Santrauka: man sapnuojasi kosmarai
Tema sukurta: 2015.03.16 20:43
2015.03.16 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
sveiki visi mano draugai:*. nezinau, ka man daryti. jau kokia savaite, kai sapnuoju kosmarus. sapnuoju mirusia prosenele, kuri man buvo labai brangus zmogus. ji savo sapnuose mane meto akmenimis ir saukia, kad as buvau kalta del jos mirties ir kazka keistai murma. jau nebegaliu... ka daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.16 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
ir cia paranomalus reiškiniai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.16 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Na gi susiradai darba vaikus gimdysi tai zenklai zenklai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.17 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
daililelyte rašė:sveiki visi mano draugai:*. nezinau, ka man daryti. jau kokia savaite, kai sapnuoju kosmarus. sapnuoju mirusia prosenele, kuri man buvo labai brangus zmogus. ji savo sapnuose mane meto akmenimis ir saukia, kad as buvau kalta del jos mirties ir kazka keistai murma. jau nebegaliu... ka daryt?


Bus pusė milijono udru

P.S. Tai kitą kartą sakyk tai prosenei kad jeigu dar pamėtysi į mane akmenis tai nueisiu ir prišiksiu tau ant kapo. Pamatysi, kaip mat liausis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.17 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.17 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daililelyte
daililelyte
Pradedantysis
Blussa rašė:

daililelyte rašė:sveiki visi mano draugai:*. nezinau, ka man daryti. jau kokia savaite, kai sapnuoju kosmarus. sapnuoju mirusia prosenele, kuri man buvo labai brangus zmogus. ji savo sapnuose mane meto akmenimis ir saukia, kad as buvau kalta del jos mirties ir kazka keistai murma. jau nebegaliu... ka daryt?




Bus pusė milijono udru



P.S. Tai kitą kartą sakyk tai prosenei kad jeigu dar pamėtysi į mane akmenis tai nueisiu ir prišiksiu tau ant kapo. Pamatysi, kaip mat liausis.

as negaliu saves kontroliuoti sapnuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.17 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
daililelyte rašė:

as negaliu saves kontroliuoti sapnuose.


bet užtat gali kiti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.16 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


užsispyrėlis
užsispyrėlis
Naujokas
uzpirk misias uz prosenele
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.13 12:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KarolisMak
KarolisMak
Naujokas
Baisu, kai mylima močiutė taip elgiasi per sapnus Šiaip vienas variantas prieš naktį nevalgyti aštriai ir apskritai geriau nevalgyti antra taaai reikia apskrtiai išsimiegoti, nes iš nuovargio man atrodo gali nesamonės sapnuotis, o trečia tai aptikau tokią įdomią svetainę apie sąmoningus sapnus http://lucid.lt/ štai ji. Ten rašo, kad galima išmokti sapnus valdyti. Matėt filmą "Vanila sky"??? Tai ten irgi kalba apie lucid dream. Pasidomėk, manau padėti gali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.01 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


afigenija
afigenija
Naujokas
Aš irgi sapnuoju košmarus vėliau neužmiegu visą naktį, bet tokius dalykus bandau išmesti iš galvos. Tai patarčiau pasiskaitinėti apie tai daugiau internete juk pilna yra sapnininku.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.26 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Emigravus
Emigravus
Pažengęs
pasimelskit pries miega. padeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.25 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ss5
ss5
Naujokas
Aš visada sapnuoji košmarus ,ir viskas normaliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.25 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
ss5 rašė:Aš visada sapnuoji košmarus ,ir viskas normaliai
Na kad kosmarai gali sapnuotis ir nuo blogo maisto esant aukstai kuno temperaturai ar del streso tad reikia issiaiskinti kosmaru priezastis ir tada galesi gydyti pacius kosmarus .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.30 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miriam224
Miriam224
Naujokas
Tyliu.. Kiek žinau sapnai yra streso ir pan. padariniai.. Nors kartais jie ir mane gąsdina... Tik, kad ne košmarai. Kitokie xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.23 08:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltasviesa
Baltasviesa
Naujokas
Galbūt yra kažkas, ko tu neprisimeni ar nežinai, o gal tai tik sapnų simbolika - nebūtinai sapnai reiškia tą ką jie rodo.
Galbūt tu netiesiogiai ir esi "kalta",gal kažkas iš šeimos yra "kaltas", gal praeitam gyvenima kažkas buvo nutikę tarp jūsų.
Mano manymu, geriausiai būtų padaryti "atgailą" tai prosenėlei. Ją įsivaizduok, appipilk balta šviesa ir sakyk "atleiskite man" ir lauk kol ji tau atleis taip pat. Apsikabinkit ir išsiskirtkit. Jei sapnai neišnyks, galbūt reik užpirkt mišias ar padegint žvakes jai.
O jei tai nepadės, tada galbūt reikės ieškoti kokių mediumų padėti. Bet dažniausiai padeda jei paklausi savęs "ką tas sapnas reiškė?" ir lauki atsakymo (mintyse) savyje.
Jis ateis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.25 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rozyte34
Rozyte34
Naujokas
Gal tiesiog uzpirk mises uz ja. Kita kart mire artimieji nori mums kazkokia zinia perduot, kartais tai tiesiogei pasako, kartais kazkaip kitaip kad pabudus reiktu issiaiskinti pačiam. As siulyciau susitaikyt su ja, atsiprašyt uzdekt zvakele, pasimelsk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.25 11:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rozyte34
Rozyte34
Naujokas
Gal tiesiog uzpirk mises uz ja. Kita kart mire artimieji nori mums kazkokia zinia perduot, kartais tai tiesiogei pasako, kartais kazkaip kitaip kad pabudus reiktu issiaiskinti pačiam. As siulyciau susitaikyt su ja, atsiprašyt uzdekt zvakele, pasimelsk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai