Santrauka: Tiesa ar mitas?
Tema sukurta: 2010.01.31 19:32
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2010.02.01 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

"Keista, bet vyrai nepamilsta net ir labai gražių moterų, kai jos neparodo jokių susidomėjimo vyru ženklų ir nekalba nieko malonaus."

Kodėl? įsimyli ir iki savižudybės nueina

"Keista, bet moterys į gražbylius dažniau pažvelgia įtariai negu maloningai."

Absoliučiai nebūtinai. Pastebėta, kad susidomėjimas moterims ilgiau formuojasi negu vyrams. Tad, jei pirmame susitikime sutinkamas šaltai, tai dar nereiškia, kad santykių nebus.

"Manau, tiek vyrai, tiek moterys priešingos lyties atstovus labiausiai patraukia savo elgsena, o išvaizda ir iškalba suvaidina tik antrinį vaidmenį. "

Viskuo patraukia. Ne veltui yra patarlė "Meilė akla, pamilsi ir ožį"

"Kai moteris būna pasipuošusi - vyrui tai yra tarytum ženklas, kad moteris tikisi vyriško dėmesio ir yra linkusi bendrauti, lygiai taip pat vyro "čiulbėjimas" - skirtas pranešti moteriai, kad ja domimasi kaip moterimi. Taigi, tai verčiau yra sutartiniai ženklai negu kažkokios rimtos meilės prielaidos."

Visiškai nebūtinai. Moterys puošiasi, kad gerai jaustis, vyrai "čiulba" nes mėgsta demonstruoti savo sugebėjimus "čiulbėti"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.01 17:14 Nauja žinutė

Godulys
Godulys
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

Keista, bet vyrai nepamilsta net ir labai gražių moterų, kai jos neparodo jokių susidomėjimo vyru ženklų ir nekalba nieko malonaus.

Keista, bet moterys į gražbylius dažniau pažvelgia įtariai negu maloningai.

Manau, tiek vyrai, tiek moterys priešingos lyties atstovus labiausiai patraukia savo elgsena, o išvaizda ir iškalba suvaidina tik antrinį vaidmenį.

Kai moteris būna pasipuošusi - vyrui tai yra tarytum ženklas, kad moteris tikisi vyriško dėmesio ir yra linkusi bendrauti, lygiai taip pat vyro "čiulbėjimas" - skirtas pranešti moteriai, kad ja domimasi kaip moterimi. Taigi, tai verčiau yra sutartiniai ženklai negu kažkokios rimtos meilės prielaidos.

NESUTINKU
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 17:15 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
invazija rašė:
StreetRacer rašė:
Nu netiesa kažkokia, mitas Aš, pvz., myliu ir skrandžiu Juk yra tiesos tame, kad meilė per skrandį ateiną

o dėl šito nesutikčiau, nes manęs nemylėtų :D o myli

Palauk, dar isalks...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 17:18 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Vetra33 rašė:
gluosnis3 rašė:
Prieš metus,kai mano žmonytė negalėjo,o gal ir nenorėjo pasinaudot paskutinės minutės pasiūlymu ekskursijai į Turkiją,teko vienam skristi.Nėra man problema susipažinti ir vietiniais.Susipažinau ir su pirtininku turku iš viešbučio.Tau pirtis nemokama ,jei išversi eilėrašti iš turkų kalbos į lietuvių ir išmokysiu keletą frazių:aš taip seniai tavęs ieškojau....Kai tave pamačiau širdelę suspaudė...t.t. kai turi nešiojamą kompiuterį ,gali nors japonų kalbos gali išversti,tik tekstą lieka gražiau surimuoti,tuos pirties sutaupytus pinigėlius gali ekskursijom skirti.Pamokiau kaip teisingai tarti žodžius,sakinius,bet skeptiškai žiūrėjau jo galimybe susipažinti su kokia lietuvaite,tuo labiau pats jau ne gražuolis.....Paradoksas ;jau po dviejų dienų "pakabino" gražiausia grupės merginą,o po kelių dienų jau vaikščiojo su kita...
Tai va "lakštingalos" patinka merginoms...

Del turku cia atskira istorija, nezinau ar europietiskam temperamentui tai:laibai jau ikyrus, lenda i akis, kalbina, saldzialiezuvavimas, per arti prieina net orui vietos nepalieka ir dar bando paliesti, kai pasidomi kodel tai sau leidzia, nes ju tautietes tai traktuotu kaip izeidima, tai labai nustemba, nes jie mat nuosirdziai mano, kad visas toks ju elgesys turetu patikti ir suzaveti...
Egipte nebuvau, bet pasakojo, kad tas pats.

Paryskinta vieta tavo pasakojime reiktu pakeisti i "apsimeta, kad nuosirdziai mano".
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 17:24 Nauja žinutė

Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
Steel rašė:

Titanasxx rašė:

As tai stengiuos "zvelgt" giliau

Kiek cm giliau ?

iki dugno
"kibiru" dar nepapuole
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 17:31 Nauja žinutė

Mistique
Mistique
Meistras
Idomiai as noreciau is dalies suomi turet , i Suomija keliauciau
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 17:34 Nauja žinutė

Godulys
Godulys
Didmeistris
Mistique rašė:

Is kurios suomio dalies noretum? :)
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 17:37 Nauja žinutė

Mistique
Mistique
Meistras
Beje kartais prisiciulba jie ...nes isaiskeja , kad tai tik akiu dumimas...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 18:45 Nauja žinutė

invazija
invazija
Moderatorius
Techno rašė:

invazija rašė:

StreetRacer rašė:

Nu netiesa kažkokia, mitas Aš, pvz., myliu ir skrandžiu Juk yra tiesos tame, kad meilė per skrandį ateiną

o dėl šito nesutikčiau, nes manęs nemylėtų :D o myli

Palauk, dar isalks...

nebijau :D didysis draugo pomėgis - gaminimas..procese neatsisakau dalyvaut ir aš, jei yra kuo padėt, bet nesijaučia nuskriaustas, jei ir nepadedu..tiesa, nesu ir tokia kaip kai kurie vyrai, kurie mirtų badu, jei moteris nieko negamintų jiems, tad nesu našta draugui..pati savim pasirūpinu :P
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 18:51 Nauja žinutė

Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
invazija rašė:

nebijau :D didysis draugo pomėgis - gaminimas..procese neatsisakau dalyvaut ir aš, jei yra kuo padėt, bet nesijaučia nuskriaustas, jei ir nepadedu..tiesa, nesu ir tokia kaip kai kurie vyrai, kurie mirtų badu, jei moteris nieko negamintų jiems, tad nesu našta draugui..pati savim pasirūpinu :P

zmonos drauges vyras italas, restorano virejas, tai jis zmonos net neprileidzia prie valgio gaminimo.
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 18:57 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Mistique rašė:

Norek geru zmogisku savybiu, o ne tautybes.
Tu paciu suomiu irgi yra trenktu.
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 19:00 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
invazija rašė:
Techno rašė:
invazija rašė:
StreetRacer rašė:

o dėl šito nesutikčiau, nes manęs nemylėtų o myli

Palauk, dar isalks...

nebijau didysis draugo pomėgis - gaminimas..procese neatsisakau dalyvaut ir aš, jei yra kuo padėt, bet nesijaučia nuskriaustas, jei ir nepadedu..tiesa, nesu ir tokia kaip kai kurie vyrai, kurie mirtų badu, jei moteris nieko negamintų jiems, tad nesu našta draugui..pati savim pasirūpinu

As irgi megstu gaminti, bet su gaminimu tas pats kaip su seksu - kuo jo daugiau, tuo maziau norisi
Na bet yra dar vienas variantas - ismokyti drauge pagaminti taip, kad nereiketu paragavus atsistoti ir atsidusus minkyt paciam virtuven, rankoves raitojantis
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 19:01 Nauja žinutė

invazija
invazija
Moderatorius
Titanasxx rašė:
zmonos drauges vyras italas, restorano virejas, tai jis zmonos net neprileidzia prie valgio gaminimo.

mane prileistų, bet po to ilgai tobulintų mano gaminį pagal savo skonį :D tai gal geriau tegu jis ir gamina, man viskas skanu, ką jis padaro
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 19:06 Nauja žinutė

invazija
invazija
Moderatorius
Techno rašė:
As irgi megstu gaminti, bet su gaminimu tas pats kaip su seksu - kuo jo daugiau, tuo maziau norisi

Na bet yra dar vienas variantas - ismokyti drauge pagaminti taip, kad nereiketu paragavus atsistoti ir atsidusus minkyt paciam virtuven, rankoves raitojantis

o kodėl merginai/moteriai turi neatsibost diena iš dienos gamint? :D
šiaip tai taip, žinau, yra vyrų, kurie moka gamint, bet jiems to norisi retai..tikisi, kad vis dėlto gamins moteris, o jie tik kartais kokį šedevrą sukurs..mano draugui kitaip..kai ne kartu, tai toks jausmas, kad jis nieko kito neveikia, tik gamina..namuos šeimai, pas draugus..valandų valandas kažką kuria..atveža ir man įvertint..pas mane maisto gaminimui tiek laiko neskiriam, nes norisi kartu pasibūt, tai tinka, kad ir keptos bulvės, kurios, gaminamos jo, tampa ne šiaip sau bulvėmis..viskas, nebegaliu kalbėt apie maistą, noriu namo..valgyt..
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 22:07 Nauja žinutė

Godulys
Godulys
Didmeistris
Gime toks durnas klausimas ... Jei vyrai myli akimis o moterys ausimis, tai tada iseina kaip? vyras yra mylimas ausimis, o moteris akimis??? Ta prasme, tai kuo jie mylisi tada? Ir isvis, kurioj vietoj tada skrandis lieka?
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 22:19 Nauja žinutė

ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Iš tiesų, užmiršom vyro skrandį...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 22:35 Nauja žinutė

minde78
minde78
Pradedantysis
skrandi? ar ne per aukstai taikot?
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 22:38 Nauja žinutė

Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Manau, kad visi organai svarbūs Jei ne skrandis nereiktų žmonėms tiek pinigų...
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 22:54 Nauja žinutė

ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
minde78 rašė:

Žemiau bokso taisyklės neleidžia
Cituoti
Atsakyti
2010.02.01 23:09 Nauja žinutė

Godulys
Godulys
Didmeistris
ilgiausias rašė:
minde78 rašė:

Žemiau bokso taisyklės neleidžia

:)))))
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai