Tema sukurta: 2015.09.07 18:18
2015.09.07 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egkan
egkan
Naujokas
Mano anketa buvo ištrinta ir nesuprantu kodėl? Užsisakiau paslaugas ir po minutės dingo anketa iš draugas.lt

Aš Kreipsiuosi į atitinkamą instituciją ir parašysiu skundą. Sumokėjau pinigus, o Jūs anketą man ištrynėte. Negavau jokio įspėjimo, kad pažeidžiau kažkokias taisykles, tiesiog paprastai bendravau su draugas.lt lankytojais. Užsisakiau paslaugas ir dingo anketa.

Dingo mano svarbios PM žinutės. Praradau sumokėtus pinigus ir anketą.

Būtinai parašysiu skundą ant Jūsų. Kokie Jūs nuostabūs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
O draugas.lt taisyklęs skaitei? Tu bet kur registruodamasis, paprastai, turi uždėti paukščiuką kad sutinki su taisyklėmis. O taisyklėse yra toks punktas:

"4.5. Šalys susitaria, jog Lankytojui pažeidus bet kurią iš šių Taisyklių nuostatų, "Draugas.lt" įgyja teisę bet kuriuo metu visiškai ar iš dalies apriboti Lankytojo galimybes bet kokiu būdu naudotis visomis ar bet kuria iš Svetainių ir jose teikiamų Paslaugų. Tokiu atveju Lankytojui nėra grąžinamas sumokėtas užmokestis už Mokamas Paslaugas. Lankytojas sutinka, kad "Draugas.lt" vienašališkai spręstų apie tai, ar Lankytojas pažeidė šias Taisykles, ir įsipareigoja pripažinti bet kokį "Draugas.lt" sprendimą kaip teisėtą ir teisingą."

Taip kad, jei pažeidei taisykles - jie tavęs net neprivalo informuoti apie tai. Juolab - tu su tuo sutikai. Taip kad, turint omenyje tai, tavo potencialus skundas tampa nulinio svorio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egkan
egkan
Naujokas
GnI rašė:

O draugas.lt taisyklęs skaitei? Tu bet kur registruodamasis, paprastai, turi uždėti paukščiuką kad sutinki su taisyklėmis. O taisyklėse yra toks punktas:



"4.5. Šalys susitaria, jog Lankytojui pažeidus bet kurią iš šių Taisyklių nuostatų, "Draugas.lt" įgyja teisę bet kuriuo metu visiškai ar iš dalies apriboti Lankytojo galimybes bet kokiu būdu naudotis visomis ar bet kuria iš Svetainių ir jose teikiamų Paslaugų. Tokiu atveju Lankytojui nėra grąžinamas sumokėtas užmokestis už Mokamas Paslaugas. Lankytojas sutinka, kad "Draugas.lt" vienašališkai spręstų apie tai, ar Lankytojas pažeidė šias Taisykles, ir įsipareigoja pripažinti bet kokį "Draugas.lt" sprendimą kaip teisėtą ir teisingą."



Taip kad, jei pažeidei taisykles - jie tavęs net neprivalo informuoti apie tai. Juolab - tu su tuo sutikai. Taip kad, turint omenyje tai, tavo potencialus skundas tampa nulinio svorio.



Nusipirkau paslaugas, ir ištrynė anketą, visiškai bereikalo.

Mano anketos aprašyme JOKIŲ ADRESŲ NEBUVO. Jokių keiksmažodžių. Jokios reklamos. Bendravau tik su draugas.lt nariais. Užsisakiau paslaugas ir pyst dingo anketa.
Aš nesuprantu, KOKIAS TAISYKLES AŠ PAŽEIDŽIAU?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egkan
egkan
Naujokas
Pilnas tinklapis fake anketų, kur nuotraukos randamos per Google, bet čia dzin, naudoti svetimas nuotraukas.
O vat paprastai bendraujantį narį- pyst ir ištrina

Gera administracija ;D Gera logika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Aš nesu nei draugas.lt administratorius, nei kaip nors su draugas.lt susijęs žmogus, taip kad aš neturiu įsivaizdavimo ką/kada/kaip tu pažeidei taisyklęs, nes: iš šitų žinučių nesimato visos tavo veiklos portale (matome tik paskutinį veiksmą, kurį tu susieji su anketos pašalinimo, nors galėjo tai įtakoti ankstesnis veiksmas, kuris buvo pastebėtas vėliau), žmonės gali kalbėti ką nori, kad pagelbėtų savo situacijai, o visą realų tavo veiklos paveikslą turi tik draugas.lt pažinčių administratoriai. Taip kad, tikslesnį atsakymą gausi parašęs konkrečiai jiems, o ne forume, kur jie gali ir nesilankyti (nes tai, mano supratimu, dvi atskiros vieno portalo dalys su skirtinga administracija).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egkan
egkan
Naujokas
GnI rašė:

Aš nesu nei draugas.lt administratorius, nei kaip nors su draugas.lt susijęs žmogus, taip kad aš neturiu įsivaizdavimo ką/kada/kaip tu pažeidei taisyklęs, nes: iš šitų žinučių nesimato visos tavo veiklos portale (matome tik paskutinį veiksmą, kurį tu susieji su anketos pašalinimo, nors galėjo tai įtakoti ankstesnis veiksmas, kuris buvo pastebėtas vėliau), žmonės gali kalbėti ką nori, kad pagelbėtų savo situacijai, o visą realų tavo veiklos paveikslą turi tik draugas.lt pažinčių administratoriai. Taip kad, tikslesnį atsakymą gausi parašęs konkrečiai jiems, o ne forume, kur jie gali ir nesilankyti (nes tai, mano supratimu, dvi atskiros vieno portalo dalys su skirtinga administracija).


Tegul žiūri duomenų bazėje, man tai dzin, aš jokių taisyklių nepažeidžiau.
Parašiau vos kelias PM žinutes. Užsisakiau paslaugas. Ir dingo anketa

Net normaliai anketos duomenų nebuvau parašęs. Man labai įdomu, ką aš tokio pažeidžiau. Duodu 100% kad atsakymo nesulauksiu. Bet skundą aš parašysiu, dėl neteisoto pinigų pasisavinimo ir nesuteiktos paslaugos, nes turiu visus įrodymus, visas perlaidas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
egkan rašė:

Nusipirkau paslaugas, ir ištrynė anketą, visiškai bereikalo.


Bereikalo niekas anketų netrina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
egkan rašė:

Bet skundą aš parašysiu, dėl neteisoto pinigų pasisavinimo ir nesuteiktos paslaugos, nes turiu visus įrodymus, visas perlaidas.


Rašyk, rašyk ir iš karto pas prokurorą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurai
Laurai
Pradedantysis
Mano irgi viena kart istryne. Bet as ten savo pasididziavima demonstravau, tai nepykstu, taisykles pazeidziau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.07 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O gal pats istrynei..ir taip buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.08 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
egkan rašė:
Mano anketa buvo ištrinta ir nesuprantu kodėl? Užsisakiau paslaugas ir po minutės dingo anketa iš draugas.lt
Aš Kreipsiuosi į atitinkamą instituciją ir parašysiu skundą. Sumokėjau pinigus, o Jūs anketą man ištrynėte. Negavau jokio įspėjimo, kad pažeidžiau kažkokias taisykles, tiesiog paprastai bendravau su draugas.lt lankytojais. Užsisakiau paslaugas ir dingo anketa.
Dingo mano svarbios PM žinutės. Praradau sumokėtus pinigus ir anketą.
Būtinai parašysiu skundą ant Jūsų. Kokie Jūs nuostabūs.

Tai kad yra ta tavo anketa David pseudonimu 2014 m. registruota. Nesuprantu, ko skundiesi. O jei turėsi ateityje klausimų dėl pažinčių svetainės, rašyk tiesiai jų administracijai pazintys@dr.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai