Tema sukurta: 2015.03.12 02:43
2015.03.12 02:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ekstasis
Ekstasis
Naujokas
Gal kas žaidžia minecraft? :D
Gal ir durnai nuskambės, bet ar aš vienas bijau tų monstrų tam žaidime? :D
Negaliu pakęst kai jie staiga išlenda urve ir puola tave. Net pašoku iškart :D
Dėl to praktiškai niekad ir nelendu į urvus arba apleistas šachtas. Kasinėjuos pats :D
Ar man vienam taip? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.12 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ekstasis
Ekstasis
Naujokas
Būtent
Gerai kai aš ne vienas toks. Vis ramiau
Šiaip manau priprantama čia prie to.
Bent nuo to laiko kai sukūriau temą iki dabar, bandžiau prisiversti eiti į urvus tai dabar nebe taip gąsdina tie monstrai Nors vorus vistiek baisu sutikt kai jie tokie greiti, dideli ir šiaip iš lempos iššokantys Beto jų šnypštimas nemalonus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.13 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Čia rimtai jūs?? Baisu jums minecraftas? Vadinasi nieko baisaus nesat lošę Galiu jums vaikai pasiūlyt, pora žaidimų kuriuos esu bandęs ir šikteldavau į kelnes karts nuo karto.. Taigi imkit popieriaus lapą ir užsirašykit ir pabandykit
Taigi, pats pirmas žaidimas, kuris man asmeniškai kiek esu bandęs paliko baisų įspūdį buvo Amnesia: Dark descent, tikras play'n'shitinyopants. Bet tik amnesia pirma dalis kurią paminėjau, o antra Machine for pigs yra tik lengvas pasivaikščiojimas, palyginus su pirmu Antras ko gero būtų Outlast. Šitie du kolkas tope.
Kiti žaidimai kurie buvo gan baisūs, tai imkim seną gerą Return to castle Wolfenstein.. Tuo metu kai aš jį nusipirkau ir jis buvo šviežias, nusileidus į kriptas kur naciai atlikinėjo savo visokius mindfucking eksperimentus, prisipažinsiu, bijodavau kiekvieno kampo ir grežiodavausi per petį, rimtai.
Sekantis senas geras FEAR. Aišku irgi pirmos dalys su papildymais, nu ok, dar antra dalis FEAR 2 bet grynai dėl storyline, atskleidžia pirmos dalies tam tikrasa detales. FEAR 3 - šūdas, galit nebandyt.
Paskutinis ko gero Half Life 2 su papildymais, bet čia irgi, visumoj jis nėra baisus, bet yra misijų kur šiktelsit nuo tikrų zombių, o ne nuo kvadratinėm galvom minecraftinių zombezių. Kai prieisit misijo Dont go to Ravenholm (ar kažkaip panašiai, suprasit ką turėjau omeny).
Taigi pabandykit, internetus turit, kompus irgi jaučiu 100kart geresnius nei mano turit ( o žaidžiat minecraftus). Pereisit šitus mano paminėtus, tada galėsit kurt postus, kas iš tikro yra baisu žaidimuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
LTUDanada rašė:

Na aš nežaidžiau bet kelis tavo vardintus youtubey žiūrėjau.


Tai pažaisk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.14 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ekstasis
Ekstasis
Naujokas
LTUDanada rašė:

Na pakeisiu savo nuomonė ne taip ir baisu toj šachtoj ir urve šiandien prasikasinėjau 2valandas ir nebaigiau,truputi nejauku kai koks zombis urzgia


va va aš irgi jau daugmaž pripratau tik kaip ir minėjai - zombių urzgimas ir vorų šnypštimas nejaukus ir šiaip išsigąsti kai staigiai užpuola ;D
nu gal ir pabandysiu tuos kekso siūlytus geimus jei ne tai bent youtubej pažiūrėsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.11 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tox
Tox
Naujokas
Oho, net juokiausi valandą, kaip minecraftas gasdina jus? Nejuokinkit, arba per jautrūs esat tokiems žaidimams xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.06.06 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


N3rukant1s
N3rukant1s
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

Čia rimtai jūs?? Baisu jums minecraftas? Vadinasi nieko baisaus nesat lošę Galiu jums vaikai pasiūlyt, pora žaidimų kuriuos esu bandęs ir šikteldavau į kelnes karts nuo karto.. Taigi imkit popieriaus lapą ir užsirašykit ir pabandykit

Taigi, pats pirmas žaidimas, kuris man asmeniškai kiek esu bandęs paliko baisų įspūdį buvo Amnesia: Dark descent, tikras play'n'shitinyopants. Bet tik amnesia pirma dalis kurią paminėjau, o antra Machine for pigs yra tik lengvas pasivaikščiojimas, palyginus su pirmu Antras ko gero būtų Outlast. Šitie du kolkas tope.

Kiti žaidimai kurie buvo gan baisūs, tai imkim seną gerą Return to castle Wolfenstein.. Tuo metu kai aš jį nusipirkau ir jis buvo šviežias, nusileidus į kriptas kur naciai atlikinėjo savo visokius mindfucking eksperimentus, prisipažinsiu, bijodavau kiekvieno kampo ir grežiodavausi per petį, rimtai.

Sekantis senas geras FEAR. Aišku irgi pirmos dalys su papildymais, nu ok, dar antra dalis FEAR 2 bet grynai dėl storyline, atskleidžia pirmos dalies tam tikrasa detales. FEAR 3 - šūdas, galit nebandyt.

Paskutinis ko gero Half Life 2 su papildymais, bet čia irgi, visumoj jis nėra baisus, bet yra misijų kur šiktelsit nuo tikrų zombių, o ne nuo kvadratinėm galvom minecraftinių zombezių. Kai prieisit misijo Dont go to Ravenholm (ar kažkaip panašiai, suprasit ką turėjau omeny).

Taigi pabandykit, internetus turit, kompus irgi jaučiu 100kart geresnius nei mano turit ( o žaidžiat minecraftus). Pereisit šitus mano paminėtus, tada galėsit kurt postus, kas iš tikro yra baisu žaidimuose

Va čia tai vyriška kalba :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.30 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kazkurgirdetas
Kazkurgirdetas
Pradedantysis
jei bijai tai ir nezaisk as nebijau as i spownus einu be food ir su iron sword nu ir kas tie mobai?baisaus nieko zaide kitko nesat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.18 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miron2007
miron2007
Naujokas
Man irgi bet as
video
s ziur
ejau i pam
ata ten catui raso /
gamemode 1 tai tada je tavaes ne mus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai