Tema sukurta: 2013.11.14 16:06
1 2 3 Toliau Paskutinis
2013.11.14 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visnaite
visnaite
Naujokas
Labai norėčiau pasikonsultuoti širdies reikalų tema su gera, patikrinta burėja, tačiau nelabai galėsiu dbr Lietuvoj ją aplankyti, tačiau žinau kad kai kurios būria e-mailu kai nusiunti klausimus- gal kas ką giordėjote ir galite patarti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.14 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Tas beribis bukumas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.14 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wiruzzz
wiruzzz
Pradedantysis
Aš esu tikrai geras būrėjas, apie tave galiu sužinot iš kompiuterio skleidžiamų elektrobangų. Iškart pajutau, kad tavo vardas yra.... mmm... Inga? Ir... Tau 32 m.? Už vieną sensa skyp'u imu 50lt, tai žinok tikrai mažai, bet jei nori kokybiškų paslaugų kreipkis į mane Mano galias sustiprina google ir facebook...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.14 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
o gal geriau pas psichologą... būtų daugiau naudos. ypač jei konsultuotis nori.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 01:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ir ko tik žmonės neprisigalvoja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 09:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MariusGood
MariusGood
Pradedantysis
meiles reikalais su bureja email, nu bliamba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visnaite
visnaite
Naujokas
Sakykit ką norite bet girdėjau iš žmonių, kurie tą darė kitoje šalyje, kad iš ties yra geros burėjos taip buriančios- negalima buti tokiais skeptikais ir apribotais mąstymo.. Pati kažkada Lietuvoj buvau pas burėją tik akis į akį su nuotraukom ir pasakė tikrą tiesą apie tuos žmonės, nors nieko apie juos nežinojo. Egzistuoja kažkas daugiau nei matome ir jeigu žmogus turi tikrą galią jis pajėgus burti netgi per e-mailą. Žinoma daug yra visokių šarlatanų bet kartais įmanoma surasti tikrą perliuką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
visnaite rašė:

Sakykit ką norite bet girdėjau iš žmonių, kurie tą darė kitoje šalyje, kad iš ties yra geros burėjos taip buriančios- negalima buti tokiais skeptikais ir apribotais mąstymo.. Pati kažkada Lietuvoj buvau pas burėją tik akis į akį su nuotraukom ir pasakė tikrą tiesą apie tuos žmonės, nors nieko apie juos nežinojo. Egzistuoja kažkas daugiau nei matome ir jeigu žmogus turi tikrą galią jis pajėgus burti netgi per e-mailą. Žinoma daug yra visokių šarlatanų bet kartais įmanoma surasti tikrą perliuką


Intensyviai išstudijavęs tavo profilį ir planetų išsidėstymą, manau, kad drąsiai būtų galima pasakyti apie tave taip:

„Tu nori, kad žmonėms tu patiktumei ir jie tavimi žavėtųsi, tačiau tu esi kritiška savo atžvilgiu. Nors tu ir turi keletą asmeniškų silpnybių, tačiau iš esmės tu jas gali kompensuoti. Tu turi gana didelį neišnaudotą potencialą (gabumus), kurie tau galėtų suteikti pranašumą ir būti naudingi. Susiturinti ir drausminga išorėje, tu linkusi būti nerami ir nesaugi savo viduje. Kartais tu rimtai abejoji, ar priėmei teisingą sprendimą ir ar tinkamai pasielgei. Tau reikia tam tikros kaitos ir įvairumo, bet tave stabdantys apribojimai kelia tavyje nepasitenkinimą. Tu taip pat didžiuojiesi savimi kaip savarankiškai mąstančia ir nepriimi kitų žmonių teiginių be pakankamo įrodymo. Tačiau tu manai, kad yra neišmintinga būti pernelyg atviram su kitais žmonėmis. Kartais tu esi ekstravertė - draugiška ir bendraujanti, bet kartais būni intravertė - atsargi ir apdairi. Kai kurie tavo siekiai ir troškimai yra nelabai realūs".

Jei manai, kad tai daugiau ar mažiau teisinga, galėsim bendrauti toliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
visnaite rašė:

Sakykit ką norite bet girdėjau iš žmonių, kurie tą darė kitoje šalyje, kad iš ties yra geros burėjos taip buriančios- negalima buti tokiais skeptikais ir apribotais mąstymo.. Pati kažkada Lietuvoj buvau pas burėją tik akis į akį su nuotraukom ir pasakė tikrą tiesą apie tuos žmonės, nors nieko apie juos nežinojo. Egzistuoja kažkas daugiau nei matome ir jeigu žmogus turi tikrą galią jis pajėgus burti netgi per e-mailą. Žinoma daug yra visokių šarlatanų bet kartais įmanoma surasti tikrą perliuką


Ech, tas beribis naivumas, o gal ir kvailumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visnaite
visnaite
Naujokas
Rennais rašė:

visnaite rašė:



Sakykit ką norite bet girdėjau iš žmonių, kurie tą darė kitoje šalyje, kad iš ties yra geros burėjos taip buriančios- negalima buti tokiais skeptikais ir apribotais mąstymo.. Pati kažkada Lietuvoj buvau pas burėją tik akis į akį su nuotraukom ir pasakė tikrą tiesą apie tuos žmonės, nors nieko apie juos nežinojo. Egzistuoja kažkas daugiau nei matome ir jeigu žmogus turi tikrą galią jis pajėgus burti netgi per e-mailą. Žinoma daug yra visokių šarlatanų bet kartais įmanoma surasti tikrą perliuką




Intensyviai išstudijavęs tavo profilį ir planetų išsidėstymą, manau, kad drąsiai būtų galima pasakyti apie tave taip:



„Tu nori, kad žmonėms tu patiktumei ir jie tavimi žavėtųsi, tačiau tu esi kritiška savo atžvilgiu. Nors tu ir turi keletą asmeniškų silpnybių, tačiau iš esmės tu jas gali kompensuoti. Tu turi gana didelį neišnaudotą potencialą (gabumus), kurie tau galėtų suteikti pranašumą ir būti naudingi. Susiturinti ir drausminga išorėje, tu linkusi būti nerami ir nesaugi savo viduje. Kartais tu rimtai abejoji, ar priėmei teisingą sprendimą ir ar tinkamai pasielgei. Tau reikia tam tikros kaitos ir įvairumo, bet tave stabdantys apribojimai kelia tavyje nepasitenkinimą. Tu taip pat didžiuojiesi savimi kaip savarankiškai mąstančia ir nepriimi kitų žmonių teiginių be pakankamo įrodymo. Tačiau tu manai, kad yra neišmintinga būti pernelyg atviram su kitais žmonėmis. Kartais tu esi ekstravertė - draugiška ir bendraujanti, bet kartais būni intravertė - atsargi ir apdairi. Kai kurie tavo siekiai ir troškimai yra nelabai realūs".



Jei manai, kad tai daugiau ar mažiau teisinga, galėsim bendrauti toliau.



nors ir parašiai labiau apibendrintus žodzius ir nieko konkrečiai tačiau sakyčiau psichologiškai sugebi apibūdinti žmones ir dalies tiesos tame yra tačiau manau kiekvienas tai perskaitęs galės kažką priderinti prie savęs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
visnaite rašė:
nors ir parašiai labiau apibendrintus žodzius ir nieko konkrečiai tačiau sakyčiau psichologiškai sugebi apibūdinti žmones ir dalies tiesos tame yra tačiau manau kiekvienas tai perskaitęs galės kažką priderinti prie savęs


O žinai, kodėl taip yra? Pasiskaityk čia. Labai gerai pavaizduoja, ko verti visi tie būrimai, horoskopai ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visnaite
visnaite
Naujokas
morincraft rašė:

visnaite rašė:



Sakykit ką norite bet girdėjau iš žmonių, kurie tą darė kitoje šalyje, kad iš ties yra geros burėjos taip buriančios- negalima buti tokiais skeptikais ir apribotais mąstymo.. Pati kažkada Lietuvoj buvau pas burėją tik akis į akį su nuotraukom ir pasakė tikrą tiesą apie tuos žmonės, nors nieko apie juos nežinojo. Egzistuoja kažkas daugiau nei matome ir jeigu žmogus turi tikrą galią jis pajėgus burti netgi per e-mailą. Žinoma daug yra visokių šarlatanų bet kartais įmanoma surasti tikrą perliuką




Ech, tas beribis naivumas, o gal ir kvailumas.



ir tik tą sugebi pasakyti NES NETURI PATIRTIES TAME TAIGI NEGALI SUSIDARYTI NUOMONĖS - žmonės nors kartą nueikit pas burėją o po to komentuokit: tikra tiesa- nesąmonė, veikia-neveikia. Aš buvau ir galiu patvirtinti kad tiesiog tame yra tik jei žinoma paliusi pas normalią burėją o ne šarlatanę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
visnaite rašė:

ir tik tą sugebi pasakyti NES NETURI PATIRTIES TAME TAIGI NEGALI SUSIDARYTI NUOMONĖS


Šiaip tai šitas teiginys yra labai nepagrįstas ir neracionalus. Aš manau, tau nereikia paragauti Nemuno dumblo tam, kad susidarytum nuomonę, jog jis nėra valgomas, ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visnaite
visnaite
Naujokas
Rennais rašė:

visnaite rašė:

nors ir parašiai labiau apibendrintus žodzius ir nieko konkrečiai tačiau sakyčiau psichologiškai sugebi apibūdinti žmones ir dalies tiesos tame yra tačiau manau kiekvienas tai perskaitęs galės kažką priderinti prie savęs




O žinai, kodėl taip yra? Pasiskaityk čia. Labai gerai pavaizduoja, ko verti visi tie būrimai, horoskopai ir t.t.
tiesios yra tame ką rašai ir išties ši teorija labai gerai pritaikoma praktikoje- pvz. visokiose dienos horoskopose, kuriuos rašo ne profesionalus astrologai o specialiai tam įdarbinti astrologai o ir burėjai dažnai taip daro - tas tiesa tačiau, tikrą atspėsi iš to, jei pasakys KONKREČIUS tavo gyvenimo faktus bei jei galės iš nuotraukos pasakyti apie žmogų taip pat KONKREČIUS faktus- šito jau tikrai neišgalvosi- tai neįmanoma jei neturi tam tikrų sugebėjimų, o jas turi labai maža dalis žmonių ir tai tikrieji ekstrasensai o ne šarlatanai- psichologai. Tačiau tiesa, reikia buti labai atsargiam ir netikėti viskuo nes daugumoje atvėjų yra taikomas tavo minėtas Forerio efektas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visnaite
visnaite
Naujokas
Rennais rašė:

visnaite rašė:



ir tik tą sugebi pasakyti NES NETURI PATIRTIES TAME TAIGI NEGALI SUSIDARYTI NUOMONĖS




Šiaip tai šitas teiginys yra labai nepagrįstas ir neracionalus. Aš manau, tau nereikia paragauti Nemuno dumblo tam, kad susidarytum nuomonę, jog jis nėra valgomas, ar ne?



va čia tai nepalyginami dalykai - kiekvienas žino kad dumblas nevalgomas ir jei paragausi gali netgi turėti skrandžio problemų o ar egzistuoja tikri burėjai tai labai ginčitinas klausimas ir kiek žmonių tiek ir nuomonių - yra daug žmonių, kurie tuo labai domisi, neretai vaikšto pas burėjas ir jos jiems padeda bet žinoma yra ir daug skeptikų bet šiuo atvėju NEPABANDĘS- NEGALI KOMENTUOTI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
visnaite rašė:

ir tik tą sugebi pasakyti NES NETURI PATIRTIES TAME TAIGI NEGALI SUSIDARYTI NUOMONĖS - žmonės nors kartą nueikit pas burėją o po to komentuokit:


Žinai, aš taupau pinigus naujam teleskopui, todėl pas jokius apgavikus neeisiu, o jei tau pinigu negaila mestį į balą, tai sekmės.

tikra tiesa- nesąmonė, veikia-neveikia. Aš buvau ir galiu patvirtinti kad tiesiog tame yra tik jei žinoma paliusi pas normalią burėją o ne šarlatanę


Aha, jei buvai ir viskas "išsipildė", tai būrėja gera, o jei niekas neišsipildė, tai šarlatanė. Nebloga no-win situacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
visnaite rašė:

NEPABANDĘS- NEGALI KOMENTUOTI


Žinoma, kad galiu. Gyvenu demokratinėje šalyje ir jeigu visokie pusdurniai gali rėkti apie skalūnus ar AE, nors neturi žalio supratimo kas tai ir su kuo valgoma, todėl manau, jog aš galiu pakomentuoti apie astrologijas, būrimus ir panašu woohoo, kuriam nėra nei menkiausio įrodymo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


visnaite
visnaite
Naujokas
va čia tai tikrą kvailystę pasakei.. astrologija neturi įrodymų? tai mokslas praktikuojamas jau labai seniai ir įrodyta jog zodiako ženklai egzistuoja be to planetos kurios turėjo tam tikrą padėtį konkretaus žmogaus gimimo dieną turi poveikį jo visam gyvenimui- visokie dieniniai "fake" horoskopai ir tp. nesiskaito aš turiu omeny asmeninį kruopštų horoskopą su visom detalėm



morincraft rašė:

visnaite rašė:



NEPABANDĘS- NEGALI KOMENTUOTI




Žinoma, kad galiu. Gyvenu demokratinėje šalyje ir jeigu visokie pusdurniai gali rėkti apie skalūnus ar AE, nors neturi žalio supratimo kas tai ir su kuo valgoma, todėl manau, jog aš galiu pakomentuoti apie astrologijas, būrimus ir panašu woohoo, kuriam nėra nei menkiausio įrodymo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
visnaite rašė:

astrologija neturi įrodymų? tai mokslas praktikuojamas jau labai seniai ir įrodyta jog zodiako ženklai egzistuoja be to planetos kurios turėjo tam tikrą padėtį konkretaus žmogaus gimimo dieną turi poveikį jo visam gyvenimui-


Nu nu, man būtų labai įdomu pamatyt tų įrodymų šaltinius. Nes vat priešingų šaltinių tai nors vežimu vežk.

Beje, astrologija NĖRA mokslas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.15 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Et, tos pseudomokslų garbintojos. Tavo būrėjos naudojasi štai tokia metodika:
http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_reading

Nors ką tau aiškint, nuo durnumo nėr vaistų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai