Santrauka: Sapnas
Tema sukurta: 2020.01.22 17:50
2020.01.22 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amelija25
Amelija25
Naujokas
Sveiki, šianakt sapnavau, kad su buvusiu vaikinu (mes jau išsiskyrę 2-3 mėn) skridome į Los Andželą (mano svajonių vieta) pas mano geriausią draugę. Ten šiek tiek paviešėjome ir grįžome į Lietuvą. Su juo išėjau pasivaikščioti ir vyko kažkokia šventė (užgavėnės lyg ir) ten nuėjome ir prie manęs priėjo mano senas pažįstamas, jis man pasakė -kokia tu išgražėjusi- mane labai stipriai apsikabino, meiliai žvilgčiojo, mano buvęs vaikinas pradėjo rėkt -paleisk ją-, pamenu, kad jis supykęs ant manęs ėjo link tokio kalnelio ir ten prisidegė cigaretę (realybėje jis šiaip nerūko), aš ėjau link jo, jis pradėjo tolt nuo manęs ir išnyko, aš per telefoną įsijungiau žibintuvėli ir pasišviečiau sau kelią, aplinka buvo visiškai pasikeitusi, iš žiemos staiga tapo ruduo ir aš ėjau senamieščio gatve ieškoti jo, vėliau staiga sutikau savo pažįstamą (ne tą, kuris man sakė komplimentus) ir jį stipriai apsikabinau ir jo atsiprašiau. Labai painus ir mistiškas sapnas, sapne aš nejaučiau meilės savo buvusiam vaikinui. Visą dieną vis prisimenu šį sapną ir negaliu jo suprasti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai