Tema sukurta: 2007.12.16 22:57
Pirmas Atgal 37 38 39 40 41 42 43 44 Toliau Paskutinis
2008.01.15 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Vlad
Vlad
Didmeistris
Joyce,

Gal tu nežinai? Apie meilę aš daug išmanau - teoriniam, filosofiniam ir ptaktiniam lygmenyje.

Man ypac patiko TEORINIS bei FILOSOFINIS meiles pazinimas. Prajuokino netgiKaip MEILE galima pazinti teoriskai? Kaip galima pazinti teoriskai draugyste istikimybe meile savo vaikui ir pan.? Joyce, jei perskaitei n veikalu apie meile tai toks pazinimas nieko vertas. Aisku skaitymas geru knygu praplecia akirati ir privercia susimastyti...Bet pazinti meile teoriskai is knygu...Nu atsiprasau.Meile tai toks jausmas kuri reikia isgyventi, perleisti per save...
tu vadini moterį, pasimylėjusią per 1-ą pasimatymą kekšę, o aš, už visas tas nekekšes, pasimylėjusias per pirmą pasimatymą, ir nekaltai tavęs apšmeištas tave vadinu trumparegiu ir vulgariu dėl savo normų kišimo į kitų miegamuosius.

O kas tave prase buti ju advokate?
Ir kodel manai kad gali ir siaip ir anaip mane kritikuoti(netgi vartojant nelabai korektiskus palyginimus bei zodelius) asmeniskai, o as jau ir pasireiksti apie tam tikra moteriskiu grupe negaliu?kiekvienas zmogus turi teise i savo nuomone - ka gerbti ka smerkti su kuo bendrauti o su kuo ne...Jei tave mano nuomone taip zeidzia(nors skirtingai nuo taves as nenukrypstu i asmeniskumus) gali ja neskaityti ir aplamai neskaityti temos kuri tau atrodo lindimu i svetimus miegamuosius.

Decorus,

Zinok nesu internetiniu pazinciu zinovas. manau jei zmones buvo tam tikra laika pazistami tai jau negali buti seksu is kartu...Nors kita vertus zinai...Man atrodo kad internetinis ir gyvas bendravimas skiriasi...Vistiek kai zmogaus nematai realiai nebendrauji su juo akis i aki kitaip ji biski isivaizduoji...Kitoks bendravimas. As vis delto uz tam tikra skaiciu pasimatymu - realiu pasimatymu. Nes apie zmogu pasako daug kas ir gestai ir apranga ir jo elgesys ir mimika ir daug daug kitu niuansu...
Mane domina mergina. Taip pat ji mane domina kaip moteris. Tai ka, man dabar reikes tris pasimatymus apsimetineti, kad as jos nenoriu ? Neeee.. as taip neistversiu

Be abejo jei vyra susipazista su mergina tai ji ji domina ir kaip moteris seksualine prasme.Ir jis isivaizduoja kad jei viskas klostysis palankiai tai seksas bus. Bet manau pradzioje uztektu lengvos "zvalgybos". nereikia apsimetineti kad panele visiskai nesidomi bet temptis ja i lova irgi kazkaip ne itin grazu...o ir ne kiekvienai tai patiktu beja. Ne karta esu girdejes is merginu kaip jos atstume is pradziu labai patikusi vyriski del to kad per pirmaji pasimatyma jis laide seksualinio pobudzio nedviprasmiskas uzuominas, buvo padejes ranka ten kur nereikia, bande grabalioti ir pan.
Kai visai nepazisti paneles, kuria pirma karta uzkalbinai kokiam klube, gatvej... pasnekejai valandele ir jau vaziuojat i viesbutuka ar miskeli, tai sutinku su tavim, tokia megina kazin ar ir mane domintu rimtesniems santykiams. Bet ir tai visko buna...

as jau rasiau kad buna tokiu istoriju siandien susipazino pasimylejo ryt nunese pareiskimus i zagsa...Buna. bet retai ir tos istorijos perduodamos is lupu i lupas. o istorijos kai susipazino, isdulkino, paliko dazniausiai neafisuojamos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.15 13:03 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
Eglute,

Vlad, dogniomsia... Jei ne šiam gyveime, tai anam ar kitam ... Režim... a za uglom mentov zosada, vo i režim... Nepyk, toks čia juokelis negražus mano

geriau siam gyvenime nes reinkarnacija ne itin tikiuo jei ir reinkarnuosiu tai manau i koki pitbuli uz visas praeities nuodemes...uztat pasimusti progu turesiu
Aisku kad nepykstu - as pats tokius juokelius megstu ir kitus tokiais juokeliais paerzinu
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 13:06 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: panterrrrra
ojej...viskas buna pagal grafika???...o kur spontaniskumo zavesys???...

Kai po valandos pažinties sekso vaikinas padovanoja LPL- visa tai spontaniškumo žavesys? Juk rizika tik prideda malonumo, ar gi ne?
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 13:34 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vlad >>> Čia tu man juokingas, jei manai, kad to, ką jauti, nereikia apmąstyti - pajausti, kas yra kas, prigimtį, kilmę. Kai daugiau mąstai apie meilę kaip reiškinį, suvoki, kad per daug kas dangstoma meile. Štai kodėl visokios serialų ugdytinės ir buduliai labai dažnai ir labai sėkmingai įsimyli: jiems noriu-man smagu = myliu. Šiek tiek išsilavinę žmonės, besigilinantys į žmogaus psichologiją, prigimtį, matantys daugiau savęs taip greitai visko meile nevadina. Štai, ką aš kalbu, turėdama omenyje teorinis, filosofinis lygmuo. Labai juokinga? Juokis kiek tik nori.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 13:36 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vlad >>> Taip, aš būsiu jų, būsiu jų, būsiu homoseksualų, būsiu juoaodžių ir visų tų, kas žeminami, advokate.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:00 Nauja žinutė

kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: mylimuke

Kai po valandos pažinties sekso vaikinas padovanoja LPL- visa tai spontaniškumo žavesys? Juk rizika tik prideda malonumo, ar gi ne?

as jau minejau...kad man nesaugus seksas ir seksas su bet kuo,nera budingas...
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:08 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Joyce
Vlad >>> Jei jau yra meilė - yra ir iš pirmo žvilgsnio, jei nėra - nėra ir iš 50.

Čia kaip kas tą meilę supranta. Man meilė iš pirmo žvilgsnio- tai meksikietiškų serialų padauginimo požymis. Nes niekaip negaliu suprasti, kokia gali būti meilė be pasitikėjimo pvz, kuris neatsiranda per vieną minutę.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:17 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
mylimuke >>> Aš iš viso esmu meilės skeptikė ir serialų nežiūriu, bet man buvo iš pirmo žvilgsnio (na, pirmos dienos). Be to, nesu greitai įsimylinti. Ar tau aš panaši į kvailę?
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:20 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Decorus
Tarkime, susipazisti su mergina per koki pazinciu portala. Toliau bendravimas persimeta i Skype. Pradzioj vyksta kazkokie pasnekesiai apie beleka. Juokeliai, flirtas, klausimai apie si bei ta... Su laiku pastebi, kad tas zmogus ima tave dominti. Na, tiksliau tarp abieju susidomejimas atsiranda. Ir neuzilgo vienas apie kita jau zino labai daug. Net tokius dalykus - ka vakar vakarienai pasigamino, kad ryt eis su Maryte susitikti, zino kas ta Maryte, zino pomegius, zino... zino... zino... Zodziu, vienas kita jau pazista.
Ir stai susitikimas ilgai lauktas ir svajotas, kurio abu taip torosko. Ir... per pati pirma susitikima pasimylima.
Tai kaip su tuo pazinimu per pirma pasimatyma? Juk pazinimas vienas kito ivyko daug anksciau nei pasimatymas? Trauka atsirado daug anksciau? Ir jei ji nepranyko per pirma pasimatyma, tai negi pasimylejus galesi sakyti, kad ji tapo pigi? Ar buvo, yra pigi?
P.S tai tik pavyzdys. Nebutinai tai turetu buti Skype ar kitokia internetine pazintis

Bent aš visad buvau tokios nuomonės, kad žmonių bendravimas neapsiriboja vien tik žodžiais, todėl negaliu sakyti, kad jeigu žinau, ką žmogus valgo vakarienei ir kas ta Marytė, tai jau man tokios pažinties gana.
Tavo aprašytoj situacijoj susitikus realiai vyksta savotiška "nauja" pažintis. Juk per Skype nematai jo kūno kalbos, žvilgsnio (web kamera nesiskaito), o man tai daug ką reiškia... Savotiškas "apsiuostinėjimas", per kurį įsitikini, ar viskas, kas buvo virtualu, derinasi su realybe ir ar tikrai nori tęsti bendravimą.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:20 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
mylimuke,

Del LPL as jau rasiau irgi...Nieko cia faino spontaniskam sekse apart LPL ir nepageidautino nestumo.
Kas liecia meile tai tikrai per daug atsakingas jausmas kad pamatai sakysim grazia patrauklia mergina ir iskart jau ja myli nori ja rupintis tureti su ja vaiku ir pan. Taip tikrai nebuna. Galima SUSIZAVETI is pirmojo zvilgsnio, paskui tas jausmas GALI pereiti i meile...bet pamilti iskart...neimanoma tikrai. bent jau mano nuomone tokia.

panterrrrra

O kas pagal tave saugus seksas? ar zinai kad net prezervativas neapsaugo simtu procentu nuo nestumo? kas liecia LPL ligas nuo ju irgi neapsaugo prezervativas visiskai...tikimybe uzsikresti lieka...as jau nekalbu apie koki hepatita...

Joyce

Nemanau kad homikai ir juodaodziai apsidziaugsbeja o kas zemina juodaodzius - jie yra kai kuriu lietuvaiciu kumirai ir dievukaikas liecia homoseksualus o kas bus ju nuskriaustu paaugliu advokatu ka? irgi tu?
kas liecia meile ja reikia JAUSTI ir tiek. nereikia jokiu apmastymu...nes kai prasideda dvejones myliu-nemyliu tai jokios meiles ir nera.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:22 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
mylimuke

del internetiniu pazinciu irgi pritariu...vienas dalykas susirasineti kitas dalykas GYVAI pazinti zmogu pamatyti koks jis...
gal panele labai drasiai susirasineja o gyvenime labai kukli? gal ji kitokio charakterio nei dedasi? gal jos kitokia mastysena? kas susirasineji galima pagalvoti apgalvoti atsakyma netgi kokia knyga pavartyti...o jau gyvai snekant isryskeja ir intelekto trukumai ir charakterio bruozai ir mokejimas bendrauti..
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:23 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris

as jau minejau...kad man nesaugus seksas ir seksas su bet kuo,nera budingas...

O jei prezervatyvas suplyš, nusimaus, o tu nepastebėsi? O jei KT nesuveiks? Ohoho, kiek adrenalino
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:24 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vlad >>> Skirk homoseksualumą ir pederastiją.

Nei vieni, nei kiti nėra dievukai, tačiau šlykštu, kai niekuo nenusižengiantys įstatymams žmonės diskriminuojami.

Kaip meilė nenugali apmąstymų - jokios meilės ir nėra. Reikia skirti visokius patologinius atvejus nuo meilės, nes ir taip per daug "muša, nes myli". Žinoma, vyrui, kuriam svarbiausia, kad moteris atitiktų visus grožio standartus, tokie klausimai nereikalingi.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:26 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
mylimuke >>> Aš iš viso esmu meilės skeptikė ir serialų nežiūriu, bet man buvo iš pirmo žvilgsnio (na, pirmos dienos). Be to, nesu greitai įsimylinti. Ar tau aš panaši į kvailę?

Jei jau esi labai apsiskaičiusi, ir neva pažįsti meilę teoriškai, filosofiškai ir dar visaip kaip, manai, kad tikrai ją pažįsti? Ir kuo, tavo manymu, skiriasi meilė nuo įsimylėjimo?
Ir ar tau nereikia pasitikėti žmogum, kad galėtum jį mylėti?
Ar tau užtenka neva 5minučių, kad kiaurai permatytum žmogų ir galėtum spręsti apie (ne)pasitikėjimą juo?
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:27 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
Joyce,

beja del seks mazumu...Zinok netgi dalykas ne tame kad man ju seksualinis elgesys atrodo slykstus ir iskrypeliskas...Siaip man dzin kaip ir kur jie vienas kita myli...Bet jei tu pabendrautum su kai kuriais ju pamatytum juos gyvai tai pasislykstejimas liktu jauciu visam gyvenimui. Nes dauguma tu homoseksualu turi labai slykscia bendravimo maniera bei atstumianti gyvenimo buda - belieka karta pamatyti ispudziai liks ilgam...Kai kurie isvis dulkina viska kas juda, nesibodi jaunus vaikinukus paauglius istraukti i savo pinkles prizada visokiu pazadu, ikalbineja neva va kaip ta progresyvu madinga ir pan o tie kas smegenu neturi ir pasiraso...ar seda kortom losti su kokiu jaunu patrauklesniu vaikinu aplosia ji ir sako - mokek natura jei pinigu nera...na vienu zodziu vemti vercia mane toks modus vivendi. pamatytum tai jauciu dingtu tau noras buti ju advokate.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:27 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Vlad
mylimuke,
Del LPL as jau rasiau irgi...Nieko cia faino spontaniskam sekse apart LPL ir nepageidautino nestumo.
Kas liecia meile tai tikrai per daug atsakingas jausmas kad pamatai sakysim grazia patrauklia mergina ir iskart jau ja myli nori ja rupintis tureti su ja vaiku ir pan. Taip tikrai nebuna. Galima SUSIZAVETI is pirmojo zvilgsnio, paskui tas jausmas GALI pereiti i meile...bet pamilti iskart...neimanoma tikrai. bent jau mano nuomone tokia.

Čia turbūt vienintelis kartas, kai aš tau pritariu.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:29 Nauja žinutė

mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Vlad
mylimuke
del internetiniu pazinciu irgi pritariu...vienas dalykas susirasineti kitas dalykas GYVAI pazinti zmogu pamatyti koks jis...
gal panele labai drasiai susirasineja o gyvenime labai kukli? gal ji kitokio charakterio nei dedasi? gal jos kitokia mastysena? kas susirasineji galima pagalvoti apgalvoti atsakyma netgi kokia knyga pavartyti...o jau gyvai snekant isryskeja ir intelekto trukumai ir charakterio bruozai ir mokejimas bendrauti..

Na, intelekto trūkumai ir šioks toks charakterio braižas išryškėt gali ir virtualiai bendraujant. Bet vistiek labai daug ką reiškia ir žmogaus nuotaika, ir mimikos, ir kalbėjimo tonas, ir gestai, ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:34 Nauja žinutė

Vlad
Vlad
Didmeistris
mylimuke

"Čia turbūt vienintelis kartas, kai aš tau pritariu. "
Ta pati galiu pasakyti ir as
o siaip i tema - o jei mergina po atsitiktinio sekso pastos? kas tada? jei sakysim jos partneris dings ir ji liks viena su pilvu? o jei neturi galimybiu auginti vaika? o jei jai negalima daryti aborto...Ar verta del keliu valandu malonumo taip rizikuoti...As kazkaip tuo abejoju.
Kas liecia meile tai pasikartosiu - negaleciau iskart vos pamates mergina nebendraves su ja deramai pasakyti viskas - as busiu amzinai su ja ji bus mano zmona mano vaiku motina...pamacius zmogu galima tik susizaveti...na gal isimyleti...bet ne pamilti.

Joyce,

Kai is tikruju MYLI nereikia jokios analizes...Is kart viska jauti ir supranti. Be jokiu ten filosofiniu isvedziojimu.
"šlykštu, kai niekuo nenusižengiantys įstatymams žmonės diskriminuojami. "
Visu pirma daug homiku itin megsta jaunus vaikinukus...
visu antra tie ...ghm...zmones...nusizengia morales istatymams ir netgi Sventajam rastui ir tai nusizengia. Kas liecia istatymus tai visai neseniai buvo istatymas kriminalizuojantis pederastija.
beja ar nepainioji pederastijos ir pedofilijos?
siaip kai jau rasau man dzin butu jei tie zmones myletusi ten kaip nori bet i viesuma nelistu bet kai jie ima reklamuoti savo gyvenimo buda skatinti paauglius tapti tokiais kaip jie kai jie priekabiauja prie jaunuoliu tai cia...nu neturiu zodziu.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:38 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius

Jei jau esi labai apsiskaičiusi, ir neva pažįsti meilę teoriškai, filosofiškai ir dar visaip kaip, manai, kad tikrai ją pažįsti? Ir kuo, tavo manymu, skiriasi meilė nuo įsimylėjimo?

Ir ar tau nereikia pasitikėti žmogum, kad galėtum jį mylėti?

Ar tau užtenka neva 5minučių, kad kiaurai permatytum žmogų ir galėtum spręsti apie (ne)pasitikėjimą juo?

Taip, man užtenka pajausti, ir žinau, koks žmogus gali būti mano draugas. Gal tai buvo išskirtinis atvejis, nes ir dabar mus sieja kone telepatiniai ryšiai. Bet taip būna. O jūs su Vlad viską kišate į taisykles "negali būti". Labai daug ko gyvenime gali būti - net kai tai vyksta retai, bet vyksta.
Cituoti
Atsakyti
2008.01.15 14:42 Nauja žinutė

JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vlad >>> Pilni "meilės trikampiai" tokių pajaučiančių... Pilna verkšlentojų, kad sudaužė kažkas širdį, o iš tikro tik nemokančiųjų būti be poros. Meilės nėra tiek daug, kaip tikima - čia didžiulė bėda.

Be abejo, aš kaip sensorikė pajuntu, bet ir vadovaujuosi protu - kad atmesčiau visus 'ne meilės' faktus. Taip jau yra, kai visą gyvenimą esi vienas gali tave ilgesys nukamuoti ir kurti iliuzijas. Bet kai matai, kas yra kas, labai lengvai pagyni nuo visų iliuzijų, nuo visko.
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 37 38 39 40 41 42 43 44 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai