Tema sukurta: 2015.05.30 19:14
1 2 Toliau Paskutinis
2015.05.30 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smugis1534
smugis1534
Naujokas
Sveiki.

Noriu tiesiog issipasakoti...
Zinot ka supratau? Kad neverta myleti zmogaus ir stengtis del jo.. kalbama yra apie antra puse. Kam tiek stengtis del zmogaus jei jis veliau ima ir iseina? Prisiekineja meile, supazindina su giminem, leidzia taip gerai ir artimai susibendrauti su tevais, giminems visi pasidaro lyg draugai ir su jais buna taip gera.. Bet viena diena viskas tiesiog pasikeicia, pasako pasol n* ir iseina. O veliau buna taip skaudu, reikia kenteti ir kazkaip gyventi o gyventi yra taip sunku kai viduj myli zmogu kuris sake, kad be taves nebeisivaizduoja gyvenimo, praso kad neiseitumem o paima ir pacios iseina, kalbu apie merginas... Likau iskaudinas labai stipriai. Turejau mergina, vienas kita mylejom viskas buvo labai faina ir gera pazinojau visas gimines viska bendravom lyg seima.. maniau, kad bus viskas rimta. Prisiekinejo meile ir visa kita, o kai rado proga supyko pasiunte ir paliko.. Galit man paaiskint, kaip taip galima elgtis su zmogumi kuri tu myli? Ar galima jam sakyti atsipi... nebenoriu taves matyt nei girdeti ir palieka? kaip galima veliau gyventi ir vel pamilti kazka is naujo? Baisu yra kazka pamilti taip stipriai kaip pamilau as savo mergina, tiek lepinau ir visa kita, o kai rado proga prie ko prisikabinti eme ir paliko. Dabar taip ilgai reikes istrinti visas draugystes jos su tevais ir giminem ir pacia ja... net su mama labai sunkiai atsisveikinom nes manem, kad viskas bus rimta, bet tiesiog.. sako, kad myli myli neiseiti, o kai randa proga paima ir pabega.. Kam tada myleti? o veliau iseiti.. Patarkit, kaip isgyventi visa sita jausma viduje, kuris mane pjauna jau savaite? Uzsiimineju veikla, iseina negalvoti apie ja, bet viduj zaizda jauciasi, ka daryt? kaip galima toliau gyvent? egzaminai pries akis, nieko nebesinori... net ir pamilti kazka is naujo.. Pasimokiau, kad ir kiek tu bedarysi del to zmogaus lepinsi ji, rodysi demesi darysi taip, kad tas zmogus skraidytu ant sparnu jis vistiek iseis... ir NIEKADA neprisiriskit taip stipriai prie zmogaus, kaip prisirisau as... Man ji patapo kaip visas mano gyvenimas.. be jos as nebematau nieko.. Zinau daug kas, kad ir turi antras puses sakys neee neiseis juk mane taip myli.. Man ta pati sake draugai, kad neprisirisk taip nes nezinai kas bus o as neee viskas bus labai gerai nu va dabar kaip gerai...
KLAUSIMAS:
Ar mylintis zmogus gali palikti? Ta prasme ar du mylintis vienas kita zmones gali buti atskirai? Kazkaip man tai atrodo nelabai.. Nes manau jei zmogus myli tai, kad ir kaip jam sunku bus nemanau, kad jis paliks... Bent jau kalbu apie save kai man budavo su ja sunku tai as nepalikau jos. O kai tik jai pasidare sunku iskarto paliko..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
That's just a part of life. Suck it up and move on.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lapiute36
lapiute36
Naujokas
jai paliko reiske nemylejio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smugis1534
smugis1534
Naujokas
lapiute36 rašė:

jai paliko reiske nemylejio.


As irgi taip manau nes jei tu myli zmogu, kad ir kaip sunku bus bandysim viska spresti kartu o ne pasiusti ir palikti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Tai nieko gi baisaus. Tu gi dar jaunas, gražus, žiūrėk, jau ir atitinkamą patirtį turi santykiuose. Va, turėsi antrą panelę, trečią, o ketvirtą gal net vesi. Jaunystė tam ir skirta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smugis1534
smugis1534
Naujokas
Batmobile rašė:

Tai nieko gi baisaus. Tu gi dar jaunas, gražus, žiūrėk, jau ir atitinkamą patirtį turi santykiuose. Va, turėsi antrą panelę, trečią, o ketvirtą gal net vesi. Jaunystė tam ir skirta.


As irgi suprantu, kad nieko baisaus bet zinai vistiek skaudu buna, kai iseina zmogus su kuriuo tiek daug laiko praleidai kartu, o veliau lieka tik grazus atsiminimai, kurie skaudina kol neatsigauni... Ir siaip tiesiog gaila prarasti zmogu del kurio taip stengeisi ir siaip... na manau suprantat kas turejot savo pirmaja meile.. O kai as dar is tu zmoniu, kuris labai greitai prisirisa prie nauju zmoniu su kuriais leidzia daug laiko..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.30 21:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mikrofonas
mikrofonas
Naujokas
Žmogau, aš tą patį patyręs daugybę kartų, nesijaudink dėl to, čia tiesiog gyvenimas toks, aišku, jei tau tai tik pirmas kartas, tai pasimokei, kad stegsies dėl jos, kai ji pati pajudins pirma pirštus. Manau supratai mane. Sėkmės! ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.31 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
smugis1534 rašė:

Prisiekinejo meile ir visa kita, o kai rado proga supyko pasiunte ir paliko.. Galit man paaiskint, kaip taip galima elgtis su zmogumi kuri tu myli?


taip būna pagrinde tik vyrams. na mergina pradžioje tave pasirinko, poto matomai apsigalvojo ir tiek. bet tai, kam pažindinti, jei neketini tuoktis, nesuprantu. gi ne taip paprasta viskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.31 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
smugis1534 rašė:

net su mama labai sunkiai atsisveikinom nes manem, kad viskas bus rimta, bet tiesiog..


tai jei net su tos merginos mama gerai sutarei, tai tikrai kažkas galėjo būti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.31 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
smugis1534 rašė:

Patarkit, kaip isgyventi visa sita jausma viduje, kuris mane pjauna jau savaite?


šito jausmo išgyventi neįmanoma. sako, kad mano ženklas išgyvena meilės netektį, bet aš taip nemanau. tad paėmus tai kaip priešpriešą, vadinasi visi kiti ženklai tuo labiau negali išgyventi tikros meilės netekties. tiesiog tu suvoki, kad nieko gražesnio ir mielesnio gyvenime jau nebus. tai kaip diena ir naktis. kitos merginos, kad ir gražios gal kažkiek išoriškai, atrodo svetimos ir tiek, žiūri ir vis kažkas nepatinka, o vat su mylima mergina viskas priešingai. kai žiūri į mylimą merginą, tai na atrodo tokia sava, kad net nežinau. o pirma meilė buvo tiesiog meilė ir tiek (greičiausiai kaip ir jums visiems tokios pasitaiko), tad pats pirmos meilės netektį dar kažkaip išgyvenau. o kad turėt merginą tik dėl kvapo, tai na ne man.
nemanau kad reikia išgyventi tą jausmą, o reikia bandyti spręsti problemą ir tą merginą susigražinti. jeigu jau jos mama sutinka ( o mamos dažnai turi didelę įtaką), tai gal pačiai merginai kokie vėjai galvoje, gal dar "neišsilaksčiusi" ar tiksliau nesusitupėjusi? bet greičiausiai čia bus tavo problema, nes nepatenkini jos reikalavimų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.31 01:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
smugis1534 rašė:

ir NIEKADA neprisiriskit taip stipriai prie zmogaus, kaip prisirisau as...


kai myli, negali neprisirišti, lygiai taip neįmanomą ir tų saitų atrišti. merginoms tie saitai aišku neturi didelės reikšmės, bet kaip gyvent be mylimos merginos, aš asmeniškai neįsivaizduoju. tai tiesiog žiauru.
o prisirišti, tai kaip tik manau yra gerai, svarbu kad tik tas prisirišimas nekeltų nepatogumų. prisirišti, mylėti - tai juk viena ir tas pats.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.31 01:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
smugis1534 rašė:

KLAUSIMAS:

Ar mylintis zmogus gali palikti? Ta prasme ar du mylintis vienas kita zmones gali buti atskirai? Kazkaip man tai atrodo nelabai.. Nes manau jei zmogus myli tai, kad ir kaip jam sunku bus nemanau, kad jis paliks... Bent jau kalbu apie save kai man budavo su ja sunku tai as nepalikau jos. O kai tik jai pasidare sunku iskarto paliko..


bet tai aš nesuprantu, kodėl tu bijai kad tave paliks? jeigu darai viską ką gali, tai galbūt paprasčiauiai toks tavo likimas? svarbu išsaugoti jausmus, o kitame gyvenime galbūt ir susituoksi su ta mergina, tad negali žinoti kaip bus.
manau, kad milintis žmogus palikti negali. o atskirai būti galbūt ir gali, abipusiu susitarimu.
bet tai jei su giminėmis supažindino, tai kaip ir vestuvės turėtų būti, o gal aš tiesiog visko nesuprantu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.31 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smugis1534
smugis1534
Naujokas
Ai as isvis nesuprantu, kas cia atsitiko.. Siuliau susitikti, issiaikint viska, sake gal kazkada ir susitiksim bet pokolkas tai nelabai. Tai ir nebelendu i sikna. Gaila, kad taip nutinka, kai jau pradedi isivaizduoti gyvenima su tuo zmogum..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.01 07:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
šiaip, jei turėtum pinigų, tai kartus tos mergiotės ant kaklo pačios, greičiausiai susirado turtingesnį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.08 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dopaminas
dopaminas
Naujokas
tai tokios ir kartusi, kuriu jau kita diena nebenori matyti

Tiesa yra tokia, kad autorius buvo apakintas meiles ir tu esi tikras, kad viskas klostesi kuo puikiausiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.08 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
jo, šiandien perskaičiau, kad lietuviai vestuvėms išleidžia vidutiniškai 60 tūkst.Lt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.09 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
FXX rašė:
jo, šiandien perskaičiau, kad lietuviai vestuvėms išleidžia vidutiniškai 60 tūkst.Lt.

Ir?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.09 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
vadinasi, autorius sutaupys ant vestuvių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.09 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
FXX rašė:
vadinasi, autorius sutaupys ant vestuvių

Tik tu ant vaistų netaupyk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.09 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lapiute36
lapiute36
Naujokas
i vestuves neapsimoka daug kist gerau ka nors pradai gyvenimo nusipirkt ustuos pinigus,kat velau nereiketiu gailetis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai