Tema sukurta: 2009.08.26 15:04
Pirmas Atgal 1 2
2009.10.27 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Reme
Reme
Naujokas
TrioBete yra ir lazybos. Pripazinsiu, kad cia pirma kart ir pastaciau uz varzybas. I punktus niekada neidavau, o TrioBete tebuvau nebandziusi lazybu. Pirma kart islosiau, visai pasirode idomu, tai dabar karts nuo karto vis ir pastatau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.27 22:57 Nauja žinutė

Reme
Reme
Naujokas
O is TrioBet losimo automatu labiausiai megstu Super 80s ir Hot City, nes moteriski piesineliai grazus ir be to man sitie du patys sekmingiausi. Is pat pradziu internete losdavau be saskaitos, t. y. Four Fun, bet kazkaip greit nusibosdavo, bet kai pradejau pinigelius skaiciuot, tai pasidare sunku ir atsiplest, nes daaaug azarto)
Cituoti
Atsakyti
2009.10.27 23:12 Nauja žinutė

Irukas
Irukas
Naujokas
As tai pirmiausiai isbandziau viska, pasiziurejau, kaip kas atrodo, kaip kas veikia Triobete, persiskaiciau taisykles, issistudijavau, o tada nusprendziau atsidaryti saskaita. Dabar sulosiu kasdien - knieti lygiai taip kaip pasta pasitikrinti Jau apie pusmeti.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.28 17:15 Nauja žinutė

laukine26
laukine26
Pradedantysis
ir kiek laimi dazniausiai? man butu idomu palyginti, nes mes su draugu irgi triobet pastoviai sedim)Man tai Triobet kazino labai patinka. Dabar jau yra ir triobet mobile)
Cituoti
Atsakyti
2009.10.28 23:37 Nauja žinutė

Irukas
Irukas
Naujokas
Megstu ir as kazino, pokeri. Triobete laimiu pakankamai daznai. Menkesniu sumu po keleta litu nelabai ir skaiciuoju. Atkreipiu demesi kai pavyksta dvizenkles po keliasdesimt islosti, nors yra pavyke ir trizenkliu ir netgi keturzenkliu! O judu su draugu i viena saskaita naudojates? ar nemanot dvi atsidaryt? Tada galetumet ne tik palygint, bet ir palenktyniauti
Cituoti
Atsakyti
2009.10.29 13:09 Nauja žinutė

laukine26
laukine26
Pradedantysis
tai, mes abu turim skirtingas saskaitas taip taip, lenktyniaujam, kas daugiau islos Tai tas sudaro visa smagumeli)Negaliu jam pasiduoti, netgi kai jis darbe, as viena prisedziu ir paskui jau giriuos, kad laimejau as))
Cituoti
Atsakyti
2009.10.29 14:57 Nauja žinutė

laukine26
laukine26
Pradedantysis
na laimejimai tai tikrai visai neblogi per triobet, o ispudziai tokie patysnors visi idomus, bet vistiek geriausiai rulete ir pokeris))
Cituoti
Atsakyti
2009.10.29 22:47 Nauja žinutė

Reme
Reme
Naujokas
Zinai, as jau saviski pradedeu pritraukti prie Triobeto. Jis kazkaip skeptiskai iki siol ziuredavo, bet kai as tycia parnesu torta ar bilietus i kina, ar gero vyno ir pasakau, kad tai yra tik is mano maloniai praleisti laiko triobete islosta ir viskas kainuoja tik pora partiju kazino ar Black Jacko ar automatu, jis susidomejo ir visai kitaip ziuri, pats prisedo ir netgi pirmajo simtuka islose ))
Cituoti
Atsakyti
2009.10.29 23:01 Nauja žinutė

Vytia
Vytia
Naujokas
Keista, kad jusu vaikinai nelinke losti. Mano visi draugai ir pusbrolis apie nieka daugiau ir nekalba, tik dalinasi ispudziais apie laimejimus TrioBete. As kazkaip kol kas tarp lyderiu. Man ir ruletej laime nusisypso, ir pastatau gerai apgalvojes uz ta, ka raikia, ir zaidimai nepagaili sekmes, zodziu, minuse dar nesu niekad buves.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.02 16:26 Nauja žinutė

laukine26
laukine26
Pradedantysis
na mano vaikinui tai patinka tiobet, nes abu lenktyniaujam. Na jis daugiau laiko praleidzia. tai sveikinu, kad nesi dar buves minuse
Cituoti
Atsakyti
2009.11.24 15:46 Nauja žinutė

Viktor
Viktor
Naujokas
tuose automatuose viskas pagal tiikimybiu teorija, tai nera akiu dumimas. As tai i tat automatu salona einu, vien del to, kad ju veiklos ataskaitos yra is kuriu matyti , kad daug imoku isdalina losejams, reiskia didele galimybe islosti yra.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.24 15:53 Nauja žinutė

VTomukas
VTomukas
Meistras
Ką reiškia didelė? Kažin ar rasi automatą, kuriame žaidėjams grąžinamas pinigų kiekis daugiau kaip 50%
Cituoti
Atsakyti
2009.11.24 19:01 Nauja žinutė

laukine26
laukine26
Pradedantysis
na nieko negaliu pasakyti apie tat salona, ir ten esancius automatus, nes nesilankau. tokiu oru tikrai niekur neiciau, kad palosti jau geriau internete
Cituoti
Atsakyti
2010.01.29 12:37 Nauja žinutė

lukasm
lukasm
Naujokas
šiek tiek teko žaist, pas draugo motina kavinėj. Gera mama buvo, duodavo žetonu tol kol kanors išlošdavom
Cituoti
Atsakyti
2010.02.23 18:08 Nauja žinutė

killa
killa
Naujokas
Black Jacka losdavom, draugas turejo pati aparata, tai problemu su pralosimu nebudavo
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai