Santrauka: Kokie pigus ir geri, ir del paakiu
Tema sukurta: 2014.10.28 11:13
2014.10.28 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lian555
Lian555
Naujokas
Sveiki ! Reika pagalbos. Na man tik 13 ir zinau jog tikrai netureciau dazytis. Istikruju tai kartais tik blakstienas pateplioju. Bet mano paakiai dazniausiai rytais buna pajuode. Manau jog tai genai kuriuos paveldejau is tecio. Vat mamai tokio dalyko kaip paakiu maskuoklis net nereikia, taciau as rytais atrodau kaip zombis. Noreciau pasiteirauti kokiu zinote pigiu maskuokliu paakiams kad bent kiek paslepciau, tikrai profesionaliu priemoniu nepirksiu, reikia kazko pigaus paprasto ir lengvai naudojamo. Taip pat ir kelis spuogelius butu neblogai uzmaskuoti. Reiketu tokio kuris gerai ziuretusi ir nereiketu ant jo pudros maklevoti. Tiesiog uztepi siek tiek ir jau geriau atrodo. Domina ir kaina. O gal zinote kokiu lengvu priemoniu ka daryti kad paakiai nebutu tokie pajuode ? Na zodziu pagelbetu betkokia informacija. Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CitrinuteInfo
CitrinuteInfo
Pradedantysis
Sveika.

Dėti panaudotus arbatos (juodosios/žaliosios) maišelius rytais. Dar galima agurkų arba bulvių griežinėlius palaikyti ryte.

Dėti šaldomus kompresus (pvz šaukštus 1 min palaikyti šaldiklyje ir užsidėti, ant vokų).

Galima bandyti kas vakarą patepti paakius su migdolų aliejumi. Ryte nuplauti

Per dieną gerti vandenį, kad oda nedehidratuotų. Laiku miegoti ir laiku keltis.

O dėl pigių kosmetinių priemonių ir šiaip kosmetinių priemonių, reikėtų paklausyti: http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1011175598

Išsireiškimas: kap zombis - sau ar kitiems taip atrodai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ar gerai išsimiegi, pakankamai ir sveikai maitiniesi, nesergi mažakraujyste? Jei ne, gali mėginti naikinti pagal citrinutes info. Gali bandyti veido kremą su atspalviu, lengvesnis nei kreminė pudra, bet ir maskuoja kiek silpniau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lian555
Lian555
Naujokas
Del sveikos mitybos-na maitinuosi toli grazu nesveikai taciau dabar stengiuosi valdyti kuo sveikiau siuo metu atsisakiau mc'donaldu, cipsu ir kt gteito maisto na bet negaliu teigti kad maitinuosi sveikai. Tikrai mazakraujyste ar pan nesergu kiek zinau del sios ligos esu rami. Aciu labai uz patarimus. Del to zombio Na istikruju taip atrodau tik sau, taciau beveik kiekviena ryta na kaip ir visos paaugles nesu isimiegojusi taigi su kaikuriom draugem tai aptariam ir jau ne viena karta man drauge tiesiog pasake: 'jo, matosi kad nelabai pamiegojus'', nera taip kad man del to labai blogai, ir del kitu nuomones as neimu i galva, tiesiog man paciai butu geriau jeigu tie paakiai nebutu pamele, kazkada bandziau kiekviena ryta su saukstu saldyt taciau dazniausiai jis nuim paburkimus, o melyna spalva toliau sviecia. Kartais su tokia kaip ir tamsesne rusva. Na zodziu, turbut supratot. Labai aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.17 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabyteez
gabyteez
Naujokas
Jei ieškai pigesnių paakių maskuoklių tai ieškot droguose, eurokuose ir tikrai rasi yra tokių firmų kaip Esence, Catrise, Manhatan yra tikrai nebrangios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai