Santrauka: kaip man ji susigrazinti?
Tema sukurta: 2015.02.16 11:05
1 2 3 Toliau Paskutinis
2015.02.16 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
labas, noriu paprasyti pagalbos. as issiskyriau su savo vaikinu. anksciau budavo romantiskas, pirkdavo geles kruvomis, po kurio laiko santykiu jis mane muse, vadino kurva, keike, kol galiausiai paliko del kitos merginos. nors jis mane muse(dukart per savaite, stengesi nestipriai) stengdavausi nusileisti jam ir atleisti, nes suprantu, kad jo kantrybe buvo neamzina. bet kai suzinojau, kad jis mane paliko, per asaras maldavau, kad pasiliktu su manimi, nepabegtu. as viska del jo darydavau. padekit, pls.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
"jis mane muse, vadino kurva, keike" ir kodėl tu jo tada nepalikai? moteriška logika....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
nes labai mylejau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nu ta duoda vaizdų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
maldauju, duoite patarima, kad liktumeme bent draugais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
duok seksą bent per naujus ir būsit draugai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Duok seksą, ne tik per naujus, visus metus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Emo musasi? nu nezinau, bet kai man liudna sita moteriskele visada paskaidrina nuotaika...

Tai sakai esi laisva ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
tai kad jis nebenori manes. gal kokia savaite pries issikyrima buvo, as paruosiau skania vakariene, padegiau belekiek zvakiu, pabarsciau roziu ziedlapiu i patalyne, niekaip nereagavo, tik atsigule i sofa, tv papsopksoti ir dave per snuki viena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
daililelyte rašė:

tai kad jis nebenori manes. gal kokia savaite pries issikyrima buvo, as paruosiau skania vakariene, padegiau belekiek zvakiu, pabarsciau roziu ziedlapiu i patalyne, niekaip nereagavo, tik atsigule i sofa, tv papsopksoti ir dave per snuki viena


su tavim elgias kaip su šunim, o tu juk jį myli :) awww. dėl to ir paliko tave, nes savęs negerbi, leidies būt žeminama ir taip toliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 12:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Patirtis2015
Patirtis2015
Pradedantysis
daililelyte rašė:

labas, noriu paprasyti pagalbos. as issiskyriau su savo vaikinu. anksciau budavo romantiskas, pirkdavo geles kruvomis, po kurio laiko santykiu jis mane muse, vadino kurva, keike, kol galiausiai paliko del kitos merginos. nors jis mane muse(dukart per savaite, stengesi nestipriai) stengdavausi nusileisti jam ir atleisti, nes suprantu, kad jo kantrybe buvo neamzina. bet kai suzinojau, kad jis mane paliko, per asaras maldavau, kad pasiliktu su manimi, nepabegtu. as viska del jo darydavau. padekit, pls.


Tavo baimė būti paliktai yra stipresnė už meilę jam. Kai nustosi bijot dėlto, tai vaikinas nepaliks. Kita vertus aš nelabai suvokiu tokio "mazochizmo" - tave muša, o tu myli jį už tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ale gers trolys čia užsuko . Interesna tokius pliuzarus patėmyt .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
Na geras trolis buna tada kai niekas nesupranta,kad tai trolis-cia tik nepatyres troliukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


angele
angele
Pažengęs
Paskaityk Robin Norwood:"Moterys, kurios myli per stipriai" ir pamiršk jį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viengivis
viengivis
Pradedantysis
trumpai tariant nusibodai tu jam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Cia arba trolis arba psichiskai sutraumuota mergaite. Bet geriau jau butu trolis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
kai zadejau romantiska nakti, kai nekantriai laukiau jo apsivilkus sexy apatinius su zvakem, vynu, as tikejausi atgaivinti musu santykius, bet gavosi atvirksciai. tik gryzes atsisedo ant sofos pries tv, kadangi mane iskaudino tai, kad jis ignoravo mano pastangas, as uzsiminiau apie vakariene ir karsta nakti, tai jus butumet mate kaip jis is savo sofos pasoko? stvere uz plauku ir gerokai uzvoze saukdamas: ''as pavarges, leisk pailseti''. sitos nakties gyvenime nepamirsiu, tikrai. likau pazeminta su savo neivertintomis pastangomis, nuliudau, kai supratau, kad jam manes nereikia nei emociskai, nei fiziskai. supykau kaip reikiant, beviltiskai susitvarkiau kambari ir per asaras nieko nebemaciau. stengiuosi daugiau laiko praleisti su draugais, kad neliudeciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viengivis
viengivis
Pradedantysis
Ritsuka rašė:

Cia arba trolis arba psichiskai sutraumuota mergaite. Bet geriau jau butu trolis


cia toks gyvenimas, per tv rodo panasius atvejus, pvz.: "farai"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viengivis
viengivis
Pradedantysis
daililelyte rašė:

kai zadejau romantiska nakti, kai nekantriai laukiau jo apsivilkus sexy apatinius su zvakem, vynu, as tikejausi atgaivinti musu santykius, bet gavosi atvirksciai. tik gryzes atsisedo ant sofos pries tv, kadangi mane iskaudino tai, kad jis ignoravo mano pastangas, as uzsiminiau apie vakariene ir karsta nakti, tai jus butumet mate kaip jis is savo sofos pasoko? stvere uz plauku ir gerokai uzvoze saukdamas: ''as pavarges, leisk pailseti''. sitos nakties gyvenime nepamirsiu, tikrai. likau pazeminta su savo neivertintomis pastangomis, nuliudau, kai supratau, kad jam manes nereikia nei emociskai, nei fiziskai. supykau kaip reikiant, beviltiskai susitvarkiau kambari ir per asaras nieko nebemaciau. stengiuosi daugiau laiko praleisti su draugais, kad neliudeciau.


siulau surasti kita,
is viso cia parasyto, supratau, kad jis nori laisvai gyventi(galbut tevai ji kankindavo klausimais, versdavo buti prie ju), galbut ji nori nepriklausomibes, o tu tik pritrauki prie saves(buti kartu, reiskia buti priklausomam)
jei nori lygti kartu, mano butu toks pasiulimas, tapti kambariokais: tureti atskirus gyvenimus, bet su laiku surasti laiko tarpa, kai jus kazka seis ir su laiku ilgint ta akimirka, kol netapsit artimi, bandyti tapti sielos draugais, pvz.: isklausyti ji, o ne i lova tempti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gavrilovich
Gavrilovich
Patyręs
siulau nustot skiest nesamones visokias ir jai jau trolini,tai kad nors kiek panasiau i tiesa butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai