Santrauka: ka apie tai manote?
Tema sukurta: 2006.09.24 19:42
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.05.16 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

anamaze
anamaze
Naujokas
kiekvienas renkasi pagal savo poreikiu kai kurioms labiau patinka gelis kitom akrilas ir nera cia kuo taip gyncitis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.19 16:29 Nauja žinutė

doviliuxster
doviliuxster
Naujokas
nebutinai salone padaro gerai,nes esu maciusi tokiu klaikiu,kad net baisu.as pati priaugintus nagus tvarkausi pas mamos drauge namuose ir esu labai patenkinta,nes labai kruopsciai padaro,nors pradejo dirbt ti nuo siu metu sausio, ir dailiai nulakuoja,ir pirstai dailiau atrodo.beja mano nagai akriliniai,nes mano manikiurininke pradejo dirbt su juo,o dabar jau isigijo ir gelio,tai gi ruosiuoi ir ji isbandyt.ir beto mano manikiurininke sake kad gelis labiau kenkia nagui nes jis kisamas po lempa ir taip deginama naturalaus nago plokstele.as manau kad kiekviena turi pasirinkt pati kas jai geriau gelis ar akrilas,nes kiek zmoniu tiek nuomoniu.
Cituoti
Atsakyti
2007.07.14 16:02 Nauja žinutė

rimantele
rimantele
Naujokas
as pati esu baigusi nagu priauginimo kursus,ir akrilas nuo gelio skiriasi vienu ingridientu sudetyje,be to akrilas dziusta su oruo gelis su ultravioletiniais spinduliais.akrilas kietesnis uz geli,taciau gelis lankstesnis tai maziau tikimybes kad jis nulus ir pazeis tavo naga.be to nagu priauginimas is mados neiseina,nes visada madinga ispuoseletos rankos
Cituoti
Atsakyti
2007.07.15 20:57 Nauja žinutė

avriliux
avriliux
Pažengęs
geriausi yra geliniai nagaigraziai ir greitai galima prisiauginti nagus ir ypac jei savi neauga luzineja ar pan....trukumas tas kad kainuoja ju priklijavimas ir islaikymas...
Cituoti
Atsakyti
2007.07.15 21:08 Nauja žinutė

welniukeeea
welniukeeea
Pažengęs
buvau gelinius prisiauginus maziau luzta sejp pirma diena buvo tikras kosmaras telefono nesugraibau, duru kodo irgi nepaspaudziu... bet po to pripratau dabar nuosavus auginu pati jau spejo vienas nuluzt o mano drauge buvo akrilinius prisiauginus tai vienas draugas nudegino viena naga su ziebtuveliu o vat gelinius sunkiai sudeginsi
Cituoti
Atsakyti
2007.07.16 09:36 Nauja žinutė

Olenka
Olenka
Didmeistris
o as gelinius nesunkiai sudeginau
Cituoti
Atsakyti
2007.07.16 18:54 Nauja žinutė

welniukeeea
welniukeeea
Pažengęs
man geliniai nedega
Cituoti
Atsakyti
2007.08.06 13:20 Nauja žinutė

kamane
kamane
Naujokas
as tik ka nusiemiau nagus, kuriuos nesiojau 2 metus. Is pradziu dejau delinius, o veliau akrilinius. Tikrai nieko baisaus nera, jeigu turi gara manikiuriste ir klausai jos nurodymu. Tikrai nagai nesugedo. Mano asmeniniai buvo ziaurus, sluksniuodavosi, negalejau pasiauginti, o ilgus nagus dievinu. Taigi , dabar, kad ataugtu grazus ir stiprus mano nuosavi nagai, naudoju nagu "terapija". Tai toks nagu lakas, stiprintojas, kuris atstato nagus po priauginimo. Man nagai nesugedo ir neatrodo baisus. Zadu vel kazkada uzsideti.
Cituoti
Atsakyti
2007.08.13 20:25 Nauja žinutė

Digle
Digle
Naujokas
Man yra lb grazu kj priauginti akriliniai nagai su gelytem akrylinem , is tikruju twarkingai atrodo mano sese augina tj isties grazu
Cituoti
Atsakyti
2007.08.14 15:23 Nauja žinutė

langasidangu
langasidangu
Patyręs
o jus pati?kodel paciai nesinori?
Cituoti
Atsakyti
2007.08.16 13:13 Nauja žinutė

skaidre
skaidre
Naujokas
rimantele, jei netycia perskaitysi mano zinute, gal galetum man parasyti e_mail, noreciau su tavim pasikonsultuoti.. uoga100@one.lt
Cituoti
Atsakyti
2007.08.25 18:12 Nauja žinutė

Aidoolia
Aidoolia
Naujokas
va as kaip tik kita savaite jau planuoju turet gelinius nagus..tik nelabai issivysciusi informacija apie juos..:/ gal galetumet man apie viska tai papasakoti?ar labai sunku priziureti? kur kaune yra geri salonai? ir kokie kainos? ar taip iseina kad kiekviena menesi sueina mazdaug 100lt kai geliniai nagai?
Cituoti
Atsakyti
2007.08.25 18:14 Nauja žinutė

Aidoolia
Aidoolia
Naujokas
labai dekui , jei atsakysit..ir rasykit man i emaila a_k_133@yahoo.com
Cituoti
Atsakyti
2007.10.07 17:00 Nauja žinutė

Evanasencee
Evanasencee
Pradedantysis
Na as pati uzsiauginu nagus,nereikia man ju ten kazkajp dirbtinaj priauginti kaj jie pakankamai uzauga tada juos nudazau nagu kietintoju ,kad stipresni butu,ir tada nuejnu pas manikiurininke kad man juos graziai padajlintu
Cituoti
Atsakyti
2007.10.14 14:13 Nauja žinutė

TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: MissLedi

as tai db sia svaite zadu prisiaugint akrilinius nagus nu man akreliniai grazesni

Jėzus Marija, tau tik 13 metų!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
2007.10.15 20:38 Nauja žinutė

Sacrifice
Sacrifice
Meistras
Originally posted by: TempusVernum

as tai db sia svaite zadu prisiaugint akrilinius nagus nu man akreliniai grazesni

Siaubas, ane? Siaubas, o visuomenei priimtina..
Cituoti
Atsakyti
2007.10.17 07:30 Nauja žinutė

anticaca
anticaca
Moderatorius
Originally posted by: SweetSacrifice

Originally posted by: TempusVernum

Siaubas, ane? Siaubas, o visuomenei priimtina..

o taip... o tas, kurios trumpais nagais baigia pirštais užbadyt
Cituoti
Atsakyti
2007.10.17 08:14 Nauja žinutė

lukrytė
lukrytė
Didmeistris
Originally posted by: rimantele

as pati esu baigusi nagu priauginimo kursus,ir akrilas nuo gelio skiriasi vienu ingridientu sudetyje,be to akrilas dziusta su oruo gelis su ultravioletiniais spinduliais.akrilas kietesnis uz geli,taciau gelis lankstesnis tai maziau tikimybes kad jis nulus ir pazeis tavo naga.be to nagu priauginimas is mados neiseina,nes visada madinga ispuoseletos rankos

butent, ispuoseletos rankos.

o ilgi raganiski nagai dabar ziauriai NEMADINGA ir neskoninga. daugiau skaitykit rimtu straipsniu apie mada, o ne vartykit "top girl", "mergaite" ir panasiu zurnaliuksciu paveikslelius.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.17 10:16 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Lukryte >>> Va ir man išpuoselėtos rankos kažkaip nesisieja su priaugintais nagais.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.19 16:36 Nauja žinutė

kicee
kicee
Naujokas
o man graziausiai yra naturalus va pvz as galiu belekokio ilgio uzsiaugint,lb retai nuluzta jei kam gan gerai auga tikri nagai tai tikrai nepatarciau prisiaugint,o ir lb didelio grozio nera( na man bent nepatinka kad jie lb stori buna). o siaip nagai kaip nagai.
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai