyriskus organus, dazniausiai po viena nepanesa, tai nesa dviese. aisku tokio lygio gal ir nepasieksim, bet jau panasiai. o jei merginos rengiasi kaip kales, tai jos ir yra kales.

Sekmadienio pamokslas baznycioje, kunigas sako, nu vaikai mano, siandien paslovinsime svenciausiaja mergele Marija ir kad geriau suprastumet jos sventuma, pateiksiu pavyzdi. Stai, tarp musu trecioje eileje yra Maryte, atsistok Maryte. stai, vaikai mano, nors Maryte dar jauna ir pajamos nedideles, bet ji visada atras pinigu paaukoti ar suselpti senukams. Tai va, palyginus su svenciausiaja mergele Marija, ji yra didziausia k..wa !


Tavo mąstymas toks purvinas. Šį kartą pranokai net pats save.
Progresas nors i kuria puse vis nestovi vietoje ir nekartoja moterys juo nepasirinko kaip mazas vaikas paliktas mamos .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai