Santrauka: Kaip ši liga pasireiškia suaugusiems?
Tema sukurta: 2008.09.26 21:44
2008.09.26 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Obenė
Obenė
Pažengęs
Prieš pusmetį į darbą atėjo kolegiją pabaigęs jaunuolis. iš pradžių lyg ir sutarėm, bet jo reakcijos į gaunamas telefonu žinutes mane suglumino. Čia jis vaikšto šypsodamasis, čia po gautos žinutės žeria keliaaukščius keiksmažodžius ir vaikšto susiraukęs, čia laksto kaip vėjas, tik prisėdo įsistebeilėjo į vieną tašką, užsimerkė ir užmigo. Kartą pasakodamas apie vaikystę pasakė, kad sirgo nerviniu tiku, bet suėjus 18 metų daktaras pasakė, kad jis jau sveikas ir nuėmė diagnozę ir vaistus. Ar gali būti, kad toks keistas vaikino elgesys yra ligos priepoliai?
Neneigiu ir to, kad gali susikirsti interesai ir dėl amžiaus skirtumo, aš jam į motinas tinku, bet jis konfliktuoja ir su bendraamže bendradarbe. Kuo toliau tuo sunkiau su juo bendrauti. Jis reikalauja labai daug dėmesio savo asmeniui, kurio, kaip žinia dirbant atsakingą darbą, tikrai laisvo nebūna.
Internete skaičiau, kad nerviniu tiku susergama vaikystėje, tačiau nedidelis procentas vaikų neišgyje. Kas tos ligos priepolius iššaukia? Kaip elgtis su tokiu žmogumi, jeigu jis laiko save sveiku?
Prašau patarkit kaip elgtis? Nenoriu užtrenkti durimis prieš jauno ir gabaus žmogaus nosį, bet be sveikatos likti irgi nesinori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.26 22:30 Nauja žinutė

Revan
Revan
Didmeistris
nusauk ji
Cituoti
Atsakyti
2008.09.26 22:35 Nauja žinutė

Jloantpointo
Jloantpointo
Naujokas
Vaikino elgesys neturi nieko bendra su nerviniu tiku. Zinau, nes pati toki turiu., dabar jau galima sakyti turejau. Ir is esmes tai net nera vadinama liga. Nervinis tikas yra daznesnis nei iprasta kurios nors akies mirksejimas...Tai gali vykti nuolatos arba tik tada kada zmogus issigasta ar susijaudina..Daznai nervinio tiko pasaliniai asmenys net nepastebi, kol jiems nepasakai, kad taip yra. Nervinis tikas yra isaugamas su amziumi.
Cituoti
Atsakyti
2008.09.26 23:30 Nauja žinutė

Obenė
Obenė
Pažengęs
ZippO - Ne, nešausiu - jaunas, gražus, tegul gyvena Per daug jau darbo įdėjau bemokydama dirbti, kad su žmogumi kaip nors negražiai pasielgčiau, nebent visiškai iš kantrybės išves.

Jloantpointo - Taip, kai labiau susijaudina, jis pradeda stipriau mirksėti ir akys tarsi išsprogsta, tai aš pastebėjau, kai tik jis atėjo dirbti. Bet tas jo jautrumas ir reakcijos į aplinką man nesuprantamos. Aš daug metų dirbu vyriškame kolektyve, bet pirmą kartą sutinku tokį vyrą, kad visos emocijos lietųsi per kraštus.
Jis teigia, kad yra visiškai sveikas ir aš privalau, tuo tikėti ir labai noriu, kad taip ir būtų.
Cituoti
Atsakyti
2008.09.26 23:32 Nauja žinutė

Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Nervinis tikas atsiranda ir pavargus. Senatvėje gali paūmėti.
Cituoti
Atsakyti
2008.09.27 10:08 Nauja žinutė

constellation
constellation
Pažengęs
Manau,kad jam visai kita liga.O tikas-tik priedanga...Dar ne tokių keistenybių darbe bus,pasiruoškite morališkai.
Cituoti
Atsakyti
2008.09.27 13:09 Nauja žinutė

paslaptele
paslaptele
Patyręs
Tikai paprastai atsiranda po dideles ir nuolatines nervines itampos ar didelio soko patirto vaikysteje.Pasikartoti gali pervargus ar stipriai susinervavus, dazniausiai labai issigandus.Pati sia liga turiu ir zinau,kad zmogaus elgesio tai neitakoja.Jai jam butu tik tikai, tai problemu su juo bendraujant tikrai neturetumet.
Cituoti
Atsakyti
2008.09.27 14:56 Nauja žinutė

Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Matomai, toks jaunuolio charakteris...O jei tokio charakterio žmogus blogai atlieka darbe užduotis, gadina nuotaiką, tai nuspręs valdžia, ką daryti.
Cituoti
Atsakyti
2008.09.27 21:14 Nauja žinutė

TmS
TmS
Patyręs
sitos ligos simptomus pazangesnes salys leidzia gydyt marichuana... viena is priezasciu kodel daugkur apsisviete zmones senatvej taip daznai ruko si augala...
Cituoti
Atsakyti
2008.09.27 21:35 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Jloantpointo rašė:
Vaikino elgesys neturi nieko bendra su nerviniu tiku. Zinau, nes pati toki turiu., dabar jau galima sakyti turejau. Ir is esmes tai net nera vadinama liga. Nervinis tikas yra daznesnis nei iprasta kurios nors akies mirksejimas...Tai gali vykti nuolatos arba tik tada kada zmogus issigasta ar susijaudina..Daznai nervinio tiko pasaliniai asmenys net nepastebi, kol jiems nepasakai, kad taip yra. Nervinis tikas yra isaugamas su amziumi.

Aš irgi pagalvojau, kad čia kažkas su akim susiję, o ne su tokiu keistu elgesiu. Mano vienas grupiokas itin dažnai mirksi, nors nėra nei nervuotas, nei kažkoks keistas
Cituoti
Atsakyti
2008.09.28 21:49 Nauja žinutė

Obenė
Obenė
Pažengęs
Dėkoju visiems už išsakytas mintis. Tikiuosi, kad kaip nors apsišlifuosim ir toliau dirbsim. Juk darbe šiais laikais daugiau laiko praleidžiame negu namuose, tai ir norisi, kad santykiai būtų kuo geresni. Namo pareiname tik pernakvoti.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai