Santrauka: apie tas kuriu niekas nenori...
Tema sukurta: 2010.02.07 19:28
Pirmas Atgal 103 104 105 106 107 108 109 110 Toliau Paskutinis
2010.02.22 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Titanasxx rašė:

Monarchas rašė:

apie daznuma, penio ilgi, vaginos forma, isvesti malonumo sekso metu tikimybe, ir galimybes, pasiaiskint megiamas pozas, "kisimo" kampus ir laipsnius, sviesos atributikas, ir dar milijona nesamoniu, vietoj to, kad nueit ir pasimylet. Apie seksa nereikia daug kalbet, ji reikia daryt. Vlad, tikejausi, kad esi pakankamai suauges, jog tai suvoktum.

ble, prajuokinai

Vladelis pirma savo drauges foto nusius i zona baxurams, kad ivertintu, ides i laikrasti skelbima su fot, vardu pavarde, adresu,paklausimui, ar ji nepasileidus..... o paskui aiskinsis tai, ka tu paminejai, ir po vestuviu bus sexas. kaip jo draugeliui baxurui, su nurautu stogu

Mano draugeliui tokios zmonos dauguma esanciu laisveje vyru galetu tik pavydeti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.22 22:36 Nauja žinutė

BeLyties
BeLyties
Pažengęs
kelione rašė:

BeLyties rašė:

Nu va, Vlad, gi sakau, kad tu dar tik 18-metis :) Matomai rupi tik kaip ikisti kokiai merginai pimpaliuka i tarpkoji, todel ir nezinai kas yra seksualinis nesuderinamumas. Kai paaugsi, suzinosi ;)

po teisybe ir as nelabai zinau...man nere teke myletis su vyrais,kurie man netiktu arba su kureis butu neimanoma kazko pakoreguoti...

Na, as labai nesiplesiu i sitai, nes man tai per daug intymu, kad pavyzdziais sneketi is mano intymaus gyvenimo, taciau kol jaunas buvau ir negalvojau apie ilgalaikius santykius, man buvo bele ant mergos uzlipti. Tuomet apie jokius nesuderinamumus net minties nebuvo :) Kuomet imi apie ilgalaikius santykius galvoti, tuomet seksas labai svarbus patampa. Vat tuomet ir imi galvoti, ar toks seksas tenkins tave visa likusi gyvenima su tuo zmogum.
Stai taip :)
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 00:12 Nauja žinutė

ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Vlad3 rašė:

esi daznai tai patyrusi?

nesu, bet girdėjusi apie tokius atvejus - esu.

Šiaip tai nemanau, kad seksas iki vestuvių vertingas tuom, kad galima įsitikinti suderinamumu. Tiesiog manau, kad, jeigu žmonės myli vienas kitą, dovanoti švelnumą vienas kitam yra gera, tai suteikia labai daug gerų emocijų, žmonės apsikeičia labai galinga teigiama energija. Todėl esu už tai, kad žmonės mylėtųsi.
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 00:15 Nauja žinutė

ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Butent. Todel man baisus IFP poziuris kad va nepatiria moteris orgazmo na ir kas cia tokio...is tikruju bet kuris normalus vyras tuo susirupintu.

Na, problema dažnai būna ne vyro, arba bent jau ne vien vyro. Jeigu nuolatos moteris nepasiekia orgazmo - čia, žinoma, priežastis aliramui, bet jeigu kurį vieną kartą - gal dėl pervargimo, gal dėl savijautos, gal kažkokį stresą darbe patyrusi - argi čia dingstis tragedijai? Gal ir vyrui vieną vakarą nepajėgus atlikti akto reiktų lėkti pas daktarus?
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 00:18 Nauja žinutė

ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Kai moteriai skauda tai liudija apie vyro nemoksiskuma? Idomi naujiena. Tai ka tas tavo vyras nemoka ikisti ar kaip?

Vladukai, iš kur tu ištraukei, kad turiu omeny save? Man asmeniškai nieko neskauda ir esu pilnai patenkinta savo lytiniu gyvenimu. Gal tau reikia pateikti ataskaitą, kiek dažnai, kiek laiko trunka, kokias pozas praktikuojame, kokius žaisliukus naudojame ir pan.?
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 12:12 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

Vlad3 rašė:

Kai moteriai skauda tai liudija apie vyro nemoksiskuma? Idomi naujiena. Tai ka tas tavo vyras nemoka ikisti ar kaip?

Vladukai, iš kur tu ištraukei, kad turiu omeny save? Man asmeniškai nieko neskauda ir esu pilnai patenkinta savo lytiniu gyvenimu. Gal tau reikia pateikti ataskaitą, kiek dažnai, kiek laiko trunka, kokias pozas praktikuojame, kokius žaisliukus naudojame ir pan.?

Na is taves visai galima laukti ir pilnos ataskaitos apie lytini gyvenima:) Nenustebciau:)
P.S. Idomu...pasirodo vyro jegu neuztenka tenka ir zaisliukus panaudoti...jau pradedu suprasti ka turejai omeny apie seksualini nesuderinamuma
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 12:15 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
??
ifeelpretty rašė:

Vlad3 rašė:

Butent. Todel man baisus IFP poziuris kad va nepatiria moteris orgazmo na ir kas cia tokio...is tikruju bet kuris normalus vyras tuo susirupintu.

Na, problema dažnai būna ne vyro, arba bent jau ne vien vyro. Jeigu nuolatos moteris nepasiekia orgazmo - čia, žinoma, priežastis aliramui, bet jeigu kurį vieną kartą - gal dėl pervargimo, gal dėl savijautos, gal kažkokį stresą darbe patyrusi - argi čia dingstis tragedijai? Gal ir vyrui vieną vakarą nepajėgus atlikti akto reiktų lėkti pas daktarus?

Pagal tavo pamegta statistika labai maaazas procentas moteru...nesugeba patirti orgazmo. O vat didzioji dalis (neatsimenu dbr kiek procentu tiksliai) nepatiria orgazmo reguliariai su vyru...bet patiria pvz., pacios su savimi...tai klausimas ar tikrai dalykas ne vyre??? Is tikruju mano nuomone tokia jei moteris nepatiria orgazmo reiskia jai nepatinka jos vyras arba tai ka jis daro.
o jei zmones pervarge ar prastos savijautos tai jie siaip ir nesimyli...as aisku apie normalius adekvacius zmones kalbu
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 12:15 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
BeLyties rašė:

kelione rašė:

BeLyties rašė:

Nu va, Vlad, gi sakau, kad tu dar tik 18-metis :) Matomai rupi tik kaip ikisti kokiai merginai pimpaliuka i tarpkoji, todel ir nezinai kas yra seksualinis nesuderinamumas. Kai paaugsi, suzinosi ;)

po teisybe ir as nelabai zinau...man nere teke myletis su vyrais,kurie man netiktu arba su kureis butu neimanoma kazko pakoreguoti...

Na, as labai nesiplesiu i sitai, nes man tai per daug intymu, kad pavyzdziais sneketi is mano intymaus gyvenimo, taciau kol jaunas buvau ir negalvojau apie ilgalaikius santykius, man buvo bele ant mergos uzlipti. Tuomet apie jokius nesuderinamumus net minties nebuvo :) Kuomet imi apie ilgalaikius santykius galvoti, tuomet seksas labai svarbus patampa. Vat tuomet ir imi galvoti, ar toks seksas tenkins tave visa likusi gyvenima su tuo zmogum.

O vat mane kaip suaugusi zmogu visu pirma domina ar mane ZMOGUS kaip asmenybe ir kaip antroji puse tenkins visa likusi gyvenima...o paskui tik mintis ar tenkins seksas...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 12:30 Nauja žinutė

Godulys
Godulys
Didmeistris
seksas trunka trumpiau nei gyvenimas Nors yra anekdotas, kai 2 estai geria uz naujus metus:
- nauji metai gerai ...
2 tostas po pusvalandzio tylos:
- bet seksas geriau.
3 tostas po valandos tylejimo:
- seksas geriau, bet nauji metai dazniau ...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 12:49 Nauja žinutė

ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Vlad3 rašė:
Na is taves visai galima laukti ir pilnos ataskaitos apie lytini gyvenima:) Nenustebciau:)

P.S. Idomu...pasirodo vyro jegu neuztenka tenka ir zaisliukus panaudoti...jau pradedu suprasti ka turejai omeny apie seksualini nesuderinamuma

Vladukai, aš tau neskaitysiu paskaitos apie žaisliukų rūšis ir paskirtį. Galiu tik trumpai priminti, kad jie yra skiriami ne gelbėti lytinį aktą, o dar labiau jį pagerinti.
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 12:50 Nauja žinutė

ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Vlad3 rašė:

o jei zmones pervarge ar prastos savijautos tai jie siaip ir nesimyli...as aisku apie normalius adekvacius zmones kalbu

jo, jo, visi po įtemptos darbo dienos sukritę atsipailaiduoti vienas į kito glėbį - nesveiki, neadekvatūs ir sodintini į izoliatorių :)
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 18:46 Nauja žinutė

kelione
kelione
Didmeistris
BeLyties rašė:

matai,gal cia ir esme...kai miegi su bet kuo,tai bet koki seksa ir gauni...kai miegi su tuo,su kuo jauties is pat pradziu artimas,tai ir seksas buna ne bet koks,bet artimas...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 21:25 Nauja žinutė

bagira1
bagira1
Didmeistris
Godulys rašė:
seksas trunka trumpiau nei gyvenimas Nors yra anekdotas, kai 2 estai geria uz naujus metus:

- nauji metai gerai ...

2 tostas po pusvalandzio tylos:

- bet seksas geriau.

3 tostas po valandos tylejimo:

- seksas geriau, bet nauji metai dazniau ...

Prasmingas anekdotas Va dar radau is tos pacios operos
Vyru seksualumo EVOLIUCIJA nuo 10 m. iki 80 m.: (P.S. metai gali svyruoti )
10 m.-norisi kazko, niekaip nesuprantuko
12 m.-norisi...merginos?
14 m.-norisi, bet kokios merginos
16 m.-norisi butent tos drauges, nes ji duoda visiems
18 m.-norisi visu...pabandyt po karta
20 m.-norisi butent tos merginos, kuris neduoda
25 m.-norisi butent tos, nes j ji geresne uz kitas
30 m.-norisi stai tos moters, nors ji kazkieno zmona
35 m.-norisi visu, isskyrus savo zmonos
40 m.-norisi stai tos 16-metes kvailutes
45 m.-norisi vienisos kaimynes - ji kazin ar atsisakys
50 m.-nieko nesinoriu, atsibodo, bet reikia
55 m.-norisi ???
60 m.-norisi, bet kokios moters, bet jau neiseina -reikia apsimesti, kad vis dar norisi
70 m.-Aciu Diaevui jau nereikia apsimesti
75 m.-atsimenu, kad norejau tos moters
80 m.-atsimenu, kad norejosi, o ko - nepamenu

P.S. Aisku kiekviena taisukle turi isimciu, nesigiciuosiu
Cituoti
Atsakyti
2010.02.24 13:49 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

Vlad3 rašė:

Vladukai, aš tau neskaitysiu paskaitos apie žaisliukų rūšis ir paskirtį. Galiu tik trumpai priminti, kad jie yra skiriami ne gelbėti lytinį aktą, o dar labiau jį pagerinti.

jau geriau nereikia...esu labai jautrus zmogus:)
yra toks nesvankus juokas kuriuo esme kad jei vyrui nestovi tai pagelbes vibratorius...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.24 14:00 Nauja žinutė

Steel
Steel
Meistras
bagira1 rašė:
Prasmingas anekdotas Va dar radau is tos pacios operos
12 m.-norisi...merginos?
55 m.-norisi ???
60 m.-norisi, bet kokios moters, bet jau neiseina -reikia apsimesti, kad vis dar norisi

iki 45 metu viskas ka cia parasei tikra tiesa, isbandyta praktikoje
Kaip bus toliau neaisku, reikia laukt
Cituoti
Atsakyti
2010.02.24 14:46 Nauja žinutė

bagira1
bagira1
Didmeistris
Steel, o Tu galvojai kad moteris tik gali meluot Aisku, tiesa parasiau
O toliau neziurek i sarasiuka - uzsimerk ir dziaukis dabartim
Cituoti
Atsakyti
2010.02.24 15:16 Nauja žinutė

ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Vlad3 rašė:

yra toks nesvankus juokas kuriuo esme kad jei vyrui nestovi tai pagelbes vibratorius...

Vlad, kuriame amžiuje tu gyveni? jei vyrui nestovi, moteris gali su vibrtoriumi pasižaisti vyrui nedalyvaujant, jei jau taip.
Cituoti
Atsakyti
2010.02.24 16:48 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

Vlad3 rašė:

Vlad, kuriame amžiuje tu gyveni? jei vyrui nestovi, moteris gali su vibrtoriumi pasižaisti vyrui nedalyvaujant, jei jau taip.

Ai tipo dabar nera siuolaikiska moteri myleti penio pagalba??? na taip uzterstas klimatas...sporto vengimas...alkogolis...narkotikai padaro savo...ir jau nebestovi...tai telieka ziureti kaip moteris sau ta vibratoriu kisa...jo...nepavydziu tau zinok:)
O siaip man asmeniskai aciu dievui viskas o.k. su sveikata ir galiu leisti sau su moterimi bendrauti...naturaliai:)be vibratoriu ir kokiu dar velniu)
Cituoti
Atsakyti
2010.02.24 18:11 Nauja žinutė

ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Ai tipo dabar nera siuolaikiska moteri myleti penio pagalba??? na taip uzterstas klimatas...sporto vengimas...alkogolis...narkotikai padaro savo...ir jau nebestovi...tai telieka ziureti kaip moteris sau ta vibratoriu kisa...jo...nepavydziu tau zinok:)

O siaip man asmeniskai aciu dievui viskas o.k. su sveikata ir galiu leisti sau su moterimi bendrauti...naturaliai:)be vibratoriu ir kokiu dar velniu)

nieko nesupratau, ką čia skiedi. :) sunku bendrauti su žmogumi, kuris sekso žaisliuką įsivaizduoja kaip partnerio pakaitalą. Žaisliukai yra skirti žaisti, pagyvinti, pamaloninti, papildyti lytinį aktą visokiais papildomais maloniais dirgikliais. Pvz, šokolado dažai body artui - sekso žaisliukas. Ir ką, pasakysi, kad šokoladą nuo kūnų gali laižyt tiktai tie, kuriems nestovi?
Cituoti
Atsakyti
2010.02.24 19:08 Nauja žinutė

kelione
kelione
Didmeistris
bagira1 rašė:

12 m.-norisi...merginos?

55 m.-norisi ???

boze,kol nevelu reik griebt ta 25... :D
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 103 104 105 106 107 108 109 110 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai