Santrauka: Pasidalinkite "įspūdžiais"
Tema sukurta: 2009.11.09 09:33
1 2 Toliau Paskutinis
2009.11.09 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
Sveiki. Iš kart sakau, kad pas gydytoją buvau ir diagnozė nustatyta, bei gydymas paskirtas. Bet norėčiau išgirsti šiek tiek ir praktinių patarimų (jeigu tokių čia būna) ar bent jau papasakotumėte ligos eigą, jeigu esate ja sirgę. Tad jeigu siųsite mane kažkur vėl pas gydytojus (o aš pas juos ir taip lankausi) pasiųsiu jūs taip pat šiek tiek atokiau nuo pietų amerikoje esančio ežero Nahui. Tai vat, esminis temos klausimas būtų ar esate sirge tracheitu ? Ar jautėte krūtinės skausmus/spazmus ar kitokį diskomfortą krūtinės ląstos srityje ar už jos? Kokio pobūdžio skausmai nervinio ar raumenų skausmų? Gręžimo/veržimo/spaudimo ar kitokios fignios? Galbūt prie medikamentinio tracheito gydymo dar žinote kokių liaudiškų būdų pagreitinančių sveikimą? Būčiau dėkingas už informaciją, nes internete jos labai mažai (praktiškai nėra arba tiesiog nerandu), ir apskritai apie tracheitą neesu daug nieko girdėjęs, skirtingai nei apie bronchitą, kuriuo sirgęs esu prieš tai.
Beje dar įdomu ar kam teko vartoti antibiotikų tris kursus (1. Augmentin 875mg 2. Gentamicinas injekcinis 2ml 3. Medoclav 625mg) ir kaip savijauta, ar jaučiate kokių komplikacijų ir pašalinių organizmo reakcijų, nusilpimų? Po kiek laiko atsigavote ir kokio jūs amžiaus bei kūno sudėjimo buvote tada? Jeigu nežinote, geriau išvis nieko nerašyti, juolab patarimų kaip gyventi neprašau. Neprašau atsakyti į viską, bet būsiu dėkingas už betkokią informaciją susijusią su tracheitu. Ačiū už išsamius, argumentuotus, protingus bei neišgalvotus atsakymus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.09 09:46 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nežinau iš kur tokia panika, sirgau aš tuo trachėjitu kažkada, gėriau vaistus ir apsiėjau be ampulių.
Trachėitas yra lengvesnė liga negu bronchitas, aišku simptomai panašūs, kosulys, skauda gerklę..
Pasveikau gal per 2 sav..
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 10:34 Nauja žinutė

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
Koks tu krūtas, dar pasakyk, kad savo pastangom, nusiteikimu bei užsidegusiu noru pasveikti išgyjai. Aš gi visai ne to klausiu, tad įsiskaityk į klausimus, ir neatrašinėk jeigu negali į juos atsakyti. O gal tu šiaip į kiekvieną temą užklysti ir tau rūpi tiesiog padėti postą, kad skaičius didesnis būtų bei aukštesnis statusas? Gal galima sužinoti kur įžvelgei paniką mano temoje bei kuom tavo pranešimas gali būti naudingas? Beje simptomai nepanašūs, kosulys visiškai skirtingas sergant tracheitu/bronchitu. Vien ligos pavadinimas jau sufleruoja, kad kosėjima arba iš trachėjos arba iš bronchų, gerbiamas daktare keksai. Gerklės neskauda, jaučiamas diskomfortas per visą trachėją, bet skausmai jaučiami labiau krūtinės raumenyse kiek žinau. Šiek tiek neramu, nes nebuvo dar taip jog tie skausmai užsitęsia kelias savaites. O šiaip gerklės skausmas faringitas/laringitas. O tracheitas atsiradęs po bronchito nėra kaip tu sakai du pirštus apmyžt labai lengva liga. Visos jos bjaurios manau. Jeigu kils klausimas, kodėl aš žinodamas daugiau už tave vistiek klausių kitų, atsakysiu jog aš tiesiog tuom domiuosi, man tai įdomu ir forume kreipiausi tam, kad iš daug neteisingų ir teisingų praktiškų atsakymų galėčiau padaryti didesnę santrauką apie ligą, kadangi googlėj įvedus jos pavadinimą sužinosi ne ką daugiau nei paskaitęs virš mano pranešimo parašiusio žmogaus minčių bagaže besisukančių ir atsitiktinumo tvarka skleidžiamų erezijų.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 10:38 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

Koks tu krūtas, dar pasakyk, kad savo pastangom, nusiteikimu bei užsidegusiu noru pasveikti išgyjai. Aš gi visai ne to klausiu, tad įsiskaityk į klausimus, ir neatrašinėk jeigu negali į juos atsakyti. O gal tu šiaip į kiekvieną temą užklysti ir tau rūpi tiesiog padėti postą, kad skaičius didesnis būtų bei aukštesnis statusas? Gal galima sužinoti kur įžvelgei paniką mano temoje bei kuom tavo pranešimas gali būti naudingas? Beje simptomai nepanašūs, kosulys visiškai skirtingas sergant tracheitu/bronchitu. Vien ligos pavadinimas jau sufleruoja, kad kosėjima arba iš trachėjos arba iš bronchų, gerbiamas daktare keksai. Gerklės neskauda, jaučiamas diskomfortas per visą trachėją, bet skausmai jaučiami labiau krūtinės raumenyse kiek žinau. Šiek tiek neramu, nes nebuvo dar taip jog tie skausmai užsitęsia kelias savaites. O šiaip gerklės skausmas faringitas/laringitas. O tracheitas atsiradęs po bronchito nėra kaip tu sakai du pirštus apmyžt labai lengva liga. Visos jos bjaurios manau.

Aišku kad panikuoji. matosi iš postų. O šeip čia š... ne liga ir nereik myžčiot kaip vaikui, jeigu skauda krūtinė tai čia jau koks plaučių uždegimas, dar kelios dienos ir kojas pakratysi.. Atrodo kad tu tik vienas čia special sergantis.

Sergi tai ir gydykis, o ne ieškok šiknoj smegenų.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 10:44 Nauja žinutė

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
Plaučių uždegimą diagnozuočiau pažiūrėjęs į hemoglobino lygį bei eritrocitų skaičių kraujyje bei užmetęs akį į krūtinės ląstos rentgenogramą. Beje plaučiai neturi skausmo receptorių. Taip, kad nelaikyk manęs eiliniu vaiku nenorinčiu eiti į mokyklą. Ne visi nuo vaikystės paranoikai ir simuliantai, besiskundžiantys viskuom. Yra žmonių, kuriems tiesiog įdomūs tokie dalykai. Plėsk savo pažiūrų ratą. Man nereikia sakyti, kad aš toks ar anoks, man tai rūpi mažiausiai. Prašau į klausimus atsakyti, tai jis man apie tai, kad susirgus apskritai reikia gydytis ir, kad aš panikuoju, bei kad čia šūdas, o ne liga. Pff... Velnias, o aš žinok maniau, kad atvirkščiai reikia įsiskiepyti baktericidinį virusą norint pasveikti. Be tavęs nebūčiau sužinojęs jog reikia vistiktai gydytis sergant
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 10:54 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

Be tavęs nebūčiau sužinojęs jog reikia vistiktai gydytis sergant

Gerai kad nors tiek sužinojai,..
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 10:58 Nauja žinutė

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
bur bur bur
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 11:00 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

bur bur bur

Jei jau neini į mokyklą, tai gal pasiieškok naudingesnės veiklos negu kliedėt nesavasias forume?
Trachėitas visai žmogų baigia sugriaužt :D
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 11:12 Nauja žinutė

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
Na, vistiek ne taip kaip kai kuriuos forumo lankytojus su meistro statusu sugraužia sunki smegenų disfunkcija.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 11:16 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

Na, vistiek ne taip kaip kai kuriuos forumo lankytojus su meistro statusu sugraužia sunki smegenų disfunkcija.

Disfunkcija greičiau pas tave, nes nesugebėjai parašyt vieno sakinio jo nekoregavęs..

Vienintelis tavo argumentas prieš mane yra mano žinučių statusas.. :D
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 11:38 Nauja žinutė

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
Ne, prirašiau daugiau sakinių ir žiauresnių, bet persigalvojau, nenorėjau jog pasijaustum įžeistas.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 11:45 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Baikit cia rietis.

Anti
Liaudiski gydymosi budai - tokie patys, kaip ir kitu kvepavimo taku ligu.
Karsta arbata gerai. Jei vaistazoliu tinkanciu - dar geriau. As pvz, tokiais atvejais, kibirais geriu ciobreliu arbata. Medus padeda.
Dar gerai yra pakvepuoti garais, pvz. nuo ka tik isvirtu bulviu puodo. Berods ir eukalipto kazkokio tai nuoviro garais yra teke kvepuot.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 11:46 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

Ne, prirašiau daugiau sakinių ir žiauresnių, bet persigalvojau, nenorėjau jog pasijaustum įžeistas.

Čia kaip sakomas kas būtų jei būtų.. norėjai, nenorėjai koks skirtumas, neparašei tai ir nesisvaisčiok tuo ko nėra.

Čia tu greičiau pasijutai įžeistas nes nesulaukei paguodos "koks tu nelaimingas, vargšas sergantis vaikas"... būtent, vaikas.. Būtum brandesnis neapsimetinėtum čia "anglu ligoniu"... blmba, kad tik tokiom ligom žmonės ir sirgtų.. :D

:D

Sveikatos tau, ligoni.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 12:18 Nauja žinutė

astulia
astulia
Naujokas
netokia cia baisi ta liga. Galoma isgyti ir be antibiotiku. Labai gerai tinka pagarinimai.I verdanti vandeni ideti 1 eufilino tablete,kai ji istirps pagarinti,t.y.pakvepuoti. Labai padeda.Gerti daug arbatos.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 14:26 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nuo kosulio man asmeniškai labai padėjo juodas ridikas su medumi.
Aš porą savaičių po ligos kosėjau. Arbatos nemalšino kosulio. Vaistų negėriau. Nieko man neskaudėjo, bet vis kildavo kosulys.

Taigi reikia nuplauti ridiką ir išgremžti jo viduryje didoką skylę ir į vidų prigrūsti medaus. Uždėti ant kokio puodelio, nes gali lašėti. Gerti atsirandantį skystį. Kai visas medus ištirps, vėl jo prigrūsti, na kol tas ridikas geras.

Sutapimas, bet per porą dienų dingo tas kosulys.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 14:43 Nauja žinutė

Sheila
Sheila
Didmeistris
tracheitu nesu sirgus, bet nemanau, kad gydyme kažkas jau tokio ooo antibiotikų tai čia rimtą kokteilį užtaisė.. gal jų išvis nereikėjo o dėl požymių tai kas sirgo, tai manau ir jautė, ir išgyveno. o simptominį gydymą tai būtina rinktis. visokias arbatas, infaliacijas, gal dar kokiu tepaliuku patept...
dėl svorio, tai jis sergant visada kažkiek krenta (jei kyla temperatūra, tai ir valgyt nesinori, ir skysčių netenki).
kuo amžius vyresnis, tuo gydymas yra sunkesnis (na gal ne taip išsireiškiau, bet truputį kitaip viskas nei jaunam).
aišku, reikėtų stiprinti imunitetą ir rimtai gydytis, kad niekas nesikomplikuotų (ir infekcija "nenusileistų" žemyn).
o apie pašalinius reiškinius, silpnumą tai čia kiekvienam skirtingai. pakuotės lapelyje šiaip jau aprašyti dažniausi reiškiniai. dar gali vaistai.lt pasižiūrėt.
ir pabaigai belieka pridurti, kad kai daug galvoji, tai ir skauda daug labiau tad sėkmės sveikstant
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 14:58 Nauja žinutė

StudenteMedike
StudenteMedike
Patyręs
Anti rašė:

Koks tu krūtas, dar pasakyk, kad savo pastangom, nusiteikimu bei užsidegusiu noru pasveikti išgyjai. Aš gi visai ne to klausiu, tad įsiskaityk į klausimus, ir neatrašinėk jeigu negali į juos atsakyti. O gal tu šiaip į kiekvieną temą užklysti ir tau rūpi tiesiog padėti postą, kad skaičius didesnis būtų bei aukštesnis statusas? Gal galima sužinoti kur įžvelgei paniką mano temoje bei kuom tavo pranešimas gali būti naudingas? Beje simptomai nepanašūs, kosulys visiškai skirtingas sergant tracheitu/bronchitu. Vien ligos pavadinimas jau sufleruoja, kad kosėjima arba iš trachėjos arba iš bronchų, gerbiamas daktare keksai. Gerklės neskauda, jaučiamas diskomfortas per visą trachėją, bet skausmai jaučiami labiau krūtinės raumenyse kiek žinau. Šiek tiek neramu, nes nebuvo dar taip jog tie skausmai užsitęsia kelias savaites. O šiaip gerklės skausmas faringitas/laringitas. O tracheitas atsiradęs po bronchito nėra kaip tu sakai du pirštus apmyžt labai lengva liga. Visos jos bjaurios manau. Jeigu kils klausimas, kodėl aš žinodamas daugiau už tave vistiek klausių kitų, atsakysiu jog aš tiesiog tuom domiuosi, man tai įdomu ir forume kreipiausi tam, kad iš daug neteisingų ir teisingų praktiškų atsakymų galėčiau padaryti didesnę santrauką apie ligą, kadangi googlėj įvedus jos pavadinimą sužinosi ne ką daugiau nei paskaitęs virš mano pranešimo parašiusio žmogaus minčių bagaže besisukančių ir atsitiktinumo tvarka skleidžiamų erezijų.

Na visu pirma, tai noreciau pasakyti, kad tracheja ir yra gerkle. O tu cia viska labai jau suplaki :) Gerklos, gerkle (tracheja) ir rykle- tai ne tas pats. Ar butu galima suzinoti daugiau apie ligos pradzia, eiga ir panasiai? Ir kaip suprantu viskas prasidejo nuo bronchito?
Del antibiotiku ilgo vartojimo gali atsirasti visko.. Dazniausiai-zarnyno disbakterioze, nes mirsta ir gerosios bakterijos, todel vartojant atibiotikus profilaktiskai reiketu gerti jogurtukus su gerosiomis bakterijomis:) arba siaip tiesiog kefyra, neapsunkinti virskinimo sunkiu maistu, nes jam ir taip stresas :) Siaip tu geruju bakteriju gali ir vaistineje isigyti. Ilgai vartojant ab sunkiai vitaminai pasisavinami, tad butu galima paplidomai pavartot. Bet cia tik siaip... Taip pat ilgai vartojant antibiotikus gali isiveisti koks grybas. O kur dar alergija jiems...
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 17:28 Nauja žinutė

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
Aš jau pradedu abejoti savo lūkesčiais gauti čia normalų atsakymą. Pabandžiau temą parašyt, vsio gana, daugiau jų gal nekursiu...Sheila dar kažką į temą rašė, o dauguma tai... išradinėjate dviratį arba visiškai neatsakote į klausimą, gilinatės į mane, o ne į mano klausimą... Be to labai jau idiotiškai skamba kai mane dar pradeda vaiku vadinti, beje aš išvis neminėjau jog čia nepagydoma ir labai baisi liga, aš visai ne apie tai kalbu. Jūs į klausimus atsakinėkite, o ne girkitės kokie jūs kieti ir kaip greitai pasveikstate. Jų paklausk ar žino liaudiškų gydymosi būdų, ar jautėtė panašių simptomų, tai jie ble gilinsis į tai jog mano pranešimas koreaguotas arba, kad čia silpna liga... Išvis iš 10 postų gal vienas atitinka temą ir atsako į klausimus. Nafig, būkite žmones, nežinote ką rašyti tai nerašykite, nekurkite to fleimo, nedidinkite savo to skaičiaus žinučių bereikalo.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 18:19 Nauja žinutė

Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Anti rašė:

Aš jau pradedu abejoti savo lūkesčiais gauti čia normalų atsakymą. Pabandžiau temą parašyt, vsio gana, daugiau jų gal nekursiu...Sheila dar kažką į temą rašė, o dauguma tai... išradinėjate dviratį arba visiškai neatsakote į klausimą, gilinatės į mane, o ne į mano klausimą... Be to labai jau idiotiškai skamba kai mane dar pradeda vaiku vadinti, beje aš išvis neminėjau jog čia nepagydoma ir labai baisi liga, aš visai ne apie tai kalbu. Jūs į klausimus atsakinėkite, o ne girkitės kokie jūs kieti ir kaip greitai pasveikstate. Jų paklausk ar žino liaudiškų gydymosi būdų, ar jautėtė panašių simptomų, tai jie ble gilinsis į tai jog mano pranešimas koreaguotas arba, kad čia silpna liga... Išvis iš 10 postų gal vienas atitinka temą ir atsako į klausimus. Nafig, būkite žmones, nežinote ką rašyti tai nerašykite, nekurkite to fleimo, nedidinkite savo to skaičiaus žinučių bereikalo.

Nu pzdc, tu iš tiesų esi toks triznius?
Kaip paklausi taip ir atsakys, kurdamas temą turi tikėtis jog ne visos nuomonės tau bus priimtinos tai kurių velnių čia verki?
Supyko kad vaiku pavadinau... 18 metų dar neįrodo tavo brandumo, snargliojiesi čia kaip vaikas, "tas ne tą parašė", "kitas didina žinučių skaičių"..
Apgailėtina.
Jeigu nori kažko temoje klaust, tai ir klausk, o ne kurk poemas apie nieką ir paskui piktinkis jog niekas nesuprato esmės.
Cituoti
Atsakyti
2009.11.09 18:58 Nauja žinutė

Išgraužk
Išgraužk
Meistras
Nu nu, prakalbai apie amžių pats savąjį slėpdamas dėl neaiškios priežasties Aš ir nesakiau jog 18 metų aš jau patyręs ir išmintingas labai, bet jeigu tau daugiau tai nereiškia jog aplink visi snargliai kuriems mažiau metų nei tau. Aš žmones ne pagal metus vertinu ir ne pagal jų amžių. O tu žodį vaikas naudojai tiesiog norėdamas iškelti save auksčiau manęs kaip ir dauguma internete vartodami šį žodį. Aš nieko prieš jeigu man autobuse pensininkas pasakys "vaikeli, gal gali užleisti vietą", nėra ko pykti, nes pagal amžių aš jam ir į anūkus tikčiau. Bet čia internetas, čia forumas, čia amžius neturi reikšmės ir gali nevadinti kiekvieno, kuris tave apdėjo žodžiai vaiku. Ir apskritai skirk skundus nuo normaliai suformoluotų klausimų. Jeigu tau jie sunkiai įkandami tai taip ir sakyk, nes kaip matai į juos atsakyti nesugebėjai. O jei tu nesugebėjai atsakyt tai dar nereiškia jog aš nemoku klausimo užduoti, galbūt tu nemoki jų suprasi ir atsakyti. Manau dauguma sutiks, kad mano temos klausimai ir apskritai pati tema tikrai suformoluota išsamiai ir aiškiai. Gal tu išvis neskaitai temos esmės? Gal rimtai tu tik paspaudi ant betkurios temos ir rašai iškart, tau tik apšmeišt temos autorių terūpi, išvadinti vaiku, sergančiu anglu ir panašiai. Jeigu parodysi mano temoje nors vieną žodį parodantį skundimąsį ar verkimą kaip tu sakai, aš sutiksiu su tavimi ir nesiginčysiu daugiau. Kažin ar normalu atrodytų jeigu žmogus gatvėje paklaustų tavęs kiek valandų, o tu jam atsakytum "ko čia skundies ir žliumbi vaike, eik į laikrodžių parduotuvę neknisęs man proto". Nejaugi forumas nėra ta vieta kur gali rasti naudingos informacijos? Kodėl tu negalėjai atrašyti pvz kaip sheila atrašė tą ką žinojo. Galbūt man tai nepadės, galbūt aš ne viską darysiu ką ji sakė, bet aš dėkingas už tai, kad pasakė tai ką žinojo. Ir aiškiai žmogus suprato ko klausiu, bent į dalį atsakė temos, o ten kur nežinojo apie tai ir nekalbėjo. O tu tik apdergi, iškreipi ir išvadini vaiku žliumbiančiu . Galu gale jeigu tau neaktuali tema, kokio velnio į ją užklydai?
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai