Tema sukurta: 2013.05.14 11:09
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2013.05.14 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

NePavojinga
NePavojinga
Pradedantysis
Mažai pažįstamas žmogus, kurį aš mačiau pora kartų vienoje kompanijoje su mano pažįstamais paprašė atsakyti į pora klausimų pagal mano specialybe. Mes susitikome aptarti juos ir tada jis man pasiūlė seksą už pinigus. Iš netikėtumo man net šakutė nukrito po stalu. Sumos nepasakė, aš pasimečiau, pasakiau, kad pagalvosiu ir išlėkiau iš kavinės.
Dabar mane kankina klausimas: nejaugi aš panaši į prostitute jeigu man pasiūlė tokį pasiūlymą? Gerai jeigu tarkim tiesiog seksą. Dabar man kartais šauna į galva: einu, einu, o paskui pagalvoju, kad turbūt per daug kraipau užpakaliuką ir t.t...
Kitas klausimas, kuris mane kankina: tai kaip mane įvertino? Kokia pinigu suma? Aišku, kad nesutikčiau su tokiu pasiūlymu, bet man tiesiog įdomu.
Savo draugui aš dar to nepasakojau ir nežinau ar verta sakyti, manau jis nesupras ir tikrai negalėsime iš to smagiai pasijuokti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.05.14 11:13 Nauja žinutė

Red
Red
Moderatorius
O išprievartautos merginos pačios kaltos, nes atsidurė netinkamoje vietoje netinkamu metu ir žinoma dar pernelyg seksualiai apsirengę? Nematuok savęs pagal svetimą "moralę".
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 11:38 Nauja žinutė

zaStukal
zaStukal
Patyręs
"pagalvosiu", "savo draugui nepasakojau" , "gadinu nuotaika uz pinigus"
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 11:40 Nauja žinutė

Azr
Azr
Patyręs
NePavojinga rašė:

Mažai pažįstamas žmogus, kurį aš mačiau pora kartų vienoje kompanijoje su mano pažįstamais paprašė atsakyti į pora klausimų pagal mano specialybe. Mes susitikome aptarti juos ir tada jis man pasiūlė seksą už pinigus. Iš netikėtumo man net šakutė nukrito po stalu. Sumos nepasakė, aš pasimečiau, pasakiau, kad pagalvosiu ir išlėkiau iš kavinės.
Dabar mane kankina klausimas: nejaugi aš panaši į prostitute jeigu man pasiūlė tokį pasiūlymą? Gerai jeigu tarkim tiesiog seksą. Dabar man kartais šauna į galva: einu, einu, o paskui pagalvoju, kad turbūt per daug kraipau užpakaliuką ir t.t...
Kitas klausimas, kuris mane kankina: tai kaip mane įvertino? Kokia pinigu suma? Aišku, kad nesutikčiau su tokiu pasiūlymu, bet man tiesiog įdomu.
Savo draugui aš dar to nepasakojau ir nežinau ar verta sakyti, manau jis nesupras ir tikrai negalėsime iš to smagiai pasijuokti.

Tik noriu pasitikslint: Tu turi draugą, bet į pasiūlymą pasimylėt už pinigus tu pasakei "pagalvosiu" ir tiesiog išėjai iš kavinės? Nebuvo jokių antausių, pasipiktinimų, "kuo tu mane laikai?" ir pan.?
Žinoma aš nesmerkiu (gal tiesiog esi geras žmogus ir nenorėjai įžeisti jo), tačiau dabar tik suteikei jam vilčių ir sudarei nuomonę, kad to galima iš tavęs tikėtis.

Red rašė:
O išprievartautos merginos pačios kaltos, nes atsidurė netinkamoje vietoje netinkamu metu ir žinoma dar pernelyg seksualiai apsirengę? Nematuok savęs pagal svetimą "moralę".

Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 11:45 Nauja žinutė

hypnotize
hypnotize
Meistras
Na arba tiesiog ner kas veikt ir toliau trolina zmones
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 11:47 Nauja žinutė

GnI
GnI
Patyręs
NePavojinga rašė:

Šita istorija man priminė vieną kažkada girdėtą anekdotą:

Vienas prancūzų vienuolis parašė manifestą, kad visos moterys yra parsiduodančios. Tai perskaitė karalienė ir pakvietė vienuolį pokalbio.
- Tai tu sakai, kad visos moterys parsiduoda?
- Taip.
- Ir aš?
- Žinoma.
- Ir kiekgi aš kainuoju?
- 500 frankų.
- Ką?! Aš - 500 frankų?!
- Štai matote - jūs jau pradedate derėtis.
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 11:48 Nauja žinutė

atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Sprendžiant iš aprašo apačioje - atsitiktinumų nebūną
Žmogus jaučia kada galima siūlyti, o kada ne, pinigus už tam tikras žmogiškąsias paslaugas. Nenoriu nieko smerkti ar kritikuoti, tiesiog bent jau aš skiriu su kuo geriau nešinu rankoje, pvz, gelių puokšte ar pinigine eiti pas moterį jeigu ji tave domina
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:11 Nauja žinutė

fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
kiek kartų matėt poną atsimerkusį su gėlių puokšte ir kiek kartų su pinigne?
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:16 Nauja žinutė

atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
fluoksetinas rašė:

Čia reiktų klausti to, kas matė
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:24 Nauja žinutė

Red
Red
Moderatorius
fluoksetinas rašė:

Uoj, koks jis mačo... Sprendžiant iš kalbų.
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:28 Nauja žinutė

Techno
Techno
Moderatorius
NePavojinga rašė:

Na, pasiūlė tai pasiūlė, čia ne tavo problema, nesiūlyčiau apsikraut galvos.

Bet tas "Pagalvosiu", tai čia įdomiai, įdomiai... :)
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:29 Nauja žinutė

anuaki
anuaki
Patyręs
NePavojinga rašė:

. Mes susitikome aptarti juos ir tada jis man pasiūlė seksą už pinigus. Iš netikėtumo man net šakutė nukrito po stalu. Sumos nepasakė, aš pasimečiau, pasakiau, kad pagalvosiu ir išlėkiau iš kavinės.

reikėjo sakyti "neturiu dabar pinigų", būtumėt ramiai pabaigusi pietus
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:46 Nauja žinutė

atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Red rašė:

Uoj, koks jis mačo... Sprendžiant iš kalbų.

Aš ir savęs prie "mačo" tipo vyrų nepriskiriu. Nesistengiu nieko sužavėti, o tą, kuri man tinkama, manimi susižavės ir be gelių ar piniginės (pateiktame pavyzdyje orientavimąsis buvo labiau į momentinius impulsus, siekiant kažkokio produktyvumo savo veiksmuose). O, norint palaikyti darnius santykius ir juos plėtoti yra natūralu , kad teks ir gėles dovanoti ir piniginės turinį tuštinti
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:50 Nauja žinutė

Dmx24
Dmx24
Meistras
"Pagalvosiu" tai tikrai skamba taip.. Mes ir pagalvosim kas tu tokia
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:57 Nauja žinutė

anuaki
anuaki
Patyręs
man regis, autorė pabijojo, kad dar ir už pietus teks sumokėti
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 12:57 Nauja žinutė

moccasinus
moccasinus
Patyręs
Žmogus įsivaizduoja, kad gali bet ką nusipirkti už pinigus, šokas nėra nieko smerktino tokioj situacijoj atsidūrus. Visokių yra, visokių reikia, geriausia ką autorė galėjo padaryt tai sugėdint herojų, sakant, kad tuo už pinigus neužsiimanti, reikalingi jausmai tokiems užsiėmimams, turėtų gėdos tamsta, tokiu reikalu taip kreiptis negražiai.
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 13:00 Nauja žinutė

Red
Red
Moderatorius
Pas tokius, kur gėda buvo, pimpalas išaugo.
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 13:05 Nauja žinutė

anuaki
anuaki
Patyręs
na bet moterys ir susireikšmina, žiūriu į viską žiūrėkit paprasčiau
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 13:13 Nauja žinutė

atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
bet bendrai paėmus, kuo yra geresnė ar prastesnė moteris - kuri už seksą reiklauja pinigų ar šiaip kokių materialių vertybių? ir tą, kuri už seksą reikalauja vyriško lepinimo, gražių žodelių ir panašių moralinių vertybių?
Ir ta, ir ta, už suteiktą malonumą kažko reikalauja.
- Juk dykai, ko gero labai, labai retai kada gausi vien tik atėjęs ir pasakęs - duok pa...st!
Cituoti
Atsakyti
2013.05.14 13:15 Nauja žinutė

fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
na mano supratimu, apskritai sexo prašymas ar bandymas kažkuo papirkt ir pan, nes šiaip manau tai yra tam tikrų santykių išraiška ir pan. Tipo tu bendrauji su moterim tik dėl sexo? huh?
Cituoti
Atsakyti
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai