Santrauka: Antras ir pirmas pasaulinis
Tema sukurta: 2007.03.05 21:39
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.06.18 07:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

BeveikČia
BeveikČia
Meistras
patiko " mes buvome kariai".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.19 20:28 Nauja žinutė

zoRa3
zoRa3
Patyręs
dievinu filmus apie kara,o ypač kur veiksmas vyksta juroje.U-571 man labai patiko,9 rota,Pearl Harbol,gelbstint eilini Rajena,gelmese,raudona plonyte linija ai ir dar daug kitu
Cituoti
Atsakyti
2007.10.29 02:27 Nauja žinutė

grafas111
grafas111
Naujokas
gal kas nori ziureti filmus online,sarasas-blogas.lt/grafas111
Cituoti
Atsakyti
2007.10.29 02:30 Nauja žinutė

grafas111
grafas111
Naujokas
ar mate kas filma "1941"-geras ir priedo komedija
Cituoti
Atsakyti
2007.10.31 09:50 Nauja žinutė

Bfly
Bfly
Meistras
Kaip tik pries keleta dienu ziurejau "Mirties akademija" apie vokieciu to laikotarpio karininku mokykla. Ziaurus filmas, nesitiki, kad taip galejo buti is tikruju. Dar olandu "Juodoji knyga" ispudingas, ten apie zydu gaudyma pasauliniu karu metais. Ispudingas ne spec. efektais, bet mintim ir ivykiais. Tokio tipo filmai man kur kas idomesni, nei holivudines karo imitacijos.
Cituoti
Atsakyti
2007.11.21 19:54 Nauja žinutė

RoManTika
RoManTika
Pradedantysis
man patiko priesas uz vartu.. apie Stalingrado musi per II pasaulini.. Geras
Cituoti
Atsakyti
2007.11.21 20:11 Nauja žinutė

onewildflower
onewildflower
Patyręs
"U-751", "Geblstint eilini Rajena", "Mes buvome kariai", "Perl Harboras", "Kalbantys vejui", "Patriotas", "Plonyte raudona linija" - tai mano vienos megstamiausiu kariniu dramu
Cituoti
Atsakyti
2007.11.22 10:11 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: onewildflower

"U-751", "Geblstint eilini Rajena", "Mes buvome kariai", "Perl Harboras", "Kalbantys vejui", "Patriotas", "Plonyte raudona linija" - tai mano vienos megstamiausiu kariniu dramu

prie situ isvardintu,kurie visi man aptiko, dar galeciau paminet saules asaros (tears of sun), juodojo vanago zutis (black hawk down), harto karas (hart's war).

beje, onewildflower,esi bon jovi gerbeja,o filmo ,kuriame jis vaidino,pavadinima paemei ir sumaisei... negerai,negerai U-571,o ne 751
Cituoti
Atsakyti
2007.11.22 13:22 Nauja žinutė

onewildflower
onewildflower
Patyręs
Originally posted by: Rennais

Originally posted by: onewildflower

prie situ isvardintu,kurie visi man aptiko, dar galeciau paminet saules asaros (tears of sun), juodojo vanago zutis (black hawk down), harto karas (hart's war).

beje, onewildflower,esi bon jovi gerbeja,o filmo ,kuriame jis vaidino,pavadinima paemei ir sumaisei... negerai,negerai U-571,o ne 751

nesityciok, cia viskas per ta skubejima , beje ir tavo isvardinti filmai iena i mano megstamiausiu filmu sarasa
Cituoti
Atsakyti
2007.11.22 14:36 Nauja žinutė

Rennais
Rennais
Moderatorius
nesitycioju,as tik siaip bjauraus charakterio ir megstu kabinetis pire zodziu
Cituoti
Atsakyti
2007.11.23 12:17 Nauja žinutė

Noesta
Noesta
Pradedantysis
Baisiai tie kariniai filmai nepatinka. Užteko pasižiūrėti „Gelbstint eilinį Rajaną" - pirmą valandą tai gerai buvo, o paskui kitas dvi neįsivaizduojamai keikiausi ir liūdna buvo, nes nušovė patį fainiausią personažą, kurį vaidino mano mėgstamiausias aktorius Vinas Dieselis. Ir dar taip kvailai jo personažas buvo. Galėjo palikti gyvą, tikrai būtų filmą pagyvinęs, ten daugiau buvo neįdomių veikėjų, kurie galėjo žūti. Va nuo tada ir nemėgstu karinių filmų.
Cituoti
Atsakyti
2007.12.03 12:16 Nauja žinutė

Nepilnamete
Nepilnamete
Pažengęs
bent man tikrai labai patiko "pearl harbor"
Cituoti
Atsakyti
2008.01.03 08:20 Nauja žinutė

hollow
hollow
Meistras
vat sito zanro filmai man patinka labiausiai. juose begalo daug jausmo, isgyvenimu, veiksmo,.. viskas viename. esu labai daug kariniu filmu macius, praktiskai visus, kuriuos cia vardinot, tik as daznai pamirstu pavadinimus;] karas toks virpinantis sirdi dalykas, tad ziurint filma, perskaitytos knygos privercia dar labiau pajaust ta dvasia, kuri tvyrojo fronte, zmoniu viduje.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.07 22:10 Nauja žinutė

kablelis
kablelis
Meistras
Originally posted by: Jason

ozkyte, patinka kai mina nutraukai abi kojas, ir rodo kaip zarnos pilve matosi?

Davido Gemelo knygu neskaitei? Jis raso apie zarnas kurio matosi. O kariniai filmai man ZIAURIAI patinka. bet pirmo ir antro pasauliniu karu per daug siuolaikiski. man labiau patinka "jojamasis" karas. Labai patiko "patriotas"
Cituoti
Atsakyti
2008.01.09 12:09 Nauja žinutė

MaGiC
MaGiC
Pažengęs
priesas uz vartu!!!!!!!!!
Cituoti
Atsakyti
2008.03.20 11:19 Nauja žinutė

Aifaa
Aifaa
Pradedantysis
Dievinu filmus susijusius su antruoju pasauliniu karu, labai patiko: "Perl Harboras", "Šindlerio sarašas" (bejei r knygą šią skaičiau, "Hitleris:blogio šaknys", dar kelis esu labai įdomius mačiusi, bet jų pavadinimai nelabai įsiminė..
Reiks gauti kelis čia išvardintus filmus
Cituoti
Atsakyti
2008.04.17 18:14 Nauja žinutė

Nakciuke
Nakciuke
Pažengęs
o man kariniai nepatinka ir neziuriu tokiu,jie traumuoja mano psichika
Cituoti
Atsakyti
2008.04.18 11:39 Nauja žinutė

DoGmA
DoGmA
Meistras
Originally posted by: Aifaa

Dievinu filmus susijusius su antruoju pasauliniu karu, labai patiko: "Perl Harboras", "Šindlerio sarašas" (bejei r knygą šią skaičiau, "Hitleris:blogio šaknys", dar kelis esu labai įdomius mačiusi, bet jų pavadinimai nelabai įsiminė..

Reiks gauti kelis čia išvardintus filmus

jo man irgi su 2 pasauliniu liuks filmai.
Cituoti
Atsakyti
2008.04.22 08:10 Nauja žinutė

Bfly
Bfly
Meistras
Pastaruoju metu ziuredama tokius filmukus apie kariskius, truputi per daug asmeniskai priimu (logiskai galvojant), mat turiu savo pasonej kareiveli... Ir isijungia fantazija, ir isivaizduoju, kaip jis ten su sautuvu tarp kulku begioja, ir neramu daros, ir t.t. Ir juokinga, ir ne visai...
Cituoti
Atsakyti
2008.05.23 01:08 Nauja žinutė

TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

full metal jacket - labai geras. tik kiek nuvyle tai kad pirma filmo puse daug isbudingesne uz pabaiga.

saving private ryan - taip pat - pradzia liuks.

o daugiau kazkaip nelabai atsimenu...

Jo, šis neblogas.

Dar vienas neblogas matytas - Thin Red Line. Toks iš pirmo žvilgsnio popsovas, bet išties pakankamai filosofiškas ir įdomus. Nes vyksta ne tik "šaudyk ir gaudyk", bet ir pagrindinio veikėjo kova paties su savimi. Matydamas tai, ką jie daro, jis savo mintyse aptaria šią beprasmybę.
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai