Tema sukurta: 2009.11.03 18:03
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2009.11.03 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Esu nemazai skaites apie veidrozius, taigi noretusi suzinot jusu nuomones. Kaip manot ar veidrodziai tikrai yra susyja su mirusiuju pasauliu? yra minimi burtai su veidrodziu, taip pat sakoma kad tai vartai i musu pasuli is anapusinio, aiskinama kad antikvariniai veidrodziai gali sugerti praities vaizdus ir neva juos atspindeti. Gal kas yra patyre keistu ivykiu su veidroziais ir pan o gal tai tik viska laikot kvailystem.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miegalius3
miegalius3
Meistras
mraz rašė:

Esu nemazai skaites apie veidrozius, taigi noretusi suzinot jusu nuomones. Kaip manot ar veidrodziai tikrai yra susyja su mirusiuju pasauliu? yra minimi burtai su veidrodziu, taip pat sakoma kad tai vartai i musu pasuli is anapusinio, aiskinama kad antikvariniai veidrodziai gali sugerti praities vaizdus ir neva juos atspindeti. Gal kas yra patyre keistu ivykiu su veidroziais ir pan o gal tai tik viska laikot kvailystem.


Šamanai, ritualo ir veidrodžiu pagalba mirštanciojo siela perkelia gyvajam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 18:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


julciuk
julciuk
Naujokas
mhm... pradejau geriau miegot kai pasukau veidrodi nuo lovos....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
julciuk rašė:

mhm... pradejau geriau miegot kai pasukau veidrodi nuo lovos....


teko girdet kad miegamajeme geriau kad nebutu veidrodziu arba jei yra tai reiktu uzdengt nes atseit traukia energija miegant
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Šiaip tai yra tikima, kad veidrodis išskiria porą. Pavyzdžiui, jei didelis veidrodis stovi priešais poros lovą. Sakoma, kad veidrodis atspindi jų gyvenimą ir dėl to pora išsiskiria.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ashachera
ashachera
Meistras
O jei nupiešit laiptus ant veidrodžio, tai išlys velnias ir jus įsitemps į vidų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izdivalke
izdivalke
Pradedantysis
ashachera rašė:

O jei nupiešit laiptus ant veidrodžio, tai išlys velnias ir jus įsitemps į vidų


tai jei taip, geriau is karto katila su smala nupiest :D

o seip netikiu tokiais dalykais ir i juos nesigilinu:) miegu gerai ar yra salia veidrodis ar ne ir jau 5 metus kazkokie veidrodziai neisskyre :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
Kiek zinau, negali veidrodis stoveti priesais lova,kurioje miegi,dar pameginkit kas nupiest su kokiu markeriu laiptus ant veidrodzio paprastus del mirties neatsakau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izdivalke
izdivalke
Pradedantysis
Metalistas rašė:

Kiek zinau, negali veidrodis stoveti priesais lova,kurioje miegi,dar pameginkit kas nupiest su kokiu markeriu laiptus ant veidrodzio paprastus del mirties neatsakau


pas mane jis 20metu pries lova stovi ir dar gyva sveika esu, tai ka man dabar ji nuplest nuo sienos? nu aisku ant jo nieko nepiesiu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
izdivalke rašė:

Metalistas rašė:



Kiek zinau, negali veidrodis stoveti priesais lova,kurioje miegi,dar pameginkit kas nupiest su kokiu markeriu laiptus ant veidrodzio paprastus del mirties neatsakau




pas mane jis 20metu pries lova stovi ir dar gyva sveika esu, tai ka man dabar ji nuplest nuo sienos? nu aisku ant jo nieko nepiesiu :D


Na dar zn ta,kad negali stovet lova atsukta kojoms i duris,td pinigai tipo iseina..Beja gal kas matet filma veirodziai ?:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izdivalke
izdivalke
Pradedantysis
Metalistas rašė:








Na dar zn ta,kad negali stovet lova atsukta kojoms i duris,td pinigai tipo iseina..Beja gal kas matet filma veirodziai ?


jo maciau ta siaubiaka bet nematau pagrindo, kad ten reiktu pradet viskuom tiket
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
Nu joa ;D jeigu tas veidrodis reiskia kazkokius vartus i kita pasauli,pomirtini ar pns,tai kasnors isibegeje pameginki t ilyst )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izdivalke
izdivalke
Pradedantysis
o jei kazkam pavyks, praneskit kaip ten viskas atrodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Balsuok
Balsuok
Pažengęs
Butent
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Maciau ta filma"Veidrodziai".Vienas is geresniu paskutiniu metu filmu.Ziurejau pora kartu ir tikrai paliko ispudi.Labai itraukiantis siuzetas ir pati filmo ideja.O siaip....Ka as zinau....Netikiu,kad kazkas ten kazkur ten,kazkokie ten vartai,durys,pasaulis....Bet nuo vaikystes turiu prietara iaugusi i krauja.Jei ka nors pamirsau namie,ir reikia grizti-nesiseks,bet jei grizusi paziuresi i veidrodi-apgausi pati likima,nes jam atrodys,kad praziopsojo kazka,ire tu vis dar buvai namie....Zinau,kad tai kvaila,bet ai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ignut
Ignut
Pradedantysis
Aš kai mažytė buvau, jaučiau didelę baimę veidrodžiams - negalėdavau naktį pro jos praeiti, arba kai būdavau viena namie. Net į tualetą naktį eidama, įsijungdavau šviesas, ir uždengdavau jį. Nežinau kas man tada buvo.. O šiaip, netikiu tokiais dalykais. Na, viskas, tie pomirtiniai pasauliai ir kitą yra įmanoma, bet tikrai ne dėl veidrodžio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Kiek žinau, tai veidrodžiai sugeria energiją, emocijas. Jie tarsi užfiksuoja tai ką ,,mato" ir išsaugo to įvykio emocijas, nuotaikas, išgyvenimus savy. Todėl sakoma, kad geriau nepirkti veidrodžių iš sendaikčių turgaus, nes jie gali būti prikaupę blogos energijos, kuri vėliau gali sugadinti savijautą tau pačiam. Taip pat, girdėjau, kad veidrodis- tai vartai, į anapusinį pasaulį, todėl neveltui jie naudojami norint prisikviest mirusiuosius ir šiaip atliekant įvairius burtus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vivec
vivec
Pradedantysis
Rudaakė rašė:

Kiek žinau, tai veidrodžiai sugeria energiją, emocijas. Jie tarsi užfiksuoja tai ką ,,mato" ir išsaugo to įvykio emocijas, nuotaikas, išgyvenimus savy. Todėl sakoma, kad geriau nepirkti veidrodžių iš sendaikčių turgaus, nes jie gali būti prikaupę blogos energijos, kuri vėliau gali sugadinti savijautą tau pačiam. Taip pat, girdėjau, kad veidrodis- tai vartai, į anapusinį pasaulį, todėl neveltui jie naudojami norint prisikviest mirusiuosius ir šiaip atliekant įvairius burtus.


burtai, bloga energija taigi ne viduramziai dabar visu pirma tai reiketu suprast, kas yra veidrodis - tai stiklo gabalas, ant kurio uzpustas aliuminio, ar sidabro sluoksnis... tai kazi kur ten ta energija gali kauptis? gal ant aliuminio? cia panasiai, kaip busmenas rado coca cola buteliuka ir pagalvojo, jog tai dievu dovana, kazkoks mistinis irankis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dexxxza
Dexxxza
Pažengęs
Aš tik tikiu jeigu veidrodis pats savaime sudūžta, be jokios priežasties reiškia bus nelaimė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.03 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Dexxxza rašė:

Aš tik tikiu jeigu veidrodis pats savaime sudūžta, be jokios priežasties reiškia bus nelaimė...


Patys veidrodžiai nedūžta. Niekas savaime neatsitinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai