Tema sukurta: 2014.08.28 15:03
2014.08.28 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RASYTEX
RASYTEX
Pradedantysis
Labukas. Reikia tikrų santykių ekspertų patarimų :D
Taip jau gavosi, kad jau kelis metus buvau įsimylėjusi vieną vaikiną. Jau galvojau kad niekada jo nepamiršiu... Bett sutikau kitą. O jis- nuostabus. Tvarkingas, protingas ir linksmas. Toks-kokio aš visuomet norėjau. Žodžiu, jo draugas (tuo pačiu ir mano draugas:D) paklausinėjo apie paneles jo. Jis sakė kad jam reikia aukštos, lieknos ir protingos panelės. Na pagal šiuos kriterijus jam tinku. Užvakar atšvenčiau savo gimtadienį. Su juo pasibučiavome pora kartų, gulėjome kartu visą naktį ir kalbėjomės. O prieš tai jis mano draugei yra sakęs, kad nereikia jam rimtų sanktykių, jis bijo įsipareigoti.
Problema ta, kad aš tikrai norėčiau su juo draugauti. Bet po gimtadienio jis man nerašo, neskambina. Nors draugei sakė, kad jam labai patiko su manimi būti. Rytoj vakare bus šventė, kurioje aš jį vėl sutiksiu. Patarkite, ką man daryti, kaip pakeisti tokį jo požiūrį ir kaip įsitikinti ar jam tikrai patinku? Ačiū! :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.28 15:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pasikalbėt. Jokia gėda jeigu panelė pirma prabyla apie tai ką jaučia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.28 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
- padraugaukim?

stebuklinga frazė, jokio ne neišgirsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.28 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
RASYTEX rašė:

Labukas. Reikia tikrų santykių ekspertų patarimų :D

Taip jau gavosi, kad jau kelis metus buvau įsimylėjusi vieną vaikiną. Jau galvojau kad niekada jo nepamiršiu... Bett sutikau kitą. O jis- nuostabus. Tvarkingas, protingas ir linksmas. Toks-kokio aš visuomet norėjau. Žodžiu, jo draugas (tuo pačiu ir mano draugas:D) paklausinėjo apie paneles jo. Jis sakė kad jam reikia aukštos, lieknos ir protingos panelės. Na pagal šiuos kriterijus jam tinku. Užvakar atšvenčiau savo gimtadienį. Su juo pasibučiavome pora kartų, gulėjome kartu visą naktį ir kalbėjomės. O prieš tai jis mano draugei yra sakęs, kad nereikia jam rimtų sanktykių, jis bijo įsipareigoti.

Problema ta, kad aš tikrai norėčiau su juo draugauti. Bet po gimtadienio jis man nerašo, neskambina. Nors draugei sakė, kad jam labai patiko su manimi būti. Rytoj vakare bus šventė, kurioje aš jį vėl sutiksiu. Patarkite, ką man daryti, kaip pakeisti tokį jo požiūrį ir kaip įsitikinti ar jam tikrai patinku? Ačiū! :)



Awww kaip gražu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.29 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
antares rašė:
RASYTEX rašė:
Tvarkingas, protingas ir linksmas. Toks-kokio aš visuomet norėjau.

dar nepasireiškė vidutinio amžiaus krizė, nors sako ne visiems ir būna..


O prie ko čia ta krizė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 02:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


giedruze7
giedruze7
Pažengęs
tu gal auksta ,liekna bet ne protinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
antares rašė:
mylimukė rašė:
antares rašė:
RASYTEX rašė:
Tvarkingas, protingas ir linksmas. Toks-kokio aš visuomet norėjau.

dar nepasireiškė vidutinio amžiaus krizė, nors sako ne visiems ir būna..

O prie ko čia ta krizė?

prie to , kad visi jauni tokie. o jei betvarkė galvoje, tai betvarkė ir visur kitur. na ir ar žiūrėtų autorė į tą žmogų, jei jis būtų benamis koks? nelabai tuo tikiu..


O tu matei tvarkingų, protingų ir linksmų benamių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
antares rašė:
meilė yra sunkiausiai pakeliamas jausmas. aš asmeniškai visada vengiu šio jausmo, bet vistiek jis sugrįžta ir būna vis ir vis blogiau. nežinau iš kur atsiranda tokių merginų.. tiksliau reikėtų sakyti vienaskaita. ir tik tada supranti ant kiek gyvenimas yra nemielas.ir neteisingas.


Nieko tu nesupranti apie meilę. Ten ne meilė pas tave, o ego ir kompleksai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.06 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
mylimukė rašė:

antares rašė:

meilė yra sunkiausiai pakeliamas jausmas. aš asmeniškai visada vengiu šio jausmo, bet vistiek jis sugrįžta ir būna vis ir vis blogiau. nežinau iš kur atsiranda tokių merginų.. tiksliau reikėtų sakyti vienaskaita. ir tik tada supranti ant kiek gyvenimas yra nemielas.ir neteisingas.




Nieko tu nesupranti apie meilę. Ten ne meilė pas tave, o ego ir kompleksai.


Turiu sutikti, nes pats isišikęs į kelias mergas esu ir tyliai galvoju, kad tai meilė, nors kita mano dalis paaiškina, kad čia nieko su meile nesusiję.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.11 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Batmobile rašė:

Turiu sutikti, nes pats isišikęs į kelias mergas esu ir tyliai galvoju, kad tai meilė, nors kita mano dalis paaiškina, kad čia nieko su meile nesusiję.


į kelias merginas tai žavėtis galima ir ne viena mergina, bet kai įsimyli, tai niekas nebežavi, o jei ir kalbiesi su kažkuo, tai vistiek tuo metu galvoji apie sielos draugę. o Meilėje būtent įsirėžia pirmieji susitikimai ir visas likęs gyvenimas laikosi būtent ant šios pastatytos tvirtovės na bent jau man. visa kita yra tik detalės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.11 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
antares rašė:
į kelias merginas tai žavėtis galima ir ne viena mergina, bet kai įsimyli, tai niekas nebežavi, o jei ir kalbiesi su kažkuo, tai vistiek tuo metu galvoji apie sielos draugę. o Meilėje būtent įsirėžia pirmieji susitikimai ir visas likęs gyvenimas laikosi būtent ant šios pastatytos tvirtovės na bent jau man. visa kita yra tik detalės.


tai yra žiauriai nemandagu pašnekovo atžvilgiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.15 07:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
RASYTEX rašė:

Labukas. Reikia tikrų santykių ekspertų patarimų

Taip jau gavosi, kad jau kelis metus buvau įsimylėjusi vieną vaikiną. Jau galvojau kad niekada jo nepamiršiu... Bett sutikau kitą. O jis- nuostabus.


čia visi tikros meilės simptomai o kai būna tik susižavėjimas, tai žmonės sutinka tik vieną, ir visam gyvenimui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai