Santrauka: Ar noretume susipazinti su...tatuiruota mergina?
Tema sukurta: 2009.12.16 15:07
Pirmas Atgal 8 9 10 11 12 13 14 15 Toliau Paskutinis
2009.12.17 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Daene
Daene
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.17 12:38 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Vetra33 rašė:

Del tatuiruociu reiksmiu, tai visgi kas nusprendzia papuosti savo kuna amzinu piesiniu turetu bent pasidometi jo reiksme, ju net buna keleta, pvz.: Vakaru kulturos ir Rytu kulturos, senos ir naujos interpretacijos. Tai nereiskia, kad zmogus negali interpretuoti savaip, bet pasidometi verta, o tada priimti galutini sprendima.

Cia panasu, kaip vaikui duodant uzsienietiska varda nepasidometi ka reiskia zodis, kokia to vardo reiksme, o duoti tik del to, kad graziai skamba. Nors svarbu, kad ir graziai skambetu

As irgi taip manau. kad jei jau zmogus nusprende kazka iamzinti ant savo kuno tai jis turi zinoti sio simbolio prasme. Paskui ir gimsta tokios baisios istorijos kaip zmogus nusipiese velnio simboli ir jam pradejo nesisekti ir kt:)O ir hieroglifai...Jei jau zmogus juos darosi turi tiksliai zinoti reiksme...Nes kaip sake vienas mano pazistamas ir rytu labai juokinga kai zmogus turi tatoo su hieroglifais ir su klaida...cia butu tas pats jei kas lietuviskai butu parases ka nors pvz.,"mano givenymo miaile":)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:39 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Mandagumas nieko detas:)Su manim idomu bendrauti ir tiek.

cia tu taip manai :) kaip bebutu liudna, tu eilini karta klysti...

Niu kad neklystu... Nes turiu draugu, turiu daugybe pazistamu... Merginu stoka irgi nesiskundziau...Merginos interneto pagalba ieskotis irgi neteko aciu dievui:)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:42 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Bijai. Kitaip cia nekartotum kaip papuga is posto i posta kad nesitatuiruosi nes nezinai tatoo reiksmiu ir paskui dar kas prikibs:)

nu va matai? Isvadindamas tave durneliu neklydau :D As nesidarysiu tattoo ne del kazkokiu avinu gaujos tamsiame skersgatvyje, ir ne del ju interpretaciju. Man jie kazkaip nelabai rupi, ir nera idomus. Turiu savu rimtu priezasciu nesidaryt tattoo.

Ir as zinau tas rimtas priezastis:)))
idomu ar tai "avinu gaujai" ta pati i akis isdristum pasakyti?... nemanau... cia internete galima vaizduoti drasu zuiki:)
Beja TU galvoji kitiems idomu skaityti tavo isvedziojimus-ak darysiu tatoo gal, ak nesidarysiu... Niekam apart taves pacio tai neidomu.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:45 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Juokinga:)Bandei cia kazka protingo isvartyti...Ir nieko neisejo. Jau pripratau kad pristiges argumentu tegali kita durniumi isvadinti... tai irgi sako apie zmogaus silpnuma.

nepristiges argumentu, o matydamas, kad zmogaus argumentai neveikia, arba jis ju nesuvokia. Vadinu durneliu, tik tam, kad susimastytum, ne del jokiu kitu priezasciu. Su tavim bendraujant (jeigu tai, taip galima pavadint) argumentu nepritruksiu niekada (bent jau sia tema), tiesiog tu nemoki ju perskaityt. Gaila.

As zinau kodel tu vis mane durnu pavadini. Ir tam kad zinoti sia priezasti nereikia buti kazkokiu isminciumi. Visu pirma, nori mane isprovokuoti. Bet nesu is tikruju durnas kad nusileisciau iki tavo diskusijos lygio. Vadink nors troliu(kaip pvz., techno:)tik i urva nevaryk. Realiame gyvenime taip zmones atsako uz zodzius...bet in real tu neisdristum mane kaip nors nepagarbiai pavadinti. antra, tu tiesiog man pavydi. bet nesigilinsiu cia i psichoanalize... Nes nenoriu taves iskaudinti ir ivaryti gedos. taskas.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:46 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Indulgencija

Antra idomi tikrai.
O pirma...na gal kaip piesinukas idomus... bet nesamoningai atrodo...zmogus su medzio saka ant sono..
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:47 Nauja žinutė

Daene
Daene
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Indulgencija,

Violancele...ir kt. kai kurie muzikos instrumentai tai prostitutes zenklas...nes sukelia tam tikra asociacija...

Merginos nekokios...apatiniai kazkokie...na nezinau bent jau man atrodo padeveti.

LOL :D O kas tau ne prostitutės ženklas? Man tai į prostitutes panašiausios buvo tos merginos, kurių nuotraukas pats dėjai. Pirmuose puslapiuose skiedei, kaip tau atsibodę visokios rožės ir bereikšmės, o kai idėjai nuotraukų, pasimatė, jog visai ne tatuiruotėse tau esmė :D
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:48 Nauja žinutė

Kanela
Kanela
Naujokas
Na pasiknaisiojau nete aš net apie drugelio tattoo reikšmes
Drugelis - labai moteriška tatuiruotė, kuri neturėtų būti didelė. Drugelis simbolizuoja atgimimą, pasikeitimą.
Delfinų tatuiruotės siejamos su džiaugsmu ir pilnatve. Taip pat tai - apsaugos simbolis.
Gėlių tatuiruotės pabrėžia moteriškumą. Pavyzdžiui, rožė yra meilės, grožio, jaunystės simbolis.

Vlad, matyt nekokia prostitutė tavo kelyje pasipainiojo, kad taip jos tattoo įstrigo
p.s. beje pati ir turiu tattoo, bet neminėsiu kur ir kokią, nes maža kas, visažinis išvartys kaip dar kokios šliundrų karalienės simbolį užsivariau
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:55 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Indulgencija
prostitutes zenklai yra is muzikos (puciamieji instrumentai ir tas nezinau kaip jo pavadinimas lietuviskas skamba - toks zenkliukas raitytas), drugelis, roze, sirdele.
lyg ir viskas.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 12:59 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Kanela

na na...idomu suzinoti kokia gi tavo tatoo?ir svarbiausia kur?

tas reiksmes emei kur nors is paprasto saito...O yra ir kitos reiksmes...
numeciau nuoroda kur galite pasigrozeti prostituciu TIKROMIS tatoo. beja pamirsau apie "karuna" jrgi prostitutes simbolis.
http://forum.kriminala.net/album_cat.php?cat_id=15
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:03 Nauja žinutė

Kanela
Kanela
Naujokas
Vlad3 rašė:

numeciau nuoroda kur galite pasigrozeti prostituciu TIKROMIS tatoo. beja pamirsau apie "karuna" jrgi prostitutes simbolis.

Na manau nereikėtų lyginti to saito tattoo bei elegantiškų, moteriškų, nerealaus meninio grožio tattoo, atliekamų salonuose. Juk skirtumas akivaizdus, kaip diena ir naktis... O čia ginčas tik vardan ginčo...
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:04 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
aisku saite individualios tatoo kur daug detaliu...bet pagrindiniai elementai drugelis, roze, karuna, muzikiniai instrumentai (fletos ir kt
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:06 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Kanela

ten gi ne tatoo o ju eskizas. ant kuno jos atrodo kitaip. be to zonoje jau senokai daro tatoo kurios daznai atrodo geriau nei salonuose. jei jau lietuviskose zonose tatoo daro su masinelem tai kitur cia jau seniai.
be to apie salonus...lt vos keli salonai kur daro grazias tatoo...
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:06 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Indulgencija,

Violancele...ir kt. kai kurie muzikos instrumentai tai prostitutes zenklas...nes sukelia tam tikra asociacija...

Merginos nekokios...apatiniai kazkokie...na nezinau bent jau man atrodo padeveti.

kazkaip liguistai Vlad'as visur mato prostitutes :D
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:07 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Mandagumas nieko detas:)Su manim idomu bendrauti ir tiek.

cia tu taip manai :) kaip bebutu liudna, tu eilini karta klysti...

Niu kad neklystu... Nes turiu draugu, turiu daugybe pazistamu... Merginu stoka irgi nesiskundziau...Merginos interneto pagalba ieskotis irgi neteko aciu dievui:)

aham... :D
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:08 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Bijai. Kitaip cia nekartotum kaip papuga is posto i posta kad nesitatuiruosi nes nezinai tatoo reiksmiu ir paskui dar kas prikibs:)

nu va matai? Isvadindamas tave durneliu neklydau :D As nesidarysiu tattoo ne del kazkokiu avinu gaujos tamsiame skersgatvyje, ir ne del ju interpretaciju. Man jie kazkaip nelabai rupi, ir nera idomus. Turiu savu rimtu priezasciu nesidaryt tattoo.

Ir as zinau tas rimtas priezastis:)))

idomu ar tai "avinu gaujai" ta pati i akis isdristum pasakyti?... nemanau... cia internete galima vaizduoti drasu zuiki:)

Beja TU galvoji kitiems idomu skaityti tavo isvedziojimus-ak darysiu tatoo gal, ak nesidarysiu... Niekam apart taves pacio tai neidomu.

zinai priezastis? Negi ivardink :) Idomu, kiek tavo zinios skiriasi nuo realybes. Tik neissisukinek, o ivardink priezastis, kurias tu zinai, o tada as ivardinsiu savas. Idomu, ar bus bent panasu.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:10 Nauja žinutė

Kanela
Kanela
Naujokas
Vlad3 rašė:

be to apie salonus...lt vos keli salonai kur daro grazias tatoo...

pataisysiu tave: LT tik keli salonai, kur dirba TIKRAI profesionalūs meistrai ;)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:12 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Juokinga:)Bandei cia kazka protingo isvartyti...Ir nieko neisejo. Jau pripratau kad pristiges argumentu tegali kita durniumi isvadinti... tai irgi sako apie zmogaus silpnuma.

nepristiges argumentu, o matydamas, kad zmogaus argumentai neveikia, arba jis ju nesuvokia. Vadinu durneliu, tik tam, kad susimastytum, ne del jokiu kitu priezasciu. Su tavim bendraujant (jeigu tai, taip galima pavadint) argumentu nepritruksiu niekada (bent jau sia tema), tiesiog tu nemoki ju perskaityt. Gaila.

As zinau kodel tu vis mane durnu pavadini. Ir tam kad zinoti sia priezasti nereikia buti kazkokiu isminciumi. Visu pirma, nori mane isprovokuoti. Bet nesu is tikruju durnas kad nusileisciau iki tavo diskusijos lygio. Vadink nors troliu(kaip pvz., techno:)tik i urva nevaryk. Realiame gyvenime taip zmones atsako uz zodzius...bet in real tu neisdristum mane kaip nors nepagarbiai pavadinti. antra, tu tiesiog man pavydi. bet nesigilinsiu cia i psichoanalize... Nes nenoriu taves iskaudinti ir ivaryti gedos. taskas.

whahahahaha :DDDD taip Vlad, esi teisus, bijau visu ir visko, ir is vis is namu niekur neinu, nei i darba, nei i kina, nei i teatra, nes visur ir visko bijau, bijau net suni i lauka isvest, neduok dieve tu uz kampo busi. Taip, realybej uz zodzius atsakoma, as atsakau uz kiekviena savo zodi, kuris nuskamba, pagarbos verto zmogaus adresu. Sakai, zekai yra pagarbos verti zmones, pries kuriuos reiktu mandagiai sokciot ir tupinet? Gal tau. Bet ne man. Zinau, kad daugeliu atveju, tikrai nevaikiskai gauciau i skudurus, nuo tam tikru asmenu, kaip tu juos vadini "blatnekais", nes ju jega yra tik ju skaiciuje. Yra nemaziau asmenu, kurie tuos "blatnekus" pastato i vieta ir taip pat norinciu su jais susidorot (galima sakyt, as vienas is ju, jeigu pagalvojai apie mentus, klysti.) tad jauciuosi pakankamai ramiai ir saugiai, juolab tokiais bukais klausimais, kaip tattoo.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:14 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Kanela

na na...idomu suzinoti kokia gi tavo tatoo?ir svarbiausia kur?

tas reiksmes emei kur nors is paprasto saito...O yra ir kitos reiksmes...

Vald, o tavo pasauleziura tokia siaura is bereiksme, kad visur sugebi tik "kriminala" ikist? Vargsas tu zmogus...linkiu tau sekanciais metais, isvyst, kas yra gyvenimo pilnatve ir tikrumas, o ne sedet zeku apsuptyje ir matyt, tik kriminaline pasaulio puse.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:16 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

aisku saite individualios tatoo kur daug detaliu...bet pagrindiniai elementai drugelis, roze, karuna, muzikiniai instrumentai (fletos ir kt

ooo koks apsisvietes zmogelis. Jis aiskina man, kad as nieko gyvenime nezinau, o pats nezino paciu elementariausiu ir paprasciausiu dalyku, kad yra toks instrumentas, kuris vadinasi ne fleta, o fleita. Kad indulgencijos antrojoj foto, buvo pavaizduotas boso zenklas, nezino, kad nebutinai pirmoji foto simbolizuoja violancele, jeigu butu ant vyro odos, tai butu kontrabosas. Ribotas zmogus. Teisingai techno sake. Trolis :)
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 8 9 10 11 12 13 14 15 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai