Tema sukurta: 2007.07.27 19:11
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.09.19 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

eglutee
eglutee
Naujokas
Originally posted by: Escada

taigi ką manote apie šiuos šunyčius ? tai tik mados auka ar mielas šuniukas? Patinka, ar ne? Kodėl? Laukiu jūsų nuomonių

Manau kad tai patys nuostabiausi ir graziausi suniukai taip pat pati darau jiem ir kitiem ilgaplaukiam suniukam kaspinelius taigi jei kas domisi tegul raso internetiniu elektroniniu adresu eega@one.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.19 19:44 Nauja žinutė

eglutee
eglutee
Naujokas
siulau jorksyro terjierams,si cu ir kt. kaspinelius ivariu spalvu jusu nuoziura su svarovskio kristalais,perliukais... noredami galite kreiptis eega@one.lt
Cituoti
Atsakyti
2007.09.21 18:14 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
Kedra

Cia sutiksiu "Nei vienas neprižiūrėtas šuo ne šeimininkui nėra simpatiškas. VISUS šunis reikia prižiūrėti ir nesvarbu ar ilgas plaukas, ar trumpas, tik jau skiriasi tos priežiūros lygis. ". BUTENT - skiriasi prieziuros LYGIS. Kokia bolonka reikia sukuoti kasdien nes kitaip atrodys klaikiai, o as savo stafa isvis nesukoti galiu is esmes.
"ikišiol negaliu atsidžiaugti, akd turiu tokį nuostabaus charakterio ir būdo šunį ir dauguma sutiktų jorkų yra tokie pat nuostabūs ir nepakartojami šunys. "
Suprantu tavo euforija isigijus suniuka... Tik is tikruju kiek teko matyti tu jorku tai visu pirma jie nera draugiski visu antra ju charakteri nepavadinciau nuostabiu o ir protu jie nepasizymi... O beja jorkai apie kuriuos sneku ne is gatves o su dokais ir pan.
"nebūtina tris kart per dieną vesti į lauką - yra palutės, smėliukai"
Siaubas! Suo sika namuose!Baisu net girdeti !
"O ir apkirpimas kirpykloje nekainuoja kosmiškai" Vien apkirpimas kirpykloje kainuoja apie du simtus... Ne pacioje brangiausioje.
" Natūralus maistas nėra visokie kotletukai,sriubytės, bulvytės, tai ATLIEKOS! Ir pabrėžiu, jų negalima duoti NĖ VIENAM šuniui. Nors mano jorkė dar ne tokių dalykų yra 4mėn. būdama prisirijusi, ir ačiū dievui nieko!"
Siaubas vel gi Supranti ka rasai? Mane juokina tokie dalykai - tipo zmogui ar vaikui galima valgyti kotletus o suniukui ne?Nu joIs tikruju suo gali valgyti viska(beveik viska neskaitant alkogoliniu gerimu ir labai jau specifisku patiekalu) ka ir zmogus. Aisku turi buti tam tikros ribos ir proporcijos - negalima pvz suns maitinti vien duona ar vien kotletais, nes maistas turi buti bent jau minimaliai subalansuotas... Bet juokas ima kai nusisneka - ak suniui negalima duoti nieko apart sauso edalo kitaip jis vems ir pan. Jei suo sveikas tai nuo normalaus valgio jis nevems, jei jis ligotas ji reikia gydyti. Ar neateina i galva kad sunys buvo maitinami visa zmonijos istorija NE sausu edalu o zmogisku valgiu(kuri tamsta vadina atliekomis - idomi teorija zmones gali valgyti atliekas o suo ne ir buvo ir sveiku ir graziu sunu... O dabar kai kuriuos popina cackina i uzpakali buciuoja tik spec maistuku maitina ir gyvunas pridveses be apetito vaiksto... Tiek as tiek mano pazistami ir draugai maitinam sunis ivairiapusiskai - as pvz duodu ir sauso edalo ir vitaminu ir savo valgio... Vienas mano geras draugas didelio veislyno savininkas(veislynas ne LT)irgi taip maitina savo visus sunys - konkurentai atsistebeti negali - sunys sveiki zvalus kailis blizga kaip sintetinis(be jokiu ten kondicionieriu)...Aisku as nezinau kaip su tais mazais sunimis - gal juos tik juodais ikrais ir galima maitinti
"Jorkai nėra pagalviniai šuniukai, kurie tinka tik gulėti ant pagalvėlių ir sėdėti krepšiuose" Aha dar jie yra tinkami lakstyti po laukus O ka NAUDINGO gali nuveikti toks suo?naudingo seiminkui o ne sau paciam?
Cituoti
Atsakyti
2007.09.22 21:32 Nauja žinutė

Kedra
Kedra
Naujokas
Originally posted by: Vlad

Kedra

1.Suprantu tavo euforija isigijus suniuka... Tik is tikruju kiek teko matyti tu jorku tai visu pirma jie nera draugiski visu antra ju charakteri nepavadinciau nuostabiu o ir protu jie nepasizymi... O beja jorkai apie kuriuos sneku ne is gatves o su dokais ir pan.

"nebūtina tris kart per dieną vesti į lauką - yra palutės, smėliukai"

2.Siaubas! Suo sika namuose!Baisu net girdeti !

3."O ir apkirpimas kirpykloje nekainuoja kosmiškai" Vien apkirpimas kirpykloje kainuoja apie du simtus... Ne pacioje brangiausioje.

4." Natūralus maistas nėra visokie kotletukai,sriubytės, bulvytės, tai ATLIEKOS! Ir pabrėžiu, jų negalima duoti NĖ VIENAM šuniui. Nors mano jorkė dar ne tokių dalykų yra 4mėn. būdama prisirijusi, ir ačiū dievui nieko!"

Siaubas vel gi Supranti ka rasai? Mane juokina tokie dalykai - tipo zmogui ar vaikui galima valgyti kotletus o suniukui ne?Nu joIs tikruju suo gali valgyti viska(beveik viska neskaitant alkogoliniu gerimu ir labai jau specifisku patiekalu) ka ir zmogus. Aisku turi buti tam tikros ribos ir proporcijos - negalima pvz suns maitinti vien duona ar vien kotletais, nes maistas turi buti bent jau minimaliai subalansuotas... Bet juokas ima kai nusisneka - ak suniui negalima duoti nieko apart sauso edalo kitaip jis vems ir pan. Jei suo sveikas tai nuo normalaus valgio jis nevems, jei jis ligotas ji reikia gydyti. Ar neateina i galva kad sunys buvo maitinami visa zmonijos istorija NE sausu edalu o zmogisku valgiu(kuri tamsta vadina atliekomis - idomi teorija zmones gali valgyti atliekas o suo ne ir buvo ir sveiku ir graziu sunu... O dabar kai kuriuos popina cackina i uzpakali buciuoja tik spec maistuku maitina ir gyvunas pridveses be apetito vaiksto... Tiek as tiek mano pazistami ir draugai maitinam sunis ivairiapusiskai - as pvz duodu ir sauso edalo ir vitaminu ir savo valgio... Vienas mano geras draugas didelio veislyno savininkas(veislynas ne LT)irgi taip maitina savo visus sunys - konkurentai atsistebeti negali - sunys sveiki zvalus kailis blizga kaip sintetinis(be jokiu ten kondicionieriu)...Aisku as nezinau kaip su tais mazais sunimis - gal juos tik juodais ikrais ir galima maitinti

"Jorkai nėra pagalviniai šuniukai, kurie tinka tik gulėti ant pagalvėlių ir sėdėti krepšiuose" Aha dar jie yra tinkami lakstyti po laukus O ka NAUDINGO gali nuveikti toks suo?naudingo seiminkui o ne sau paciam?

1.Tai dar tik įrodo, kad NEPAŽĮSTI jorkų. tai kad pamatai gatvėje ar koks draugas/ė turi ir porą kart tą šunelį paglostei nereiškia, akd juos pažįsti. Visokių dabar jų yra priveista, bet kiek aš pažįstų, o tokių yra tikrai labai nemažai, rengiam meetus , bet ne apie tai tema. Visi buvo puikūs, linksmi šunys.
2. Galima į viską žiūrėti lanksčiau ir pamiršti tą kaimo požiūrį Mano jorkė namuose nedaro ir į lauką eina ir per didžiausius šalčius, kai buvo -20C, bet man yra visiškai tas pats kur savo reikalus atlieka kitų augintojų šunys - manęs tai neliečia.
3.Nu jau nujau... Kur čia tokios kainos - galima būtų sužinoti konkretų kirpyklos pavadinimą? Kai domėjausi Pet Style, tai išmaudymas ir ausyčių/kojyčių/bikini zonos apkirpimas kainuoja +-50Lt(man buvo pasakyta tokia kaina, klausiau pan. prieš pusę metų), Jorkų rojuje tas pats tik kaina apie 30Lt. Pabrėžiu, kad Pet style yra laikoma, kaip čia išsireiškus prestižiniu salonu. Vadinasi pas ne tokio garsaus vardo kirpyklas galima apsikirpti pigiau. Kirpimas westie york stiliumi kainuoja apie 120Lt.(ir tai paprastesnėje kirpykloje būtų turbūt ir pigiau dar). taip, kad nereikia skiesti pasakų apie nerealias kainas.
4.Dar siūlau nepamiršti, kad šuns ir žmogaus skrandžiai skiriasi. pvz. šunys nevirškina laktozės, o ką jau kalbėti apie šių individų poreikius. Ar suvoki ką kalbi - šunį šerti kotletais sriubytėmis su prieskoniais? Greičiausias kelias prie gastrito ir kitų ligų. Suprantu, kad neišprūsę žmonės tokius dalykus kalbėtų, na bet žmogus dalyvaujantis forumuose... Tikrai taip, seniau šunys šeriami koltetais buvo labai gražūs, sveiki ir... gyvendavo po penkis metus. Čia jau būdavo šuns senatvė Nenoriu kartotis, nes labai išsami diskusija jau buvo čia http://www.biteplius.lt/lt/2fo...440114.161-=(585210497 siūlau pasiskaityti viską nuo pradžios iki galo, nes jau atsibodo pasakoti kuo skiriasi natūralus maistas šuniui nuo kotletų ir sriubų nuo žmogaus stalo. Kiekvieno pasirinkimo laisvė kuo šerti šunį - atliekomis ar šuniui subalansuotu maistu, bet nereiktų skatinti ir kitų savo šunis šerti kotletais, kauliukais ir visomis kitomis ATLIEKOMIS nuo žmogaus stalo. Ar gali man pasakyti kas naudingo(jau nešneku apie prieskonius, riebalus ir kitus dalykus šuniui neįsveikatą) yra pvz. kotlete? Net ir sveikiausią šunį šeriant atliemokis gali labai greitai iššaukti gastritą ir kitas skrandžio problemas. Kada žmonės nustos šunis lyginti su žmogumi - ir skrandis, ir mitybos poreikiai LABAI skiriasi. Tai, kas yra naudinga žmogaus organizmui, nereiškia, kad tinka ir šuniui. dar kart kartoju RAW, BARF šunį šerti yra labai gerai, bet ne ATLIEKOMIS.
Cituoti
Atsakyti
2007.09.23 10:10 Nauja žinutė

Kedra
Kedra
Naujokas

Kedra

1. Aha dar jie yra tinkami lakstyti po laukus
2.O ka NAUDINGO gali nuveikti toks suo?naudingo seiminkui o ne sau paciam?

1. jei tik šeimininkas nori - laisvai
2. Jei man reiktų apčiuopiamos naudos, aš auginčiau kiaules, karves, vištas. Bet man to nereikia, tad auginu šunį kompanjoną, draugą, kuriam nekeliu kažkokių tai reikalavimų ir kad duotų apčiuopiamą naudą. Ir vokiečių aviganis nebuvo auginamas kažkokiai tai naudai ar sargavimui - tam yra signalizacija, kiti būdai. Visų pirma šuo man yra draugas, o jei tu ieškai naudos, apčiuopiamos naudos, tai ne tą gyvūną pasirinkai. O ką tau stafas padaro naudingo? Ar iš draugų irgi ieškai naudos?
Cituoti
Atsakyti
2007.09.24 16:58 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
Kedra

Na matyt tau labai pasiseke su jorkaisO gal jei kaip rasai rengiat mitus ir kt tai visi jorkai ten grynaveisliai o ji grynaveislis tai didesne tikimybe kad gyvuno psichika bus stabilesne... O as darau savo isvadas is to ka matau - kaip tu jorku seimininkai prisisaukti negali ir laksto paskui juos po pievasKaip jorkai urzgia ant seimininku nes va nenori tuo momentu ant rankyciuAisku GAL ten buvo NETEISINGI jorkai ka as zinauBet mano nuomone kol kas butent tokia.
"Galima į viską žiūrėti lanksčiau ir pamiršti tą kaimo požiūrį" Tipo kaimo poziuris tai kai suo nesika namuose?
Man tai nenormalu kai suauges vyresnis nei penki-sesi menesiai suo reguliariai daro namuose. Kvapas dar tasTeko pas tokius zmones su pudeliu uzsukti i svecius
pasaku as neseku niekadO kas liecia kainas - tiesiog parasiau ka girdejau is zmoniu. pats jorku neturiu ir ju asmeniskai nekirpauGal viskas brangsta sakau
Kas del sunu maisto tai as sneku ne teoriskai bet is asmeniskos bei kitu zmoniu patirties. Turiu savo sunis ir nesigirdamas galiu pasakyti kad mano rajone jie graziausi - visi lenda kuo as seriu suzinoti kaip priziuriu. Nuo mazens nieko nesirgo, kailis blizga, aktyvus netgi hyperaktyvusDraugai irgi problemu su sunimis neturejo... O seriu - duodu sauso edalo kartais kai esu ypac uzsiemes... Matai suniui reikalinga ir druska ir pan dalykai. Cia as del prieskoniuAisku yra patiekalu alia charco sriuba kuriu sunims duoti nereiketu.bet tokiu nera itin daug ir jie labai specifiski.
"nereiktų skatinti ir kitų savo šunis šerti kotletais, kauliukais ir visomis kitomis ATLIEKOMIS nuo žmogaus stalo"
O ka reikia skatinti serti sausu edalu?To edalo propaganda totaliAs irgi buna duodu to edalo kai esu ypac uzsiemes bet ar zinai kas buna jei ilgai suni serti edalu? Jo skrandis paskui nevirskina NIEKO apart edalo - atrofuojasi siek tiek. Ir paskui suo nuo sausainio vems... Ne itin linksmai gaunasi. Kas del edalo tai yra daug falsifikacijos - padirba net Rojali ir Hillsa o paskui zmones skundziasi kad suo vidurioja nuo edalo ar vemia ar kokios ligos issivysto.. Bet aisku geriau rojalas nei koks Pedigree ar kitas marketinis maistas nes...reikia bent karta pamatyti is ko jis daromas yra
Kas naudingo kotlete?Na visu pirma riebaliuku suniui irgi reikia siek tiek. Visu antra kotlete yra mesa(baltymai). Visu trecia as asmeniskai i kotletus prieskoniu apart cesnaku nededu o cesnakai suniui labai sveika. O visu ketvirta nesakau kad maitinu sunis tik kotletais - buna duodu buna neduodu.
Kas del kaulu tai cia ne edalas o tipo toks zaidimas gaunasi... Ir tai kai kuriems sunims ju duoti negalima...Mano tada dar dvieju menesiu stafas isigudrindavo atkramtyti didelius gabalus nuo storiausiu kaulu ir juos praryti
"Visų pirma šuo man yra draugas, o jei tu ieškai naudos, apčiuopiamos naudos, tai ne tą gyvūną pasirinkai. O ką tau stafas padaro naudingo? Ar iš draugų irgi ieškai naudos? "
Draugus as renkuos pagal paziuras ir pomegiusSu jorkais ar bolonkem as bendru pomegiu tikrai netureciau
Ka stafas padaro naudingo? Suauges stafas tai gera apsauga ir seimininkui ir turtui.
Cituoti
Atsakyti
2007.09.27 16:29 Nauja žinutė

Savolita
Savolita
Patyręs
Šlykštūs padarai. Ir taip jau selekcininkų subjauroti, tai dar šeimininkų pastoviai kankinami iš visų ribų išeinančia "meile" - "grožio salonais", kaspinukais, kosmetinėm procedūrom... Šunų net neprimena, kažkoki pūkiniai žaisliukai, tik kad dar ėda ir š..a.
Cituoti
Atsakyti
2007.09.27 16:57 Nauja žinutė

nemaloni
nemaloni
Moderatorius
Originally posted by: Savolita

Šlykštūs padarai. Ir taip jau selekcininkų subjauroti, tai dar šeimininkų pastoviai kankinami iš visų ribų išeinančia "meile" - "grožio salonais", kaspinukais, kosmetinėm procedūrom... Šunų net neprimena, kažkoki pūkiniai žaisliukai, tik kad dar ėda ir š..a.

nu kai kam juk reikia islieti savo svelnuma... smagiau negu plastmasine lelyte sukuot...
Cituoti
Atsakyti
2007.09.27 20:38 Nauja žinutė

Savolita
Savolita
Patyręs
Suprantama... Tik nemanau, kad šitie sutvėrimai įsigyjami dėl švelnumo pertekliaus... Jei kalbėtume apie švelnumą ir "mylavimą" tam užtektų iš prieglaudos paimto mažo "kieminuko"...
Cituoti
Atsakyti
2007.09.28 10:36 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
agiesha

Taip. Is dalies sutinku - geriau mazas suniukas nei sakysim kokia juros kiaulyte - nes vistiek bus protingesnis supratingesnis idomesnis...

Savolita

Jorkai ir pan. tai yra mada... Jau paskutiniu metu ne karta maciau laikrasciuose zurnaluose ir kt straipsnius apie jorkus - juos perka LT izymus zmones... Giriasi kiek isleidzia ju kirpimui papuosalams kvepalams ir pan dalykams... Nu tiesiog kai kam yra kieta tureti madinga suni ir tiek. Jiems ir kilmes dokumentas yra ne irodymas tuo kad suo veislinis stabilios psichikos ir t t o irodymas savo kietumo - va koks mano suo brangus
"Šlykštūs padarai. Ir taip jau selekcininkų subjauroti, tai dar šeimininkų pastoviai kankinami iš visų ribų išeinančia "meile" - "grožio salonais", kaspinukais, kosmetinėm procedūrom... Šunų net neprimena, kažkoki pūkiniai žaisliukai, tik kad dar ėda ir š..a. "
O cia as visiskai sutinku! Kam kankinti gyvunus?Ar suniukui gali patikti visi tie kaspineliai ant galvos veriniai ant kaklo... Puosnios sukneles(nekalbu apie rubus saugancius nuo salcio - bet puosnios suknios peniuarai slepetes ir pan dalykai tikrai nepatinka gyvunui!)
Cituoti
Atsakyti
2007.09.28 14:05 Nauja žinutė

nemaloni
nemaloni
Moderatorius
puosnios suknios peniuarai slepetes ir pan dalykai tikrai nepatinka gyvunui!)

zinok, kitiems patinka. kaip pripratinsi. ir suo kariamas ypranta
Cituoti
Atsakyti
2007.09.28 19:06 Nauja žinutė

Savolita
Savolita
Patyręs
Vlad,
aš tai labai puikiai suprantu.
Gerai, kad mano stafui nereikia nei kaspinukų, nei suknyčių.
Cituoti
Atsakyti
2007.09.29 18:18 Nauja žinutė

Snoofles
Snoofles
Pradedantysis
Gera minty Savolita pakisai. Pamenu kai augindavau pudelius tai suneliai prisikankindavo kol juos ismaudydavau, isfenuodavau ir dar + i kirpykla nuvesdavau.

O jurksyrai daro naudos tokios,kad D. Britanijoj buvo laikomi gaudyti pelems
Cituoti
Atsakyti
2007.09.29 18:26 Nauja žinutė

Snoofles
Snoofles
Pradedantysis
Originally posted by: Kedra

Originally posted by: Snoofles

Dabar siuo metu sunu neauginu. Taciau su kaimynes Griunendaliu veisles kalyte , keletu giminaiciu sunimis labai daznai tenka buti prie kliuciu ruozo. Priklausau Siauliu kinologu draugijai. Turejau veislyna "Zydrasis perlas" auginau nykstukinius pudelius .

O jorkais teko dometis. Tai ka suzinojau, ta parasiau. Taciau juk nepriziureti jorkai yra visai negrazus (mano nuomone).

Gal būtų galima sužinoti šaltinį ar autorių tokių nesąmonių? Nesuprantu kaip žmogus, veisęs šunis, gali rašyti tokius visiškai nepagrįstus dalykus "iš lempos". Nei vienas neprižiūrėtas šuo ne šeimininkui nėra simpatiškas. VISUS šunis reikia prižiūrėti ir nesvarbu ar ilgas plaukas, ar trumpas, tik jau skiriasi tos priežiūros lygis. Hm, nekirptas, nemaudytas, nešukuotas pudelis irgi atrodo ne itin simpatiškai, kaip ir dauguma veislių, kurios reikalauja daugiau kailio priežiūros...

Labai džiaugiuosi, kad prieš 1,5 metų padariau tokią didelę "klaidą" ir įsigijau jorką. Dar ikišiol negaliu atsidžiaugti, akd turiu tokį nuostabaus charakterio ir būdo šunį ir dauguma sutiktų jorkų yra tokie pat nuostabūs ir nepakartojami šunys.

Dar kalbant apie madą ir vis skambų pasisakymą: "Praeis mada ir bus išmesti į gatvę..."

Užsienyje(tolimesniame) jorkai taip pat yra labai populiarūs šunys tik būtent dėl savo super energingo būdo, dažniausiai jie yra trumpai kerpami. Tai tik pas mus ta "mada" atėjo neseniai. Nesuprantu kaip šuo gali būti mada - tieisog yra populiaresnės veislės, kurios išpopuliarėja dėl tam tikrų dalykų. Anksčiau žmonėms pagrinde reikėjo sargo - buvo mada vokiečių aviganių, rotveilerių, dobermanų ir pan. Dabar žmogaus gyvenimo būdas keičiasi, vis daugiau žmonių gyvena mieste, tad atitinkamai ir poreikiai kalbant apie šunis skiriasi. Išpupuliarėjo mažųjų veislių šuneliai, nes su jais lengviau, kadangi gali beveik visur kartu keliauti, nebūtina tris kart per dieną vesti į lauką - yra palutės, smėliukai(na šiuo reikalu kalbant, mano nuomone , kad ir mažas šuo, bet būtinai turi bent kartą per dieną prasimankštinti lauke, pakvėpuoti grynu oru, bet čia jau šeimininkų reikalas). Iš TAMSUOLIŠKUMO ir į poniutes žmonės prisižiūrėja susidaro nuomonę, kad jorkas tai pagalvinis šuo. Anaiptol taip nėra, tai toks pat narsus ir energingas terjeras, tik kad žiurkių jau nebėra reikalo gaudyti Nors maniškė dar ikišiol labai mėgsta varlytes pagainioti jeigu jau rengti, tai kodėl gi neaprengi gražiai? jeigu jau būtina rišti plaukus(kad nelįstų ir nedirgintų akyčių), kodėl gi neįrišus kaspinėlio? Beje maniškė jorkutė labai mėgsta per šalčius rengtis, tada gali su kombinezoniuku daugiau laiko lauke praleisti ir nesušalti.

Galima paklaust? kaip suo gali MEGTI rengtis. Nebent seimininkui tai jau labai patinka. Mano nuomone suo yra SUO ir turi juo likti. Suprantu toiterijeru seimininkus. Sunelio kailis labai trumpas. Tai ir renkti prisireikia, o kam jorksyrui kuris turi plaukus i kuriuos gali vos ne visas isivyniot?
Cituoti
Atsakyti
2007.09.29 19:41 Nauja žinutė

Savolita
Savolita
Patyręs
Vlad labaiteisingai pasake,kad nereikia nesamonem vadinti aprangos nuo salcio.As ir savo suni aprengiu specialia striuke,kai lauke salta,nes jo labai trumpas kailis, labai sala ziema. Bet sukneles, kaspinukai... Slykstu...
Cituoti
Atsakyti
2007.10.14 18:04 Nauja žinutė

Snoofles
Snoofles
Pradedantysis
As supratau,kad tu cia apie suknytes o ne apie paltukus nuo salcio
Cituoti
Atsakyti
2007.10.27 20:09 Nauja žinutė

angelina
angelina
Pažengęs
Nepatinka man jorkai.
Grazus paziureti,bet tik kaip i zaisliuka. sunimi jo net nepavadinciau.
Be to- kazkada sie sunys buvo auginami ziurkems gaudyti
Cituoti
Atsakyti
2007.10.27 20:10 Nauja žinutė

angelina
angelina
Pažengęs
Cituoju- Apibūdinimas:
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Buvo: Žiurkininkas
Dabar: Namų šuo
Kūno aukštis ties ketera: 18 - 23.5 cm
Svoris: 2.5 - 3.5 kg
Gyvenimo trukmė: 14 metų
Veislės istorija: populiariausias pasaulyje terjeras pasirodė XIX a. pradžioje Jorkšyro Vest Raidingo rajone, veisėjams siekiant išvesti žiurkininką, kurį būtų galima nešiotis kišenėjė. Greičiausiai buvo kryžminami juodieji su įrudžiu, Peizlio ir Klaidsdeilio terjerai.
Cituoti
Atsakyti
2007.10.28 10:50 Nauja žinutė

Snoofles
Snoofles
Pradedantysis
As kartais susimastau kuo tie sunys tokie populiarus. Yra daug panasiu veisliu pvz. Si Cu. Dar ir Spicai faini. Atrodo,kad be jorku daugiau nieko ir nera
Cituoti
Atsakyti
2007.11.01 09:42 Nauja žinutė

laurao
laurao
Naujokas
na zinoma yra bet taj parasyta kitose frm man atrodo as pati labaj norejau jorkiuko ir gavau is tikruju gavus bet koki suni namie pasidarys ne taip nuobodu ir jei gu tu to jorkiuko neispuosi kaip leles tai jis ir bus fajnas taciau kai kurie zmones tikrai su tais papuosimais persistengia.....
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai