Tema sukurta: 2014.06.14 19:16
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2014.06.14 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Šiandien per žinutes pabendravęs su viena panele jai išsiunčiau žinutę jog norėčiau, kad ji būtų mano panelė, nes ją pažystu jau ilgokai ir gavau nelabai aišku atsakyma ji parašė, kad turi vaikiną ir, kad 5 metų skirtumas per didelis, bet žinutėje nebuvo žodžio ne(kuris reikštų jog ji draugauti nenori) ir ji pati sutinka su manimi bendrauti ir kai yra netoli manęs pastebėjau, kad stengiasi būti arčiau manęs visada ir autobuse kai kartu esam sėdi su manimi. Taip pat jos su vaikinu nesu matęs niekada. Tai kas čia per keistas panelės pasisakymas gal kas galėtų pasakyti, nes kitų panelių kurių klausiau apie draugavimą iš karto tiesiai sako, kad ne ir žinutėmis nesirašinėja, o su ja vakar ir šiandien po kelias valandas rašinėjaus. Kas galit patarkit ką toliau daryti? Man atrodo, kad yra truputį trauka jai ar tik ji nuo kažko išsisukinėja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.14 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Manau ji nori pasakyti, kad vaikina nors ir turi - jis ne spinta ir galima pastumti ji salin
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.14 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Tai kaip man elgtis toliau brandinti santykius rašinėjantis susitinkant, nes su merginomis daug patirties neturiu, bet nenoriu susimauti, nes ji patinka labai? Vakar vakare maloniai irgi bendravom ir ji labanakt palinkėjo. Ar padėtų jos dėmesį pritraukti jei pasiteiraučiau kaip jai sekasi ir panašiai?
Taip pat kas kiek laiko rašyti, kad neatsibosčiau?
Dar pastebėjau, kad kai esu su ta panele būryje žmonių su kitais ji nebendrauja, o su manim normaliai kalbasi ir pati buvo pasikvietusi nueiti su ja ant suoliuko toliau atsisėsti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.14 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Geriau jau susitikus su ja prisesk salia, apkabink, pasakyt, kad ji tau labai patinka ir issisnekesit taip. O zinutemis tai sausas pokalbis, nei tu jos nuotaikas matysi, nei ji tavo. Geriau gyvai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.14 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Sutinku, kad geriau gyvai, bet aš žinau, kad ji nedrąsi, nes nedrąsiai elgiasi viešose vietose ir nenoriu jos spausti taip smarkiai. O aš su ja kai būnu esu labai atsipalaidavęs. Mes užvakar vieną tokį pokalbį turėjom kai ji pati mane pakvietė nuošaliau ant suoliuko su ja atsisėsti tai pomėgius išsiaiškinom. jei būs proga reikės kokią kelionę kartu užsisakyti, nes aš paklausiau ar norės sėdėti kartu autobuse su manimi ir sutiko. Ar geras ženklas, kad kai šįryt paklausiau apie draugavimą ji davė tokį keistą atsakymą, bet ir nesupyko, nes ir po to rašinėjomės? Taip pat man atrodo, kad jos vaikinas nevykėlis, kad tokios gražios ir mielos panelės niekada nelydi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.14 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


HappinessToYou
HappinessToYou
Pažengęs
I friendzon'a tave nori įkišti. Būsi draugelis, kai jai bus nuobodu. Pats pagalvok, ar nori toks būti ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.14 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Visko gali būti, bet aš jos friendzonoj būti nenoriu, o noriu daugiau, kad ji būtų mano mergina. Reikės daugiau pabendrauti tai gal ir savo vaikiną kur turi pames jeigu aš geresnis būsiu? Nes ji dar gali ir nuomone apie esama vaikina pakeisti, o jei ji taps mano mergina tai tada būtų didelis įrodymas, kad aš esu geresnis. Tik nesuprantu kam išsisukinėti neaiškiais atsakymais į aiškius klausimus? Dar reiks pažiūrėti kaip reaguos kai teises greit gausiu. Kokių dar patarimų būtų, kad ji geresnę nuomonę apie mane susidarytų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.14 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Buk galantiskas, negailek komplimentu ir leisk jai pasijusti vertinama kaip princese Bent jau mane vyras taip ir "suvyste"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 01:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
"suvystė"???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 08:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Reiks bandyti kai kitą kartą susitiksim, bet dabar kai jai pasakiau ką jaučiu ji bent jau žino, kad man labai patinka. Tik nežinau kaip ji elgsis kai susitiksim po to prisipažinimo jog neturėtų būti daug pasikeitęs jos elgesys? Taip pat ar verta kokių nebrangių dovanų dovanoti kaip, kad kokie nors atvirukai su gražiais palinkėjimais, nes brangių nežadu dovanoti, kad nepriprastu pastoviai prie dovanų gavimo, o ir pinigų gaila jei kartais nieko nesigautų? Dar dėl aprangos kai toji panelė būs gal rengtis su kostiuminiais drabužiais? Tada jai parodyčiau dvigubai aukštesnį lygį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 08:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
"kad nepriprastų". Tai taip ji tau ir patinka. Apsimetėlis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 09:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
anticaca rašė:

"kad nepriprastų". Tai taip ji tau ir patinka. Apsimetėlis



Turėjau omeny, kad dovanų gauti visada paskui nesitikėtų, nes būna, kad kai daug dovanoji rodai dėmesį ir jos paskui vien dėl dovanų gavimo nori susitikti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Semis
Semis
Naujokas
15 metu jai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
kokie dar kostiumai,kokios dar dovanos.. kvietką nurovei pas kaimynę darželyje ir apsirengei,kaip rengiesi kiekvieną dieną. gi ne į vestuves eini, kad kaklaraištį rištis
o šiaip tai sakyčiau jai tiesiog patinka dėmesys ir tiek, nieko rimto.. jauna gi ji dar, ką tu su ja veiksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Semis, jo jai dabar 15, bet po kelių mėnesių būs 16. Tai aš ir noriu jaunesnę nukabint. Ji vienintelė iš visų sutikta su kuria išeina normaliai pabendrauti. O ką veikti atrasčiau, nes turim ir bendrų pomėgių. Kas galit pasiūlyt įdomių temų kokių bendravimui kai ji parašo? Nenoriu, kad klausimai kartotųsi, nes kai bendraujam tai po 2-3 valandas trunka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
na jeigu nežinai apie ką bendraut, nors pomėgių ir turit, tai, matyt, ne tą mergaitę įsižiūrėjai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Visko gali būti, o aš ją todėl įsižiūrėjau, kad ji rodė visus ženklus jog patinku ir visada kai susitinkam stengiasi būti kuo arčiau manęs. Nors gal tik rašinėjantis mintys ištuštėja, nes kai sėdėjom prieš dvi dienas autobuse kartu su ja visą kelią kalbėjomės ir man atrodo, kad neblogai sekėsi. Tai dabar aš pats nežinau kas su tomis mintimis darosi? o gaila, kad tankiau susitikti neišeina, nes ji gyvena visai kitam miesto kvartale.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Moteru nesuprasi ir gali net nemeginti suprasti, nes logika negalioja mums
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


searching
searching
Naujokas
Jau tą pastebėjau. Tai todėl tą temą sukūriau, kad iš patyrusių gaučiau daugiau info ir matau yra neblogų patarimų kuriais reiks pasinaudoti. Jog aš su moterimis patirties kaip ir neturiu tik iš elgesio bandau nuspėti ką galvoja. Bet kaip sakoma pusę darbo jau padaryta, tik reikia iki galo atlikti viską teisingai, nes man atrodo su ta panele gali ir pavykti jei ji turimą vaikiną pames? Nes kažkodėl manau, kad draugaujanti panelė kitam dėmesio nerodytų ir neprašytų kartu eiti su ja ant suolų atsisėsti jei jai nepatikčiau? Spėju, kad kažkiek jai patinku, nes ir savo numerį telefono davė nesilaužydama kai paklausiau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Na jeigu tu per sms persies moterai kad butu tavo pana tai jau FAIL
Po galais jus ne 14 meciai. Sia tema geriau susitikus nagrinet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai