Santrauka: akmenlige
Tema sukurta: 2007.03.24 20:02
1 2 Toliau Paskutinis
2007.03.24 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

buckis
buckis
Naujokas
As sirgau tulzies akmenlige,dabar jau po operacijos.Idomu butu pasidalint mintimis sios ligos kamuojanciais paciantais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.25 14:39 Nauja žinutė

Sniegena
Sniegena
Pradedantysis
Jei jau po operacijos,tai visos bedos praejo!Dziaukis ir gyvenk toliau!Kam gryzti atgal i praeiti?Ribok prieskonius ir riebalus,bet nevenk mesos.Nevalgyk tik koses,nes pripratinsi organizma tinginiauti,o kai taip ivyks-srebsi kosytes visa likusi gyvenima...Viskas bus ok!
Cituoti
Atsakyti
2007.03.25 16:08 Nauja žinutė

buckis
buckis
Naujokas
Si liga nesibaigia tulzies pasalinimu,pasekmes palieka man rodos visam gyvenimui,nors operacija padaryta,bet stebuklu nera
Cituoti
Atsakyti
2007.03.25 22:26 Nauja žinutė

Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Ką tada patarsite man? Prieš 8 metus buvo dideli skausmo priepuoliai, užregistravo daryti operaciją po 3 mėn. Per tą laiką pasigaminau vaistus su rupūže ir pavartojus kasdien visą savaitę visi skausmai ir priepuoliai dingo, tad atėjus laikui operuotis nenuvykau. Maniau išsigydžius. Šiais metais gulėjau ligoninėj dėl širdies problemų. Atlikus įvairiapusius tyrimus paaiškėjo, kad tulžies pūslė pilna akmenų ir tulžis sutirštėjusi. Dėl širdies problemų negalimos jokios operacijos, taigi ... koks likimas manęs laukia ?
Cituoti
Atsakyti
2007.03.27 19:12 Nauja žinutė

Sniegena
Sniegena
Pradedantysis
Koks zioplys galejo taip patarti?!Juk ne veziu sigot....Na,nezinau.Gal liaudies medicina ka padetu.Kai liga uzdelsta,ja gydyti visuomet labai sunku.Pataria gert alyvu alieju ir ilgai gyleti ant kairio sono....Bet manau,tai tik pasakos.O cheminiai vaistai siuos akmenis beveik neveikia,kiek man zinoma.Salutinis poveikis didesnis,nei gaunamas efektas.
Cituoti
Atsakyti
2007.03.28 18:13 Nauja žinutė

Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Tas didžiausias žioplys buvau aš pati, nes ieškojau išeities iš to didelio ir varginančio skausmo ir jį radau. O kokia tada buvau laiminga! Ačiū Jums ir už tokias mintis. Pasitikiu Visagaliu, kiek ir kaip Jis manę laikys, taip ir tiek gyvensiu. Jūs teisi pasirašydama: "kas nerizikuoja, tas ... " taigi, rizikavau ir aš.
Cituoti
Atsakyti
2007.03.29 19:29 Nauja žinutė

dzudita
dzudita
Naujokas
Visu pirma nespjaukit i senoliu isminti.O issikapstyti galima. Visu pirma blogai kad leidziat sutirsteti tulziai.Taip atsitiko kad valgio metu mazai vartojat skysciu.Tikriausiai ir mazai valgot sriubyciu.Kuo maziau suvartojat skysciu tuo labiau tirsteja tulzis.Yra ir isimciu sveikam zmogui to neatsitinka.Jums turi ne tik tulzis nesveikuoti.Visu pirma turejot problemu del viduriu uzkietejimo i kuri nekreipet diesnio demesio.Kiti nekreipia demesio ir i viduriu putima, taip pat ir i skrandzio problemeles.Et isgeriau tabletele ir praejo kuriam tai laikui.Va nuo cia ir pradzia.Pajutot kad kas negerai pirma issitirkit o tada jau spreskit kaip jums gydytis.Tada ir liaudies medicina daug gali.Padarot patys klaidu vartodami kas ka pasako net nesigilindami i tai ar tas receptas butent jums tiks.Ir po operaciju jei tinkamai saves nepriziuresit gali toliau kauptis akmenukai.
Cituoti
Atsakyti
2007.03.29 20:00 Nauja žinutė

dzudita
dzudita
Naujokas
Ildehard tulziai suskystinti nusipirk imbiero saknies.Kai taisisies arbatos (tik naturalios o ne tu dazytu ir chemikalais skanintu) isipjaustyk truputi nuluptos imbiero saknies.Kai arbata pritrauks palaukit kol praves iki 40 laipsniu pasaldinkit naturaliu medumi.Arbata bus malonaus kartoko skonio.JI ne tik pades tulziai atsipalaiduoti bet ir tuo paciu mazins kraujo spaudima,cholesteroli is kurio ir kaupiasi nuosedos tulzyje, taip pat isvengsit slogos,gripo, palengveja bronhu ligos o sirdziai tikrai nepakenks.Dar gerkit citrinos arbatu su medum.Jei naudosit imbiera citrina nesukels skrandzio rugstingumo.Citrina tirpdys dar nesukietejusius akmenukus.O del kosiu tai valgykit jas i sveikata.Svarbiausia nebadaukit valgykit po nedaug bet kuo dazniau.Neatsisakykit ir riebalu.Geriausiai maistui naudokit alieju alyvuogiu ar saulegrazu.Kepenims labai svarbu gauti reikiama kieki riebaliuku.Dar galit naudoti ir juoduju ridiku sulciu sumaisytu su medum.Jei dar kas domina klauskit meginsiu padeti.
Cituoti
Atsakyti
2007.03.30 11:07 Nauja žinutė

Wishmaster
Wishmaster
Naujokas
Na nesu gastroenterologas ar chirurgas, bet medicina 8 metus krimtau ir dar iki siol, taip sakant. Jei pasalinta tulzis, labai svarbu dieta, visa kita - pilnavertis gyvenimas ir dziaugsmas. Tei paziuretum optimistiskai - daugiau tokia operacija negriasia. O bijoti cia nera ko.
Cituoti
Atsakyti
2007.04.02 20:03 Nauja žinutė

buckis
buckis
Naujokas
Taip operacija,tai tikrai neskausminga,bet jei jau tulzis sutirstejusi ir jinai nebefunkcinuoja tai jau jokia liaudies medicina nepagelbes.Tit gali but dar blogiau,nes akmenukai gali pajudet ir uzstrigti latakuose.Is paziuros si liga atrodo nepavojinga,bet tai nesamone gali net issivystit tulzies navikas
Cituoti
Atsakyti
2007.04.02 20:36 Nauja žinutė

Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Ypatingai dėkoju Gerb. Dziuditai, aš net atsispausdinau Jūsų patarimus. Bazėje nusipirkau panašių į citrinų džiovintus vaisių gabaliukus su imbieru (1 kg 14,9 Lt), tai sukramčius net burną "degina", pradėjau juos naudoti, o arbatą geriu žaliąją su medum, tai tikrai dingo sloga, sumažėjo cukraus kiekis kraujyje, palengvėjo skrandyje, o skycčių stengiausi naudoti labai ribotai, nes tinsta kojos, labai skauda sąnarius, netgi kas trečia diena vartoju skystį šalinančias tabletes. Kaip sakoma, viena bėda ne bėda, o kai daug susideda, tai ir žmogų suėda. Tikrai, nesitikėjau sulaukti tokios naudingos informacijos, dar kartą dėkoju Jums , kad nelikote man abejinga. Ačiū.
Cituoti
Atsakyti
2007.04.05 13:36 Nauja žinutė

dzudita
dzudita
Naujokas
Nezinau Ildehard ar jus gyvenate mieste ar kaime. Yra dar viena zmoniu pamirsta darzove-topinambai arba kitaip vadinamos ziemines bulves.Ju parduotuvese nerasit nes iskastos jos greit vysta ir juoduoja ju pavirsius.Si darzove labai gerai padeda organizmui salinti perteklini skysti is organizmo.Taip pat mazina cholesterolio kieki,labai naudinga sergantiems diabetu,mazina sanariu skausmus, skystina tulzi,neleidzia kauptis akmenukams tulzyje,gerina regejima turi daug mineraliniu medziagu.Sios bulves yra viena is pirmuju darzoviu kurias galime kasti vos tik iseina pasalas is zemes.Taip pat jas galima kasti ir velai rudeni kol neisala zeme.Vasara renkami ir dziovinami ju lapai ir ziedai.Kai kur kolektyviniuose soduose jas augina vietoj geliu net nezinodami koki lobi jie augina.Ju uztenka ryte suvalgyti 50 ar 100 gramus pries valgi.O kad zinotu tos dietu besilaikancios kad si darzove labai lengvai degina riebaliukus tai jauciu visi sodai butu nusiaubti.Jums dar patarciau naudoti salierus.Jei gersit sultis tai ju paros norma 50 gramu geriausia jas maisyti su morku sultim tada nesirugstins organizmas.Toks misinukas gerai valo organizma ypac gerai mazina cholesteroli.Tik atminkit auksine taisykle sultys geriamos ka tik isspaustos atsargu nekaupkim nes pastovejusios 15 min netenka 50% vitaminu o po pusvalandzio jos tinkamos tik pilti i kriaukle.O del imbiero saknies ju ieskokit nedziovintu yra parduotuvese darzoviu skyriuose po 6,99 uz kg. Saldytuve jas galima islaikyti iki 2 men. Nedziovintos efektyvesnes.Tik nepiktnaudziaukit nes tai visgi vaistai.Galit pasidaryti ir toki misinuka.Paimkit 0,5 l medaus, 300gr imbiero saknies ir 2 citrinas.Saknis nuplaukit ir nulupkit odele,citrinas nulupkit.Viska sutarkuokit ir sudekit i medu.Supilkit i stiklaini(iseis apie 1 l )ir laikykit saldytuve.Vartokit po 1 valg. s. 3 k dienoj.Galima deti ir i pravesusia arbata vietoj cukraus.Tai sekmes ir istvermes.
Cituoti
Atsakyti
2007.04.05 13:50 Nauja žinutė

dzudita
dzudita
Naujokas
Dar vienas patarimas tiems kuriuos kankina kepenu ligos,blogai virskina skrandis, kankina viduriu putimas vartokit mineralini vandeni BORJOMI jis kiek brangokas bet labai padeda.Uztenka 1 ar 2 stikliniu per diena.Be to rekomenduojamas ir paciu gydytoju.
Cituoti
Atsakyti
2007.04.06 22:54 Nauja žinutė

Ildehard
Ildehard
Pažengęs
Linksmų ir džiaugsmingų Šv. Velykų visiems forumo lankytojams ! Na, o Gerb. Dzudita tai man lyg stebukladarė. Jūs taip gražiai išvardijot visus mano nusiskundimus, tarsi gerai pažindama mane. Esu miestietė, bet yra lysvelės darželiui, tad ir tą topinambą galėčiau užsiauginti, tik reikės paieškoti kur užsiveisimui. Aš ir vėl atsispausdinau Jūsų patarimus, tad nuoširdžiai Jums esu dėkinga. Geros sėkmės, nuotaikos ir, svarbiausiai - sveikatos, įvertini kurią tada, kai jos daug netenki.
Cituoti
Atsakyti
2007.04.26 14:32 Nauja žinutė

artas1
artas1
Pažengęs
na tiems kas jau be puslės vienas patarimas: jums asmeniškai naudinga visa likusi gyvenima vartoti B grupes vitaminus, Lecitina ir be abejo daugiau biologiškai įsisavinamo vandens...
Nes tulžies pusles užteršimas (akmenys, smelis...), tai pasekmė, o priežastis del ko jie susidaro - liko
Jau geriau karta per metus tikrintis ir profilaktiškai tulžies puslę pravalyti.
Linkejimai
Cituoti
Atsakyti
2007.08.17 23:49 Nauja žinutė

buckis
buckis
Naujokas
aciuivisiems uz nuosirdzius patarimus
Cituoti
Atsakyti
2007.10.21 22:21 Nauja žinutė

buckis
buckis
Naujokas
na nors ir p[o operacijos ,bet vargam galo nematyt,dabar pradejo bert dememis veida buvau pas kelius dermatologus ,vieni sako jog nuo virskinimo sutrikimo,kiti kategoriskai neigia tai ir kuom tiket
Cituoti
Atsakyti
2011.07.25 19:08 Nauja žinutė

flint
flint
Naujokas
Kai kurie daktarai nieko nesupranta. Nueik dar pas kelis kitus gydytojus, paziuresi ka jie sakys.

-----------------------------
Tulžies pūslės akmenligė
Cituoti
Atsakyti
2015.01.29 16:33 Nauja žinutė

Edgaras91
Edgaras91
Naujokas
Sveiki turiu klausima, man irgi isoperuota tulzies pusle, jau 5 metai esu be jos, i toleta i diena einu 8 kartus
pastoviau viduriuoju, atsibodo jau, galvoju o tulzi negali is kokio donoro, ideti man atgal??
Cituoti
Atsakyti
2015.01.31 08:56 Nauja žinutė

asarturas
asarturas
Naujokas
artas1 rašė:

na tiems kas jau be puslės vienas patarimas: jums asmeniškai naudinga visa likusi gyvenima vartoti B grupes vitaminus, Lecitina ir be abejo daugiau biologiškai įsisavinamo vandens...

Nes tulžies pusles užteršimas (akmenys, smelis...), tai pasekmė, o priežastis del ko jie susidaro - liko

Jau geriau karta per metus tikrintis ir profilaktiškai tulžies puslę pravalyti.

Linkejimai
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai