Santrauka: Ne tik barzdą...
Tema sukurta: 2008.02.12 16:23
Pirmas Atgal 4 5 6 7 8 9 10 11 Toliau Paskutinis
2008.02.16 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
Originally posted by: aukstaite

na nieko nera baisiau,kaip gaurais apauges vyras!!fui!dar ypac kai,pas kitus net ir nugara buna gauruota!!!!manau,kad tiek vyras ,tiek moteris turetu save prisiziureti,kad tave liecianciam zmogui butu malonu.jug daug maloniau liesti svelnia oda,nei plaukuota

Linkiu tau susirasti vaikina, kuriam net barzda neauga Bus toks vyriskas... Galesi suspausti slaunimis jo veiduka kai buciuos... ir nesibadys... bus toks svelnus ir nuo aistringo sekso suprakaitaves... kaip sraige Linkiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.16 12:14 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: mylimuke
Originally posted by: Techno
Na, as viena karta buvau nusiskutes, tai daugiau jau nebenoriu Be to, nezinau, kaip ten su higienos problemomis, bet man jos pacios didziausios buvo butent tada kai buvo nuskusta - oda nuolatos prakaitavo. Apturejau "smagia" savaite. Nuo tada draugauju tik su zirklutemis

Gal tik taip atrodė, nes nebuvo plaukų ir nebuvo kam sugert prakaito?

Atrode? Gal ir paraudusi oda man atrode ?
Velniop. Dabar apsitrumpinu zirklemis, ir daznai prausiuosi, kadangi kasytis tingiu
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 12:15 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: Jason
pacios tai speju issidepiliavusios ir issiskutusios ir nuo dziundzes ir is kur tik imanoma. Vyrams irgi siulo. Gal dar reiketu vyrams nueiti kad nudepiliuot nuo kiausiniu plaukus, ar padarytu koki ornamenta?

Patariu. Karštu vašku

Polinkis i sadizma ?
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 12:20 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
kas gali buti nepatogu? Kai pas panele yra krumynas, reikia dar surasti kelia per dziugles, o vaikinui...

Nu persiprašau, kai gaurai tokie ilgi, kad lenda į burną darant oralinį, tai kas čia gali būti malonaus? O jums patinka brautis pro merginos džiungles?

Na, kai tarpukojy plauku daugiau nei mykolo, tai ka as zinau... Tada reikia didinimo operacija darytis, jei nenori skustis
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 14:01 Nauja žinutė

nmkp
nmkp
Pradedantysis
vava,idant to kad reiktu patrumpinti savo krumyna,geresnis kelias-didinimo ooperacija-nu jus duodat...
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 14:22 Nauja žinutė

Furija666
Furija666
Moderatorius
Apsikarpyt reikia, o ne skustis... Arba išvis - raukit von tą šaknį ir tegyvuoja kušplaukių krūmai...
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 14:42 Nauja žinutė

nmkp
nmkp
Pradedantysis
ka ir sakiau datr anksciau -skustis nieks nepraso,nors patrumpinkit...
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 15:49 Nauja žinutė

Gintarele20
Gintarele20
Pažengęs
man net sirdi sopa isgirdusi, kad yra vyru kurie skuta krutines plaukus, jug tai taip grazu, taip seksualu, taip vyriska...kiek esu turejusi vyru, tai visi labai plaukuoti,taciau nei vienas nera smirdejes,matyt su nevalom neprasidedu!!
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 22:31 Nauja žinutė

kycka
kycka
Naujokas
kazkaip man plaukuotumas pazastyse yra vyriska...aisq ne per daug.vaikinas turi prisiziureti. o gaktos plaukai...nebent pasitrumpint. man asmeniskai net ir keliu dienu barzdele yra seksualu
Cituoti
Atsakyti
2008.02.16 22:33 Nauja žinutė

kycka
kycka
Naujokas
Originally posted by: Gintarele20

man net sirdi sopa isgirdusi, kad yra vyru kurie skuta krutines plaukus, jug tai taip grazu, taip seksualu, taip vyriska...kiek esu turejusi vyru, tai visi labai plaukuoti,taciau nei vienas nera smirdejes,matyt su nevalom neprasidedu!!

as sakau tai vyriska. o nemalonus kvapas tai elementari higiena
Cituoti
Atsakyti
2008.02.18 16:44 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Atrode? Gal ir paraudusi oda man atrode ?
Velniop. Dabar apsitrumpinu zirklemis, ir daznai prausiuosi, kadangi kasytis tingiu

Snukelio oda tai rūpinatės, kai skutatės? Tas pats ir su ta vieta turėtų būt

pacios tai speju issidepiliavusios ir issiskutusios ir nuo dziundzes ir is kur tik imanoma. Vyrams irgi siulo. Gal dar reiketu vyrams nueiti kad nudepiliuot nuo kiausiniu plaukus, ar padarytu koki ornamenta?

Patariu. Karštu vašku

Polinkis i sadizma ?

Ne, polinkis į patogumą ir laiko taupymą

kas gali buti nepatogu? Kai pas panele yra krumynas, reikia dar surasti kelia per dziugles, o vaikinui...

Nu persiprašau, kai gaurai tokie ilgi, kad lenda į burną darant oralinį, tai kas čia gali būti malonaus? O jums patinka brautis pro merginos džiungles?

Na, kai tarpukojy plauku daugiau nei mykolo, tai ka as zinau... Tada reikia didinimo operacija darytis, jei nenori skustis

Kad plaukai būtų ilgesni už mykolą, tokių dar reiktų paieškot. Nesileisdama į oralinio sekso subtilybes pasakysiu, kad natūraliai želiantys ir netvarkomi tikrai trukdo.

Originally posted by: Gintarele20

Pritariu- vyriška
Cituoti
Atsakyti
2008.02.18 21:08 Nauja žinutė

aukstaite
aukstaite
Pažengęs
Originally posted by: Decorus

na nieko nera baisiau,kaip gaurais apauges vyras!!fui!dar ypac kai,pas kitus net ir nugara buna gauruota!!!!manau,kad tiek vyras ,tiek moteris turetu save prisiziureti,kad tave liecianciam zmogui butu malonu.jug daug maloniau liesti svelnia oda,nei plaukuota

Linkiu tau susirasti vaikina, kuriam net barzda neauga Bus toks vyriskas... Galesi suspausti slaunimis jo veiduka kai buciuos... ir nesibadys... bus toks svelnus ir nuo aistringo sekso suprakaitaves... kaip sraige Linkiu...

man nereikia tavo palinkejimu!! as jau turiu toki vyra,kokio noriu!!ir cia kalba buvo visai ne apie barzda,o apie gaurus ant nugaros!!!!!o vyro tarp koju nereikia spausti...nepatogu jam bus...
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 00:58 Nauja žinutė

AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris

man nereikia tavo palinkejimu!! as jau turiu toki vyra,kokio noriu!!ir cia kalba buvo visai ne apie barzda,o apie gaurus ant nugaros!!!!!o vyro tarp koju nereikia spausti...nepatogu jam bus...

Tai tavo vyras dar jaunas. Pala, greit ims nuo galvos slinkti o ant nugaros augti. Tada galesi padeti jam apsiskusti, nes pats nepasieks Ir sakysi "vat pasenai, brangusis, ir emei i primata virsti"
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 01:02 Nauja žinutė

BrooklynBounce
BrooklynBounce
Meistras
As tai maniau visada kad jaunysteje kiek apsiplaukuoji tiek ir turi iki senatves, o cia pasirodo dar buna papildomi apzelimai
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 01:10 Nauja žinutė

AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris
Originally posted by: SexuAlus

As tai maniau visada kad jaunysteje kiek apsiplaukuoji tiek ir turi iki senatves, o cia pasirodo dar buna papildomi apzelimai

Cia is to posakio - nesikeik nes barzda apzels
tai va, gal kazkam nugara ima zelti
Nu kazkaip reikia Aukstaite paerzinti, nes dabar giriasi, kad grazu neapsiplaukavusi vyrioka turi, o man pavydas ima Eisiu depiliuotis... nors ne, geriau busiu vyriskas, o Aukstaite lai lieka su savo...
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 10:54 Nauja žinutė

aukstaite
aukstaite
Pažengęs

na matai-gyveni,gyveni ir tiek daug negirdetu dalyku suzinai!vieni su metais plinka,o kiti matai zelti gaurais pradedaach..koks nenuspejamas ,tas gyvenimelis
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 10:59 Nauja žinutė

aukstaite
aukstaite
Pažengęs

Nu kazkaip reikia Aukstaite paerzinti, nes dabar giriasi, kad grazu neapsiplaukavusi vyrioka turi, o man pavydas ima Eisiu depiliuotis... nors ne, geriau busiu vyriskas, o Aukstaite lai lieka su savo...

nesidepiliuoknekankink saves be reikalozelk ir toliau!
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 21:19 Nauja žinutė

AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris

nesidepiliuoknekankink saves be reikalozelk ir toliau!

Daugiau nebezelia. Nebent tie patys kuriuos nuskutu
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 21:26 Nauja žinutė

aukstaite
aukstaite
Pažengęs
tai nebesiskusk.tikrai yra moteru kurioms patinka gaurai
Cituoti
Atsakyti
2008.02.19 21:42 Nauja žinutė

AsIvaizdys
AsIvaizdys
Didmeistris

tai nebesiskusk.tikrai yra moteru kurioms patinka gaurai

Gaurai... na tai ka turiu dar nepavadinciau gaurais, o skutuosi del saves, o ne del moteru.
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 4 5 6 7 8 9 10 11 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai