Tema sukurta: 2009.12.09 22:40
Pirmas Atgal 8 9 10 11 12 13 14 15 Toliau Paskutinis
2009.12.17 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Harklina rašė:

Man gražiausia yra živilė Dvareckaitė

ten tie kvadratiniai daiktai po liemenele, tai krutine?

tai tau silikonas nepatinka tai jau krutys per mazos...tikrai prisiekiu dovanosiu akinius kaledoms:)
grazi mergaiciuke tikrai. aisku suprantu kad ji kelia tavo priesiskuma nes nesi turejes tokio presiuko kaip pas ja tokiu graziu proporciju...bet objektyviai superiskai atrodo mergaite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.17 13:39 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Harklina rašė:

Pamastymuihttp://www.lrytas.lt/index.asp?data=20091217&id=pra17_a6091217&sk_id=99&view=2

Stebino ir tai, kad reikalavimo dalyvėms neturėti akivaizdžiai matomų chirurginiu būdu pagražintų formų nebuvo paisoma: „Buvo merginų silikonine krūtine, patobulintomis lūpomis.

Pirmas įspūdis: „Kokie gražūs jos plaukai!".

Bet paskui pamatai, kad plaukai priklijuoti, priauginti. Pasitobulinusių merginų pateko ir į pusfinalį, finalą".

Ta mergaite uzuot kitu plaukus ir papus aptarinejusi....(beja o kaip ji tuos papus atskirdavo tikri ar ne? ciupinedavo?:) tai va geriau ji parasytu O KOKIA VIETA ji pati visa tokia naturali naturali uzeme konkurse?:)

jauciu paskutine... todel ir teisinasi ak laimejo tos niekses su silikonais...o as tokia grazi likau be nieko...objektyviai grozio konkursai ne tai merginai. ji nera bloga ar pan. bet JI NERA GRAZI. eiline. ir grozio konkursai ne jai. LT turetu atstovauti isskirtinio grozio mergina o ne eiline.

o tu esi teisejas? Prastas tavo skonis Vlad, jeigu tau patinka chemija ir plastelinas, labiau uz mergina :)

Nesu teisejas (aciu dievui) teisine prasme. O vat teisejauti grozio konkursuose teko kazkada. o kas tau patinka atskleisk? rubensines celiulitines moteriskes milziniskais gruobletais uzpakaliais? apsviesk mus:)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:40 Nauja žinutė

Harklina
Harklina
Patyręs
gyvai gražiau atrodo čia nevykęs rakursas, beto pritepta brozatoriaus, tai šešėlius meta
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:41 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Visu pirma kalbejau siaip apie pirma foto sioje temoje o ne apie paveiksla. Bet aisku tau svarbiausia kazka lepteleti nesvarbu apie ka:)

Kaip graziai kalbi apie merginas...kreivapapes...Ak! O kurioje gi vietoje tie papai kreivi?:)idomu net pasidare... Gal tamsta zvairuoti pradejo:) Matomai tikrai regejimas sutriko... Nes siaip ten buvo VIENOS grazios merginos nuotraukos...O ne keliu...

tau gal storos moterys ir klasika...gal esi celiulito ir milzinisko beformio uzpakalio megejas...kiekvienam savo. bet izeidineti grazia mergina vien uz tai kad tau ji yra nepasiekiama tai svelniai tariant vaikiska...

man siuo metu nepasiekiamos viso pasaulio merginos, nes esu su viena. Cia pirmas dalykas. Antra - prisiminus tavo "tattoo" merginas, kurias kitoje temoje sudeliojai i postus, kaip grazias, zodziu neatsiimu. Kreivapapes (silikonines), ir priedo kreivasnukes (lupos, skruostai irgi prifarsiruoti plastelinu). Tad ne vieno zodzio neatsiimu.

Nuo kada pradejai rupintis tau nepazystamu zmoniu sveikata? Kiba nori litu pervest i mano saskaita gydymui? :D:D:D

Esi su viena mergina? Tikrai? O kam gi anketa pazintyse turi?:)Kur skelbi kad "Siaip noreciau susipazint su paprasta, simpatiska panele. Labai noretusi, kad pazintis uzsitestu ". Nejaugi pamirsai istrinti? ak koks uzmarsumas:)

Aha tu kaip ir ta varga miss LT silikonus atskiri vos zvilgtelejes... O kaip gi tavo Oksana Pikul? Irgi puole tavo akyse beja nes silikonus isitaise? Jau neimsi ja kaip grozio ir proto etalona?:)

Kaledos zinok...gerumo metas...Mielai paaukociau litu tam kam ju reikia...ypatingai reikia:)

Kaip jau ir minejau anksciau, Pikul mano pazystama, bet kaip mergina ji niekada manes netrauke, nes ji nera man grazi. Beje ir bendraut man su ja nelabai patiko. Musu pazintis jau nebesitesia daug laiko (del ivairiu priezasciu). Niekada jos kaip grozio ir proto etalono neemiau, cia tik tu vienintelis siame forume Vlad'ai, silikona laikai proto etalonu. Sekmes tau su tokiom paziurom. O del anketos, teisingai sakai, uzmarsumas, bet del to nesiparinu, merginu laiskus (kurios paraso), paskaitom kartu su mano mergina, ir atrasom taipogi kartu :) Ji beje irgi yra prisiregistravusi :)

Isdavike!!!Man zinok atmintis neslubuoja...prisimenu kaip arsiai gynei oksana jos nezemiska grozi jos prota...kaip sakei kad visi vyrai lietuvos apie ja svajoja...o dabar? na gal paaiskins tavo elgesi zodziai "musu pazintis jau nesitesia"?:)
ak koks siaubingas uzmarsumas...ypac kai anketos adresas yra po tavo profiliu cia forume...daba svarstau ka dovanoti tamstai akinukus ar protine veikla gerinancius maisto papildus:)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:44 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

tai tau silikonas nepatinka tai jau krutys per mazos...tikrai prisiekiu dovanosiu akinius kaledoms:)

grazi mergaiciuke tikrai. aisku suprantu kad ji kelia tavo priesiskuma nes nesi turejes tokio presiuko kaip pas ja tokiu graziu proporciju...bet objektyviai superiskai atrodo mergaite.

:D ale negi jis ne zavus? :D Tai ir tau turetu kelt pavyda, nes neesi turejes krutines kaip pas ja. Na jeigu remtis tavaja logika? As preso tikrai niekad neturejau, nes niekada jo ir nesiekiau turet :) Sportavau anksciau daug metu, pakankamai sekmingai (baltijos saliu mastu), bet ne kulturizma, bet preso visgi neturejau, ne tik todel, kad tai nebuvo butina, ir nebuvo reikalavimas, tiesiog todel, kad nejauciau tam poreikio, nejauciu ir siai dienai...jeigu man to nereikia, ir as to nenoriu, tai kodel tureciau to pavydet? :D

Krutys pas sia mergina nera per mazos, tiesiog jos nera moteriskos ir nera grazios. Kai mergina gerai pasportuoja, jos krutys praranda forma, svelnuma (viena fitnesiste teko paciupint, tiesa ji nebuvo tokiu formu, kaip siose nuotraukose, ji sakykim taip buvo tik ipusejusi "pradedancioji"), tai nera moteriska, ir nera MOTERISKAI grazu. Gal pagal fitneso/kulturizmo standartus tai yra super, to as nezinau, bet kaip vyrui, man tai nera grazu.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:46 Nauja žinutė

Harklina
Harklina
Patyręs
Vlad3 rašė:

Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Harklina rašė:

Pamastymuihttp://www.lrytas.lt/index.asp?data=20091217&id=pra17_a6091217&sk_id=99&view=2

Stebino ir tai, kad reikalavimo dalyvėms neturėti akivaizdžiai matomų chirurginiu būdu pagražintų formų nebuvo paisoma: „Buvo merginų silikonine krūtine, patobulintomis lūpomis.

Pirmas įspūdis: „Kokie gražūs jos plaukai!".

Bet paskui pamatai, kad plaukai priklijuoti, priauginti. Pasitobulinusių merginų pateko ir į pusfinalį, finalą".

Ta mergaite uzuot kitu plaukus ir papus aptarinejusi....(beja o kaip ji tuos papus atskirdavo tikri ar ne? ciupinedavo? tai va geriau ji parasytu O KOKIA VIETA ji pati visa tokia naturali naturali uzeme konkurse?

jauciu paskutine... todel ir teisinasi ak laimejo tos niekses su silikonais...o as tokia grazi likau be nieko...objektyviai grozio konkursai ne tai merginai. ji nera bloga ar pan. bet JI NERA GRAZI. eiline. ir grozio konkursai ne jai. LT turetu atstovauti isskirtinio grozio mergina o ne eiline.

o tu esi teisejas? Prastas tavo skonis Vlad, jeigu tau patinka chemija ir plastelinas, labiau uz mergina

Nesu teisejas (aciu dievui) teisine prasme. O vat teisejauti grozio konkursuose teko kazkada. o kas tau patinka atskleisk? rubensines celiulitines moteriskes milziniskais gruobletais uzpakaliais? apsviesk mus

dėl skonio nesiginčijama , kaip ir merginoms patinka skirtingi man patika tarkim žuras, o kitai višniauskas, trečiai šarūnas jesikevičius
Cituoti
Atsakyti

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

Zinai kai vienas vyras taip atkakliai nori suzinoti kito vyro penio dydi tai man yra du variantai - arba jis gejus (tada nuvilsiu, esu tradicines orientacijos, tad gali nevarvinti seiles:), o kitas variantas - kad jis turi pats problemu intymaus gyvenimo srityje ir lygina savo penio ilgi ir dydi su kitais (siuo atveju irgi nieko tau negaliu padeti:)

ooo, mes turim forume psichoterapeuta... :D Ikelsi savo diplomo kopija i posta? Ne? :D Tada nesiparink, del kitu zmoniu sveikatos, geriau eik naujo pinceto pirkt, nes greitai i wc nebepataikysi, prisest teks :D

oho...tavo tikrai rimtas atvejis:) ir rimtos problemos... Zinai kadangi as gyvenime neturejau seksualiniu problemu ir nesiskundziau savo vyrisko pasididziavimo gabaritais tai man kazkaip dzin tavo nesveikas domejimasis mano penio dydziu:)
bet tu tai tikrai turi rimtu problemu... dar gyvenime nesu sutikes vyro kuris viesai forume taip dometusi kito vyro genitalijomis? As nezinau ar cia nori mane isprovokuoti kad pradeciau dometis tamstos potencija? na man atvirai kalbant nelabai idomu:) o kas del pinceto tai keistos aisku tavo fantazijos...ar liudnq patirtis? nezinau..:):):)
Cituoti
Atsakyti

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Nesu teisejas (aciu dievui) teisine prasme. O vat teisejauti grozio konkursuose teko kazkada. o kas tau patinka atskleisk? rubensines celiulitines moteriskes milziniskais gruobletais uzpakaliais? apsviesk mus:)

tave apsviest, matematikos pradziamokslyje uztruktu ~20 metu. Ka jau kalbet apie mano skoni? Sorry, tiek laiko neturiu. Tu matai, ir supranti, tik krastutinumus? Jeigu nesportuojanti, tai jau rubensas, celiulitas? Na ok, jeigu tu tik sitaip matai pasauli, tebunie:) Linkejimai kaledoms (papildymas), praplesk pasauleziura, truputi toliau...pamatysi idomiu dalyku.
Cituoti
Atsakyti

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Bebenčiukė rašė:

Ta dabartinė Mis Foto tai pastoviai Mis Lietuvos rinkimuose dalyvauja.

Vis tiek iš tikrųjų manau, kad nepasistengė Lietuvos stilistai/visažistai/kirpėjai (whatever), iš jos buvo galima labai gerai išspaust. Geri meistrai ohoho kokių stebuklų gali padaryt. Bet gal pinigėlių pritrūko...

O kam sorry rinktis tokia mergina kad ji atrodytu graziai tik su penkiu cm grimo sluoksniu? yra siaip ir is prigimties graziu
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:48 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

vienintele bent kiek simpatiska, likusios, mutantu rinkinys.

Ale koks grozio zinovas esi... siaubas...mergaites is kitu saliu komisijos atrinko ir pan...o jos tau visos mutantes...aisku kai merginu tenka ieskotis interneto pagalba tai kiekviena grazesne ir pravardziuojama mutante:)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:49 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Isdavike!!!Man zinok atmintis neslubuoja...prisimenu kaip arsiai gynei oksana jos nezemiska grozi jos prota...kaip sakei kad visi vyrai lietuvos apie ja svajoja...o dabar? na gal paaiskins tavo elgesi zodziai "musu pazintis jau nesitesia"?:)

ak koks siaubingas uzmarsumas...ypac kai anketos adresas yra po tavo profiliu cia forume...daba svarstau ka dovanoti tamstai akinukus ar protine veikla gerinancius maisto papildus:)

nezemiska? Hm... cituok. Del proto, kalbejau jos issilavinimo aspektu. Bet kaip drauge, ji man nebuvo artima, butent del jos bendravimo manieru. Grozis? Ji tikrai grazesne uz tas pripustas mergickas, kurias siandien rodei. Isimete silikono? Nu sekmes jai, man ir toliau nepatinka silikonas. Tiksliau, jo negaliu pernest. Beje, protines veiklos priemones sau pasidovanok :) Bendraujant su tavimi, jauciasi, kad 3 klasej ne vienerius metus praleidai.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:50 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

oho...tavo tikrai rimtas atvejis:) ir rimtos problemos... Zinai kadangi as gyvenime neturejau seksualiniu problemu ir nesiskundziau savo vyrisko pasididziavimo gabaritais tai man kazkaip dzin tavo nesveikas domejimasis mano penio dydziu:)

bet tu tai tikrai turi rimtu problemu... dar gyvenime nesu sutikes vyro kuris viesai forume taip dometusi kito vyro genitalijomis? As nezinau ar cia nori mane isprovokuoti kad pradeciau dometis tamstos potencija? na man atvirai kalbant nelabai idomu:) o kas del pinceto tai keistos aisku tavo fantazijos...ar liudnq patirtis? nezinau..:):):)

kas cia, ka tik sake, apie domejimasi kitu genitalijomis? :D:D:D ogi tos pacios bedos kamuoja... hahahaha :D:D:D:D
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:51 Nauja žinutė

Harklina
Harklina
Patyręs
Vlad3 rašė:

Bebenčiukė rašė:

Ta dabartinė Mis Foto tai pastoviai Mis Lietuvos rinkimuose dalyvauja.

Vis tiek iš tikrųjų manau, kad nepasistengė Lietuvos stilistai/visažistai/kirpėjai (whatever), iš jos buvo galima labai gerai išspaust. Geri meistrai ohoho kokių stebuklų gali padaryt. Bet gal pinigėlių pritrūko...

O kam sorry rinktis tokia mergina kad ji atrodytu graziai tik su penkiu cm grimo sluoksniu? yra siaip ir is prigimties graziu

Parodyk, bent vieną misę( nuotrauka), kuri be makiažo konkurse dalyvavo? Niekada neteko matyti, kad finale kuri pasirodytų nedažyta. Na tiesa yra dar permamentinis makiažas, ten net pirty per dešimt metų nenuplausi
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:51 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Ale koks grozio zinovas esi... siaubas...mergaites is kitu saliu komisijos atrinko ir pan...o jos tau visos mutantes...aisku kai merginu tenka ieskotis interneto pagalba tai kiekviena grazesne ir pravardziuojama mutante:)

tamsta turite neaiskios kilmes sugebejimu (pranasisku), bet jos jumi vis pavedineja? :) Kazkas tave ziauriai apgavo gerbiamasis Vlad (beje, pastebejau, kad nepirma karta, turbut nuo vaikystes durninamas esi), kad merginu ieskausi internete :)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:55 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

:D ale negi jis ne zavus? :D Tai ir tau turetu kelt pavyda, nes neesi turejes krutines kaip pas ja. Na jeigu remtis tavaja logika? As preso tikrai niekad neturejau, nes niekada jo ir nesiekiau turet :) Sportavau anksciau daug metu, pakankamai sekmingai (baltijos saliu mastu), bet ne kulturizma, bet preso visgi neturejau, ne tik todel, kad tai nebuvo butina, ir nebuvo reikalavimas, tiesiog todel, kad nejauciau tam poreikio, nejauciu ir siai dienai...jeigu man to nereikia, ir as to nenoriu, tai kodel tureciau to pavydet? :D

Krutys pas sia mergina nera per mazos, tiesiog jos nera moteriskos ir nera grazios. Kai mergina gerai pasportuoja, jos krutys praranda forma, svelnuma (viena fitnesiste teko paciupint, tiesa ji nebuvo tokiu formu, kaip siose nuotraukose, ji sakykim taip buvo tik ipusejusi "pradedancioji"), tai nera moteriska, ir nera MOTERISKAI grazu. Gal pagal fitneso/kulturizmo standartus tai yra super, to as nezinau, bet kaip vyrui, man tai nera grazu.

Tai mano penio dydis tau kelia susidomejima (dieve galetum bent taip viesai nesireklamuoti:)vistiek TAU jo neparodysiu:)
tai dabar issakai KEISTA MINTI kad as vyras tureciau pavydeti moteriai...KRUTU. zinok esu tradicines orientacijos zmogus nesvajoju apie moteriskas krutis. todel man jos kelia ne pavyda o seksualines emocijas:)
maza "siekti tureti" presa, reikia dar ir sportuoti rimtai. tai jei sportavai ne kulturizma tai prie ko cia rasai apie savo sekme? a..supratau nori pasigirti! net "baltijos saliu mastu"...dieve...o uzsienyje niekada nebuvai? keista...visi daugiau maziau pazenge sportininkai dalyvauja ir tarptautinese varzybose(ne tik tarp baltijos saliu:)
nenori preso? noreti maza:)
kai mergina pasportuoja krutys praranda forma???!!!siaubas...tu gal kita karta nepraleisk progos patyleti...nes man jau presas skauda nuo juoko:)siaip merginos treniruoja krutine kaip tik tam kad ji butu stangresne igautu forma...ir nieko tos krutys nepraranda svelnumo...Man teko ne tik ciupineti:)(Ale koks populiarus esi moteru tarpe net paciupineti dave...siaubas:)
Ka? ji buvo tik pradedancioji? idomu ka tai reiskia? mergaite kuri penkis kartus apsilanke sporto saleje?:)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:56 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

tave apsviest, matematikos pradziamokslyje uztruktu ~20 metu. Ka jau kalbet apie mano skoni? Sorry, tiek laiko neturiu. Tu matai, ir supranti, tik krastutinumus? Jeigu nesportuojanti, tai jau rubensas, celiulitas? Na ok, jeigu tu tik sitaip matai pasauli, tebunie:) Linkejimai kaledoms (papildymas), praplesk pasauleziura, truputi toliau...pamatysi idomiu dalyku.

is tikruju kam kalbeti apie dalykus kuriu nera? pvz., apie tavo skoni:)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 13:59 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

nezemiska? Hm... cituok. Del proto, kalbejau jos issilavinimo aspektu. Bet kaip drauge, ji man nebuvo artima, butent del jos bendravimo manieru. Grozis? Ji tikrai grazesne uz tas pripustas mergickas, kurias siandien rodei. Isimete silikono? Nu sekmes jai, man ir toliau nepatinka silikonas. Tiksliau, jo negaliu pernest. Beje, protines veiklos priemones sau pasidovanok :) Bendraujant su tavimi, jauciasi, kad 3 klasej ne vienerius metus praleidai.

O taip...ji laaabai issilavinusi:)uztenka jos interviu pasiklausyti ar pora minuciu bent jau su ja pasikalbeti kaip ji pribloskia...savo intelektu:):):):):)joooo...
na aisku ji grazesne uz europos saliu Miss:)kur gi joms iki merginos kuriai 25 metai ir pas kuria krutineje jau yra tustumu:(cia is jos interviu:)
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 14:01 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
o mano anketa tau nekelia susidomejimo? NAfiga ja skaitai tada? domiesi manim, kiba laiska man rasysi? Nerasyk, neskaitysiu zinok. Taip, krutys praranda naturalia forma, ir pasidaro "kampuota", kaip kad merginos, kurios nuotrauka idejai. Uzsienyje nebuvau, ir uzsienio rungtynese nedalyvavau.
Jeigu, as nenoriu preso, tai noreti maza? A jauti ka suskelei? Ai sorry, pamirsau, su mokykla nedraugavai, tai niekas minciu eiliskumo nemoke...Nu nieko, gyvenimas ismokys (gal), nors man panasu, kad gali ir nepavykt
Siuo atveju pradedancioji, reiskia, kad tuo metu ji sportavo ~ metus. Tau teko ne tik ciupineti krutis? KA dar su jos darai? Atsikandi ju? Kaip skonis? Druskos dadejai, ar buvo pakankamai?
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 14:02 Nauja žinutė

Monarchas
Monarchas
Didmeistris
Vlad3 rašė:

Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

is tikruju kam kalbeti apie dalykus kuriu nera? pvz., apie tavo skoni:)

jap, nekalbam apie dalykus kuriu nera, pvz apie tavo genitalijas.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.17 14:02 Nauja žinutė

Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Monarchas rašė:

Vlad3 rašė:

tamsta turite neaiskios kilmes sugebejimu (pranasisku), bet jos jumi vis pavedineja? :) Kazkas tave ziauriai apgavo gerbiamasis Vlad (beje, pastebejau, kad nepirma karta, turbut nuo vaikystes durninamas esi), kad merginu ieskausi internete :)

Tai tu mane ir apgavai...Juk TAVO pazinciu anketa internete...kurioje parasyta "Siaip noreciau susipazint su paprasta, simpatiska panele. Labai noretusi, kad pazintis uzsitestu ". Ar cia dabar rasysi-ak cia buvo linksmas pokstas...Pasijuokti is tu durneliu kurios man parasys?:)
P.S. zinai su tavim aisku smagu bendrauti...pakelia nuotaika...bet daraisi nuobodus...nei zodzio negali tarti be smulkiu izeidimu...turbut visas ikaites dabar?:)ar ne?:)
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 8 9 10 11 12 13 14 15 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai