Tema sukurta: 2009.12.08 07:29
Pirmas Atgal 1 2 3
2009.12.08 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

modekukas
modekukas
Patyręs
kam turi buti paprastai, jei galima nepaprastai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 23:01 Nauja žinutė

tds
tds
Patyręs
deje turiu tawe nuvilti bet netgi nauji citrai yra baisus sawo isvaizda, yra tik vienintelis modelis Xara kazkur 96-98m. Kuri dar galima pavadinti masina... Nepyk, bet man citrinos yra pacios baisiausios auto is visu...ir griskim i tema...
modekukas rašė:

nu kazkaip visai esi antimodernistas, kaip ziguliuko vairuotojas. man tai yra pasakiska forma. ta forma yra tokia, kad aerodinamika su ja geresne pasiekiama. man malonu, kad citras nepanašus į nieką kitą

o tu nori pasakyt, kad naujausi citrai baisūs??? ir tu tik už opelius esi? beje, kokį opelį turi jei ne paslaptis?
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 11:02 Nauja žinutė

SMariukas
SMariukas
Patyręs
modekukas rašė:

tai yra labai puiku. eglute yra gerai. man patinka. kuo daugiau elektros, tuo daugiau. ir nereikia galvoti ar suges, ar ne.

c4 picasso naujausias yra labai puikaus dizaino minivenas. o naujausias c3, kuris tuoj pasirodys, isvis dizaino srity neturi analogu tarp mazu masinu. o dar zinant, kad motorai kurti bendrai su bmw - puikus variantas.

Na pirma sulaukiam jo gyvo nes tos masinos nuotraukose kaip ir mergos cia grazi gyvai baisi
Bet man tik kyla klausimas ar pagamins kada frnacuzai masina be izdivalkiu? jie tikria ruosiasi visus C3 naujus gaminti su tuo nesveiku priekiniu stiklu kur per puse masinos stogo? O tai jie pagalvojo kaip ten su sniegu su lietumi ta vieta ir saule ? ar cia bus non stopo soliariumas ypac siltu krastu salyse

http://www.citroenet.org.uk/passenger-cars/psa/c3/new-c3/012.jpg
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 17:26 Nauja žinutė

Screvv
Screvv
Pažengęs
Kiek zinau tas stiklas kaip papildoma komplektacija bus, o gal ir ne
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 17:29 Nauja žinutė

modekukas
modekukas
Patyręs
o man ta xsara kaip tik beveik be dizaino, nes ne citriniskai atrodo
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 17:32 Nauja žinutė

Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Užsidengia ten pusė to stiklo,jei norit,vaikai
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 17:34 Nauja žinutė

Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
modekukas rašė:

o man ta xsara kaip tik beveik be dizaino, nes ne citriniskai atrodo

Todėl tds'ui ir patinka,nes jis analfabetas šioj srity :D
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 18:39 Nauja žinutė

SMariukas
SMariukas
Patyręs
CitroenRacing rašė:

Užsidengia ten pusė to stiklo,jei norit,vaikai

Na o kaip visa kėbulo konstrukcija tvirtumas ? Kažkaip man tokie genialųs sprendimai kelia abejonių, o jeigu stiklas suskils kas pasitaiko, kiek kainuos pakeisti, tokį nežmonišką stiklą, kažkaip su ekonomija man čia nesiderina. Bet kaip aš sakau palaukim jo gyvo ir pamatysim kas per padaras ir su kuom jis ėdamas :)
P.S. Na už sena C3 šitas gražesnis, diainierius buvo teisingom mokyklon pasiuntę įkvėpimo semtis :D
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 19:41 Nauja žinutė

modekukas
modekukas
Patyręs
visi citro dizaineriai yra aukšto lygio, kiekvienas sprendimas pamatuotas. citrina turi savo rinką, ją visada perka tie, kurie kažkada su citrina važinėjo arba važinėja tik su ja nuolatos. kai pasižiūriu į pvz. škodos dizainą, tai pagalvoju, kad ją kūrė ne dizaineriai, bet ūkininkai - be jokio polėkio.
nuo pat gamintojo pradžios, citrina išsiskyrė dizaino subtilumu. tradicijos tęsiasi, tačiau kartais pagaminama ir tokių mašinų, kurios orientuotos į mases, o tokios man ir kitiems citroenistams visai nepatinka.
patariu pasidomėti, kokios mašinos dizainą labiausiai vertina vyriausiasis pastarųjų metų volkswagen dizaineris w. da silva . kai sužinosit - nustebsit, nes lietuvis manys, kad to negali būti
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 21:20 Nauja žinutė

Screvv
Screvv
Pažengęs
Skoda ar VW- liaudziai skirti automobiliai, todel dizaino atzvilgiu jie turi tikti visiems. O citroen kuria tokias masinas, kurios vieniems atrodo kaip baisios amfibijos, o kitiems patys graziausi automobiliai. Del to citroenas niekad netaps populiarus, nebent pakeis dizaina. p.s tas naujas citroenu isradimas- perkrautas mygtuku vairas, su nejudanciu viduriu yra visiska nesamone. Toks jausmas kad bando is naujo israst dvirati. Suprasciau, jei tokie sprendimai palengvintu vairavima, bet taip nera.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 22:16 Nauja žinutė

modekukas
modekukas
Patyręs
nu man irgi keistokas sprendimas. beda tame, kad jie ne tik neirode, jog tai veikia, bet net nepadare to taip, kaip jie norejo. nors kas vazineja, zinau kelis tokius zmones, jiems visai netrukdo.
mygtukais perkrautos ne visos konsoles (ne visu modeliu). pvz c6 konsole padoriai kaip liukso klases masinos neperkrauta, gana aiski, ner ajoje ten jokiu x-drive ar kitu suduku kaip pas bmw, bet kad jos forma yra nelabai kokia. kolkas man idealiausias salonas yra c5 naujo.
jei paziuretume i tokiu pat metu pvz 607 pugo arba kokio 407 panele, tai akys net raibsta nuo mygtuku (jie net per mazi)
del volkswagen - man patinka kolkas golf VI filosofija dizaino, jo pakaba suminkstejusi, bet jis jau peraugo golfo klase. dar graziai atrodo passat cc, tik klausimas ar vaizuoja taip pat gerai kaip atrodo. o didesniu beskonybiu uz škoda nežinau. dar beskonybė yra dacia, ssangyong, kai kurie hyundai, volkswagen. labai patiko naujausias MB E klasės dizainas. netgi opel pasistengė ir sukūrė Insignia (man geras dizainas). asmeniškai man nelabai patinka ir naujų Bmw dizainas, bet nieko nepadarysi, jie bando išrasti naują dviratį šioj srity. dabar kuria chečbekus
paprieštaraučiau, kad vw ar škoda perkami dėl gero dizaino - jie dizaino neturi mano nuomone. jie perkami dėl lietuviui svarbiausio fakto - atsarginių dalių kainos ir neva gero patikimumo. supranti, sukurti dizainą, kuris tiktų visiems - neįmanoma.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.09 23:19 Nauja žinutė

SMariukas
SMariukas
Patyręs
Juokingai skamba golfas peraugo golfo klase )) Na tai golfo klase dabar didesne visiems reikia vytis Ir juokingai skamba filosofija dizaino, jo pakaba suminkstejusi Manau dizainas tai isore ir pakaba cia neprieko ) O seip teisingu minciu pasakei del dizaino.
Bet ar atkreipei demesi i BMW dizaino evoliucija? new7 new 5 klase.
Is MB tikriausiai dizaina reiktu CLS pamineti, nes jis daug kam grazus tik vat galetu MB ir kokybe gryzti uz kaina.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.10 18:08 Nauja žinutė

Screvv
Screvv
Pažengęs
Nu tie skoda gal ir beskonybes, bet tas reikalas kad tas dizainas beveik visiems priimtinas. Tas dizainas nera stilingas, bet nera ir bjaurus. Del merso, tai skaiciau, kad kurdami nauja E klase gamintojai norejo sukurti ne nauja keturakio karta, o nauja w124 karta ir tuo paciu grazinti sena mersu patikimuma. Po keliu metu paziuresim kas is to gavos. Nauji BMW 7 ir 5GT atrodo negraziai, bet X1 ir nauja 5 klase visai nieko.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.10 18:23 Nauja žinutė

modekukas
modekukas
Patyręs
vyruciai, del mersu sutinku. cls šiaip gerai atrodo, bet toks pernelyg nulaizytas ir ne mersiškas, lyg keturių durų kupė būtų ))
vat ir c klasės naujausi atrodo neblogai. o naujausias e klasės mersas tai kažkoks mini sunkvežimis (ypač universalas). net nenorėčiau pagalvoti apie jokį miniveną tokiu atveju. gaila, kad mersų kokybė prastoka. ir tos cdi dyzelių turbinos nueina ir šiaip surūdija kur nereikia, elektra pūliuoja. o naujausias E mersas man primena kaip ir screvv 124 kartą, kažkiek s klasės senojo merso bruožų yra.
dėl škoda - aš jos patikimumu neabejoju, sako dauguma, kad net už vw geriau ir pigiau. bet tas "dizainas" yra elementari vokiško dizaino "padielka". aišku, tai tik mano nuomonė, bet pvz roomster atrodo keistokai, lyg sulipdytas iš dviejų mašinų. naujausios škodos pusė velnio, ir pakankamai gerai įrengtos, bet senosios octavia, fabia - pilkos ir konservatyvios. o ir salone irklai, vietoj magelio - skylė panelėje ir daug daug pigios plastmasės
Cituoti
Atsakyti
2009.12.10 21:44 Nauja žinutė

SMariukas
SMariukas
Patyręs
Mersų kokybė tikrai prasta o kaina neprasta Būna ir 2007 metų surudyje tiek kad reikia pusę automobilio perdažyti.
Škoda realiai pigumas nepigus, dažnas auto būna išrengtas ir geriau pakomplektavus kaina pasiekia VW gaminių. Dizaino prasme jul VW-AUDI mainstream money makeriu esperimentų laukas SEAT ir ŠKODA, seta imantrumai škoda koncervatyvumai, VW-AUDI šeimoje su dižainu griežta herarchija
Cituoti
Atsakyti
2009.12.19 17:47 Nauja žinutė

trdviryt
trdviryt
Pradedantysis
Ale taigi pasirinkt paprasta - jeigu soferiukas treningam pimenybe teikia, tai golf (geriau su sviecianciais purkstukais is Maximos ir tiuninginiu glusaku), o jei abibasam ir naikam alergija, tada audine ir bus ziedu valdovas
Cituoti
Atsakyti
2009.12.19 18:35 Nauja žinutė

sever
sever
Pradedantysis
Ka cia sakyti. Jej Tau reikia istiesu masinos tai rinkis A3, nors man jos abi ne masinos. Mes gyvenam sali kur ziurima i ratus, tai su AUDI busi zmogus, o su GOLFU gezas. Prieziura brangesne AUDI, bet ji verta (tiksliau jos zenkliukas vertas) sito. Tik uz AUDI. Su siomis masinomis neusiduriau tai nieko daugiau pasakyti negaliu, nieaks is pazistamu su jomis nevazineja ir nevazinejo.
Cituoti
Atsakyti
2009.12.28 16:59 Nauja žinutė

speakers
speakers
Naujokas
abi auto labai panasios. as asmeniskai imciau tik vw golf 4 ir kitiems patariu, su 1.9tdi , i raudona, bet ne su d i raudonom, nes labai isrankus variklis degalam, o jau kai nuejna kokie purkstukai elektroniniai tj paplonina pinigine. as uz golf! =)
Cituoti
Atsakyti
2010.01.11 04:36 Nauja žinutė

perlina
perlina
Naujokas
As taip pat uz golfa, nors jos abi masinos kaip 2 vandens lasai panasios,audi A 3 labiau moteriska.
Cituoti
Atsakyti
2010.01.24 11:34 Nauja žinutė

DieselPower
DieselPower
Pradedantysis
dizainas automobilio pasakysiu ir dizaino islaikymas per ilga laika yra automobilio kaip markes vizitine kortele. As linkes prie tu masinu kurios per dvidesimt metu islaiko originaluma. Gryztant prie temos as asmeniskai neimciau nei golfo nei a3, imciau didesne auto. O patarciau A3, nes skardos bus geresnes ir surinkimas kokybiskesnis, nes vw surinkimas tai baisus. Salone pas juos buna tokiu vietu, kad jos braska vaziuojant net lygiu keliu, pvz centrines konsoles plastmase, kalbu apie 2000-2001 metu passata
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai