Santrauka: Visus norinčius kviečiame prisijungi prie šių metų Kalėdinių Forbių iššūkių :)
Tema sukurta: 2016.12.07 08:02
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2016.12.07 08:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Labas rytas, Mados arenos žmonės!

Nežinau, pastebėjote ar ne, tačiau didžiausias metų balius nenumaldamai artėja ir iki jo liko kiek mažiau nei 20 dienų! Dideli ir išmintingi žmonės seniai žino, jog nuostabiausias šiuo metu yra kaip tik Kalėdų laukimas, o ne dovanėlių pakavimas jų rytą :) Tad šiemet kviečiame Kalėdų laukti kartu :)



Pernai Forbes club narė Kristale. pasiūlė šaunią idėją, kaip tą laukimą organizuoti klube. Kalėdiniai Forbių foto iššūkiai susilaukė ne tik didelio susidomėjimo klubo viduje, tačiau ir iš mūsų blog'o skaitytojų. Tad šiemet su Liamba dviračio iš naujo neišradinėjome, laikysimės tos pačios idėjos, tik temų sugalvojome naujų :)

Šiemet prie šios atrakcijos kviečiame prisijungti visas norinčias! Šioje temoje kas dvi dienas (kaip ir savo klube) skelbsime naujus Kalėdinius foto iššūkius, prie kurių įgyvendinimo galbūt panorėsite prisidėti? :) Ar individualiai, ar su visu savo klubu, laukiame visų norinčių Kalėdų laukti kartu su mumis ^^

Paskelbti nuotrauką forumo temoje nėra sunku. Tereikia jai sukurti internetinę nuorodą, tai galite padaryti ir paprastame facebook (ant savo albume esančios nuotraukos paspauskite dešinį pelės klavišą ir pasirinkite funkciją "Atidaryti nuorodą naujame skirtuke") arba įvairiose internetinėse nuotraukų talpyklėse, pvz. part.lt ar photobucket.com

Įtalpinus nuotrauką tereikia nukopijuoti jai sukurtą tiesioginę nuorodą ir ją įkelti į laukelį, kuris jums pateikiamas kai rašomoje į forumą žinutėje paspaudžiate vaizdo ikonėlę (paskutinėje eilėje teksto redagavimo ikonėlių, šalia voko, vaizduoja medį "nuotraukoje").

Tikiuosi visoms norinčioms dalyvauti šie techniniai klausimai pavyks. Aiškiau jau nebemoku paaiškinti ^^

Tad skelbiu pirmąją temą! Ir taisykles. Taisyklės šiuo atveju taip pat labai svarbios, kad visos žaistume tą patį žaidimą, o ne žaidimą "kas suras gražesnį paveiksliuką google"...

Kuo jaukiausios visiems dienos!


Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.07 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Notigalė
Notigalė
Pažengęs
Labai smagu dalyvauti šiame projekte ir laukti Kalėdų drauge! ^^
Mano močiutė yra pati geriausia šiltų kojinių mezgėja! Todėl nusprendžiau nufotografuoti jos megztas kojines. Taip pat nuotraukoje matomas pledas yra lyg mano antra oda. Prieš kelis metus gavau jį dovanų nuo tėčio, todėl niekada nesiskiriu su juo. Jis padeda sušilti, tiek vėsiais vasaros vakarais, tiek ir šaltais žiemos rytais!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.07 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
O, kaip smagu, jog dalyvauji, Chade! Ir labai keista, nes mano nuotraukoje taip pat bus močiutės megztos kojinės (tik ne mano močiutės) ir tėčio dovanotas pledas Kas galėjo pamanyti, kad tėčiai geriausiai žino, kurie pledai šilčiausi ^^ Labai miela, kai pagalvoji

Ir... graži spinta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.07 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rugilėb
Rugilėb
Naujokas
Mane visada sušildo puodelis karštos kakavos, kojinės su kuriomis visada smagu nučiuožti iki šaldytuvo (kuriame visada rasi ko užkast) Ir žinoma mano labai kalėdiškos kelnės, bei šalia gulintis labai didelis ir minkštas pliušinis ryklys <3
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.07 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cher
Cher
Pradedantysis
Dėkoju, kad nepatingėjai užsukti ir į mano profilį su kvietimu dalyvauti iššūkyje. :>
Aš šiuos žvarbius žiemos vakarus praleidžiu taip pat su šiltomis kojinėmis, tik kitaip nei Jūs, nė neįsivaizduoju, kaip jos atsidūrė mano spintoje. Kad vakaras būtų ne tik šiltas, bet ir įdomus, jį praleidžiu su labaai įtraukiančiu detektyvu/romanu, bei žiemos 'narkotikais' - mandarinais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.07 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kamilė0007304019
Kamilė0007304019
Naujokas

Man didžiausia apsauga nuo šalčio kaldra, (nežinau, kaip teisingai žodį parašyti ) ir radiatorius. Šie daiktai mane gelbsti ir dienomis, ir naktimis, jie suteikia šilumą, nors kartais ir ne... Su kokybe, Mylie nebendrauja, o ir su nuotraukos originalumu nelabai kas... Kojinių močiutė nemezga, tik kepures ir šalikus, o kalėdinės atributikos, negaliu pasiimti :/ Nes nevaikštantis žmogus, neis į lauką, į sandėliuką Na, bet kitą kart pasistengsiu. Kad ir kaip čia nelabai su kitomis palyginus atrodo, bet svarbu dalyvauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.07 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barsa
Barsa
Naujokas
Mane nuo lietuviškos žiemos drėgmės ir reto šalčio visad gelbsti ugnis...
dar šuo prie šono ir knyga.. šuo į kadrą netilpo... knygai šį vakarą per tamsu..
tad mėgaukitės ugnimi

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vilėė
Vilėė
Patyręs
Praeitais metais skaičiau šį jūsų įrašą Forbes club bloge ir galvojau, kaip smagu būtų sudalyvauti. Ir šiais metais tai pasidarė įmanoma ! Tikrai labai šauni idėja, džiaugiuosi galėdama būti jos dalimi
Man asmeniškai jaukiausia apsauga nuo šalčio yra mano megztinis. Megztinių turiu be galo daug (manau turiu priklausomybę nuo jų ), bet vienas yra ypatingas, jį labiausiai ir mėgstu užsidėti, kai šalta. Jis labai didelis, labai šiltas ir žinoma labai mielas širdžiai. Mano nuomone, nieko nėra geriau šaltą žiemos vakarą, kaip tik susisukti į didelį megztinį, pasidaryti karštos arbatos ir įsisupti į mėgstamiausią pledą. O, ir nepamirškim pieštukų ir popieriaus lapo arba mėgstamos knygos ir žinoma snaigių, lėtai besisukančių už lango. O dar jei kur nors dega žvakė, visi namai kvepia tik ką iškeptu pyragu ir kažkur tyliai groja muzika, tai iš viso geriau ir būti negali...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darkness
Darkness
Didmeistris
heliau, čia Vervain (:
mane geriausiai sušildo pledai (nors aš šiaip dekiais vadinu) ir šiltas kisielius ar kompotas
dievinu pledus, jie sušildo ir yra daug kartų lengvesni už antklodę (kurią iš tikrųjų vadinu kaldra ) tai nesunku tasytis po namus, ką aš ir darau
aš nelabai mėgstu arbatas ir kavą, todėl žiemą dažniausiai geriu kisielių ar kompotą
katytė šiaip mažiausiai šilumos priduoda, turbūt aš ją labiau sušildau

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Rugilėb rašė:

Mane visada sušildo puodelis karštos kakavos, kojinės su kuriomis visada smagu nučiuožti iki šaldytuvo (kuriame visada rasi ko užkast) Ir žinoma mano labai kalėdiškos kelnės, bei šalia gulintis labai didelis ir minkštas pliušinis ryklys <3


Taip suintrigavai su tuo rykliu, o nesimato Užtat kelnės tikrai labai puikios
Ačiū, jog dalyvauji, Rugile ^^
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Cher rašė:

Dėkoju, kad nepatingėjai užsukti ir į mano profilį su kvietimu dalyvauti iššūkyje. :>

Aš šiuos žvarbius žiemos vakarus praleidžiu taip pat su šiltomis kojinėmis, tik kitaip nei Jūs, nė neįsivaizduoju, kaip jos atsidūrė mano spintoje. Kad vakaras būtų ne tik šiltas, bet ir įdomus, jį praleidžiu su labaai įtraukiančiu detektyvu/romanu, bei žiemos 'narkotikais' - mandarinais.


O-jei... Nesbo. Net žagtelėjau pamačiusi tokį rimtą veikalą, tokioje nerimtoje temoje Tikrai įspūdinga, Cher ^^
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 16:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Kamilė0007304019 rašė:

Man didžiausia apsauga nuo šalčio kaldra, (nežinau, kaip teisingai žodį parašyti ) ir radiatorius. Šie daiktai mane gelbsti ir dienomis, ir naktimis, jie suteikia šilumą, nors kartais ir ne... Su kokybe, Mylie nebendrauja, o ir su nuotraukos originalumu nelabai kas... Kojinių močiutė nemezga, tik kepures ir šalikus, o kalėdinės atributikos, negaliu pasiimti :/ Nes nevaikštantis žmogus, neis į lauką, į sandėliuką Na, bet kitą kart pasistengsiu. Kad ir kaip čia nelabai su kitomis palyginus atrodo, bet svarbu dalyvauti


Išties labai smagu, jog dalyvauji, Mylie O man labiausiai akį patraukė tas ant radiatoriaus tupintis pingvinas (gal tapetų ornamentas? Bet labai į temą ). Keistai tinka jis ir iššūkiui, ir nuotraukos kompozicijai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Barsa rašė:

Mane nuo lietuviškos žiemos drėgmės ir reto šalčio visad gelbsti ugnis...

dar šuo prie šono ir knyga.. šuo į kadrą netilpo... knygai šį vakarą per tamsu..

tad mėgaukitės ugnimi


Ech, kokia jauki ir namų ilgesį sukelianti nuotrauka. Tampai už ūsų, Barsa Dėkui, jog prisidėjai prie šios mūsų atrakcijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Vilėė rašė:

Praeitais metais skaičiau šį jūsų įrašą Forbes club bloge ir galvojau, kaip smagu būtų sudalyvauti. Ir šiais metais tai pasidarė įmanoma ! Tikrai labai šauni idėja, džiaugiuosi galėdama būti jos dalimi

Man asmeniškai jaukiausia apsauga nuo šalčio yra mano megztinis. Megztinių turiu be galo daug (manau turiu priklausomybę nuo jų ), bet vienas yra ypatingas, jį labiausiai ir mėgstu užsidėti, kai šalta. Jis labai didelis, labai šiltas ir žinoma labai mielas širdžiai. Mano nuomone, nieko nėra geriau šaltą žiemos vakarą, kaip tik susisukti į didelį megztinį, pasidaryti karštos arbatos ir įsisupti į mėgstamiausią pledą. O, ir nepamirškim pieštukų ir popieriaus lapo arba mėgstamos knygos ir žinoma snaigių, lėtai besisukančių už lango. O dar jei kur nors dega žvakė, visi namai kvepia tik ką iškeptu pyragu ir kažkur tyliai groja muzika, tai iš viso geriau ir būti negali...


Oho, Vilee, tavo tekstas tikrų tikriausias idiliškas atvirukas! Nuostabu Labai tikiuosi, kad lygiai taip pat puikiai dalyvausi ir kituose mūsų iššūkiuose O pirmą šio atviruko dalį skaitydama negalėjau nesišypsoti - esam visiškos priešingybės megztinių klausimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Darkness rašė:

heliau, čia Vervain (:

mane geriausiai sušildo pledai (nors aš šiaip dekiais vadinu) ir šiltas kisielius ar kompotas

dievinu pledus, jie sušildo ir yra daug kartų lengvesni už antklodę (kurią iš tikrųjų vadinu kaldra ) tai nesunku tasytis po namus, ką aš ir darau

aš nelabai mėgstu arbatas ir kavą, todėl žiemą dažniausiai geriu kisielių ar kompotą

katytė šiaip mažiausiai šilumos priduoda, turbūt aš ją labiau sušildau



Hey, Vervain, kaip smagu, jog prisijungei Žiūriu žiūriu aš į tavo nuotrauką ir nežinau, ar labiau džiaugiuosi suradusi žmogų, kuriam taip pat patinka kisielius, ar labiau pavydžiu tavo pledo baltumo O tai kai savo reikėjo fotografuoti net susimąsčiau, gal reiktų prieš tai išskalbti - nuotraukoje vis tiek nesimatytų, jog šlapias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Argija
Argija
Naujokas
Sveiki ,
Ačiū už kvietimą dalyvauti, Lunalight! Man pati geriausia apsauga nuo šalčio kojinės ir šis senas, bet labai mano mylimas pledas. Kojines įsimylėjau iškart dėl jų švelnumo, o pledą man padovanojo labai brangus žmogutis. Gal dėl to jis šildo dar labiau? Ir aišku kava, kai laukia kalnai visokiausių darbų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clarke
Clarke
Naujokas
Mano kiekvienais metais advento akcentas yra mano brangiausias draugelis, pelėda vardu Steponas. Šio vardo istorija yra labai juokinga ir ilga tai net nepasakosiu jos
Arbatos puodelis (kurio čia praktiškai nesimato) sušildo mano vidų, o gitaros skambesiai sušildo siela. Gitara ir puodelis arbatos pagrindiniai mano šildytuvai, o dar trečiasis kojų šaldytuvas labai nenorėjo fotografuotis tad teks pasitenkinti šiais dviem
Ačiū už kvietimą dalyvauti šioje akcijoje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Argija rašė:

Sveiki ,

Ačiū už kvietimą dalyvauti, Lunalight! Man pati geriausia apsauga nuo šalčio kojinės ir šis senas, bet labai mano mylimas pledas. Kojines įsimylėjau iškart dėl jų švelnumo, o pledą man padovanojo labai brangus žmogutis. Gal dėl to jis šildo dar labiau? Ir aišku kava, kai laukia kalnai visokiausių darbų.


Kaip smagu, jog prisijungei, Argija :) Lauksiu ir rytoj :D
Ką tik mūsų klube Liepa_ labai puikiai pastebėjo, jog šiuo metų laiku visa MA guli po pledais ir žaidžia su lėlėm ^^ Ir tavo nuotraukėlė labai tinka į tą kompaniją ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Clarke rašė:

Mano kiekvienais metais advento akcentas yra mano brangiausias draugelis, pelėda vardu Steponas. Šio vardo istorija yra labai juokinga ir ilga tai net nepasakosiu jos

Arbatos puodelis (kurio čia praktiškai nesimato) sušildo mano vidų, o gitaros skambesiai sušildo siela. Gitara ir puodelis arbatos pagrindiniai mano šildytuvai, o dar trečiasis kojų šaldytuvas labai nenorėjo fotografuotis tad teks pasitenkinti šiais dviem

Ačiū už kvietimą dalyvauti šioje akcijoje


Visų pirma, tai garbė, jog dėl šių iššūkių apskritai į forumą užsiregistravai, Clarke, ir jog tai pirmoji tavo žinutė čia Kitų kažkaip nepatikrinau, tad jei dar kas tokių entuziastingų esate - super

Antra - labai smagi ir pakylėjanti tavoji temos interpretacija Gitaros išvysti šioje temoje tikrai nesitikėjau O pelėda Steponas susilaukė pagyrų ir mūsų klubo pokalbiuose - žavingas jis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.08 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lunalight
Lunalight
Pažengęs
Dėkui labai taip gausiai prisijungusioms ir dalyvavusioms Tikiuosi ir kita tema susilauks jūsų dėmesio ^^

O kol kas temą palieku su kvietimu apžiūrėti ir mūsų klubo merginų "šilčiausiuosius" ^^

ČIA

Antrojo iššūkio tema - rytoj ryte
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai